Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    dogru dürüst alıcı bulamıycam mı ben bu motosiklete ya?
    piyasada ne kadar sacma sapan teklif varsa sunuyorlar,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6263386/detay/
    sayın arkadaşlarım ilanım bu şuna bir bakıp benim neyi yanlış yaptıgımı yada yazdıgımı söylermisiniz?
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tsubasa soran arkadaşlar wolf istiyor. Ve en güzeli (mesela meriçin motor) 2.450 ye satılıyor. Senin motorun satılmama sebebi pek tanınmaması ve sıfırı gibi 2 ci elinin pahalı olması. O fiyata sıfır wolf var mesela. Satılırmı? Zor. Ama soran olursa öneririm.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutlu arkadaşım bi yazsın, talibini sonra açıklıyacam.
    İçimden bi his şaşıracağımızı söylüyor. İzzet mi yoksa?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa soran arkadaşlar wolf istiyor. Ve en güzeli (mesela meriçin motor) 2.450 ye satılıyor. Senin motorun satılmama sebebi pek tanınmaması ve sıfırı gibi 2 ci elinin pahalı olması. O fiyata sıfır wolf var mesela. Satılırmı? Zor. Ama soran olursa öneririm.
    hacım satılır da benim istediğim fiyattan gitmesi lazım sıfır wolfu şimdi bulrsun parti geldiğinde 3100 lira
    benim motorunda fiyatı 3100
    sıfır 3100 +270 plaka ruhsat deniyor şuan + 300 lirada üstünde var
    ben elden cıksın diye böyle yazdım..
    konfor olarak daha rahat wolfden
    tarz olarak daha hoş duran bir model..
    tanınmaması olayına katılıyorum, 2.400 veriyorum biri 2600 den bir lira aşagıya vermem dedim
    gecen yaz agzıma sıcayım 2750 verdi biri geldi cıkardı parayı. malak gibi vermedim..
    kanuni servisi 2250 veriyor,
    direticem 2600 bandında satıcam bakalım..
    şu abuk subuk muhabetlerden bıktım
    taksit yaparmısın cek vereyim. köylü vereyim üstüne 1500 vereyim..
    benim acelem yok yaza 3 yazacam satılmazsa elbet gider dediğim fiyata
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    acele etme tsubasa. Haftada bir ilanını güncelle. Yaza daha var. İnşallah iyi bi müşteri bulursun.

Motosikleti
    Satıldı
    Ya motoru aldık ehliyeti alamadık. Randevu alacak boş yer yok. Millet kuduz köpek gibi saldırmış resmen :D

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Netcen ehliyeti ben araba kullanıom a2 ehliyeti ile..Bosver Yok ben ybr alcem..Dereceli ekzantrikli 135 lik drag larda 1 likleri var 158 neti var..Bilen biliyor
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Netcen ehliyeti ben araba kullanıom a2 ehliyeti ile..Bosver Yok ben ybr alcem..Dereceli ekzantrikli 135 lik drag larda 1 likleri var 158 neti var..Bilen biliyor
    İzzet bugün okulun ordan dönerken bi Şahin le son kasa Range Rover kafa kafaya girmiş. Buradaki gizli mesajı alırsın

Motosikleti
    Ne alcam rangeye bişi olmamıstır..sahini cekiciyle hurdaya almıslardır Hem motor alcak olaydım meric abinin motoru ben alırdım
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Satıldı
    Orası öyle tabii de Şahin i kullananda ehliyet vardır umarım ;)

Motosikleti
    Olsa ne olur sigortacı isyan eder gene alırlar para

Motosikleti
    Satıldı
    Sabahtan beri takip ediyorum şimdi biri iptal etti randevusunu, direk atladım aldım

