Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf bora kadırgaya laf edenler yan sanayi diyenler gitsin cb e ye binsin...
    yan sanayinin kralını padişahını görsün..
    cbfle bir tutuyorlardı bi ara cb e yi :D
    k.cımla gülüyorum cb e ye para veren aptallara..
    bok attırmamak için de satmıyor sıgırlar hala :D son sahibi olacaklar haberleri yok
    Bende para verdim senin yorumların bana daha aptalca geliyor.Biraz saygı duymasını öğren önce Cb alanların çoğu çevresindeki marka güvenilirliğinden dolayı alıyor.Başlangıç motoru sonuşta titresede gidiyor.Şimdi ben hiçbir tarza sokamadığım Boraya paran verenlerin alayıp aptal ve sazan desem çok hoşuna gideceği aşikar
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bok attırmamak için de satmıyor sıgırlar hala :D son sahibi olacaklar haberleri yok
    Satmıyorlar değil satamıyorlar.3600+ plaka ruhsat masrafına alıp 2.el çinli parasına zor satıyorlar.Durum böyle olunca en azından honda deyip binmeyi tercih ediyorlar.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motorlara hakaret edilebilir. Kötüdür, titriyodur, gitmiyodur vs. Şahıslara, motor sahiplerine hakaret niyetine varan kelimeler yazmayalım lütfen.kötüm motorcu yoktur, acemi, aklı başına gelmemiş motorcu vardır. Ben gördüğüm cb cilere 1 tur wolf u kullandırmam yetiyo akıllarının gelmesi için. Cb ciler o motorla mutlu mesut olabiliyolarsa diyecek bişey kalmıyo bize. Ama hakaret etmeyelim lütfen.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende para verdim senin yorumların bana daha aptalca geliyor.Biraz saygı duymasını öğren önce Cb alanların çoğu çevresindeki marka güvenilirliğinden dolayı alıyor.Başlangıç motoru sonuşta titresede gidiyor.Şimdi ben hiçbir tarza sokamadığım Boraya paran verenlerin alayıp aptal ve sazan desem çok hoşuna gideceği aşikar
    lafım sana değildi de sen alındın üstüne
    marka güvenilirliği diye bişi yok..
    o zaman hondaya güvenelim honda cb ace ta mı alalım?
    ben o motora geldiği hafta bindim bindiğimde de söledim forumlarda ara bulursun..
    vatan haini ilan ettiler, beni
    bir cogu senin gibi sattı, bir coguda bok attırmamak için satmıyor..
    saygı meselesine gelince saygı gösterki saygı bulasın derler aynen öyle..
    ben borayı her halukarda satarım hergün arayanı var sadece benim fiyatta diretiyorum..
    ben parayı kolay kazanmıyorum 2600 lirayı veren adam alacak olay bu.. 2450 liraya kadar veren adam oldu vermedim vermemde..
    bir de şöyle bişi var boraya filan laf edip alana sazan aptal diyorsan
    ben cb e alan için ne desem az gelir..
    bak biri bu
    http://www.honda-sundiro.com/
    öteki de senin hiç bir tarza sokamadın bora
    http://www.yamaha-motor.eu/uk/produc...25-custom.aspx

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmıyorlar değil satamıyorlar.3600+ plaka ruhsat masrafına alıp 2.el çinli parasına zor satıyorlar.Durum böyle olunca en azından honda deyip binmeyi tercih ediyorlar.
    ona binecegime evde moblet var kömürlükte ona binerim
    # motosikletle.blogspot

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Kendin demişsin o para o kadar kolay kazanılmıyor.4200 tl masraf yapan adama aptal dersen daha çok dışlanırsın.Marka hastası bu kadar çokken daha o Cb çok alınır satılır.Ha ben Wolfu her halukarda tercih ederim ayrı.Bu durumda iki ders çıkartılır, 1.si marka takıntılığına gerek yok, 2.si 2.el güvenilmez diye birşey yok.İnsan böyle böyle öğreniyor ama sen her seferinde genel kullanıcıya hakaret edersen çok laflıcaz daha demektir.Birde ben kimseyede motorunada karışmam,Boraya lafım yok empati yapılsın anlamında söyledim.Benim için bu tutku star 103 le başlamış o yüzden titreşim çok koymaz sadece o paraya verdiğin ile bu paraya verdiğin farkı çok koyar o.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Selamlar. Gençler boşu boşuna lütfen birbirinizi kırmayın bu 3-5 günlük dünyada..
    Arkadaşlar tur camının yolculuk sırasında sallandığını yazmıştım bu gün hallettim sallantı kalmadı.Gündüz yapamadım akşam 5de başladım ön tekeri değişip tubeles yaptım,vakit yetmedi yarın arkayıda değişicem gündüz çekip atarım resimleri sağlıcakla kalınız.

[IMG][/IMG]

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Seviyorum herkezin su motoru kıskanmasını ama nedense ybr + müdailleri cok iyi iş cıkartmıs..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    guzel kardeslerım salcanonun arızasız olusu yıne sızlerde (zaman zaman bendede)arıza yaratabılıyo.bu aşikar.ama hepımız bu forumda bırlestıgımıze gore bırcok ortak noktamız var.ortak olmayan noktalarımızın kavgası yerıne ortak oldugumuz konuların mutluluk ve huzurunu yasamay ne dersınız...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    cbf 150
    hooppppp dedik millettttt.gunaydın yaniiii....

