Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Wolf umun 2 yıllık daha vizesi var. Dün yaptırdım. İki yıl daha kafam rahat. Satmazsam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Adem abi istanbula getiremedin şu wolfü almıştım şimdiye çoktan milletin palaspul mootorlara istediği fiyatlar beni deli ediyor.
    Sürat Felakettir. -Kamlumbağa

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı wampaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi istanbula getiremedin şu wolfü almıştım şimdiye çoktan milletin palaspul mootorlara istediği fiyatlar beni deli ediyor.
    Öldürdün beni yahu geçen gün kafamda Kask üstümde kuru gömlek milasa gittim geldim. 200 km falan yaptım ufak ufak gezdim inazumayla. Saat öğlen 13 gibi hava abartısız 45 derece. Çatlıyorum sıcaktan. Yağmur gibi ter boşalıyor. Hanımda var. Ben duramıyacam dedim. Asfalt eriyor. 50 km kadar gittim mola verdim. Sırtım yamyaş. Kurumuyor. Bu sıcakta istanbula gitmem mümkün değil. Zaten gelecek olsam inazumayla gelirdim. oda yazın olmazdı.

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Bi arkadaş var aslında onunla geliriz biz almaya ama oda izin alamıyor işten bende üniversiteye gidersem külliyen yalan olacak Kastamonu'ya gidiyorum çünkü.

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Merhaba,
    3 yıldır wolf s kullanıyorum ufak tefek şeyler dışında beni hiç üzmedi.
    ağustosun 12 si ile 16 sı arasında karadeniz'e (kastamunu ,sinop ve amasra turu)gittim geldim toplam 1600 km yaptım hiç problem olmadı fakat geldikten bir kaç gün sonra devir saatinin ibresinin sıcaktan erimiş(buruşmuş) olduğunu fark ettim tamircide saati söktük fakat cam kadrana yapıştırılmış ve çıkartırken kırıldı ibreyi değiştirdik ama yerine cam uyduramadık ybr nin camı tam oturmadı(bir milim kadar büyük). şimdilik ybr camını bantla tutturduk idare ediyoruz. ybr nin orjinal km saati yokmuş bulamayız dediler yan sanayisi var fakat onunda elektirik tesisatı denk gelmedi üzerinde oynama yapmak lazımmış onuda ben istemedim salcanodan yenisini istemeyi düşünüyorum. ama bu hususta başka bir fikri olan ve yardımcı olabilecek varsa teşekkür ederim.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Devir saati için bişey diyemem ama 1600 km beni benden aldı üstad...

motora olan güvenimizi tazeledin...
    hgdr bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Bajaj boxer 150 ile wolfü kıyaslarsak nedir durum. Bir acemi için.

Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    ağustosun 12 si ile 16 sı arasında karadeniz'e (kastamunu ,sinop ve amasra turu)gittim geldim toplam 1600 km yaptım hiç problem olmadı fakat geldikten bir kaç gün sonra devir saatinin ibresinin sıcaktan erimiş(buruşmuş) olduğunu fark ettim tamircide saati söktük fakat cam kadrana yapıştırılmış ve çıkartırken kırıldı ibreyi değiştirdik ama yerine cam uyduramadık ybr nin camı tam oturmadı(bir milim kadar büyük). şimdilik ybr camını bantla tutturduk idare ediyoruz. ybr nin orjinal km saati yokmuş bulamayız dediler yan sanayisi var fakat onunda elektirik tesisatı denk gelmedi üzerinde oynama yapmak lazımmış onuda ben istemedim salcanodan yenisini istemeyi düşünüyorum. ama bu hususta başka bir fikri olan ve yardımcı olabilecek varsa teşekkür ederim.
    Siz en iyisi bir camcıya gidin hepsinde yoktur belki camcıya durumu anlatın cam taşlamada kenarlarını traşlasın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Bajaj boxer 150 ile wolfü kıyaslarsak nedir durum. Bir acemi için.

