Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fulledikten sonra aşa yukarı yedeğe kadar 12.5 litre. 12.5 litre ile ilk defa bukadar az gittim. 1 litre ile 30 km. 378 km de yedeğe geçti. 100 km de 3.29 gibi yaktı. Nerdeyse 3.3 litre. Ye yavrum wolf ye. 4.5 litreye kadar yolun var.
    Murat yedeğe düşüncemi aldın yoksa yedeğe düşmeden üstünümü doldurup hesapladın 9.7 litreyi? Yani neye göre 9.7 litre?
    valla adem abi senin motor 250 cc gibi yakıyor maşallah ne oldu bu motora böyle ya garip bir durum ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    fulledikten sonra aşa yukarı yedeğe kadar 12.5 litre. 12.5 litre ile ilk defa bukadar az gittim. 1 litre ile 30 km. 378 km de yedeğe geçti. 100 km de 3.29 gibi yaktı. Nerdeyse 3.3 litre. Ye yavrum wolf ye. 4.5 litreye kadar yolun var.
    Murat yedeğe düşüncemi aldın yoksa yedeğe düşmeden üstünümü doldurup hesapladın 9.7 litreyi? Yani neye göre 9.7 litre?
    abi kuşadasına gideceğim motoru yıkamak için aldım
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ne zaman gidiyorsun?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ne zaman gidiyorsun?
    Cumartesi 17:00 de .Emircan askere gidecek, gitmeden vakit geçirelim dedik.Pazar gecesi döneceğim
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bu pazar senle takılamayacağız desene. Fatih takmıyorum ben yakıt makıt.
    Wolf uçak uçak

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla adem abi senin motor 250 cc gibi yakıyor maşallah ne oldu bu motora böyle ya garip bir durum ?
    Bodrumun havası iştahını açmış motorun Fatih normaldir bence

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

Wolf uçak uçak
    Wolf uçak Adem pilot THY ise tek rakip gazla Adem ağaaaaa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Petrole çalışıyoruz vesselam. Telefon aldım yeni.yazmakta zorlanıyorum. N8 iyiydi yav.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Wolf uçak uçak
    sanırım öyle abi Emircan askere gitmeden bi göreyim.

O değilde kuyruk demiri boyadık, demirsiz fotoğraf koyduk, yakıt ölçtüm yaptım , yazı sanki görünmez olmuş gibi bir yorum bile gelmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Petrole çalışıyoruz vesselam. Telefon aldım yeni.yazmakta zorlanıyorum. N8 iyiydi yav.
    Hayırlı olsun abi ne aldın?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Km de 12.5 kuruş aşağı yukarı herkesin yakaladığı normal bi değer Murat kmde 9 kuruş yaktıranlar varken neden senin tüketime yorum yapılsınki

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km de 12.5 kuruş aşağı yukarı herkesin yakaladığı normal bi değer Murat kmde 9 kuruş yaktıranlar varken neden senin tüketime yorum yapılsınki
    Abi tüketime Adem Abi yorum yapacak, birde üzerine motorunu yakacak işin komik tarafı bana Hondayı sattıran adam olarak adem abinin tarihe geçmesi Abi kuyruk demiri siyah olmuş mu ne düşünüyorsun ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Benzini döktüm, çakmağı çaktım, çakmak yanmadı
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun.
    eyvallah sagolasın ızzet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlısı olsun biz motoru üniversiteyi bitirip çalışmaya hayatımızda alabildik, sabırla büyüteceğiz kendini hiç sıkıştırma, herşeyin başı sağlık ;)
    Sagolasın murat abi... Hayırlısı artık..

songoku25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S Kırmızı
    Herkese hayırlı sabahlar , benim motor önceki kullanımlarıma göre çok yakmaya başladı bunun az yakması için bi çözüm var mıdır ? hava ayarı kaç yapıyosunuz vs ? bide bu tubeles teker normalden bişey farkettiriyor mu +sı _si var mı kışlık tekeri tubeles alsam ? önereceğiniz uygun fiyatlı ama kaliteli :D yağmur geçirmez kışlık bi mont var mıdır ?

