Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar. Biraz önce konuşmaya gittim. Güya konuşmaya gittim ama motoru aldım. Ellerinde hazır kırmızı Wolf vardı ben siyah istiyordum. Fabrikadan siyah sipariş vericekler. Cuma ya kadar plaka işlemleri falan biter hehralde dedi Soner bey ama Cuma için söz vermedi. 2600+300 olarak anlaştım ben. Bi de koruma demiri istedim kendilerinden. Sağolsunlar kırmadılar. Böyle kısaca.
    Hayırlı olsun iyi bi tercih güle güle kazası belasız kullan inş. Binerek geleceksen bence direksiyonu iyi ehliyeti olan bi arkadaşını al yanına ikiniz getirin dönüşümlü olarak kullanın hiç deneyemin yoksa sıkıntı olabilir hemen trafiğe çıkman

Alıntı Pianoblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üçerler'e bak dostum. Tuzla'da yerleri. Buradan 2 arkadaş daha almış. Gayet güler yüzlülerdi. Ben evime yürüyerek 15 dk lık mesafeden alacağıma arabayla 20 dk lık mesafe gittim oradan almak için. Hem fiyatları makul hemde güleryüzlüydüler. Ellerinde yoksa sorun değil getirtiyorlar. Şuan ellerinde olan 2 tane kırmızı uzay kafa 2012 model Wolf. Bir tane 2011 model Wolf S kırmızı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Ayrıca kargoyla size en yakın bayiiye de gönderiyorlar.

2011 e ne istiyolarmış sordunmu?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi bi tercih güle güle kazası belasız kullan inş. Binerek geleceksen bence direksiyonu iyi ehliyeti olan bi arkadaşını al yanına ikiniz getirin dönüşümlü olarak kullanın hiç deneyemin yoksa sıkıntı olabilir hemen trafiğe çıkman

2011 e ne istiyolarmış sordunmu?
    Hiç deneyimim yok değil abi kursta baya turladım. Trafik deneyimim yok motorla. Yoksa 3 yıldır araba kullanıyorum. Ama götürüp götüremeyeceğimden biraz şüphe duysam hiç kalkışmam. Sonuçta şakası yok işin. Zaten koruma ekipmanlarım da hazır. Lastikleri de değiştirtecem yola çıkmadan. Abi 2011 in üstünde 2850 fiyat yazıyordu ama o fiyat heralde 2011 yılından beri üstünde asılı :D

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001

An itibariyle Salcano Wolf 2013 fiyatı 3060-3090 TL.Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Ybr ile fiyatta kıskacı daraltıyorlar herhalde insanlar anlayınca.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    CBR 250R
    sa arkadaşlar.motoru alalı 4 ay oldu.motorun çekişi az gibi.servis bakmaz galiba.yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı avrupa yakasından?hem alet yok hem motordan anlamıyorum

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://g1303.hizliresim.com/17/3/kpjbk.jpg
    An itibariyle Salcano Wolf 2013 fiyatı 3060-3090 TL.Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Ybr ile fiyatta kıskacı daraltıyorlar herhalde insanlar anlayınca.
    Ben depremi hissettim, artçı olmadan motoru aldım bugün :D

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kıymetı ortaya cıkmaya basladı....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıymetı ortaya cıkmaya basladı....
    Aslında Salcano'da tanıtım eksiği var. Yeteri kadar tanıtılıp, reklam yapılsa bu motor dünya kadar satar. Ama reklam yapmaya başladıklarında da bu fiyata yansıyacak. Adam diyecek biraz daha vereyim honda cb alayım. Karışık işler. Reklam yapılıp yapılmasının kendi içinde eksiler ve artıları var.

Motosikleti
    cbf 150
    cb kullanıpta salcoyla bı tur atmak nasıp olan arkadaslarımızın cok kısa surede salcoya gectıgını gorduk.bakınız bodrumdan murat kardesımız.
    tahsins, TATLIHIZ ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    aynen salco kullanıpta salcoya geçen ben bknz egelim 43
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2 side benim wolf un marifetleri bağımlılık yapar
    salcano_7946 ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ...

