Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni salcano sb150 hakkında bilgisi olan var mı çok şekil motor ama çok pahalı ben alacak gibiyim bilgisi olanlardan yardım istiyorum

motor bu arkadaşlar lütfen yardım

http://i.hizliresim.com/0Vp1L9.png
    motorun görüntüsü güzel sym nin wolf 250ni modeline benziyor ancak üzerinde atacck 150 nini motoru var yani ybr muadili o yüzden fiyat bana fazla geldi 4500 den fazla verilmez bence buna
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun görüntüsü güzel sym nin wolf 250ni modeline benziyor ancak üzerinde atacck 150 nini motoru var yani ybr muadili o yüzden fiyat bana fazla geldi 4500 den fazla verilmez bence buna
    atack 150 nin motoru var derken yani atack 150 nin motoru sağlam mı bide ybr muadili demişsiniz yani ybr motorunun az güçlendirilmiş halimi demek istiyosunuz anlamadım

wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Merhabalar öncelikle 2 yıldır süren arayışlarımın sonunda okulu bitirince alacağım nasipse dediğim motoru alma safhasına geldim.
    İki motor arasında kaldım ikisi de wolf 125 tabii ki.
    1] http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5954975/detay/
    2] http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5813891/detay/

Hangisini almak lazım ve nerelerine baktırmak lazım motor tecrübem mobilet ama her yıl 5 bin km bisiklet kullanırım aynı zamanda araba kullanıyorum trafiğe aşinayım B sınıfı ehliyetim var kursa yazılıp a2 sınıfını da ekleteceğim aea hemen hemen her videosunu 2 3 kez izledim teoride bi 1200 gs i bile kullanırım ama vitesli pratiğim yok maalesef.
    Sürat Felakettir. -Kamlumbağa

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2 ciyi al. 3000 km bişey değil. 600, 700 fazla ödeme.

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    ankarada ama motor onu getirmesi var birde + canta koruma demiri ve kask yok ilkinle pazarlık yapıp 2500 e alırsam ne ala

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı wampaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankarada ama motor onu getirmesi var birde + canta koruma demiri ve kask yok ilkinle pazarlık yapıp 2500 e alırsam ne ala
    çanta tamam da kaskın bedeni sana uymayabilir.. kask var diye sevinme bence...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Kaskın bedeni olsa da almam ikinci el kask nedir ya ?
    İstanbul'da olan motoru 2200 liraya alabilirsem mont pantolon dizlik kask için 800 lira bütçe ayırabilirim ki bu iyi korunma demek.
    Aklımı drift çeliyor ama kafası(gidonu) koptu kopacak gibi duran gidon annem kazalı der vallahi Yoksa 2014 sıfır km mi alayım rodajını da kendim yapayım 2800 zaten. Ruhsat + plaka çıkartmak kaç liraya mal oluyor ?

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi Salcano Volf s almayì düşünüyorum sormak istediklerim ;
    Uzun yolda Sabit 90-95 gidermi?
    Son hızı nedir?
    ne kadar yakar?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atack 150 nin motoru var derken yani atack 150 nin motoru sağlam mı bide ybr muadili demişsiniz yani ybr motorunun az güçlendirilmiş halimi demek istiyosunuz anlamadım
    evet atack 150 nin motoru ybr motorunun az güçlendirilmiş modifiye edilmiş halidir 54 mm olan piston 58 mm olmuş daha güçlü hale getirilmiştir burada bir abide var seri atak titreşimsiz konforlu ama o sizin sorduğunuz motorun fiyatı bana göre fazla onun yerine atack modelini alın daha iyi diğital göstergeli oda

Merhabalar öncelikle 2 yıldır süren arayışlarımın sonunda okulu bitirince alacağım nasipse dediğim motoru alma safhasına geldim.
    İki motor arasında kaldım ikisi de wolf 125 tabii ki.
    1] http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5954975/detay/
    2] http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5813891/detay/

Hangisini almak lazım ve nerelerine baktırmak lazım motor tecrübem mobilet ama her yıl 5 bin km bisiklet kullanırım aynı zamanda araba kullanıyorum trafiğe aşinayım B sınıfı ehliyetim var kursa yazılıp a2 sınıfını da ekleteceğim aea hemen hemen her videosunu 2 3 kez izledim teoride bi 1200 gs i bile kullanırım ama vitesli pratiğim yok maalesef.
    iki motorda yazılanlara göre normal ancak araştırın daha ucuza salcano bulmanız kolay birde km ye pek bakmayın derim temiz olsun sağlıklı kullanılmış olsun en az 80-100 bin km gideri var wolfün

Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Salcano Volf s almayì düşünüyorum sormak istediklerim ;
    Uzun yolda Sabit 90-95 gidermi?
    Son hızı nedir?
    ne kadar yakar?
    kardeş sıfır aldın mı 100-110 anca yapar ama ilerleyen zamanlarda açılmasına göre 120-125 e kadar yolu var ancak her zaman o hızları görmez sabit 80-90 arası gidersin uzun yolda sıkıntı yaratmaz
    ismeter bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    En fazla kaç lira verilmeli wolf e birde wolf mü wolf s mi alınmalı ben yuvarlak farı daha yakışıklı buluyorum.

