Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Arkadaşlar benim bildiğim Wolf de vites göstergesi yok Wolf S te vites göstergesi var. Yanlış mı hatırlıyorum acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzzet 7 de çıkıcaz motorla kuşadasından 9 gibi geliriz.3 gibi döneriz.Gelirsen tanışırız,
    az da gezeriz.
    Ayarlamaya calisicam abi cb le 2 saate bitermi o yol

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı CraiQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili dostlar İsmim İlker, yaş 37 Astsubayım. İzmit te görev yapıyor ve yaşıyorum. Bu gece nöbetçiydim ve yaklaşık 5 saattir aşağı yukarı 300 sayfa civarındaki yazdıklarınızı okudum. Gözlerim epey yoruldu

Ben de yeni alıp 1 yıl kullandıktan sonra sattığım Nova S vardı. Çok benzin yakması ve asfaltın biraz yağmur yemesi neticesinde motorun asfaltta gezmesi dışında memnundum zaten 5 bin km de araya kış girince sattım. Şimdi yaz yeniden kısa bir süre sonra başlayacak. Beni de bir kaşıntı aldı tuttu son bir kaç gündür yine. Sizlerin de böyle yok şuraya gidiyoruz yok buraya gidiyoruz diye yazdıklarınızı bu gece okuyunca kaşıntılarım had safhaya ulaştı

Arkadaşlar mümkünse foruma katılan tüm arkadaşların fikirlerini almak istiyorum, zahmet vereceğim ama

Bu seferki seçimim yakın bir salcano kullanıcısı olarak yine salcano olacak ama bir scooter değil

ben de wolf almaya karar verdim. hatta 2-3 gün evvel bulunduğum bölgedeki önceki motorumu aldığım salcano bayisine gidip broşürü inceleme fırsatı buldum. 3 çeşit wolf var. benim kafamın takıldığı nokta şu dur. wolf 125cc-wolf s 125cc ve bu yıl yeni çıkan wolf 150 cc olmak üzere 3 motor var. bu motorların birbirinden farkı nedir? ve ben bu farkları sürüş esnasında ne derece hissederim? özellikle forumumdaki 300 sayfadaki yazdıklarınızı sabırla 150cc modeli ile ilgili kullanım tecrübesi ve aradaki farkı söyleyebilecek bir arkadaş bulma umuduyla okudum ancak bu tecrübeye sahip arkadaşımın yazdıklarına rastlayamadım. tecrübe ve bilgileriniz ışığında bu konuya detaylı bir yanıt verirseniz çok memnun olurum. motorun özelliklerini önceki sayfalara kopy etmişsiniz ama ben orada yazılanlardan ziyade sizin kullanım tecrübelerinize göre olabilecek farkları merak ediyorum. ve son olarak bu 3 model motordan hangisini tavsiye edersiniz? Başka bir motor lutfen kimse tavsiye etmesin. sadece salcano nun bu 3 modeliyle ilgileniyorum. motorların ebat olarak büyüklükleri aynımı bilmiyorum ama tercih olarak en büyüğü olsun çok büyük bir adam olmasamda yine de boy 1.83 kilo 83

Ayrıca kask dışında elbisem (Eldiven, pantolon ve mont) yok. sağlıklı ve uygun fiyatta ne tavsiye edersiniz.

Bu arada umarım sizlerle de tanışma fırsatı bulur, önümüzdeki yaz uygun tarihlerde mümkünse buluşur birlikte uzun yollu bir etkinliğe katılmayı da çok isterim. Hepinize sevgiler sunarım.
    Aramıza hoşgeldiniz Üçerler Pazartesi günü fabrikadan sipariş verecek. Aklınızda olsun. Kararınız netleşirse işlemler hızlanır en azından.

