Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    nerdesin len yumurta
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tsubasa bu moto satılacak bı motor degılhatta bız orta yas ıcınde her konudan ıdeal.hem yakıt hem konfor.en kotu kullanımda bıle 300tl ye motor yaptırılıyo.bknz tahsın. fakat bu nu kımsenın anlamasını beklememek lazım.zaten motor a merakı olmayan adamın kafasında 3 motor markası var kawa.yamaha,honda.bunun dısında kalanlar çan çin çon gozuyle bakıyor mıllet.halbukı bu tutkuyu anlayamazlar bıle.şahsen ben motora bındıgımde duymus oldugum huzur ve guven duygusunu hıc bır yerd e dymuyorum.ruzgar yuzume vurdugunda kı özgurluk hıssı bır gocmen kuş un hıkayesıne eşdeger nıtelıkte.bunu bılmeyen adam dan gelebılecek her onerıde bana oldugu kadar sanada sacma salak gelıyor.bana gelen teklıflerı yazsam emınım totona kaş göz yapar öyle gulersın.ybr 250 gelmedıgı ıcın kullanıyorum 5 mayısa kadar da satıldı satıldı.satılmadı köy e goturup kaderıne terkedıcem artık yapacak bısey yok.aama asla ölü parasına vermeyecegım bu kesın.
    gezginmotor bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Canlar bugün eski ustamın yanına çay içmeye gittim. Daha evvel bir mesajımda yanılmıyorsam bahsetmiştim Hasan ustadan. Yolunuz düşerse işçiliğine ve adamlığına kefilim demiştim.
    Her neyse konu açıldı, fuar, derken geldi 150 cc atack a. Hasan usta çok meth etti. wolflerden işçiliğinin daha iyi olduğunu bizzat fuarda incelediğini, biraz daha fazla yakabileceğini ancak daha seri ve işçiliğinin daha iyi bir motor olduğunu söyledi. wolf ve atağı gözünüz kapalı alabilirsiniz ybr nin aynısıdır tavsiye ederim sorunsuz binersiniz dedi. hatta bir örnek verdi. çocuğun biri göle motorla uçmuş. motoru çıkarmışlar. neyse karbüratör ve içindeki benzini boşaltmış, temizlemiş. basmış tek marş vınnn

çok hoşuma gitti söylediğinde. bilgilerinize ayrıca atack ı da tavsiye ediyor, hiç düşünmeden alabilirsiniz diyor...

bir sorum olacak, gerçi kendisi bana çok iyi olsa ilkerciğim sana bunlardan vereyim hemen al gözün kapalı bin derdi. ama öyle bir şey de söylemedi. bir arkadaşı mağaza kapatmış. elinde kalanları da hasan usta kapatmış. dükkana bir kaç motorsiklet getirmiş markası skygo 150 ve 125 cc liklerden. görüntüleri gayet şık. hatta scooter i de vardı 150 lilik. büyükçeydi. kendisine sordum ustam nasıl bunlar diye. 150 cc vitesli yi özellikle. gayet güzel ama ilker, wolflere göre vibrasyonları daha fazladır ama sağlamdır dedi. anladım abi dedim. konu kapandı öylece. bir fikri olan var mı bu motorlar hakkında...
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    titreşim olmasın istiyorsan salcano dan şaşma ben artı oldum ybr den farkı yok
    kendim de ybr kullanıyorum