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En fazla kaç lira verilmeli wolf e birde wolf mü wolf s mi alınmalı ben yuvarlak farı daha yakışıklı buluyorum.
    Klasik görünümlü daha iyi bencede

cngzhntrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    selamın aleyküm..
    19 yaşındayım.. 2 teker hastalık bende bisikletin yeri de ayrıdır.. paramı biriktirip lise sonda ybr 125 esd almamla 2 teker olayını bi kademe daha arttırmış oldum.. ehliyeti falan aldık her şey çok iyi gidiyordu ki.. bandırmada üniversite kazandım.. ee para yok pul yok.. harç masrafı ev tuttum ev eşyası falan.. canımdan çok sevdiğim ybr mi satmak zorunda kaldım.. şimdi ne kadar çalıştığım dükkanın fizy125 bende olsa da.. babam kendine sıfırdan farksız ybr125 esd almış olsa da.. insanın kendi motoru olması bir başka.. bu yaz para biriktirip eski kasa bi ybr almayı düşünürken salcanolar aklıma geldi.. araştırıp bildiğim üzere ybr ile aynı fabrikada üretiliyor.. bir kaç soru sormak istiyorum beni bilgilendirseniz çok sevinirim
    motorun kalitesi ybr ile aynı mı ( toptan pil fener akü işinde çalışıyorum.. bizde aynı fenerin 30 tl liğide var kasası aynı olup 12-13 tl olanıda var ama kalite ve akü açısından aralarında dağlar kadar fark var ama dış görünüş aynı)..
    şase olarak aynılar mı? ben arka kuyruk kısmını ybr yapıp ybr çamurluğu takmak istiyorum.. ya da takamadım diyelim ybr ile uyumlu arka kuyruk koruma demirleri salcano wolflere uyum sağlar mı?
    frenler de ybr ile aynı mı?
    jantlar çift kat lastiğe (tubeless) uyumlu mu? michelin pilot takmak istiyorum..

kafamda deli sorular :D :D eski kasa çok yol yapmış ybr almaktansa hem yeni model olsun hem az km li olsun salcano alayım bakayım keyfime ki satmayıda pek düşündüğüm söylenemez yani beni kendine sattırtmasın :D esd den önce bi 2005 ybr oldu tanıdık kazığı yedik.. 2 hafta sonra sinirlenip zararına sattım motoru.. şöyle bi en az 3-4 seni beni idare etsin istiyorum şimdiden hepinize teşekkür ediyorum..

Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Alıntı cngzhntrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm..
    19 yaşındayım.. 2 teker hastalık bende bisikletin yeri de ayrıdır.. paramı biriktirip lise sonda ybr 125 esd almamla 2 teker olayını bi kademe daha arttırmış oldum.. ehliyeti falan aldık her şey çok iyi gidiyordu ki.. bandırmada üniversite kazandım.. ee para yok pul yok.. harç masrafı ev tuttum ev eşyası falan.. canımdan çok sevdiğim ybr mi satmak zorunda kaldım.. şimdi ne kadar çalıştığım dükkanın fizy125 bende olsa da.. babam kendine sıfırdan farksız ybr125 esd almış olsa da.. insanın kendi motoru olması bir başka.. bu yaz para biriktirip eski kasa bi ybr almayı düşünürken salcanolar aklıma geldi.. araştırıp bildiğim üzere ybr ile aynı fabrikada üretiliyor.. bir kaç soru sormak istiyorum beni bilgilendirseniz çok sevinirim
    motorun kalitesi ybr ile aynı mı ( toptan pil fener akü işinde çalışıyorum.. bizde aynı fenerin 30 tl liğide var kasası aynı olup 12-13 tl olanıda var ama kalite ve akü açısından aralarında dağlar kadar fark var ama dış görünüş aynı)..
    şase olarak aynılar mı? ben arka kuyruk kısmını ybr yapıp ybr çamurluğu takmak istiyorum.. ya da takamadım diyelim ybr ile uyumlu arka kuyruk koruma demirleri salcano wolflere uyum sağlar mı?
    frenler de ybr ile aynı mı?
    jantlar çift kat lastiğe (tubeless) uyumlu mu? michelin pilot takmak istiyorum..