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsın kardesıme katılıyor ve eklemede bulunuyorum.servıs ı pek yaygın degıl ama gercekten bu motor yağ degısımı,zincir yaglaması ve germesı dısında verdıgı bır arıza yok.tahsıne bakma o numunelık salcano bakalım en kotu sartta nekadar gıdecek dıyerektek sattı muhtemelen bu motoru tahsıne keza tahsınde o nıyetle aldıgı gun gıbı asıkar.işin şakası bı yana tahsınınde işi geregı gun ıcerısınde fazlaca kosturdugundan belkıde ıhmalınden vakıt ayıramagından sıkıntıları oldu.motor tavsıyesıne gelınce...28nısan 2012 tarıh ve 12400km verdıgı tecrubeyle benım tercıhım wolf olurdu.wolf s ıle arasında sadece kafa grenajı degısıklıgı var.fırma secenek sunmus sanırım bu konuda.150cc atack ıle bılgı ve deneyım su anda mevcut degıl.teknık verı olarak wolf 11hp atackk 11.2 hp.belkı tork farkı olabılır ama yolda stabıl 85 kmh hız ıle gıtmek ıle 87 kmh hızla gıtmek arasında cok ta farklı olacagını sanmıyorum.tabıkıde bunlar benım dusuncelerım. koruma ekıpmanları ıcın izmit bıraz pahalı.en azından ben ızmıtte ıken gıttıgım motor sarf malzemelerı satan yerdekıler oyle.hafta sonu ıstanbula gıdıp kadıkoyde hasanpasada cok daha fazla secenegı cok daha uygun fıyata bulabılırsınız.ayrıca sahıbınden comda da cesıtler bulabılırsınız.ayrıca aramıza tkrardan hosgeldınız.bende ızmıt ten evlı oldugumdan sık sık ızmıtte oluyorum.degırmendere yuzbasılardada akrabalarım var.karamurseldede arkadas cevremız var sagolsunlar.izmit merkez topçular mahallesınden evlı oldugumuda belırteyım hazır konu acılmısken.boy ve kılo konusunıuda takılmayın.1.81 boy 153 kg ıle bu katagoride bayrak bende.tahsın arasıra lıderlık calısmaları var ama benım barız ustunlugum ortada.umarım bu yaz guzel gezıler yaparız tanısır kaynasırız. herkese hayırlı surusler allah kaza beladan uzak tutsun rabbım.
    Her ikinize de cevaplarınız için teşekkür ederim. Çok memnun oldum tanıştığımıza. Kilo konusunda maşallah diyeyim sana Ekipmanlar konusunda söylediğinden anlaşılan bi İstanbul yapmak icab edecek. Şu mart ayını aradan çıkartalım, nasip olursa nisan başı ortası gibi motoru alırım. Geçen yıl başı Nova S i yazın sıcaklarla birlikte pahalılaşır düşüncesiyle mart ayında almıştım. ancak yaz başı ile birlikte ben pahalılaşır diye beklerken hatırı sayılır bir ucuzlamaya girmiş ben de zararlı çıkmıştım. bu sefer aynı hataya düşmek istemiyorum zaten havalar da soğuk. Bu havalarda motora binmem ben

Tanışma kaynaşma konusuna gelince, inşallah diyorum. Aynı temenni ve dileklerinize ben de katılıyorum. Valla uzun soluklu hafta sonu gezilerine katılmayı ben de çok istiyorum. umarım güzel bir grupla güzel geziler yapar hep birlikte hoşça zamanlar geçirir arkadaşlıklarımızı güzel dostluklara dönüştürürüz sevgili arkadaşım

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Her ikinize de cevaplarınız için teşekkür ederim. Çok memnun oldum tanıştığımıza. Kilo konusunda maşallah diyeyim sana Ekipmanlar konusunda söylediğinden anlaşılan bi İstanbul yapmak icab edecek. Şu mart ayını aradan çıkartalım, nasip olursa nisan başı ortası gibi motoru alırım. Geçen yıl başı Nova S i yazın sıcaklarla birlikte pahalılaşır düşüncesiyle mart ayında almıştım. ancak yaz başı ile birlikte ben pahalılaşır diye beklerken hatırı sayılır bir ucuzlamaya girmiş ben de zararlı çıkmıştım. bu sefer aynı hataya düşmek istemiyorum zaten havalar da soğuk. Bu havalarda motora binmem ben