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa bu moto satılacak bı motor degılhatta bız orta yas ıcınde her konudan ıdeal.hem yakıt hem konfor.en kotu kullanımda bıle 300tl ye motor yaptırılıyo.bknz tahsın. fakat bu nu kımsenın anlamasını beklememek lazım.zaten motor a merakı olmayan adamın kafasında 3 motor markası var kawa.yamaha,honda.bunun dısında kalanlar çan çin çon gozuyle bakıyor mıllet.halbukı bu tutkuyu anlayamazlar bıle.şahsen ben motora bındıgımde duymus oldugum huzur ve guven duygusunu hıc bır yerd e dymuyorum.ruzgar yuzume vurdugunda kı özgurluk hıssı bır gocmen kuş un hıkayesıne eşdeger nıtelıkte.bunu bılmeyen adam dan gelebılecek her onerıde bana oldugu kadar sanada sacma salak gelıyor.bana gelen teklıflerı yazsam emınım totona kaş göz yapar öyle gulersın.ybr 250 gelmedıgı ıcın kullanıyorum 5 mayısa kadar da satıldı satıldı.satılmadı köy e goturup kaderıne terkedıcem artık yapacak bısey yok.aama asla ölü parasına vermeyecegım bu kesın.
    abi ben hiç vermem ölüsünü dirisine..
    insanları ne sanıyorlarlar anlamıyorum..
    acıkladım herşeyi yazdım en ufak detayına kadar
    herşeyi ispatlı hem internetten hemde fatura bilmem ne olarak
    fiyat olarak anlamıyor adam =)
    ben diyorum kardeşim gel bak sonra konuşalım filan
    biri geldi elimi sıktı 2350 para diyor dedim hocam bak ben bu motor gibisini bu paraya bulamam bu yüzden biraz cıkman lazım
    adam bastı gitti..
    2 gün sonra gene 2400 diyor
    dedim abi bak ben bunu satıcam motosiklet alıcam
    ben kimseye 2.5 olur demedim ama sen cok istedin vereyim dedim sana
    adam yüzüme kapattı :D
    ne mal adamlar var ya,
    yazanlara ben cevap atmıyorum abi..
    arıyorlar ben telefonda konuşmam ciddi görmek istersen gelirsin görürsün sonra konuşuruz fiyatı diyorum..
    istediğim paraya gitmezse vermem kimseye
    2. motorum olur, atama cıkınca da 600 rr r6 filan bişi alırım. olur biter
    paraya filan sıkışık değilim
    motosiklet benden ekmek su istemiyor duruyor..
    benim malım kıymetli
    ben gözüm gibi baktım bindim.
    adamlar 2009 cbf 13 bin kmde 3.500 tlye satıyorlar
    neymiş motor cok temizmiş, alan kaça aldı acaba 2009 senesinde?
    yemin ederim cbf150 alıcam abi dolara endeksli resmen
    kar ettiriyor satarken motosiklet..
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdesin len yumurta
    burdayım. İzinliyim evde keyif çatıyom. Yarın balık tutacam. Gel beraber tutalım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi ben bu gece keyif çatıyom evde kimse yok
    bi şişe şarap ve 4 şişe bira var

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şarapçııı iç şarabı, çek arabı

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ah ulan bi arap a çakmadan bu dünya dan göçersem gözüm açık gider
    tahsins bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi sarışın bul, siyaha boya, devam et

Motosikleti
    cbf 150
    bel altı muhabbetlerı......ayıp ayıp....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mutlu bu gece cumartesi artık neyi tutarsak

Motosikleti
    cbf 150
    benım bıldıgım cumartesılerı mıllı ıcme gunudur.dıger gun degıl yanı anladın sen onu.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ok
    ama ben vardiyalı çalıştığım için bana her gün pazar

Motosikleti
    cbf 150
    gunaydın salcano ailesi

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ulan bi arap a çakmadan bu dünya dan göçersem gözüm açık gider
    o zaman bir ara istanbul aksaray a gel arap zenci çok burada ( zenci bayan ama erkek değil yanlış anlaşılmasın )

gunaydın salcano ailesi
    sanada günaydın Mutlu..
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Aynen katılıyorum zaten bu tipler malum markalardan başka motor tanımıyorlar onların beynindeki motorlar malum markalar

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum zaten bu tipler malum markalardan başka motor tanımıyorlar onların beynindeki motorlar malum markalar
    adam gitmiş benim motoru yukiyle bir tutuyor
    bende o vardı şöyleydi böyleydi diyor
    cıldırıyorum..
    hocam üsküdarın neresinden?
    # motosikletle.blogspot

erenaltun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf 125 / 2009 Honda CBF 150
    wolf ön jant 12 mi yoksa 18 inç mi?
    Salcano Motosiklet Facebook Sayfası : http://www.facebook.com/SalcanoMotosiklet
    Ramazan ALTUNIŞIK

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam gitmiş benim motoru yukiyle bir tutuyor
    bende o vardı şöyleydi böyleydi diyor
    cıldırıyorum..
    hocam üsküdarın neresinden?
    Tsubasa kardeşim seni çok iyi anlıyorum çünki bende eski motorumu scooteri sahibinden e koymuştum dediğin gibi mal dolu vazgeçtim sonunda aldım ilanı rahatladım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı erenaltun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf ön jant 12 mi yoksa 18 inç mi?
    Motorun kitapçığında jantlarla ilgili bir bilgi bulamadım,gittim motorun jantlara baktım sadece bunlar yazıyor ön:max.1290N --1.5x18 arka:max1800--2.15x18 zannedersem ön arka 18 inç yardımcı olabildiysem

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tsubasa kardeşim seni çok iyi anlıyorum çünki bende eski motorumu scooteri sahibinden e koymuştum dediğin gibi mal dolu vazgeçtim sonunda aldım ilanı rahatladım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Motorun kitapçığında jantlarla ilgili bir bilgi bulamadım,gittim motorun jantlara baktım sadece bunlar yazıyor ön:max.1290N --1.5x18 arka:max1800--2.15x18 zannedersem ön arka 18 inç yardımcı olabildiysem
    Unutmuşum yazmayı kuruçeşmeden,fakat çoğunluk Tekirdağ/müreftede geçiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)