Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkanbitez Nikli abimiz ile tanıştım eve 2km bile değil çok güzel bir abimiz daha olacak gibime geliyor
    kıskandım bak şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    bEN 110 yerine 80 kilo olucam varya herkese motorunu sattırırdım tüketimim ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Murat yanlış hatırlamıyorsam senin kilo ile alakalı bi iddia mevzusu vardı noldu o iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

[/COLOR]Arkadaşlar Aynamın köşesine ölü noktayı gösteren ufak ek ayna takmak istiyorum nereden bulabilirim?
    oto aksesuarcılarda bulabilirsin (piç ayna diye geçer )

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsallah abi

Arkadaşlar benim motorun gidonda bi sıkıntı var gibi geliyor. Asfaltta sanki tümsekte gider gibi bir sallanma mı desem,yalpalama mı desem öyle bir durum var. Düz yolda amörtisor sanki cok esniyor gibi geliyor. Kontrol ettim amörtisor kacagı vs yok. Gidonda yamuklukta yok,jant sağlam,lastik havası normal... Ama lastiğimin raf ömrü bitmiş.. Bi ondan şüphe ediyorum ama etkiler mi bilemiyorum.

Tahsin abi sen farketmissindir belki Ulaşlı'ya giderken Konca rampasının başlagınca bu durum daha cok oluyor. Yol kalitesi ile ilgili birsey mi,çözemedim gitti
    Yolun durumundan gerçekleşir Uğur bazende lastiklerin iz takip etmesinden oluyor MT65 çok deli iz takip ediyor mesela yolda

@Mutlu : hayırlısı olsun hakkında
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alpay bugun dedigin gbi firsat buldum kavramayi yukari aldim acaip rahatladi ya sanki vitese basmadan geciyo cok guzel oldu Allah razi olsun cok makbule gecti.
    Pianoblack bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı boshaft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpay bugun dedigin gbi firsat buldum kavramayi yukari aldim acaip rahatladi ya sanki vitese basmadan geciyo cok guzel oldu Allah razi olsun cok makbule gecti.
    çok yukarıda olmayacak. vitesler kolay geçsede debriyaj tam ayırmaz. yakarsın balataları ortada kafidir..
    ör: şekil 2a
    yani ben..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yukarıda olmayacak. vitesler kolay geçsede debriyaj tam ayırmaz. yakarsın balataları ortada kafidir..
    yani ben..
    Aynen. Hem çok yukarıda olursa kalkışlarda zor oluyor yani bence.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    mutlu abi
    elektrik su doğalgaz açarken
    nufus cüzdanı fotokopisi
    kira sözleşmesi fotokopisi
    evde senden önce oturanın elektrik su doğalgaz faturaları. yoksa abone numaraları.
    bunlar olmazsa açamazsın.
    elektrik gölcükte
    doğalgaz izmit çarşıda
    su senin nereye bağlı bilemiyorum. benim bahçecikte.
    bizim sanayiye gideceksen zirve oto iyidir. çekirdekten toyotacıdır.
    değirmenderede de erbay oto. iyi toyotacıdır.
    tahsın bılgıler ıcın saol kardesım yarın bunlar ıcn gereklı yazdıkların var zaten.yanımda arkadasımda olacak .sanayıde bı tofascı vardı ben bı kurban bayramının 3 gunu gıtmıstım cokta memnundum ona gıderım dıyodum.tavsıyenı yarın yerıne getırıcem cok saol bılgıler ıcın.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    yani ben..
    Abi cok yukarda degil gibi yani bosluk kaliyo elimi tamamen cekince geri ittiriyorum hatta tam yukarda olmasi icin..

Motosikleti
    cbf 150
    degirmen derede ne çok motor var arkadaş...

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın bılgıler ıcın saol kardesım yarın bunlar ıcn gereklı yazdıkların var zaten.yanımda arkadasımda olacak .sanayıde bı tofascı vardı ben bı kurban bayramının 3 gunu gıtmıstım cokta memnundum ona gıderım dıyodum.tavsıyenı yarın yerıne getırıcem cok saol bılgıler ıcın.
    tofaşçı ahmet oto, özenir oto bide tofaşçı hikmet usta var. hepside 10 numara adamlar. zaman bulabilirsem uğrarım abi yanına.
    ben dükkanı kapattım. gezici mod çalışıyorum şimdilik. ileride ne olur belli olmaz şimdilik pek kafama göre birini bulamadım ortak olacak..

Motosikleti
    cbf 150
    ortaktan kastın nedır...yada işin içerigi nedir?tahsın kardesım.izmit e hazır parayla gelıyoruz da daha ne iş yapacagımı planlamadım bile.elımızde operatör belgemiz var her turlu iş bulurum a kasıyom ben kendımı.tabi tanıdık firmalarda varda.benim karacabeydeki iş harıcı tarla tapa işleri ek gelır kapısı halada oyle.sonuçt abizde bi işin ucundan tutucaz.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıskandım bak şimdi
    Abi Serkan abi de anladığım kadarı ile 2 teker virüsünü uzun yılla önce yemiş, tam senin kulvarında mutlaka tanışman gerek

