Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    290 TL mi ? yan çanta içinmi bi yanlışlık olmasın http://www.feyizoglu.com/K-21-Yan-canta_45078.html#0 292 TL demirleri hariç onlarda 170 TL ydi sanırım
    Senin gösterdiğin de 290 lira abi. Ben de ondan bahsediyorum zaten. Koruma demirinden falan hiç bahsetmedim.
    Aldığım 31 lt'lik arwic'e pişman oldum. Keşke kappa'nın 35 lt'lik çantasını 150-180 liraya alsaydım.
    En azından kaskın yanına mont sıkışırdı herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahsin sen izmitte ne isle mesgulsun..eylulde izne cikcm bi izmit yaparim
    şimdilik boştayız. pedere yardım ediyorum bir müddet. pazar günler boş sayılırım. geçersen uğra kardeşim

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img853.imageshack.us/img853/1306/jojw.jpg

arkadaşlar depo kılıfı kullanıyordum 4-5 ay kadar kılıfı çıkarmamıştım ,geçenlerde kılıfı söküp bi temizleyeyim dedim , depo boyası çatlak çatlak olmuş ,resimde çizilmiş gibi görünebilir ama boya çatlaması ... servise götürdüm usta bi sorarım merkeze ama sanmıyorum değiştirmezler dedi...
    ne yapsam arkadaşlar ,varmı tavsiyeleriniz?
    benim depoyuda diz örtüsü hacamat etmiş birşey olmaz müdür. tak kılıfı geri devam
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Çiziklere tırnak giriyo pasta cila zor ... kılıfı tekrar takarsam seneye depoyu bulamam heralde

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeeeeettt
    Dün yağı aldım abi, bir tanede hortum aldım kendime, bu akşam takıcam

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bulunduğum yerden 27 tl ye aldımki burdaki fiyatlar şişik...siz kaça aldınız ?
    Abi burada da fiyatlar fena, ben sanayide büyük bir yağcıdan aldım.

http://img853.imageshack.us/img853/1306/jojw.jpg

arkadaşlar depo kılıfı kullanıyordum 4-5 ay kadar kılıfı çıkarmamıştım ,geçenlerde kılıfı söküp bi temizleyeyim dedim , depo boyası çatlak çatlak olmuş ,resimde çizilmiş gibi görünebilir ama boya çatlaması ... servise götürdüm usta bi sorarım merkeze ama sanmıyorum değiştirmezler dedi...
    ne yapsam arkadaşlar ,varmı tavsiyeleriniz?
    Geçmiş olsun, şu küçük motorların en pahalı kısmı da depo oluyor genelde sanırım.Umarım güzel bir çözüm bulursunuz.
    ersin90 bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar nasılsınız bakalım motorlarınıza iyi bakın fazla zorlamayın uzun yıllar sorunsuz binin inş.

Çiziklere tırnak giriyo pasta cila zor ... kılıfı tekrar takarsam seneye depoyu bulamam heralde
    ersin bence komple depo klıfını takma geri ama benim adem abiye sattığım salcanodaki gibi sadce üst tarafı kapatacak şekilde bir depo klıfı yaptır derim en azından hava alır ve çatlakları kapatır
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Ersin arkadaşım elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz şimdi sizin yapacağınız eğer eliniz yatkınsa en ufak bir siyah yağlı boya alın suluboya fırçasıyla çizikleri taşırmadan boyayın kuruduktan sonra pasta cila ile boyadığınız yerleri pastalayın işlem bittiğinde eski haline dönecektir kolay gelsin (Çiziklerde pas varsa pası giderdikten sonra yapın işlemi pas depoyu deler)Yazdıktan sonra gördüm A.S Fatih kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Adem Murat sizin bulunduğunuz yer,şehir tam olarak neresi yani gelsem nereye gelmem lazım kamping yeri çadır kuracak yer fiyat bilginiz varmı niyetleniyorum bir ege turu yapayım diye yaz bitmeden amabir yere gideceğim dediğim zaman bir aksilik çıkıyor gidemiyorummesela yarın Cuma gidecem demiyeyim Saroza belki sabah yola çıkacağım belli değil

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Epeydir motoru park ettiğim yerde yağ sızıntısı görüyordum, servise götürdüm,vites dişlisi keçesi yağ kaçırıyormuş,halletti. 5.000 km oldu daha yahu?

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün yağı aldım abi, bir tanede hortum aldım kendime, bu akşam takıcam
    @Murat; yazdığın cümleyi tekrar okudun mu? Virgül kullanmana rağmen....
    drtayfun, ramizan83 ve ramazan06 bunu beğendiler.

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İçin fesat kardeşim

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    İçin fesat kardeşim
    Benden başka kimsenin aklına böyle birşey gelmedigine göre, demek ki gerçekten problem benim fesatlığım

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar nasılsınız bakalım motorlarınıza iyi bakın fazla zorlamayın uzun yıllar sorunsuz binin inş.

ersin bence komple depo klıfını takma geri ama benim adem abiye sattığım salcanodaki gibi sadce üst tarafı kapatacak şekilde bir depo klıfı yaptır derim en azından hava alır ve çatlakları kapatır
    a.S. kardeşim

