Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım yeni wolfün. Tekerine taş değmesin. Allah kaza bela vermesin.[COLOR="Silver"]
    sağol adem abi..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bende sımdı geldım tarladan bezelye ekmek ıcın yer hazırlaım.kımyevı gubre attım dıskaro cektım aysan ıle ısı bıtırdım.ben ısı bıtırdım hava yagmaya basladı.eee hayırlısım tabı.yenı salco lan arkadaslar dogru trcıhte bulunmuslar.allah kaza bela vermesın rabbım tum motorculara.
    Murat 48/30 ve gezginmotor bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimle gezcen len murat? Gezecek adammı var benden başka? Benim tokatçı gezmeye hazır vakit bulabilirsem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

benle beraber kökle gazı kanka başkasına tokatlanma, sen benimsin

Adem Abi hatun kişi geldi ziyaretime, bu pazar ona hizmet edicez gibi.En kısa zamanda tekrar buluşmak için heyecanlanıyorum açıkçası.Celal abi'de motoru çıkartmış zaten daha sonra bir Milas çıkartması yapar mıyız? Abi motorum komforlu mu?100 e sabir rahat gidiyor mu ? İstersen uzaa git istediğin kadar tokatla.Ben keyifli keyifli gezerim .Az da yakıyorum zaten Sana karşı kozum artık bu abi az yakması

Ama kız arkadaşım sevdi motorun rahatlığını:dana Meriç yumuşatamamış istiyor koltuk.1 ayda Hamıır gibi yaparım ben Dün sis farının birinin vidası düşmüştü, bugün aldım güzelce taktım diğerinide sıktım az.Aslında sislerde beyaz olsa acayip olacak da işte bakalım çok anlamıyorum diye şimdilik bıraktım.İşler hafiflesin kurcalamalara başlarım.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat pazar gün işim var. Haftaya hafta içi bigün öğleden sonra milasa gidip gelecem. Belediyede işim var. Yakıt konusunu pek takmıyorum.R1 in yanında kokluyo zaten.gezecez bi pazar. Ama hangi pazar?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hayırlı olsun alanlara
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkürler.

Kırmızı Wolf tercih ettim.. Aslında 3 rengi de buldum.

Gri, Siyah ve Kırmızı WOLF S vardı.

Siyah ve Kırmızı WOLF vardı.

Tabii bunlar ayrı ayrı mağazalarda.

Üçerler'deki müşteriye yaklaşımları çok hoşuma gitti. Oldukça ilgili ve anlayışlılar.
    Bende onları tercih ettim.
    Tekrardan hayırlı olsun İlgi alaka gerçekten çok önemli. Ucuza almak her zaman için önemli değildir çünkü. Gerçi Üçerler hem uygun satıyor hemde müşteriye karşı tavrı iyi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Beyler çok şükür bende Wolf aldım.
    Üçerler'den. Bugün gönderecekler kısmetse.
    Elime ulaştığında ilk sürüş sonrası tecrübelerimi paylaşacağım.
    Daha plaka işlemleri falan olacak, trafiğe çıkamam pek gerçi...
    güle güle kullan. umarım düzgün bi servis toplar motorunu.
    servis hataları başlangıçta çok can sıkıyor..
    noldu skuterden vazgeçmişsin ? doğru yolu bulmuşsun ama sevindim
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan. umarım düzgün bi servis toplar motorunu.
    servis hataları başlangıçta çok can sıkıyor..
    noldu skuterden vazgeçmişsin ? doğru yolu bulmuşsun ama sevindim
    Gerçekten Tahsin hatırlattığın iyi oldu benim motoru servis topladık dedi aldım yola çıktım Allahtan 0 motor yavaş gidiyordum sabırsız bir sürücü karşıdan araç gelirken nsolladı sıkıştırdı arka frene bastım o ne fren tutmuyo eve gidince baktım arka frene hiç dokunmamışlar aman aldığın zaman ilk frenleri kontrol et aAllah korusun... Tabi bunları Novarix kardeşime yazdım

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    benimde ön balatayı ters takmışlardı abi. daha bayaa bişeyleri yanlıştıda hatırlamıyorum..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten Tahsin hatırlattığın iyi oldu benim motoru servis topladık dedi aldım yola çıktım Allahtan 0 motor yavaş gidiyordum sabırsız bir sürücü karşıdan araç gelirken nsolladı sıkıştırdı arka frene bastım o ne fren tutmuyo eve gidince baktım arka frene hiç dokunmamışlar aman aldığın zaman ilk frenleri kontrol et aAllah korusun... Tabi bunları Novarix kardeşime yazdım
    Adil bey sizin Salcano Wolf mu yoksa Wolf S mi? Birde vites göstergesi çalışıyor mu acaba?