Tanışma kaynaşma konusuna gelince, inşallah diyorum. Aynı temenni ve dileklerinize ben de katılıyorum. Valla uzun soluklu hafta sonu gezilerine katılmayı ben de çok istiyorum. umarım güzel bir grupla güzel geziler yapar hep birlikte hoşça zamanlar geçirir arkadaşlıklarımızı güzel dostluklara dönüştürürüz sevgili arkadaşım
    arkadaşlar bol bol tavsiyelerini vermiş abi. Bana pek bişey kalmamış. Wolf ùzmez. Motor kısmı parçası peynir ekmek gibi her yerde bulunur.zaten üstünde ybr motoru var ömürlük. Bakımını düzenli yaparsanız kolay kolay bozulmaz.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bol bol tavsiyelerini vermiş abi. Bana pek bişey kalmamış. Wolf ùzmez. Motor kısmı parçası peynir ekmek gibi her yerde bulunur.zaten üstünde ybr motoru var ömürlük. Bakımını düzenli yaparsanız kolay kolay bozulmaz.
    Adem abi hangi Wolf'da vites göstergesi vardı ya karıştırdım ben :( Ona göre tembih edeyim de ayarlasınlar. Hani bi modelde nadir de olsa vites göstergesi çıkıyor gibi bi muhabbet dönüyordu çünkü :(

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Komutanım öncelikle hoşgeldiniz

Salcanonun yeni motoru hakkında bilgimiz yok.Fuardan sonra satışa sunulacak.Görüntü itibari ile hoş duruyor.Teknik detay vermek gerekirse wolfler 54x54 iken yeni modeli 58.5x54.Buda demek oluyor ki pistondan başka farkı yok.Jianshenin ürettiği Kanuni puma modeli ile aynı motor var üzerinde.Detaylı bilgi için o model hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz.Bana sorarsanız Wolf modelini tercih edin.Wolf-wolfs arasında far ve gösterge dışında fark yok. Grenajlı modelin aydınlatması daha iyi.Wolf ile yeni modeli karşılaştırcak olursak aradaki fiyat farkına değecek bir yenilik yok.Hissedilecek bir hp artışı yok.Yakıt sarfiyatı açısından düşünürsek wolf daha az yakar.Yedek parça açısından düşünürsek ybr parçaları olduğundan en dandik tamircilerde bile var.Ben alırım 2-3 sezon binerim derseniz gerçekten çok memnun kalacağınız bir motor.Ben alırım acemiliği atınca satar büyük birşey alırım derseniz 2. eli kuvvetli bir motosiklet bakın.

Koruma ekipmanlarını internetten almanızı tavsiye ederim.Bayi fiyatlarıyla arasında çok fark oluyor.Ekipmanlar için ayırdığınız bütçeyi söylerseniz marka ve model de verebilirim.

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem abi hangi Wolf'da vites göstergesi vardı ya karıştırdım ben :( Ona göre tembih edeyim de ayarlasınlar. Hani bi modelde nadir de olsa vites göstergesi çıkıyor gibi bi muhabbet dönüyordu çünkü :(
    Nadir çıkanlar wolfler(grenajlı kafa).Yuvarlak farlıların hepsinde var.

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Salcanonun yeni motoru hakkında bilgimiz yok.Fuardan sonra satışa sunulacak.Görüntü itibari ile hoş duruyor.Teknik detay vermek gerekirse wolfler 54x54 iken yeni modeli 58.5x54.Buda demek oluyor ki pistondan başka farkı yok.Jianshenin ürettiği Kanuni puma modeli ile aynı motor var üzerinde.Detaylı bilgi için o model hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz.Bana sorarsanız Wolf modelini tercih edin.Wolf-wolfs arasında far ve gösterge dışında fark yok. Grenajlı modelin aydınlatması daha iyi.Wolf ile yeni modeli karşılaştırcak olursak aradaki fiyat farkına değecek bir yenilik yok.Hissedilecek bir hp artışı yok.Yakıt sarfiyatı açısından düşünürsek wolf daha az yakar.Yedek parça açısından düşünürsek ybr parçaları olduğundan en dandik tamircilerde bile var.Ben alırım 2-3 sezon binerim derseniz gerçekten çok memnun kalacağınız bir motor.Ben alırım acemiliği atınca satar büyük birşey alırım derseniz 2. eli kuvvetli bir motosiklet bakın.