Adem Murat sizin bulunduğunuz yer,şehir tam olarak neresi yani gelsem nereye gelmem lazım kamping yeri çadır kuracak yer fiyat bilginiz varmı niyetleniyorum bir ege turu yapayım diye yaz bitmeden amabir yere gideceğim dediğim zaman bir aksilik çıkıyor gidemiyorummesela yarın Cuma gidecem demiyeyim Saroza belki sabah yola çıkacağım belli değil
    Abi rota için linke tıkla.B noktası kuşadası güzelçamlı muhakkak kamp yapman gereken bir yer,C noktası benim, gelirsen deniz kenarı bana 2 dk kamp alanı var zaten bende kalırsın yanımdakiler gitmiş oldukları zamana denk gelirsen,D noktası Adem Abinin mekan

https://maps.google.com/maps?saddr=t...mra=ls&t=m&z=6

Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Epeydir motoru park ettiğim yerde yağ sızıntısı görüyordum, servise götürdüm,vites dişlisi keçesi yağ kaçırıyormuş,halletti. 5.000 km oldu daha yahu?
    Kardeşim iyi bir servisin varmış, yamaha bayi az daha motor indirecekti bir keçe için.Keçe işi problem değil, orjinal ybr keçesi takınca sıkıntı çıkartmaz.Bu depo altındaki hortumlarda ufaktan çatlar, onlarıda 3-5 liraya aldığın metre metre kaliteli hortum ile değiştitrirsin.Motor yolda akıyor gidiyor ama yan sanayi yapacak birşey yok

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tövbe tövbe, arkadaşım bekar mısın , Senin kılıf depoyu çizmesin dikkat et
    gezginmotor bunu beğendi.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat arka top un içine at yağı, bi ara alırım.
    Adil abi çadırı napçen? Gel kal bizde. Mekan bol. İridyum siparişi verdinmi?
    gezginmotor bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    ben motor yedim onun yüzünden. kronik bir sorun wolfteki. 10tl lik birşey. aslında tüm yeni wolflerin değişmesi lazım vites keçesini..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Adem,Murat dostlar saolsun diyesim geldidüşünmeniz yeter.Kimseyi rahatsız etmek istemem ama sizin gibi (adam gibi insanlarla)tanışmak onur verir,yalnız belli değil ama belli olmaz gelirsem sizin mutlaka bilginiz vardır çadır bizden kamp yeri ücreti nedir öğrenebilirseniz teşekkürlersağlıcakla kalın...Diğer arkadaşlar alınmasın bu forumdaki çoğu kişi adam gibi adam Mutlu,Ahmet,Tahsin,ve.....................

Adem ne yalan söyliyeyim biraz araştırdım iridyum bujiyi pek bi fark olmadığını büyük motorlarda işe yaradığını küçük cc lerde pek işe yaramadığını yazmışlar muallakta kaldım yani sipariş vermedim...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi ne rahatsızlığı, 2 dk motor muhabbeti yapacak insan için neler verilmez Kesinleşirse yine planlar yapılır, güzel birşeyler çıkar.

Zaten eylülden sonra ufaktan bizim gezilerde başlar havaların serinlemesiyle

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne rahatsızlığı, 2 dk motor muhabbeti yapacak insan için neler verilmez Kesinleşirse yine planlar yapılır, güzel birşeyler çıkar.

Zaten eylülden sonra ufaktan bizim gezilerde başlar havaların serinlemesiyle
    Tekirdağ M.T de bir arkadaşa teklif ettim ege bodrum gezisi diye 2-3 günlük dedim 2-3 gün yetmez dedi ama Kuşadası ve senin bahsettiğin milli parkı Güzelçamlı düşünüyorum dedi onlarla Kuşadasına gelirsem ,Kuşadasından yalnız sizin yanınıza kaçar gelirim nasip kısmet bakalım Allahın izniyle...(4-5 kişi daha iyi yolculuk olur diye düşündüm)

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Tekirdağ M.T de bir arkadaşa teklif ettim ege bodrum gezisi diye 2-3 günlük dedim 2-3 gün yetmez dedi ama Kuşadası ve senin bahsettiğin milli parkı Güzelçamlı düşünüyorum dedi onlarla Kuşadasına gelirsem ,Kuşadasından yalnız sizin yanınıza kaçar gelirim nasip kısmet bakalım Allahın izniyle...(4-5 kişi daha iyi yolculuk olur diye düşündüm)
    Abi sen İzmir sınırlarından geçtikten sonra şahsen ben gelirim Güzelçamlıda Ananemin evi var, gerçekten motorla o milli parkta gezmek bambaşka güzel, ki zaten oralar avrupa korumasında olduğundan olta bile sokamıyorsun tam doğa alanı. Cumartesi 17:00 ile pazartesi 09.00 arası bomboşum.O araya denk gelirse güzel ben çıkar gelirim.

Bence güzel bir ege gezisi Kuşadasından-Kaş'a kadar olan rotadır abi izmirden dönülmez

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Adil abi gel bende kal derim. Ama illaki çadırda kalacam dersen sahil kenarı, kumsalda bi yer ayarlarım sana. Ama boşuna uğraşma gel misafirim ol. Eylül sonu benimde taşınma işleri falan olabilir. Ama bodrumdayım gene.

Adem,Murat size söyleyecek laf bulamıyorum,40 senelik dostlarım sanki yani dostlarımsınız ama 40 yıllık sankiAdem Murata dediğim gibi amacım rahatsızlık vermek rahatı bozmak değil misafir misafirliğini bilecek,o kadar gaz verdinizki sabah yola çıkacamşaka ama gerçekten kısmetse gelicem sağlıcakla kalın...Birşeydaha yazmak istedim gerçekten gönlü zenginsiniz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.

tayfun kardeş bu basit bir şey olabilir benim motorda da olmuştu 20 binde flandayken tahsin abinin de dediği gibi 3-5 lira bir şey o keçenin yağ kaçırmaması için özellikle vites milinin orayı aşırı yağlı ve pis bırakmayın yoksa yine keçeden kaçırır sebebi aşırı tozlanması yağlanması
    drtayfun bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)