Bende 2600'e aldım Wolf'ü hocam..
    Bu arada evet, Tekirdağ'da doğdum büyüdüm.
    Ailem hala orada. Bende İstanbul'da yaşıyorum ama sık sık geliyorum memlekete.
    Çok seviyorum Tekirdağ'ı.. Çok özlüyorum. İnşallah bigün dönmek nasip olur.
    Ben Çanakkale Gelibolu luyum ama, benim doğum yerim de Çorlu hemşehri sayılırız seninle
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Benim makineyi bu akşam eve getirecekler kısmetse.. Sabaha kontrol ederim artık detaylı. Umarım idare edecek kadar benzin koyarlar. Yalnız belgeleri yarın kargolarız dediler, bilemedim açıkçası.. Umarım bir sorun çıkmaz.

Sıfır araç tescili için hangi belgeleri gönderecekler bana arkaşlar..? Bilginiz var mı?

sağol adem abi..
    Güle güle kullan canım, kazasız belasız, efendi efendi...
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Alıntı CraiQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Çanakkale Gelibolu luyum ama, benim doğum yerim de Çorlu hemşehri sayılırız seninle
    Ep gene Trakya bea..
    Zaten Tekirdağlıyım demiyorum, trakyalıyım diyorum.. Emşerim benim!!

Motosikleti
    Satıldı
    Benim makineyi bu akşam eve getirecekler kısmetse.. Sabaha kontrol ederim artık detaylı. Umarım idare edecek kadar benzin koyarlar. Yalnız belgeleri yarın kargolarız dediler, bilemedim açıkçası.. Umarım bir sorun çıkmaz.

Sıfır araç tescili için hangi belgeleri gönderecekler bana arkaşlar..? Bilginiz var mı?
    Tam olarak bilgim yok ama verilen şase no ile önce trafik sigortası yapılıyor. Çünkü trafik sigortası olmadan plaka/ruhsat işlemleri yapılmıyor. Beni de arada bugün Soner bey motorumun geldiğini söyledi. Bende plaka işlemleri bittikten sonra gidip alacağımı bildirdim.

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil bey sizin Salcano Wolf mu yoksa Wolf S mi? Birde vites göstergesi çalışıyor mu acaba?
    Benimki Wolf model vites göstergesi sorunsuz çalışıyor.

Motosikleti
    Satıldı
    Benimki Wolf model vites göstergesi sorunsuz çalışıyor.
    Sizinki 2012 model olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. O zaman 2012 lerde vites göstergesi problemini çözmüşler. Çünkü bir çok arkadaş çalıştığını söylüyor.

Unuttum ama hatırladıklarımı yazayım ilk size hiçbirşey göndermiyorlar motorla birlikte kullanım kitapçığı servise geliyor servis topladıktan sonra siz motorun araç seri nosunu üçerlere bildiriyorsunuz onlar ÖTV sini ödeyip size fatura, garanti belgesi,A.T. uygunluk belgesi ve bir belge daha hatırlayamadığım bunları alıp kendiniz yapacaksanız bulunduğunuz yerdeki trafik şubeye gidip işlemleri başlatıyorsunuz yada trafik müşavirliğinden yaptırıyorsunuz,ben uğraşmamak için trafik müşavirliğinden sigorta,plaka dahil 180tl ye yaptırdım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinki 2012 model olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. O zaman 2012 lerde vites göstergesi problemini çözmüşler. Çünkü bir çok arkadaş çalıştığını söylüyor.
    Benimki 2012 model bende vites göstergesinin çalıştığını yazmıştım Vites göstergesi çalışmıyormuymuş?

Motosikleti
    Satıldı
    Unuttum ama hatırladıklarımı yazayım ilk size hiçbirşey göndermiyorlar motorla birlikte kullanım kitapçığı servise geliyor servis topladıktan sonra siz motorun araç seri nosunu üçerlere bildiriyorsunuz onlar ÖTV sini ödeyip size fatura, garanti belgesi,A.T. uygunluk belgesi ve bir belge daha hatırlayamadığım bunları alıp kendiniz yapacaksanız bulunduğunuz yerdeki trafik şubeye gidip işlemleri başlatıyorsunuz yada trafik müşavirliğinden yaptırıyorsunuz,ben uğraşmamak için trafik müşavirliğinden sigorta,plaka dahil 180tl ye yaptırdım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Benimki 2012 model bende vites göstergesinin çalıştığını yazmıştım Vites göstergesi çalışmıyormuymuş?
    Bildiğim kadarıyla Wolf S olanların hepsinde çalışıyor ama Wolf lerde sadece bazılarında çalışıyordu. Ama gözüken o ki 2012 modellerde bunu çözmüşler. Umarım benimki de çalışıyor olacaktır :(

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

allah hayırlı ugurlu kazasız binmek nasip etsin...
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)