kafamda deli sorular :D :D eski kasa çok yol yapmış ybr almaktansa hem yeni model olsun hem az km li olsun salcano alayım bakayım keyfime ki satmayıda pek düşündüğüm söylenemez yani beni kendine sattırtmasın :D esd den önce bi 2005 ybr oldu tanıdık kazığı yedik.. 2 hafta sonra sinirlenip zararına sattım motoru.. şöyle bi en az 3-4 seni beni idare etsin istiyorum şimdiden hepinize teşekkür ediyorum..
    Merhabalar bende 19 taşında bir çift teker severim.
    28 mayıs yayınlı altınlı gecelerde Barkın beye aynı soruyu sordum. 38-50 dk larını izle bi
    Jianshe fabrikasından çıkıyor dedi ama 250 dolarlık makuni karbüratörlü motor var 750 dolarlık makuni karbüratörlü motor var dedi.
    Selesi ybrden daha geniş daha rahat, sorunsuz bir motor diyorlar, kuyruk kısmı olur kardeşim çamurluk koruma demiri de aynı şekilde, tubeless lastikte olur öncelikle onları söyleyim.
    Kalite aynı değildir illaki sende yazmışsın fener örneği gibi ybr 10 bi gömlek üstündür wolften ama kesinlikle kötü motor değil wolf, öyle olsa 600 sayfalık konu olmazdı bende 2 bin liraya temiz bir salcano wolf s almayı düşünüyorum .

Wolf seni pişman etmez 80 90 bin km çevirir o motor bakımlı olduktan sonra senede 20bin km yol alsan da 4 5 yıl idare eder 2009 model wolfler hala yollarda şimdiden hayırlı olsun ha bütçe varsa kesinlikle ybr al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:46 ----------

Suzuki GN 125 Nasıldır ? Çok iyi olduğunu okudum heybetli güçlü titreşimsiz. Japon menşei ama hindistan üretimi diyorlar doğru mu ? 250 lik olanı japon o kesin zaten ama 125 hindu heralde ?

Motosikleti
    Lastikler Tubeless oluyor. Ben Aldığım gün yaptım. Mişlen bulamadım pirelli aldım.. Sağlamlığı ile çinliler arasında öne çıkan bir motosiklet belki bi ybr değil ama kısıtlı bütçeli motosiklet severler için ideal bence..

Dur bir iki resim de atayım..

Çevre yoluna çıkarken sabah kahvaltısı olarak poğaça arası verdiğimde çekmiştim..

km şu an 1250 lerde rodaj 1.000 km diyor ama ustam 2. yağ değişimine kadar 80km geçmeden oda 6250 devir civarı yapıyor kullanmamı belirtti.. 1500-2000 km arası tekrar yağını değiştiritip. biraz daha üst limitlere deneyebilirim..

görüldüğü üzere yol oldukça güzel. şimdilik max 75-80 km aralığında gidiyorum... tabi sabit olarak değil.. vites değiştirip.. deviri hareketli tutarak.. laf aramızda bu rodaj işi baya meşakatliymiş..

gezginmotor ve polo34 bunu beğendiler.

Plaka işi çok güzelDaha önce farketmedim yada resmini koymamıştın kask'ta beyaz süper olmuşGençler Salcanoya bakarsanız oda size bakar,yolda bırakmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Salih Ankaraya geleyimde SİYAH BEYAZ dolaşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

[IMG][/IMG]
    Salih_T ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Adil abi seni örnek alıyorum diycem ama inan senin motosikletin kadar temiz bakamam..

senin motora şöyle bi bakıyorumda bana lazım olanlar;

1-Arka çanta
    2-Tur camı
    3-ön tekere bi bayrak..

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil abi seni örnek alıyorum diycem ama inan senin motosikletin kadar temiz bakamam..

senin motora şöyle bi bakıyorumda bana lazım olanlar;

1-Arka çanta
    2-Tur camı
    3-ön tekere bi bayrak..
    Özellikle ön tur camı motorun görüntüsünü değiştirecek daha yakışıklı olacak,ve gördüğün gibi benim çanta 35lt görüntüyüde fazla bozmuyor ...(bulabilirsen zor ama beyaz al çantanı)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

[IMG][/IMG]
    Salih_T, polo34 ve MOTO71 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Güzel resimler.
    Bazı arkadaşlar sayfadan tarih olup gitti, hatta tüm mt den. Canları sağolsun.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel resimler.
    Bazı arkadaşlar sayfadan tarih olup gitti, hatta tüm mt den. Canları sağolsun.
    Gerçek motor ruhu olanlar burda Adem28 sene olacak nerdeyse motor kullanalı öyle 5-10 sene değil ölünceye kadar...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bende 10 yaşlarında mobilitle başladım. 24 sene falan olmuş. 365 günün 350 günü binerim. Yılda toplasan 15 günü geçmez. Sağlığım el verdikçe bineceğim. Olmazsa olmazım motosiklet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)