Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ahmet abi ordamısınn..Tenekelerin duruyormu daha parayı ayarlayam onlarıda alıcamm
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an ıtıbarı ıle ewe gelmıs bulunmaktayım arkadaslar.manısa akhısar ıle balıkesır arasında muthıs yagmur vardı resmen sılgıler yetıstırmedı .ama geldık hayırlısıyla
    sizin gibi gencleri istanbul yollarında görmek isteriz..
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne genci? Mutlu benim gibi 40 na merdiven dayamış tsubasa gibi gençleri bodrum yollarında görmek isteriz

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne genci? Mutlu benim gibi 40 na merdiven dayamış tsubasa gibi gençleri bodrum yollarında görmek isteriz
    biliyorum abi, mutlu abiye gaz veriyorum gelsin diye..
    bugun adil abiyle tanıştık cok iyi bi insan, kulaklarınızı cınlattık..
    adem abi birgun ansızın gelebilirm bodruma
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gel her zaman bekleriz tsubasa

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum abi, mutlu abiye gaz veriyorum gelsin diye..
    bugun adil abiyle tanıştık cok iyi bi insan, kulaklarınızı cınlattık..
    adem abi birgun ansızın gelebilirm bodruma
    eyyyy tsubasa kardesım.ahir ömrümün 6 yılı istanbulda geçti.bu 6 yıl tamda benım delıkanlılık donemıme gelınce dört bır yanı tavaf etme ımkanım oldu.ımkandan kastım altımızda araba cebımde para seklı.işlerde o yıllarda gumbur gumburdu.dudullu da modoko yu bılırmısın bılmem.oradaydı magazalar.yanı şimdi anlatmak ıstedıgımı sanırım anladın.ama hala gezıp tozmadıgım bırkalamadıgım cok yer var ıstanbulda.bır ayagımda ordaa.dudulluda,kartal ugurmumcuda,beşiktaşta,g.o.p ta büyük çekmece gürpınarda baglantılarımız var.bılem anlaabıldımmı.bı anda cıkarsam karsına sasırma
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    an ıtıbarı ıle ewe gelmıs bulunmaktayım arkadaslar.manısa akhısar ıle balıkesır arasında muthıs yagmur vardı resmen sılgıler yetıstırmedı .ama geldık hayırlısıyla
    Geçmiş olsun Abi burada da sabaha karşı çok fena dolu vardı uyutmadı.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    dun bodrumda gezerken balıkcılar carsısında oturup bırer cay ıctık.orada bıkac kısıyle sohbet ımkanım oldu.bodrumda dıkkatımı ceken hıc cocuk gormedım.6-13 yas aralıgı kımse denkgelmedı.bu tesbıtımı orada paylastıgımda 1gunlugune okulların tatıl edıldıgı soylendı.dun fırtına ve sagnak yagıs beklenıyomus.ancak gece yarısı yagmıs bak.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Arkadaşlar şu yakıt tasarruf cihazları hakkındakileri duymuşsunuzdur. Ekoplus diye bir şey. Ben bundan getirtecem. Siz de ister misiniz diye soracaktım. Nerdeyse internette gördüğünüz fiyatın yarısı. burası satış yeri felan değil biliyorum. bundan dolayı uyarılarda bulunup durmayın. zaten ben de burada bu bilgiyi paylaşarak ortak getirterek arkadaşlarımın da faydalanmasını istiyorum. mesele bundan ibaret. bunu araştırın ve bana özelden mesaj atın. Pazartesi ye kadar düşünün araştırın. Fiyatı burda vermiyorum. İsteyenler iki paket sigara fiyatına sahip olabilecekler diye umuyorum. ODTÜ belgeli felan yani. Ciddi bir şey resmi belge sahibi. Tabii aleti size verdikten sonra başıma kakmayacaksınız. Ama takılmasında yardımcı olurum. Aylardır bu durumu araştırıyorum sonda etkisi konusunda kanaatimi kesinleştirdim ve ucuza birşeyler buldum.Yukarıda kullandığım kelimeyi google da aratın sitesi videosu felan herşey var. Hadi bakalım sizden haber bekliyorum. Denizli'de olanlara sesleniyorum.

Motosikleti
    Demir At
    eyyyy tsubasa kardesım.ahir ömrümün 6 yılı istanbulda geçti.bu 6 yıl tamda benım delıkanlılık donemıme gelınce dört bır yanı tavaf etme ımkanım oldu.ımkandan kastım altımızda araba cebımde para seklı.işlerde o yıllarda gumbur gumburdu.dudullu da modoko yu bılırmısın bılmem.oradaydı magazalar.yanı şimdi anlatmak ıstedıgımı sanırım anladın.ama hala gezıp tozmadıgım bırkalamadıgım cok yer var ıstanbulda.bır ayagımda ordaa.dudulluda,kartal ugurmumcuda,beşiktaşta,g.o.p ta büyük çekmece gürpınarda baglantılarımız var.bılem anlaabıldımmı.bı anda cıkarsam karsına sasırma
    dört gözle bekliyorum abi..
    # motosikletle.blogspot

Selam arkadaşlar, ben de siyah wolf s siparişini verdim bugün... nisan ayında montaj vs hazır olacak kısmetse. bu arada size lastikler konusunda bir şey sorucam. swallow lastikler nasıl? tecrübe eden arkadaşların fikirlerini rica edicem. Ustam çok methetti, bir de size sorayım? tubeless leri ustama sordum, arazi lastiği asfalt yolda ses ve vibrasyon yapar bu lastiklere nazaran dedi.
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    r1 i sahibinden.com a koydum.
    İlan no : 118494294 mt den ilgilenen olursa satıştaki fiyattan ucuza verecem. Sevgiler.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İlan no : 118494294 mt den ilgilenen olursa satıştaki fiyattan ucuza verecem. Sevgiler.
    Hayırlı satışlar abi umarım gönlünüzce satarsınız.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Hayırlı satışlar Adem Bu satılırsa yerine ne geliyor 250 lik
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi ordamısınn..Tenekelerin duruyormu daha parayı ayarlayam onlarıda alıcamm
    Tenekeler duruyo datlı serçenin ayağında ama satarmıyım satmazmıyım bilmiyom artık kış lastikleri takılı duruyo üzerinde
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat arkadaşım teşekürler. Celal arkadaşım hala bi karar veremedim. Hatta bugün benim wolfu bile ilana koymayı düşündüm. Keyfe keder bi fiyat koymayı düşündüm. Sonra vazgeçtim.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    murat arkadaşım teşekürler. Celal arkadaşım hala bi karar veremedim. Hatta bugün benim wolfu bile ilana koymayı düşündüm. Keyfe keder bi fiyat koymayı düşündüm. Sonra vazgeçtim.
    Wolfu satarsan ne alırsın çok merak ediyorum abi

Motosikleti
    Artık bende aranızdayım Yasasın Wolf
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    valla bende karar veremıyom murat. Wolfun canını çıkaremde biyu, düşünürük.
    Datlı ne alıyon len? Hayırdır?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tenekeler duruyo datlı serçenin ayağında ama satarmıyım satmazmıyım bilmiyom artık kış lastikleri takılı duruyo üzerinde
    Parayı ayarlayam onlarıda alıcam inş

Badem abi sen bi ara wolfüm yok diye kovmustun beni

Bende wolf aldım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)