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar,

Dün Serkan Abi sağolsun kalan egsoz boyası ile arka demiri mat siyaha boyamış.Güzel de resim atayım şenlensin sayfa.Mat siyah olunca kayboldu sanki demir arkada

http://o1310.hizliresim.com/1g/z/u3drf.jpg

http://l1310.hizliresim.com/1g/z/u3drs.jpg

Datça gezisinden sonra yakıt hesabı da yaptım.Castrol Power 1 koruduğu için biraz kasıyordu, haliyle dip gazla biraz daha benzin tüketiyorduk sanırım.Shell 15-50 ile düşük devirde rahat yol aldığımdan şehir içi çok ekonomik sürebiliyorum.

http://www.hizliresimyukle.com/image...0/31/XyZdQ.jpg
    Murat öyle çekmişinki arka taraf gözükmüyor yakın çekim arkadan veya yandan çekte koyki görelim

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı songoku25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı sabahlar , benim motor önceki kullanımlarıma göre çok yakmaya başladı bunun az yakması için bi çözüm var mıdır ? hava ayarı kaç yapıyosunuz vs ? bide bu tubeles teker normalden bişey farkettiriyor mu +sı _si var mı kışlık tekeri tubeles alsam ? önereceğiniz uygun fiyatlı ama kaliteli :D yağmur geçirmez kışlık bi mont var mıdır ?
    100 km de 3 litreden az yakıyorsa bi problem yoktur bana göre.

songoku25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S Kırmızı
    Adem abi motoru rodaj döneminde aynı böyle kullanıyodum sakin, 10 kuruşu geçmiyodu şimdi 15 e kadar çıkıyo acaba yağın etkisi varmı buna ? bide bu tubeles olayının ne farkı var normalden bi avantajı felan ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Murat sony Xperia z aldım
    songoku arkadaşım artçılı dip gaz kullandım rampa çoktu ondan çok yaktı.kullanıma göre değişiyor.

Merhaba arkadaslar. Sizlere Ant. SERIK ten katiliyorum.
    Sizlerin yazdiklarini okuyarak uzun suredir takip ediyorum ve sizlere cumartesi gunu aldigim SALCANOmla katiliyorum. Insallah hayirlisi ile binmek nasip olur.
    Daha onceden Kuba XR 125 kullaniyordum ancak kardesim kaza yapti ve o motor maziye karisti. Bu arada o motordanda memnundum bir sorun cikarmadi bana :-) Salcanoyu sizlerden okudugum kadariyla bilgi sahibi oldum ve birde arkadasimin 100 luk cup motoru var salcano 2 senedir rutin bakim harici bir sorun olmadi o yuzden salcano iyi oldugunu dusundum. Neyse lafi uzatmayayim. Herkese hayirli yolculuklar sorunsuz ve kazasiz

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat normal arkadaşlar ben yılbaşında 2600tl ye aldım wolfu. üstelik tamamı kredi kartına 12 taksitle...plaka hariç. kargo dahil..
    bir şey soracam peki ödeme nasıl oldu teslimattan önce mi sonra mı

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı songoku25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi motoru rodaj döneminde aynı böyle kullanıyodum sakin, 10 kuruşu geçmiyodu şimdi 15 e kadar çıkıyo acaba yağın etkisi varmı buna ? bide bu tubeles olayının ne farkı var normalden bi avantajı felan ?
    yakıt bendede rodajdan sonra arttı. tubeless olursa patlayınca lastiğin geç iner. tubeless inde tubetype ında üstün yanları var.

Alıntı ado07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Sizlere Ant. SERIK ten katiliyorum.
    Sizlerin yazdiklarini okuyarak uzun suredir takip ediyorum ve sizlere cumartesi gunu aldigim SALCANOmla katiliyorum. Insallah hayirlisi ile binmek nasip olur.
    Daha onceden Kuba XR 125 kullaniyordum ancak kardesim kaza yapti ve o motor maziye karisti. Bu arada o motordanda memnundum bir sorun cikarmadi bana :-) Salcanoyu sizlerden okudugum kadariyla bilgi sahibi oldum ve birde arkadasimin 100 luk cup motoru var salcano 2 senedir rutin bakim harici bir sorun olmadi o yuzden salcano iyi oldugunu dusundum. Neyse lafi uzatmayayim. Herkese hayirli yolculuklar sorunsuz ve kazasiz
    bizim burasıda salcano kaynıyor. cup scooter wolf zibil gibi. dominos paketçileri bile salcano cup kullanıyor. kazasız belasız kullanman dileğimle

Alıntı isa.g137 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey soracam peki ödeme nasıl oldu teslimattan önce mi sonra mı
    önce elbet...

bu benim motoru alış sürecim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...f-aldim-2.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)