Koruma ekipmanlarını internetten almanızı tavsiye ederim.Bayi fiyatlarıyla arasında çok fark oluyor.Ekipmanlar için ayırdığınız bütçeyi söylerseniz marka ve model de verebilirim.

Tüh :( Neyse artık rica ederim bi el atarlar. Çünkü bu nadir çıkma olayına pek inanmıyorum ben. Bağlantıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar kafanızı ağrıtıyorum biliyorum ama şu sorulara yanıt verirseniz memnun olurum.

1. Renk olarak motorda siyaha karşı bir sempatim var. Bu motorların sarı ve lacivert renkleri de var mı? Bu renkler de motoru gösteriyor. Siz hangi rengi tavsiye edersiniz?

2. (Wolf u tecrübe ettiğiniz için) Wolf te en iyi rodaj ı nasıl tamamlarım?

3. Sıfır alımdan sonra, (emniyet dışında) motor montaj da mekanik aksamla ilgili mutlaka dikkat ve kontrol etmelisin diyebileceğiniz bişey var mı?

4. Sıfır alımda üstündeki lastiklerin performansı nasıl, iyi değil ise uygun fiyat verimli ne tavsiye edersiniz?

5. Benzin 95-97 ne kullanıyorsunuz, gerekli mi?

6. Sıfır alımda bu motorlarda 2011-2012-2013 model performans ve ürün hatası mevcut mudur, fark eder mi?

7. Sıfır alımda motor üstünde performansı zayıf olup kesinlikle hemen değiştir diyebileceğiniz aksam mevcut mudur, neden?
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Motosikleti
    Meric abi yazmazdın sen komutan duyunca ne bu bide bu saate kalkmazdın sen
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh :( Neyse artık rica ederim bi el atarlar. Çünkü bu nadir çıkma olayına pek inanmıyorum ben. Bağlantıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
    Hoşbulduk sevgili kardeşim Samimi sıcak mesaj için sana da teşekkür ederim Herkes bir fuardır forumda bahsediyor, ya şu fuar ne zaman ve nerede sevgili dostum uygun zamanda ise gidip görelim bari far ve gösterge derken sanırım görünüm açısından demek istedin. yoksa şunun farı daha iyi gösteriyor bunun ki daha kötü demek istemedin sanırım ben klasik görüntüyü daha çok seviyorum, bilemiyorum hangisinde mevcut. Grenajlı modelin aydınlatması derken, motorun görünümü mü yoksa yol aydınlatması mı? ben bişey sorayım, şu deposu büyük olup daha heybetli duran model hangisi? Nova S i aldım sezon sonu sattım. Yok bu sefer satmıyacağım ölene kadar bende. Ybr yi gördüm üstüne bindim evet güzel ama benim öyle marka takıntım yoktur. Gereksiz para vermem. ayrıca Salcano tecrübem NovaS ten var. Bakarsan o da sana bakar diyenlerdenim. ben aradaki fiyat farkıyla aksesuarlarını alırım daha iyi. 1-2 gün dışında pek acemilik çekeceğimi sanmıyorum. Hızı seven ama bir o kadar da emniyeti elden bırakmayan kurallara hassasiyetle uyan, uymayanları sevmeyen takıntılı bir sürücü olduğum söylenebilir Diğer konularda olduğu gibi koruma ekipmanları konusunda da tavsiyelerine gerçekten çok ihtiyacım var. Pahalı şeyleri tabiki düşünmüyorum. Ancak bütçe konusunda ekipman fiyatlarını bilmediğim için sana bir fiyat söyleyemeyeceğim. Ama alternatifli tavsiyelerini vakit ayırırsan memnuniyetle incelerim. Aranıza tavsiyelerinizle katılacağım ona göre. Beğenmez isem ilk buluşmamızda kafanıza atarım, sizdekini de alırım ona göre

Son olarak, mesajının sonunda Nadir çıkanlar wolfler (grenajlı kafa) Yuvarlak farlıların hepsinde var. diye yazmışsın. ne demek istediğini anlayamadım ama ilgimi çekti, açıklarsan sevinirim.