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydınnnnn!!
    nbr abi? keyifler nasıl?
    lastik işini hallettin mi?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    cbf 150
    tesekkur ederım guzel kardesım.lastık aramızda esprı olarak kalsın bence.bakalım bugun musterısı begenırse son saatlerı sevgılı salcanomun .yanı artık sayılı saatler kaldı.lastık konusundan bahsedıcem alacak arkadasa da.guzelım motor sıkıntısız arızasız bugune dek geldı 12700 km yol yaptık nerelere gıttık bodrumada gıttık ıstanbul ada hatta bunun ıcın sarkı bıle yapıldıama artık ayrılma vaktı geldı.tek sevındıgım nokta bursa mt den bır arkadas alacak olması ve yıne grup gezılerınde kendısıyle hasbıhal edecek olmam.

Şu konu açan arkadaş mı abi? Eski bir YBR125 alacaktıda biz senin motoru önermiştik?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hayırlısı olsun mutlu arkadaşım.
    Selam millet nasılsınız?

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    beyler resimdeki siperliğin aynısını bulmam mümkünmüdür ??çok hoş duruyor

dftuzlu bunu beğendi.

Ersin, Givi markasında bunun çok benzeri bir siperlik mevcuttu.
    Feyizoglu'na bir bakmanı öneririm.

bu arada ön frenler kampana.. sene kaç acaba?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

SİGORTA HAKKINDA ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ

Arkadaşlar 2 gündür ventonun sigortasını araştırıyorum Kütahyada ne kadar sigorta acentası varsa sordum çıkan fiyatlar ise şöyle ;

365 TL,280TL,240TL,210TL,190TL,165TL,140TL,110TL,105TL ,96TL,84TL

Görüldüğü üzere 365 TL den başlayıp 84 TL ye kadar değişen fiyat aralığında 97 cc lik motosikletin 1 yıllık trafik sigortası

bu yüzden tavsiyem odurki arkadaşlar sigorta yaptırmadan önce SORABİLDİĞİNİZ KADAR ÇOK SİGORTACIYA SORUN birde şu dikkatimi çekti 365 TL çıkaran acentalara neden bu kadar yüksek diye sorduğumda bizim acenta motosiklet sigortalamak istemiyor gibisinden bi yanıt aldım, ayrıca sigorta işinin borsa gibi olduğunu aylık,haftalık,yada günlük fiyatların değişebileceği bilgiside çalındı kulağıma

Sonunda bu gün scoterımın plaka ve ruhsatına kavuştum bekle beni Meriç geliyom emaneti almaya yollar beni bekler aga

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

Bu arada Murat Meriçte bi program var hani belki sende biliyorsundur Resize pictures diye o programı kur resimleri ayarla öyle koy sayfaya zaten laptop eski işyerindeyim bağlantıda dandik vallaha 4 resim pcyi kilitledi resmen
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Selamlar. Arkadaşlar motorumun koruma demirini,tur camını taktım sırada 2 ay önce aldığım tubeles lastikler vardı bugün onlarıda değiştim şimdilik motorda değişeceğim parça kalmadı.
    [IMG][/IMG]
    Tur camı takan arkadaşlar sallantı varsa ambalajlardan çıkan köpükten bir parça kestim çentikli olunki içeri kaçıyor sonra şu şekil
    [IMG][/IMG]
    Sonra (ben siyaha boyadım motor ne renkse o renge boyarsınız) tur camıyla km göstergesi arasına koyun
    [IMG][/IMG]
    Benim scooterin lastiklerine %100 inikken hava basabiliyorum ama salcanonun lastiklere basılmıyor,daha önce vitesli motorda tubeles lastik kullanmadım yolda lastik patlarsa benzinlikmi arayacağız çare nedir.
    bunlarda artık eski lastiklerim.
    [IMG][/IMG]

Şimdi tek eksiğim geziler için 1 çadır ve şilte
    salcano_7946, Murat 48/30 ve cesur509 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi hayırlı uğurlu olsun. Yüzünü gören cennetlik
    adil abi 10 numara olmuş motorun

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi hayırlı uğurlu olsun. Yüzünü gören cennetlik
    adil abi 10 numara olmuş motorun
    Adem@ Sağolasın Adem sendede tubeles lastik var değilmi adem uzun yolda lastik patladımı ne yapıyorsun ?
    Ahmet@ Ahmet daha önce hayırlı olsun diye yazmıştım belki gözünden kaçmıştır tekrar yeni motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız nice yollara.
    Ahmet sigorta hakkında haklısın banada ilk 180 tl demişlerdi 60tl ye yaptırmıştım kesinlikle bir kaç yerden fiyat almadan yaptırmamak lazım..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem@ Sağolasın Adem sendede tubeles lastik var değilmi adem uzun yolda lastik patladımı ne yapıyorsun ?
    Ahmet@ Ahmet daha önce hayırlı olsun diye yazmıştım belki gözünden kaçmıştır tekrar yeni motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız nice yollara.
    şamriyel var yanımda. Patladımı takar yola devam ederim. Problem değil. 5 dk iş.yani tubless i 5 dak da şamriyelliye çeviririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)