Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Herkese merhaba. iyisiniz inşallah, salcanolar nasıl
    Bugün benim wolf'un yıkama günüydü

Farlara mavi ampül taktım. Aydınlatması iyileşti. Benim farlar ayarsızdı herhalde bilmiyorum artık.

Yeni kask aldım ls2 ff370 çene açılır. Hacmi az büyük ama kullanımı rahat.

Depoya deri yaptırmayı planlıyorum. Ybr'ninkilere bakıyordum olmaz diye vazgeçtim döşemecilere bi soracağım.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    enes kasklarımız aynı.guzel kask almıssın gule gule kullan.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    enes kask benimkinden. Murattada aynısı var. Motorunun masallahı var.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    düz farlı s modeli hakkaten motor gibi duruyor. güzel motor bu wolf
    allah razı olsun tüm gün kahrımı çekiyor.
    dün 100km gezmişim.. bugün 70km
    km 6800
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Enes kaskı nereden ve ne kadara ajdın bende bu kasktan alacağım araştırıyorum. Birde senin aldığın siyahmı matmı

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yarın falan 2005 titan tamırden çıkıyo. Arka cant çemberi değişti, konjektör çin malı taktırmıştım, orjinali 150 tl cik ve yurt dışından getirtiliyo 1 ayda. Çin malı konjektör elektiriği çok veriyodu. Ampül patlatıpduruyodu. Çözümü 35 watt lık ampülde bulduk. 35 wattı patlatamıyor. Ön patlamayınca tabi arkada patlamıyor.wolfu biraz yatırcam. Çok çile çektirdim garibime. Biraz titanla tokatlama işine gircem. Ha bu arada biraderin 2000 model titanıda tamirde. Peşin 900 tl tamir masrafı verdik. Onun çıkması biraz daha uzun sürecek. Çok işi var. Saymakla bitmez. Biraderin tek teker aleti o. 2 tıtan, 1 r1, 1 salcano wolf, 1 tanede hero honda var. Heroya babam biner. Bi titanla bi wolf bende. R1 biraderle ortak, 2000 model titan biraderin. Bu kadar motor var, hala hergün hangi motoru alsam diye düşünüyorum.
    ramizan83 bunu beğendi.

Ybr , apache, wolf derken wolfta karar kıldım motorsıkletımı cok sevıorum ıykı almısım dıyorum bır daha alırsam yıne salcano wolf alırım tum parcaları made ın japan rodaj donemındeyım az kaldı sunun surasında ne kaldı 1000 km ye suan 136km deyım =)

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın falan 2005 titan tamırden çıkıyo. Arka cant çemberi değişti, konjektör çin malı taktırmıştım, orjinali 150 tl cik ve yurt dışından getirtiliyo 1 ayda. Çin malı konjektör elektiriği çok veriyodu. Ampül patlatıpduruyodu. Çözümü 35 watt lık ampülde bulduk. 35 wattı patlatamıyor. Ön patlamayınca tabi arkada patlamıyor.wolfu biraz yatırcam. Çok çile çektirdim garibime. Biraz titanla tokatlama işine gircem. Ha bu arada biraderin 2000 model titanıda tamirde. Peşin 900 tl tamir masrafı verdik. Onun çıkması biraz daha uzun sürecek. Çok işi var. Saymakla bitmez. Biraderin tek teker aleti o. 2 tıtan, 1 r1, 1 salcano wolf, 1 tanede hero honda var. Heroya babam biner. Bi titanla bi wolf bende. R1 biraderle ortak, 2000 model titan biraderin. Bu kadar motor var, hala hergün hangi motoru alsam diye düşünüyorum.
    kovalaklık yapıyon galıba adem....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Alıntı rasim_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes kaskı nereden ve ne kadara ajdın bende bu kasktan alacağım araştırıyorum. Birde senin aldığın siyahmı matmı
    Abi düzceden Dadaş'tan aldım ben kaskı. Gittim inceledim denedim aldım. 200tl (karta taksit yaptı)
    buyur linki http://http://www.dadasmotor.com/uru...y.asp?urun=582
    İnternetten alabiliyorsan rialli 'de fiyatı bayağı uygun
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Alıntı exsmyrna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr , apache, wolf derken wolfta karar kıldım motorsıkletımı cok sevıorum ıykı almısım dıyorum bır daha alırsam yıne salcano wolf alırım tum parcaları made ın japan rodaj donemındeyım az kaldı sunun surasında ne kaldı 1000 km ye suan 136km deyım =)
    tüm parçaları made in japan mı
    wolfun üstünde değil bir tane japon parça bir tane japon üretimi civata pulu bile bulamazsın.. öyle has çinlidir wolf..
    ramizan83 bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    benim de ön tekerinde sorun var şişiriyorum ertesi gün iniyor 11e. az sonra çıkarıp baktırcam. jantın yanından kaçırıyodur dediler hadi hayırlısı