Motosikleti
    Randevulumu la sizin işler orda

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bıkac msj once sıfır alımlarda yapılması gereken yada zaruri gordugunuz degişimler varmı dıy sormustun.bende sıfır aldıgımda yan ayaklık acık oldugunda yada motor calısır durumdayken durup yan ayaklıgıa aldıgına stop etmesını saglayan elektırksel baglantıyı ıptal ettırmenı onerırım.cunkı yagmur bırıkıntılerınden sulardan gecınce su alıp yada haava sartları yagıslı oldugundazamanla oksıtlenıyo yada motorun ustune bınıosun dalgınlıkla ayaklıgı kapamıyosun marsa basıosun mars basıyo ama calısmıyo delı oluyosun sonra bı farkedıosun yan ayaklık acık.6-7-8. sayfalara bakarsanmotorumu aldıgım tarıhlerde sadekahve33 nıkıyle yazılarım olmustu.onlarıda bı oku.tecrube olması acısından.zaten nova ıle bı altyapı mevcut.benımde bı oncekı motorum 100 luk cup ıdı.alt yapı vardı zaten.o gunlerde debrıyajlı motora gecmek baya bı garıp gelmıstı bana.yazdım o gunlerde.saolsun adem,merıc,suan askerde olan kardesımız fatıh aynı zamanda sayfayı acan kısıdır fatıh.egelım43 ahmet abı o donemde cok yardımcı olmuslardı soyle yap boyle yap dıyerek.kendılerıne sonsuz saygılarımı ıletıyorum burdan.bugun gonen bayıı narmanların satıs sorumlusu denk geldı aynı zamanda benımde motoru aldıgım bayıı dır kendılerı.sulama bırlıgı ıle anlasma yapılmıs kırmızı renkte 26 adet salcano wolf un ılk partı 13 adetı bu carsamba yapılacakmıs.haftaya carsambada kalan 13 adet teslım edılecekmıs.yanı karacabeyde artık soz sahıbı olmaya basadı salcano wolf.renk secımını sormus sıyah rengın daha hos oldugunu bahsetmıstınız.benımkı grı.vıtes gostergesıde var ve aktıf calısır durumda.fakat aynı gun aynı bayıden 1 arkadasımla grı renk aldık o motorunu 10-30da ben 13-30da aldım.onun motorunda yerı var fakat aktıf degıl.sanırım toplayan ustaylada ılgısı var bu konunun.grı renk bıraz daha gosterıyor sankı motoru yada benım gorusum bu yonde.bugun ahmet abıyle telefonlastık.fuardan donmus ızlenımler hakkında konustuk.sagolsun metehandro kardesımız pek bı ılgılenmıs ahmet abımın anlattıgına gore.hatta nısan ayında bursaya bı gezı yapalım dıye tasarlamıslar.sızınde yakın olmanızdan dolayı katılın ısterım.hepsı seker gıbı abılerımız yas aralıgıda 34-37 aralıgında.yanı yavan muhabbet olmaz dıye dusunuyorum.sohbetınde mangalında semaverde ıcılecek caylarında dıbıne vururuz dıye dusunuyorum.bu tıp gezılerde nısan ayı cok guzel oluyor heryer yeserıyor.ıznık mukemmel mesela gol kenarı olsun ne bılıyım gıdeılecek cok yer var yanlız arkadas olsun ve zamana uysun.zaten yaz geldımı (sıla nın ) sarkısı cınlıyor kulaklarımda (kafa nereye bız oraya)karamurselde cok ıyı dostum kardesım var ugur evıde sahılde pehlıvan sofrasının orya 100 mt.hafta sonu kucuk kacamak cuma aksamı karacabeyden 1.5-2 saat ve mangal helekı dolunayda 3-e 4-e kadar suren sohbetler.ınsanın zıhnı acılıyo resmen.bakalım ınsallah tanısırız hatta tahsınde gelır sohbetın dıbıne vururuz.
    İnşallah sevgili mutlu kardeşim. ben de çok isterim memnun olurum. hayırlısıyla bir nisan ayına girelim hayırlısıyla bir havalar düzelsin. yapıcaz inşallah yine burada planları. öpüyorum yanaklarından.
    salcano_7946 bunu beğendi.
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Ne alcam rangeye bişi olmamıstır..sahini cekiciyle hurdaya almıslardır Hem motor alcak olaydım meric abinin motoru ben alırdım
    Geçen televizyonda şahinin kazasını gördüm.Hacı o nasıl birşeydir insanları kurtarmaya gelen itfaiyeci bildiğin koca tavanı tek elle yamultuverdi üst direk falan dinlemeden.Millet lpg tenekesine biniyor arkadaş.
    Pianoblack bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Satıldı
    Randevulumu la sizin işler orda
    Evet. Belki sadece İstanbul'a mahsustur dicem ama sanmıyorum.

Motosikleti
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen televizyonda şahinin kazasını gördüm.Hacı o nasıl birşeydir insanları kurtarmaya gelen itfaiyeci bildiğin koca tavanı tek elle yamultuverdi üst direk falan dinlemeden.Millet lpg tenekesine biniyor arkadaş.
    Aynen öyle gecen facede vardı..sahincilerin facesinde gördüm.. 4 te 160 gören arac 5 te tablayı yatıyor ve ibreyi kırıyor ..Fotosu paylasıldı.. 7 Gün olmadı..O tablayı yatıran arac. takla atıyor ve 4 kişi ölüyor..Arac tanınmaz halde..Jantlara kadar yamuluyor..

İnsan gibi bassınlar..Sehir içinde adam yanlıyor ..

Manisada yok..A2 serfikamı falan aldım gittim verdim polise parmak izi falan aldılar imza falan attım 4 te gel al dedi.

Motosikleti
    Satıldı
    Aynen öyle gecen facede vardı..sahincilerin facesinde gördüm.. 4 te 160 gören arac 5 te tablayı yatıyor ve ibreyi kırıyor ..Fotosu paylasıldı.. 7 Gün olmadı..O tablayı yatıran arac. takla atıyor ve 4 kişi ölüyor..Arac tanınmaz halde..Jantlara kadar yamuluyor..

İnsan gibi bassınlar..Sehir içinde adam yanlıyor ..

Manisada yok..A2 serfikamı falan aldım gittim verdim polise parmak izi falan aldılar imza falan attım 4 te gel al dedi.
    Güzelmiş. Bakalım bize ne zaman dicek. Pazartesi'ye atmaz umarım.

Motosikleti
    Ne sacma uygulama sanki tüm istanbul ehliyet alıyor

Motosikleti
    Satıldı
    Ne sacma uygulama sanki tüm istanbul ehliyet alıyor
    Valla alıyor galiba. Bir tane boş yer yok :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)