Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benimki 2009 model. Benimkinde yok.

İzzet ben merak ettim valla. En son konu acmıştı arka lastik hakkında. Ondan sonra kayboldu gitti. İnşallah iyidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    vites göstergesi yoksa honda 125 ace almak daha mantıklı hiç olmassa koaly satılır bu aralarda kampanyası var zarar ettirmez

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar gosterge mevcut..cok guzelde calisiyor..model 2013 bilginize

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites göstergesi yoksa honda 125 ace almak daha mantıklı hiç olmassa koaly satılır bu aralarda kampanyası var zarar ettirmez
    Vites göstergesi sizler için bu derece hayati bir önemmi taşıyor hayret Ace almaktansa Mondial cub almak daha mantıklı hiç olmazsa daha az para bağlanır daha az para isteneceği için Ace den daha kolay satılır

Bu gün havayı güneşli gördüm çıkardım Salcoyu çarşı pazar bi dolaştım geldim yarı yoldan döndüm yazlık montu çıkarıp kışlığımı giydim balaklavamı da taktım yazlık ekipmanlarla binme zamanı geçmiş artık arkadaş

Şu an hava durumu : 4 derece
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    hee bende bugün sabah 8 de sınava girdim kurs sadece dizlik kask bide arkasında sürücü adayı yazan yelek verdi elim dondu sertifkayı aldm gün emniyete ordan motorcuya sipariş vermeye..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Meterolojiden alınan bilgilere gece ilerleyen saatlerde - leri görecekmişiz

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    wolf fiyatında daha kalıplı daha yüksek cc'li bi motor varmı ki ? tırsıyodum büyük motordan ehliyet sınavında anladımki motorun büyüklüğü küçüklüğü farketmio 150'lilik mondialle girdim 80 den yukarı çıkamadım... wolfte son hız ney ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    100-105 km/h

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli bende dayanamadım yine bir wolf aldım ama bu sefer salcanonun abisi olan wolften aldım sym 250ni almış bulunmaktayım bugün itibari ile 2013 model 5700 km de idi ama şuan 5850 oldu
    ramizan83 ve egelim 43 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli bende dayanamadım yine bir wolf aldım ama bu sefer salcanonun abisi olan wolften aldım sym 250ni almış bulunmaktayım bugün itibari ile 2013 model 5700 km de idi ama şuan 5850 oldu
    hayırlısı olsun fatih. Allah kaza bela vermesin. Bende bi ara niyetlendim bu motora ama beni çoğunuz bilir. Ben gezilere genelde hanımla çıkarım. Artçı selesi küçük ve dar bu wolfun. Onun için vazgeçtim. İnazumaya niyetlendim, oda bütçe yetmedi. Şuan sıfır olarak ocak ayında gelecek modelleri bekliyorum. Fiyatları belli olduktan sonra değerlendirme yapıp bajaj pulsar 200, hero honda karizma, bunlar sıfır km olarak, yada 2 ci el cbr 250 düşünüyorum. Hayırlısı.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ölmüş ya burası ahmet agamda yok,geziyor gene Sercedesle

Motosikleti
    Vitello Life 80
    merhaba ıyı aksamlar su sıralar motor arıyorum ve cok kararsızım en son kararım drıft tı ancak bı suredır wolf adını duymama ragmen bakmamıstım ama ılgı duymaya basladım wolf drıft e gore nasıldır acaba sorunsuz gordugum kadarıyla ybr motoru kullanıyomus dıye okudum yakıtı nasıldır uzun yollarda yorar mı ve yakıt tuketımı nasıldır acaba

