Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Motosiklet balıkesir gönende adama dicem balıkesir bandırma otogara getir (arası 45km)bandırma otogardanda motor tamircisi var 1tane moto kaban diye oda 1km oraya baktırayım diye düşündüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    devirli sürmek pek zorlamıyor krankı. Aksine düşük devirde gaza abanmak krankı zorluyor. Benim krankta bu yüzden sorun çıkmıyor bence.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor sorun oldu bildiğiniz.
    aldığım günden itibaren:
    -arka teker (100tl)
    -ön balata (ön balatalar uzun süredir değişmediğinden jantlardan yemiş) (20tl)
    -arka fren lambası
    -ön lamba
    -şase yapmış (15tl)
    -ön teker aldığım günden beri inip duruyordu iki gün içinde gittim patlakmış onu yaptırdım 15tl

şimdi de büyük bomba beyler: haftasonu bursa mt ile buluştuğumda motoru kullanan arkadaşlar bunun motordan ses geliyor demişlerdi biraz daha baktıklarında krank dediler, bugün tekrar gittim ustaya o da krank değişmeli dedi. sordum ne kadar diye 200-250 arası dedi eğer çok uzun kullanırsan böyle ilerde motor bloğuna bile sorun yapar dedi.

şimdi ben bu motoru 3 hafta önce aldım toplamda 500km yaptım onda da hep 5-8k devir arasında gittim aldığımdan beri hor kullanmadım 2000tl verdim. şimdiye kadar 150 tl bakımını yaptım. çoğu parça da eskimiş aslında değişmesi gerekiyor. krank milini de değiştirelim hadi (alırken bundan da haberim yoktu) 250 tl daha koyduk. nolucak şimdi...
    yaptığın masraflar sıfır motor aldığındada yapılır.
    ben olsam çok umursamam ufak sesleri.
    okadar kolay yolda bırakacağınıda sanmam wolfun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:36 ----------

şahsen ben motor patlayıncaya kadar bineceğim wolfe.
    güveniyorum çünkü.
    motor yağsız kalıpta kitlediğinde, tekrar yağını koyup devam edebileceğin bir motor.
    parçaları uygun.
    ben motor yaptıralı 5000km oldu. motor ilk aldığım günkü gibi..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Vallaha Muratcım ben ve Adem'e uyma yemek konusunda yoksa iddayı kaybedersin

Yalnız sana iyi bir haber vereyim bende diyet yapmaya başladım artık . Hani o kepekli mepekli ekmekler varya işte onlardan yemeye başladım Yalnız haftada bir gün istediğimiz kadar yemek serbest Yani pazar günleri bir şeyler yapabiliriz , sıkıntı yok

Ademcim Vallaha özlettin kendini yavv ,gönder artık şu patronlarınıda buluşalım Gazlayalım gene geç bizi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Bu hafta sonu Muğla'da hava güzel , rüzgar ve yağmur görünmüyor Tabi bir sürpriz olmazsa

Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    patronu gönderdim celal. Ama bu seferde izin çevirecek adam arıyoruz. C.tesi adam bulurda izin kullanabilirsem pazar buluşuruz. Murat, celal, adem süper 3 lüsü mangal mı yapsak, naapsak?
    cesur509 ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    patronu gönderdim celal. Ama bu seferde izin çevirecek adam arıyoruz. C.tesi adam bulurda izin kullanabilirsem pazar buluşuruz. Murat, celal, adem süper 3 lüsü mangal mı yapsak, naapsak?
    Sen izni ayarlamaya çalış ,yaparık bir cız bız Benim iş haftaya başlıyor , artık İzin durumu ne olur bilinmez
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ayarlamaya çalışacam. C.tesi haber ederim. Murata pazar günü 5 kg aldırmamız lazım mangal partisi.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Çok kötüyüz yaw

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    YEAHHH 15 ekime çok var daha bu kadar kasmayalım.

Celal Abi Beçin papatya krizinden sonra DİYET nasıl bir kelimedir Allahın aşkına.Ben şahsen yediğime dikkat ediyorum .