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat yanlış hatırlamıyorsam senin kilo ile alakalı bi iddia mevzusu vardı noldu o iş

oto aksesuarcılarda bulabilirsin (piç ayna diye geçer )
    Ahmet abi aynaya bakıcam teşekkürler, iddaa mevzusu hala devam, Apo abi baktı ben pek kilo veremeyeceğim acıdı 200 Tl ye düşürdü benim tarafı Ne iradesizmişiz yav İnsan denize giderim diyor ama yanlız olunca yataktan kalkasım gelmiyor.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortaktan kastın nedır...yada işin içerigi nedir?tahsın kardesım.izmit e hazır parayla gelıyoruz da daha ne iş yapacagımı planlamadım bile.elımızde operatör belgemiz var her turlu iş bulurum a kasıyom ben kendımı.tabi tanıdık firmalarda varda.benim karacabeydeki iş harıcı tarla tapa işleri ek gelır kapısı halada oyle.sonuçt abizde bi işin ucundan tutucaz.
    abi benimki zaten düşük gelirli bir iş. mecbur tornacıların yada kaynakçıların yanına ortak girmen lazım. şimdi sanayideki en kötü dükkanın masrafı ayda 2.000tl civarı. ortak olunca ayda 1.000tl masraf sana kalıyor.
    ben motora ayda extra 100tl benzin koysam günde 10 kere gider gelirim sanayiye. dükkanda gerekmiyor bana.
    zaten devamlı müşterinin ayağına gidip iş yaptığımdan dükkan bana para kazandırmıyor. mecbur evden git gel yaparak çalışıyorum.
    sanayiye bulaşma abi. iti p.çi o.çocuğu itinayla toplanmıştır sanayiye.
    benimde nereye kadar gider bilemiyorum..

Motosikleti
    wolf-s
    arkaşlar merhaba ben de wolf s aldım 20 gün oldu bir sorum olacak sizlere motorun sol tarafında bi hortum çıktı benzin girişinin yanında bunun nerden çıktıgını bilmiyorum yukarıda deponun altında bir uzantı var musluk gibi oraya takmaya çalıştım girmedi acaba o musluk gibi olan nedir ne işe yarıyor yalnız motor da birşey yok çalışıyor gidiyor anlamadım bu nedir

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı sayha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaşlar merhaba ben de wolf s aldım 20 gün oldu bir sorum olacak sizlere motorun sol tarafında bi hortum çıktı benzin girişinin yanında bunun nerden çıktıgını bilmiyorum yukarıda deponun altında bir uzantı var musluk gibi oraya takmaya çalıştım girmedi acaba o musluk gibi olan nedir ne işe yarıyor yalnız motor da birşey yok çalışıyor gidiyor anlamadım bu nedir
    Hayırlı olsun, resim atarsanız bizimde gözümüz gönlümüz açılır .Bahsettiğiniz yakıt tahliye hortu mu olabilir mi acaba?
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    wolf-s
    valla bilmiyorum ama hortumun ucunu kapattıgımda motor stop ediyor hortumun ucunu açtıgımda çalışıyor acaba sizde de o deponun altındaki o musluk gibi çıkıntı boş mu duruyor yoksa hortuma baglımı çünkü bende onu tesadüfen gödüm

Motosikleti
    Alıntı sayha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilmiyorum ama hortumun ucunu kapattıgımda motor stop ediyor hortumun ucunu açtıgımda çalışıyor
    kardeşim motorun hayırlı olsun. güle güle kullan. kazasız belasız
    o hortumdan karburator hava alıyor. hortumu rahat hava alıp su girmeyecek şekilde dola orda bi yerlere.
    su alırsa motorun tekler ve stop eder. keza hava alamazsada.
    aklına takılanları yaz buraya.

Motosikleti
    wolf-s
    eyvallah saolun motorun en altında bitane hortum var ucu sallanıyor hava hortumu o diye biliyorum ondan başka boşta bi hortum görmemiştim bu 2 gün önce oldu ilk önce benzin hortumu zannettim benzin çalmaya çalışmışlar zannettim ama deyil onun yanındaki benzin giriş hortumu

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Baktım çantamı kargocuların getiresi yok, gittim kendim aldım, kapıda ödeme ücretinden de kurtuldum, sadece kargoyu ödedim.Çanta 104 tl ye geldi.

Tahminimden çok daha büyük bir çantaymış, umarım yolda dağılmaz

Arkadaşlar alet edavatı bez bir çantaya koymak istiyorum, nereden temin edilir acaba?
    ramizan83 ve tahsins bunu beğendiler.

Motosikleti
    wolf-s
    ya murat kardeş bi bakabilirmisin sendeki motorun sol taraftn ciklenin hemen altındaki hortum nereye baglı yoksa boştamı

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Baktım çantamı kargocuların getiresi yok, gittim kendim aldım, kapıda ödeme ücretinden de kurtuldum, sadece kargoyu ödedim.Çanta 104 tl ye geldi.

http://www.hizliresimyukle.com/image...8/01/WdbcJ.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...8/01/JodSl.jpg

Tahminimden çok daha büyük bir çantaymış, umarım yolda dağılmaz

Arkadaşlar alet edavatı bez bir çantaya koymak istiyorum, nereden temin edilir acaba?
    Hayırlı olsun Murat abi. Çantanın içine halıların kaymaması için konulan şeylerden koyabilirsin. Yeterli olur belki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)