Bajaj'a hiç bulaşma derim bir arkadaş aldı aldığına pişman oldu takas etti kurtuldu...
    hgdr bunu beğendi.

Motosikleti
    PEUGEOT 105 , VOSKHOD , WİNDY125, BAJAJ BOXER
    Boxer candır alalı 2 ay oldu 2500 km yaptım yolda gidiş ve çekişi mükemmel tek olumsuz yanı 4 vites olması hariçinde süper motor.. İnternette satılık pulsar ve discovery vardır ama boxer yoktur. Önemli olan ne istediğini bilmek ihtiyacına göre motor almak..

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Balansör yok ve titreşim var bu bana gelmez. Atik ve torku yerinde bu bana gelir e nasıl olacak ? Ybr wolf titremiyor ama normal gidiyor boxer iyi gidiyr ama titriyor %50 anlayacağın

Motosikleti
    Şöyle diyebilirim kendi deneyimim ve motorumdan yola çıkarak 80 km hıza kadar sıfır titreşim diyebilirim..
    Ama 80 ile 90 km hız arasında ne oluyor bilmem titreme oluyor ve tabi ki aynalarda elciklerde ve ayaklıklarda hissediliyor ama fazla abartılacak kadar değil.. Sağlıcakla kal...

Alıntı windy125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer candır alalı 2 ay oldu 2500 km yaptım yolda gidiş ve çekişi mükemmel tek olumsuz yanı 4 vites olması hariçinde süper motor.. İnternette satılık pulsar ve discovery vardır ama boxer yoktur. Önemli olan ne istediğini bilmek ihtiyacına göre motor almak..
    Benim içinde Wolf candır...İstediğim yere götürür yolda kalıcammı diye aklıma gelmez.En son balıkkesir festivaline sorunsuz gittim geldim 509km motorum 100km/2.380lt benzin sarfiyatı var ve titreşim yok ben hissetmedim.
    Boxer'i araştırdım biraz netteki abartı reklamlarını gördüm TRAKTÖR çekiyor,az yakıyor çok güçlü vb.debriyaj balatalarının 3 tane saç plakalarınında 2tane olduğunu öğrendim ne kadar sağlıklı bilemem fakat amacım boxer'i kötülemek değil netteki yazılanlar,ilerleyen zamanlarda kullanıcıları iyi kötü taraflarını mutlaka yazacaktır sağlıcakla kalın...

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    wolf forumunda boxer reklamı haaaaa

Herkes kendi motorunu çevrede daha çok görmek istiyor.. ve reklamını yapıyor. discoveri önersen anlarım belki ama boxeri sevmedim ben.. zaten 125-150cc kullanan kullanıcı 80-90 stabil isteyecek, o devirde de boxer in yakıt ve titreşim konusunda wolfe karşı bi artısı yok.. vites göstergesi ve devir saati de yoktu galiba..lastik 17" piyasada wolfte 18" ve piyasada uygun fiyatlı kaliteli lastik için 18" ölcü daha avantajlı... ön fren disk değil onuda sevmedim ve genel görünüm olarak wolf biraz daha yapılı ve tipi güzel görünüyor, ve bana göre en büyük artısı piyasadaki en çok bulunan ybr ile motor aksamının uyuşması, yani parça sıkıntısı yok.. bajaj kendini bi kanıtlasın piyasada.. wolften sonra param olursa inazuma yada sym wolf, olmazsa bajajın piyasadaki kendini kanıtlama durumuna göre pulsar düşünürüm..

Ankara'da kuryelerde en çok bulunan motosikletler ybr, cbf 150,salcano wolf, cb125e dir.
    wampaa bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6489640/detay/

İlandaki wolfe ne diyorsunuz?

Şu motorun kafa kısmı neden yuvarlak olmaz ki alıp binelim.

Aydınlatma açısından yuvarlak farla kafalı far arasında fark var mı ?