Tekrar teşekkür ederim, tanıştığımıza çok memnun oldum sevgili dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntıyı karıştırmışım, bir önceki mesaj sana sevgili dostum muhattap alırsın
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Motosikleti
    Fuar istanbulda resimleri moto sohpette var.Bakınız..

Bence wolf daha iyi.. kafa granajlı.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir türlü beceremedim alıntıyı nihayet buldum 3'üncü mesajda anlamışsındır

Motosikleti
    Satıldı
    Hoşbulduk sevgili kardeşim Samimi sıcak mesaj için sana da teşekkür ederim Herkes bir fuardır forumda bahsediyor, ya şu fuar ne zaman ve nerede sevgili dostum uygun zamanda ise gidip görelim bari far ve gösterge derken sanırım görünüm açısından demek istedin. yoksa şunun farı daha iyi gösteriyor bunun ki daha kötü demek istemedin sanırım ben klasik görüntüyü daha çok seviyorum, bilemiyorum hangisinde mevcut. Grenajlı modelin aydınlatması derken, motorun görünümü mü yoksa yol aydınlatması mı? ben bişey sorayım, şu deposu büyük olup daha heybetli duran model hangisi? Nova S i aldım sezon sonu sattım. Yok bu sefer satmıyacağım ölene kadar bende. Ybr yi gördüm üstüne bindim evet güzel ama benim öyle marka takıntım yoktur. Gereksiz para vermem. ayrıca Salcano tecrübem NovaS ten var. Bakarsan o da sana bakar diyenlerdenim. ben aradaki fiyat farkıyla aksesuarlarını alırım daha iyi. 1-2 gün dışında pek acemilik çekeceğimi sanmıyorum. Hızı seven ama bir o kadar da emniyeti elden bırakmayan kurallara hassasiyetle uyan, uymayanları sevmeyen takıntılı bir sürücü olduğum söylenebilir Diğer konularda olduğu gibi koruma ekipmanları konusunda da tavsiyelerine gerçekten çok ihtiyacım var. Pahalı şeyleri tabiki düşünmüyorum. Ancak bütçe konusunda ekipman fiyatlarını bilmediğim için sana bir fiyat söyleyemeyeceğim. Ama alternatifli tavsiyelerini vakit ayırırsan memnuniyetle incelerim. Aranıza tavsiyelerinizle katılacağım ona göre. Beğenmez isem ilk buluşmamızda kafanıza atarım, sizdekini de alırım ona göre

Son olarak, mesajının sonunda Nadir çıkanlar wolfler (grenajlı kafa) Yuvarlak farlıların hepsinde var. diye yazmışsın. ne demek istediğini anlayamadım ama ilgimi çekti, açıklarsan sevinirim.

Tekrar teşekkür ederim, tanıştığımıza çok memnun oldum sevgili dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Alıntıyı karıştırmışım, bir önceki mesaj sana sevgili dostum muhattap alırsın
    İlker abi motosiklet fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde. Bugün son günü ne yazık ki. Bu nadir çıkan olayı ise vites göstergesi ile alakalı bir durum. Wolf S lerin (yuvarlak farlı olanlar) hepsinde vites göstergesi mevcut. Wolf lerde (grenajlı aynı zamanda da uzay kafa diye geçer) ise vites göstergesi olmasına rağmen aktif değil. Ama nadirende olsa bazılarında aktif oluyor.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Arkadaşlar kafanızı ağrıtıyorum biliyorum ama şu sorulara yanıt verirseniz memnun olurum.