Motosikleti
    Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de ön tekerinde sorun var şişiriyorum ertesi gün iniyor 11e. az sonra çıkarıp baktırcam. jantın yanından kaçırıyodur dediler hadi hayırlısı
    benimde arka iniyor ama 34 den 26 ya düşüyor 3 günde.
    senin %90 ön lastik patlak..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes kask benimkinden. Murattada aynısı var. Motorunun masallahı var.
    Bendede var aynından

Motoron dergisinin kampanyası vardı 1 yıllık abone olana hediye ediyolardı hala geçerliyse kampanya bak derim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Murat arkadaşım cevabın için teşekkürler ben kask olarak +düşünüyorum sanalpazarda aynı firmanın kask fiyatı 170 tl kendi sitesinde 165tl yazıyor. sen motoru galiba sanalpazar üzerinden almıştın yanlış hatırlamıyorsam. Bu durumda ne yapmalıyım kask ve site hakkında görüşleri olan yazarsa sevinirim
    Nihayet 1 haftadır şikayet üzerine şikayet TTnetin aklına gelmiş koskoca apart otelin internetini yapmışlar.

Rasim biraz geç cevap oldu ama evet 1500 tl yi %5komisyon(75tl) ile 10 taksit yapmıştık.Karşı tarafa güveniyorsan sıkıntı çıkmaz.Ama şikayetvar.komda yüzlerce şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Rasim anlaşılan herkeste aynı kask var.Ama kız arkadaşıma aldığım daha güzel.Aynısı sadece çene altı deri değil, üst havalandırma daha zariif.Benimki mat birdaha siyah almam yakıyor yazın.

Dün Adem Abi sağolsun ilgilendi yine bizlen, tamirciye gittik.
    Ön frenden şikayetçiydim, şuanda acayip güzel.Celal Abi'de beğendi .Çantada motoru alırken yanında aldığım birleştirilmemiş zinciri taktık, üzerindekinide yedek yaptım.Vites kolunu az öne eğdim, vitesleri topukla yükseltiyorum daha çok hoşuma gidiyor.Yanlız o tamircideki Adem Abi'nin Cg çok güzel duruyor, seside çok güzel.Haftaya binicez gibi

Bizde Tahsin Abi'nin yolundan ilerliyoruz, bugün öğlen Pınarcık'ta motorun fırtınada yine düşürdüm.Bu sefer çatlak ayna komple uçtu Motor taş gibi ama birşeyi yok.

Bu arada benim arka cat hava kaçırıyor 1 haftada 24 e düşmüş.Macun sürücez anlaşılan.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayet 1 haftadır şikayet üzerine şikayet TTnetin aklına gelmiş koskoca apart otelin internetini yapmışlar.

Rasim biraz geç cevap oldu ama evet 1500 tl yi %5komisyon(75tl) ile 10 taksit yapmıştık.Karşı tarafa güveniyorsan sıkıntı çıkmaz.Ama şikayetvar.komda yüzlerce şikayet var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Rasim anlaşılan herkeste aynı kask var.Ama kız arkadaşıma aldığım daha güzel.Aynısı sadece çene altı deri değil, üst havalandırma daha zariif.Benimki mat birdaha siyah almam yakıyor yazın.

