Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Herkese iyi bayramalar salih abi sana da geçmiş olsun.
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arifemre2154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    file:///C:/Users/Kaan/Desktop/EMRE/IMAG0147.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:30 ----------

[IMG]file:///C:/Users/Kaan/Desktop/EMRE/IMAG0148.jpg[/IMG]

[IMG]file:///C:/Users/Kaan/Desktop/EMRE/IMAG0147.jpg[/IMG]

selammlarrr ..buda benimmm .. bu aileye katıldığım için çok mutluyumm

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:33 ----------

arkadaşlar motorun hava filtre kapağının olmaması ne gibi bisorun yaratabilir ?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı arifemre2154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:30 ----------

file:///C:/Users/Kaan/Desktop/EMRE/IMAG0148.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:33 ----------

hoşgeldin. 5 civata ile bağlanan filtre kutusunun kapağıysa olması şart.
    ama onun dışındaki tek civatayla tutan kapaksa , olmasada olur. ben bildim bileli takmıyorum o kapağı.
    ama olsa daha iyi olur elbet.
    iyibayramlar herkese
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Selam millet herkesin geçmiş bayramını kutlarım. Şimdi gelelim kuru fasulye nin faydalarına. Niye ban yediğimi açıklayayım. Adamın biri demişki Filistinlilerin öldürülmesi ilahi Adalettir. Biride desteklemiş senin gibi türk lerle gurur duyuyorum diye. Ben bunu okuyunca şarteller atıverdi. Küfür etmedim ama biraz ağır yazdım. Eğer karşımda dense aynı kelimeler aynı tepkiyi verirdim. Mesajları şikayet ettim. Benim mesaj silindi, hatta ceza geldi, şahısların mesajlar duruyor. Bu sefer bardak taştı ve adminlere ağır mesaj yazdım. Kaldramadılar. Altında ezildiler ve beni banladılar. Haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır (hadisi şerif) haksızlığa karşı susmam karşımda kim olursa olsun. Vız gelir, tırıs gider.
    Şimdi artık devam edebiliriz

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Herkesin Geçmiş bayramını kutlarım..

Malum işyerinden giriyoruz internete, başka yerde interneti kullanmıyorum, şimdi yazabildim..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı arifemre2154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

file:///C:/Users/Kaan/Desktop/EMRE/IMAG0148.jpg

Filtrenin amacı motorun içine toz toprak yabancı madde girmemesi,eğer açık kalıp toz toprak vs. girerese silindir sekman piston zarar görür motorun ömrünü kısaltır filtre ve kapağı açık bırakmamaya çalış...(resimleri yanlış yüklemişin galiba gözükmüyor)

MOTO71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns

ön siperlik

abilerim bana bir yardım cbf 150 ön siperlik camı aldım ama bunu nasıl montajlıyacagım hakkında bana bilgi verebilirmisiniz

Alıntı MOTO71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim bana bir yardım cbf 150 ön siperlik camı aldım ama bunu nasıl montajlıyacagım hakkında bana bilgi verebilirmisiniz
    Aldığınız ön tur camını motorun ön siperliğine dayayın,tur camında deleceğiniz 4 deliği işaretleyin(metre kullanın deleceğiniz yerler eşit olsun) ve delin.Ön tur camını motorun siperliğine dayayın ve (çok önemli camı tam ortalayın sağa yada sola kaymasın görüntü çok kötü olur)deldiğiniz yerlerden motorun ön siperliğini işaretleyip delin ve vidalayın.
    Vermiş olduğum resimde size faydalı olacaktır,kolay gelsin.
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    ABİ SİPERE DAYADIGIM ZAMAN YUKARDAKİ İKİ DELİK YAPIŞMIYOR AÇIKTA KALIYOR ONU NASIL YAPTIN

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bacağımı yolda eşşek arısı soktu. Durum iyi. 24 saat baya sersemletti.

GabrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125
    Herkese selam ağalar.Benim motorun zincir gerginlik ayarını bi türlü tutturamadım.Normalde kaç cm boşluk olması lazım zinciri yukarı aşağı oynatınca ortadan? Bi de siz sehpadayken mi ayarlıyorsunuz.Ben sehpada ayarlıyorum.güzel.Sonra somunu sıkıp iş bitince bi bakıyorum zincir daha da gerilmiş :D Deli oldum bi fikir verirseniz teşekkürler ^^ İyi forumlar

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Aşa yukarı 1 er Cm esneyecek.