1. Renk olarak motorda siyaha karşı bir sempatim var. Bu motorların sarı ve lacivert renkleri de var mı? Bu renkler de motoru gösteriyor. Siz hangi rengi tavsiye edersiniz?

2. (Wolf u tecrübe ettiğiniz için) Wolf te en iyi rodaj ı nasıl tamamlarım?

3. Sıfır alımdan sonra, (emniyet dışında) motor montaj da mekanik aksamla ilgili mutlaka dikkat ve kontrol etmelisin diyebileceğiniz bişey var mı?

4. Sıfır alımda üstündeki lastiklerin performansı nasıl, iyi değil ise uygun fiyat verimli ne tavsiye edersiniz?

5. Benzin 95-97 ne kullanıyorsunuz, gerekli mi?

6. Sıfır alımda bu motorlarda 2011-2012-2013 model performans ve ürün hatası mevcut mudur, fark eder mi?

7. Sıfır alımda motor üstünde performansı zayıf olup kesinlikle hemen değiştir diyebileceğiniz aksam mevcut mudur, neden?
    1 siyah rengi var, lacivert yok. Grıside vardı ama şuan piyasada grisi yok.
    2 rodaj. Rodaj hakkında forumda bi sürü konu var. Tarama yapıp faydalanabilirsiniz. Kullanma klavuzundada ayrıntılı bi şekilde var. Fazla zorlamadan bol bol vıtes degiştirerek falan. Motorunuzu alınca burdan biz yardımcı oluruz. Şöyle kullanın, böyle kullanın diye.
    3 yok. Biraz kullanınca 3-5 bin gibi bi sübap ayarı zincir germe falan. Standart işler.
    4 prelli dura tractıon öneririm. O lastik motora iyi gidiyor.
    5 95 oktan kullanın. 97 daha akışkan olduğundan çabuk biter.
    6 ürün hatası? Yok. Varsada bilmiyorum.
    7 lastikler.ön fren balataları. Yumuşak balata kullanın.

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. herkes sorularıma yönelik tecrübelerini yazar ise memnun olurum. beni aydınlatmış olursunuz. bu gün fuarın son günüymüş kaçırmış olduk anlaşılan. ancak aranızda fuara gidip te şu wolf 150 cc olanı inceleyenler olmuştur. izlenimlerini de bu arada paylaşır iseniz sevinirim.

Motosikleti
    Arka sayfalarda vardı.

Motosikleti
    Satıldı
    cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. herkes sorularıma yönelik tecrübelerini yazar ise memnun olurum. beni aydınlatmış olursunuz. bu gün fuarın son günüymüş kaçırmış olduk anlaşılan. ancak aranızda fuara gidip te şu wolf 150 cc olanı inceleyenler olmuştur. izlenimlerini de bu arada paylaşır iseniz sevinirim.
    Arka sayfalarda Salcano'nun standından bir kaç tane fotoğraf paylaşmıştım. Onların arasında teknik özellikleri ve kendisi var. Yalnız adı Wolf 150 değil Attack 150.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi pazarlar.

İş icabı Antalya'ya gittim geldim.Nasipse bugün Kuşadasına, yarın sabah erkenden Meriç kardeşimizin yanına gideceğim.Adem ağa ben yağ işini hallettim.Meriçe en asitsizinden ayarlıcam.

İş icabı olduğu için çok gezemedim ama beğendiğim birkaç kare paylaşayım.

http://www.hizliresimyukle.com/image...3/03/OUCdN.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...3/03/KFhVM.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...3/03/yo9NH.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...03/03/k9Qt.jpg
    http://www.hizliresimyukle.com/image...03/03/3Cuz.jpg
    murat bugün pazarya, hava kapalı ve yağmurlu. Evden çıkamıyorum. Burda olsaydın kesin gene isyan ederdin. Hadi gene şanslısın

Motosikleti
    Satıldı
    Wolf kullanan (wolf s değil) ve vites göstergesi aktif olan arkadaşlar kimler? Tabii model yılı ile yazmanızı rica ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)