Görüntü olarak sadece yuvarlak far olanlar hoşuma gidiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4739911/detay/

Renk olarak hangisi pisliği götürür tozu gübürü her gün motor yıkayamam hem vaktim hemde motoru çürütecek kadar akıtacak fazla suyum yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6489640/detay/

İlandaki wolfe ne diyorsunuz?

Şu motorun kafa kısmı neden yuvarlak olmaz ki alıp binelim.

Aydınlatma açısından yuvarlak farla kafalı far arasında fark var mı ?

Görüntü olarak sadece yuvarlak far olanlar hoşuma gidiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4739911/detay/

Renk olarak hangisi pisliği götürür tozu gübürü her gün motor yıkayamam hem vaktim hemde motoru çürütecek kadar akıtacak fazla suyum yok
    Toz,toprak,kiri belli etmiyen renk gri,gri motora bak görünüş temiz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Motorumun tur camını kısa olarak değiştirdim uzun olan eski kısa olan yeni.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Bunlar yeni yaptığım kısa tur camı
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti

Bu yazıdada belirttiğim gibi boxer'i övmüyorum sadece ne istediğini bilmek ihtiyacına göre motor almak. Saygılarımla..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    hüseyin abi ondan kolayı ne var beniökide kırılmıştı ybrninki dediğin gibi sıkıntılı ben gidip camcıdan km saatine göre cam kestirmiş güzelce silikonla yapıştırdım çok güzel oldu hem çizilmiyor hemde solma olmuyor iini cam gibi deyimiyle süper gösteriyordu dene bence

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toz,toprak,kiri belli etmiyen renk gri,gri motora bak görünüş temiz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Motorumun tur camını kısa olarak değiştirdim uzun olan eski kısa olan yeni.
    http://<a href="http://hizliresim.co...ym.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...Y2.jpg</a></a>
    Bunlar yeni yaptığım kısa tur camı
    http://<a href="http://hizliresim.co...MR.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...jR.jpg</a></a>
    uzun tur camı daha iyi değilmiydi abi neden küçüğe çevirdin ?
    hgdr bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Uzun cam görünüşte daha iyi fakat rüzgardan çok etkiliyor sanki, emin olmak için kısa camı taktım.Rüzgardan daha az etkilenirse kısa camı kullanıcağım ama fark olmazsa uzun camı tekrar takacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Bu yazıdada belirttiğim gibi boxer'i övmüyorum sadece ne istediğini bilmek ihtiyacına göre motor almak. Saygılarımla..
    İhtiyacımız olan motorları almışız

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    boxer benimde hoşuma gidiyor.
    ama biraz türkiye şartlarda kullanılması lazım. yedek parçası çok uygun. servis ve işçiliğini göreceğiz.
    ama boxer her halukarda titrer , motorunda balansör namına bişey yok. . ön kampana fren ve lastik ölçüleri can sıkıcı.
    benim motor 60.000 km olsun belki boxer alabilirim.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boxer benimde hoşuma gidiyor.
    ama biraz türkiye şartlarda kullanılması lazım. yedek parçası çok uygun. servis ve işçiliğini göreceğiz.
    ama boxer her halukarda titrer , motorunda balansör namına bişey yok. . ön kampana fren ve lastik ölçüleri can sıkıcı.
    benim motor 60.000 km olsun belki boxer alabilirim.
    Tahsin özelliklerine bakınca benimde hoşuma gitti az yakması gücü(Netteki reklamında traktör çekiyor kesinlikle inanmadım)fakat biraz araştırınca debriyaj balatalarının 3 tane olması yakıtınında belirttikleri gibi 100/2lt olmadığı,forumdan bir kullanıcısı 100/2.5 lt yaktığını yazmış e benim motorda 100/2.380 yakıyor karbüratörün 20.000km de değişmesi gerektiği...Artık ilerleyen zamanlarda ne var ne yok çıkacak meydana...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)