Dün Adem Abi sağolsun ilgilendi yine bizlen, tamirciye gittik.
    Ön frenden şikayetçiydim, şuanda acayip güzel.Celal Abi'de beğendi .Çantada motoru alırken yanında aldığım birleştirilmemiş zinciri taktık, üzerindekinide yedek yaptım.Vites kolunu az öne eğdim, vitesleri topukla yükseltiyorum daha çok hoşuma gidiyor.Yanlız o tamircideki Adem Abi'nin Cg çok güzel duruyor, seside çok güzel.Haftaya binicez gibi

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/07/KEf3i.jpg

Bizde Tahsin Abi'nin yolundan ilerliyoruz, bugün öğlen Pınarcık'ta motorun fırtınada yine düşürdüm.Bu sefer çatlak ayna komple uçtu Motor taş gibi ama birşeyi yok.

Bu arada benim arka cat hava kaçırıyor 1 haftada 24 e düşmüş.Macun sürücez anlaşılan.
    eheh ben 8 kez düşürdüm , bişey olmaz
    ama ben aynaların civatalarını gevşek bırakıyorum. düşerken vurursa yamuluyor. elle düzelt devam. arkayıda 67lt kappa koruyor.
    e banada motoru yerden yere vurmak kalıyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat arkadaşımın motoru bakıma soktuk dün. Ön balatalar değişti, zincir değişti, bikaç küçük bakım. Ama ön fren çok güzel oldu. Eski balatalar taş gibiydi. İyi tutmuyodu, ses yapıyodu, şimdi rahat. bi cift ayna takarsın artık murat.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Bugün Celal Abi ile sözleşmiş, Kapırı Köy'üne gidecektik ama fırtınadan dolayı ben Celal Abi'nin bir çayını içmeye gittim.Celal Abi beni eve gönderdi ama ben tek bir gün olan iznimi evde geçirmek istemediğimden kaçamak yapıp kendim gittim.

Kapıkırı köyü entelköt efeköye karşı filminin geçildiği güzel bir yer.Şuana kadar gördüğüm en güzel piknik yapılabilecek yer.Ama rüzgarlı olduğundan çok duramadım, paket yaptırdığım dönerimi yedim biraz Bafa gölünü seyredip geri geldim.Gidişte ve dönüşte 40 km rüzgar hep yandan vurdu.Deyim yerindeyse yengeç gibi gittim geldim.Havalimanının oraya gelmeden bir tır arkasındaki brandayı patlatmış geçriği yerleşim yerine çakıl yağdırıyordu elime bir iki parça gelince rüzgarın estiği sola yapıştım köklediğim gibi tırı geçtim.İlerideki trafik ekiplerine söyleyip tırı durdurttum sonrasını bilmiyorum.Ama Salcano alınacak motor kardeşim daha tek masrafım ön balata.Bu arada Milas'a girerken yolda 80 le tın tın gidiyorum diye beni geçen Kykmco süper 8 i 120 ile geçince sanırım adamın aklı gitti

Celal Abi bana kızma heryeri gezmedim tekrar gezeriz diye .Millet fırtına dememiş doluşmuş hep, köylülerde çok çakal adam arazideki ağaca yazmız piknik 5 tl diye Köylü kadınlar el işi yapmışlar baş kibar ikna etmeye çalıştılar almayınca dövüyorlardı az kalsın

Yanlız burası şimdiye kadar gördüğüm en güzel piknik mekanı gibi geldi bana.Kız arkadaşım gelirse mutlaka tekrar gidicem.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beni götürmeyecenmi murat? bu rüzgarda, rüzgar tecrübesi kazanmışsındır. Tırcıya iyi yapmışsın. Güzelde gezmişsin. Tebrük.

Motosikleti
    hep masrafı ön balata oda 5tl
    adem senin r1 in ön balatada 140tl
    bir r1 balatasına 28 wolf balatası alınabiliyor yani ..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tahsin 5 liralık balata taktırmam ben. Kalite taktırırım. Adi balata kullanmam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)