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun fatih. Allah kaza bela vermesin. Bende bi ara niyetlendim bu motora ama beni çoğunuz bilir. Ben gezilere genelde hanımla çıkarım. Artçı selesi küçük ve dar bu wolfun. Onun için vazgeçtim. İnazumaya niyetlendim, oda bütçe yetmedi. Şuan sıfır olarak ocak ayında gelecek modelleri bekliyorum. Fiyatları belli olduktan sonra değerlendirme yapıp bajaj pulsar 200, hero honda karizma, bunlar sıfır km olarak, yada 2 ci el cbr 250 düşünüyorum. Hayırlısı.
    sağol adem abi allah seninde gönlüne göre versin bence sen inazuma bak yengeyle bineceksen tabi 250 cc alacaksan ama oda 10 dan aşağıya bulman zor yada temiz ybr 250 almaya bak düşük km de hesaplı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Vitello Life 80
    abı bajaj ve herolar ocakta mı gelıyormus bana fuardan sonra satıs yaparlar dedıler fuarda martta ben bekleyemem dıye wolf a yoneldım az once bı soru sordum bılgı almak ıcın beklıyorum buyuklerımden.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı hsyncls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ıyı aksamlar su sıralar motor arıyorum ve cok kararsızım en son kararım drıft tı ancak bı suredır wolf adını duymama ragmen bakmamıstım ama ılgı duymaya basladım wolf drıft e gore nasıldır acaba sorunsuz gordugum kadarıyla ybr motoru kullanıyomus dıye okudum yakıtı nasıldır uzun yollarda yorar mı ve yakıt tuketımı nasıldır acaba
    100 km de 2.5-2.9 arası yakar. 125 cc de ybr den bile konforludur. Kronik sorun pek yok ama sıfır alırsan lastikleri ve fren balatalarını yumuşak kaliteli balatalarla değiştirmeni öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol adem abi allah seninde gönlüne göre versin bence sen inazuma bak yengeyle bineceksen tabi 250 cc alacaksan ama oda 10 dan aşağıya bulman zor yada temiz ybr 250 almaya bak düşük km de hesaplı
    hero honda çok sağlam bi motor. Değerlendirecez bakalım. Hayırlısı.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de 2.5-2.9 arası yakar. 125 cc de ybr den bile konforludur. Kronik sorun pek yok ama sıfır alırsan lastikleri ve fren balatalarını yumuşak kaliteli balatalarla değiştirmeni öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

hero honda çok sağlam bi motor. Değerlendirecez bakalım. Hayırlısı.
    anladım abi inş. dedikleri gibi 5-6 bilemedin en fazla 7 gibi gelirde herkes alır ve piyasada bir canlılık olur değişik motorların girmesi demek motor fiyatlarında değişmesi demektir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Fatih hayırlı uğurlu olsun, yorumlarını ve fotoğrafları bekliyoruz.Ben de 492 de yedeğe düştüm Adem Abi ile gezdiğimizde aldığım benzin ile.Sabahları jigle açmaya başladım ölçümlere ara veriyorum Akşam izlememiştim bir izleyeyim dite The İmam filmini izledim, motoru gördükçe gaza gelip gece 1 de dolaşmaya çıktım Kullanmayan arkadaşlara diz örtüsü öneririm.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    burlardayım arkadaşlar. internet yok evde. anca beleş biryerlerden girebilirem bakıyorum foruma.

vites göstergesi hepsindede var arkadaşlar. kafanız rahat olsun. bendeki 2012. aldığımdan beri çalışıyor. bazen işe yarıyorda. geçen bir arkadaş binmişti benim motora. sonra ben bindim. bide baktım motor gitmiyor. göstergeye baktımki adam 5. viteste bırakmış motoru
    gösterge işe yarayabiliyor bazen. hele acemiyken çok işe yarar söyliyeyim. ama bir yerden sonra bakmıyorsunuz.

@fatih hayırlısı olsun. güzel makina sym. nazar deymesin

@murat ben halen jiklesiz çalıştırıyorum. soğuklarda bile istemedi jikle. maşallah motor aksamından çok memnunum wolfun.

km 17.000 e dayandı. halen en ucuz 10-40 araba yağı koyuyorum motora. ve 1500km de değiştiriyorum. yağ eksiltme ve debriyajda sorun yok. bilakis daha memnun kara kaçan araba yağından.

kalkışlarda ve vites atışlarda ön dişlinin ordan trak diye bir ses geliyor. ustanın demesi birşeyler dağılmış o kısımda. söküp bakacağız bugün yarın. bidaha 3 kişi binmeyeceğim motora. dayanamıyor sanırım.

böyle.

sizler ne yapıyorsunuz bakalım ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi benimki jigle isteme sebebi kısık memesi ısınana kadar hemen akıtmıyor Ben 17600 e dayandım Tahsin abi senden çok servis atıyorum demekki
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    karburatöre son bi ayar çektim. Tam 3 defa söküp taktım. Bu sefer oldu oldu, olmadı karburatör alıyorum hemen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)