Artık yağmur yağmaz yahu havalar şahane

Uğurcan kardeş ben Ramazanın yorumlarına tamamen katılıyorum.Az daha bakın derim
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YEAHHH 15 ekime çok var daha bu kadar kasmayalım.

Celal Abi Beçin papatya krizinden sonra DİYET nasıl bir kelimedir Allahın aşkına.Ben şahsen yediğime dikkat ediyorum .

Artık yağmur yağmaz yahu havalar şahane
    Hehe sen diyet dediğime bakma yaparız bir şeyler Hafta sonuna ayarla kendini

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat ta ok dedi. C.tesi izin lazım bana. Nere gitcez?

Motosikleti
    Çok yakında...
    Kaptan sensin Adem

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaptan sensin Adem
    sizin bildiğiniz yer varsa bana uyar.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bana her yol Bağdat az önce siparişleride geçtim, yatıyorum artık. İyi geceler.
    cesur509 bunu beğendi.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    ülenn bensiz mangal olurmu? Bende bende toplanalım mangal yapalım.
    Bu arada toplanalım derken Mayısa az kaldı Adem ağa düğün hazırlıkları ne alemde oğlan evisin alooooo

Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm iyi akşamlar size bir motor hakkında danışmak istiyorum pazar günü girdiğim ehliyet sınavını 85 alarak kazandım direksiyonu ehliyeti çıkarttırdıktan sonra şu motosikleti almayı düşünüyorum bilecik/bozüyüklüyüm 1800e bırakıyor fikirleriniz nedir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-salcano-sahibinden-piril-piril-evraklari-tam-121017611/detay

Kullanıcısı olduğunuz için en iyi siz bilirsiniz diye soruyorum
    1800 e alınabilir bilinçli kullanıcı ise km zarar etmez grang sesi ise tamamen yabancı bi ses (sibop sesini,eksantirik sesini yazmışsın bildiğini varsayıyorum) bunlardan çok farklı bi ses olduğu için anlarsın
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ahmet abi kız evide sen oluyorsun dimi senin salcoyla ademin salcoyu baş göz edecektik heralde demek mayıs ayındamı günüm bellimi top laşmanın,,, bu aralar tam top laşma zamanı oldu ,,,, hazır ortam müsaitken toplaşıverin bakalım yada top laşıverelim ;)
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Herkese değerli yorumları için teşekkür ederim biraz daha bakınayım bilecik bozüyük eskisehir bursa kütahya civarlarından olmazsada balıkesire gitmeyi dusunuyorum

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese değerli yorumları için teşekkür ederim biraz daha bakınayım bilecik bozüyük eskisehir bursa kütahya civarlarından olmazsada balıkesire gitmeyi dusunuyorum
    bul 2700tl limiti olan bi kredi kartı al sıfır bi wolf bak keyfine uğur. macera arama

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi kız evide sen oluyorsun dimi senin salcoyla ademin salcoyu baş göz edecektik heralde demek mayıs ayındamı günüm bellimi top laşmanın,,, bu aralar tam top laşma zamanı oldu ,,,, hazır ortam müsaitken toplaşıverin bakalım yada top laşıverelim ;)
    "top laşmak" mı ?
    ramizan83 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

ben keyif yaparım aga batan batmayıversın dımı gecen hafta sonu gezımızden konyadan buraya gelen arkadaşım alosyi yüklemiş

ben ve eşşek arısı kostumum

hatıra fotosu

cross zamanı bu aralar canım cross çekmeye başladı hesaplı bır cınlı bulursam alacam salcoya veda edebılırım

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2988145
    tüm fotoların oldugu bır gezı ızleyenlere vede raporu hazırlayan arkadaşım alosyi ye tşkler....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Ramazan güzel gezmişsiniz.Bizim motosiklet chevrolet gibi yaylanırken nasıl çıktınız dağa taşa .Elinize sağlık
    ramizan83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)