Motosikleti
    150 mcx roadracer
    slm arkadaşlar 2006 senesinde 2005 model ybr 125 kullandım 1 sene rahatlık ve titreşim konusunda harika bir makine idi salcano da bu rahatlık ve titreşim aynı şekilde gerçekten varmıdır merak ediyorum malum benzin fiyatlarından dolayı bu makinayı düşünüyorum az yakmasından dolayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sana tekrar diyeyim uzun yol için çok iyi ortalama 90 km hızla istediğin yere git Allah nasip ederse mayısın 17 sinde bir geziye çıkacam zaten ben 2500 km sürecek tahminim güvenmesem çıkmam fiyatıda uygun hem :D
    slm arkadaşlar wolf ile ilgili bütün yazıları inceledim ve artık almaya karar verdim inşallah titreşim sıfırdır

ABİ SİPERE DAYADIGIM ZAMAN YUKARDAKİ İKİ DELİK YAPIŞMIYOR AÇIKTA KALIYOR ONU NASIL YAPTIN
    Doğru yapışmaz,sol taraf için sola yaslayıp,sağ taraf için sağa yaslayıp işaretle del.(çoğu kişi yapamıyor zaten)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı GabrieL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam ağalar.Benim motorun zincir gerginlik ayarını bi türlü tutturamadım.Normalde kaç cm boşluk olması lazım zinciri yukarı aşağı oynatınca ortadan? Bi de siz sehpadayken mi ayarlıyorsunuz.Ben sehpada ayarlıyorum.güzel.Sonra somunu sıkıp iş bitince bi bakıyorum zincir daha da gerilmiş :D Deli oldum bi fikir verirseniz teşekkürler ^^ İyi forumlar
    Sehpa üzerinde 3cm boşluk bırak. Arka teker civatalarını sıkmadan önce terar zincir boşluğunu kotrol et öyle sık.(Ayar yaptığın kelek civataları gevşetiyormusun?)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşa yukarı 1 er Cm esneyecek.
    Adem verdiğin ölçü teker üzerindeykenmi.Sehpa üzerindeyken ise çok az, zincir ömrünü kısaltır. ayrıca geçmiş olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Alıntı TK06**71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 2006 senesinde 2005 model ybr 125 kullandım 1 sene rahatlık ve titreşim konusunda harika bir makine idi salcano da bu rahatlık ve titreşim aynı şekilde gerçekten varmıdır merak ediyorum malum benzin fiyatlarından dolayı bu makinayı düşünüyorum az yakmasından dolayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

slm arkadaşlar wolf ile ilgili bütün yazıları inceledim ve artık almaya karar verdim inşallah titreşim sıfırdır
    Ybr fazlamı yakıyorki?Titreşim yok,ben hiç hissetmedim,Fatihin dediği gibi istediğin yerede götürür fakat hor kullanmayıp bakımını yaparsan...
    TK06**71 ve wampaa bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    abi desene yapamıyacagız bakalım bir deneyelim

abi desene yapamıyacagız bakalım bir deneyelim
    İnsan istedikten sonra yapamayacağı hiçbir şey yoktur.Dene fakat yanlış delmemeye çalış yanlış delersen ayar tutmaz sağa yada sola kayma yapar üzülürsün iyice dikkatli ölçerek işaretle işin püf noktası doğru işaretlemek,yakın olsan gel 15dk biter ama...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Arkadaşlar motor büyütmek istediğimden motorumu istediğim fiyatı verene satabilirim acelesi mecburiyeti pazarlığı yok motorum sıfır görünümlü garaj motoru extraları Pirelli tubeles lastik,Şhad 35lt topcase,Ön tur camı,Koruma demiri,15T ön dişli,100km/2.380lt benzin sarfiyatı.

Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaşlar 2012 model 9500 km wolf s satmaya karar verdim. ilgilenen var mı? istanbul'da motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:47 ----------

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün hangi üniv. kazandığım açıklandı kocaelide oturuyorum çıkan üniv istanbul sarıyerde 140 km burdan bende motor almaya karar verdim ayda bir kez git gel yaparım sıfır istiyorum 5 sene binicem alete sizce bajaj boxer mı-wolfmu-mondial driftmi otoyolu kullanıcam.İşte bide orada gezinirim bu.Kendim bakım yaparım.Boxer çok istiyorum fakat lastik yok doğru düzgün o ölçülerde bide illa servisten yağ filtresi vs alıcaksın oooo.Ama iyise onuda alırım.
    ikinci el düşünür müsün? 2012 wolf s var. ödemede kolaylık sağlarım

Yapmış olduğum kamera aparatı.
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...ml#post3412847

Motosikleti
    150 mcx roadracer
    eyw adil abi fazla yakmıyor ybr hani artık benzin cok pahalı ya o bakımdan

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru yapışmaz,sol taraf için sola yaslayıp,sağ taraf için sağa yaslayıp işaretle del.(çoğu kişi yapamıyor zaten)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Sehpa üzerinde 3cm boşluk bırak. Arka teker civatalarını sıkmadan önce terar zincir boşluğunu kotrol et öyle sık.(Ayar yaptığın kelek civataları gevşetiyormusun?)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Adem verdiğin ölçü teker üzerindeykenmi.Sehpa üzerindeyken ise çok az, zincir ömrünü kısaltır. ayrıca geçmiş olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Ybr fazlamı yakıyorki?Titreşim yok,ben hiç hissetmedim,Fatihin dediği gibi istediğin yerede götürür fakat hor kullanmayıp bakımını yaparsan...
    eyw abi saolasın ybr cok yakmıyordu şuan nasıl bilmiyorum da malum benzin fiyatları uçuyor o sebepten

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Adil abi sağol. Teker üzerinde veya orta ayak üzerinde aynı esnemesi lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)