Merhaba sevgili dostlar İsmim İlker, yaş 37 Astsubayım. İzmit te görev yapıyor ve yaşıyorum. Bu gece nöbetçiydim ve yaklaşık 5 saattir aşağı yukarı 300 sayfa civarındaki yazdıklarınızı okudum. Gözlerim epey yoruldu

Ben de yeni alıp 1 yıl kullandıktan sonra sattığım Nova S vardı. Çok benzin yakması ve asfaltın biraz yağmur yemesi neticesinde motorun asfaltta gezmesi dışında memnundum zaten 5 bin km de araya kış girince sattım. Şimdi yaz yeniden kısa bir süre sonra başlayacak. Beni de bir kaşıntı aldı tuttu son bir kaç gündür yine. Sizlerin de böyle yok şuraya gidiyoruz yok buraya gidiyoruz diye yazdıklarınızı bu gece okuyunca kaşıntılarım had safhaya ulaştı

Arkadaşlar mümkünse foruma katılan tüm arkadaşların fikirlerini almak istiyorum, zahmet vereceğim ama

Bu seferki seçimim yakın bir salcano kullanıcısı olarak yine salcano olacak ama bir scooter değil

ben de wolf almaya karar verdim. hatta 2-3 gün evvel bulunduğum bölgedeki önceki motorumu aldığım salcano bayisine gidip broşürü inceleme fırsatı buldum. 3 çeşit wolf var. benim kafamın takıldığı nokta şu dur. wolf 125cc-wolf s 125cc ve bu yıl yeni çıkan wolf 150 cc olmak üzere 3 motor var. bu motorların birbirinden farkı nedir? ve ben bu farkları sürüş esnasında ne derece hissederim? özellikle forumumdaki 300 sayfadaki yazdıklarınızı sabırla 150cc modeli ile ilgili kullanım tecrübesi ve aradaki farkı söyleyebilecek bir arkadaş bulma umuduyla okudum ancak bu tecrübeye sahip arkadaşımın yazdıklarına rastlayamadım. tecrübe ve bilgileriniz ışığında bu konuya detaylı bir yanıt verirseniz çok memnun olurum. motorun özelliklerini önceki sayfalara kopy etmişsiniz ama ben orada yazılanlardan ziyade sizin kullanım tecrübelerinize göre olabilecek farkları merak ediyorum. ve son olarak bu 3 model motordan hangisini tavsiye edersiniz? Başka bir motor lutfen kimse tavsiye etmesin. sadece salcano nun bu 3 modeliyle ilgileniyorum. motorların ebat olarak büyüklükleri aynımı bilmiyorum ama tercih olarak en büyüğü olsun çok büyük bir adam olmasamda yine de boy 1.83 kilo 83

Ayrıca kask dışında elbisem (Eldiven, pantolon ve mont) yok. sağlıklı ve uygun fiyatta ne tavsiye edersiniz.

Bu arada umarım sizlerle de tanışma fırsatı bulur, önümüzdeki yaz uygun tarihlerde mümkünse buluşur birlikte uzun yollu bir etkinliğe katılmayı da çok isterim. Hepinize sevgiler sunarım.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    hocam kasım 2012 de motoru aldığımdada satış fiyatı 3000~ tl idi.
    bu salcanonun belirlediği satış fiyatı.
    demekki 1 motorda bayinin karı 500tl civarında. üçerler hep piyasanın 400tl altına veriyor motoru. yani düşük karla yüksek sürüm yapıyolar. tüketicinin işine yarasada satıcılar için hoş olmayan bir durum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:01 ----------

Alıntı s10der adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar.motoru alalı 4 ay oldu.motorun çekişi az gibi.servis bakmaz galiba.yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı avrupa yakasından?hem alet yok hem motordan anlamıyorum
    ne gibi çekişi az ? örnek verebilir misin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:03 ----------

Alıntı CraiQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili dostlar İsmim İlker, yaş 37 Astsubayım. İzmit te görev yapıyor ve yaşıyorum. Bu gece nöbetçiydim ve yaklaşık 5 saattir aşağı yukarı 300 sayfa civarındaki yazdıklarınızı okudum. Gözlerim epey yoruldu

Ben de yeni alıp 1 yıl kullandıktan sonra sattığım Nova S vardı. Çok benzin yakması ve asfaltın biraz yağmur yemesi neticesinde motorun asfaltta gezmesi dışında memnundum zaten 5 bin km de araya kış girince sattım. Şimdi yaz yeniden kısa bir süre sonra başlayacak. Beni de bir kaşıntı aldı tuttu son bir kaç gündür yine. Sizlerin de böyle yok şuraya gidiyoruz yok buraya gidiyoruz diye yazdıklarınızı bu gece okuyunca kaşıntılarım had safhaya ulaştı

Arkadaşlar mümkünse foruma katılan tüm arkadaşların fikirlerini almak istiyorum, zahmet vereceğim ama

Bu seferki seçimim yakın bir salcano kullanıcısı olarak yine salcano olacak ama bir scooter değil

ben de wolf almaya karar verdim. hatta 2-3 gün evvel bulunduğum bölgedeki önceki motorumu aldığım salcano bayisine gidip broşürü inceleme fırsatı buldum. 3 çeşit wolf var. benim kafamın takıldığı nokta şu dur. wolf 125cc-wolf s 125cc ve bu yıl yeni çıkan wolf 150 cc olmak üzere 3 motor var. bu motorların birbirinden farkı nedir? ve ben bu farkları sürüş esnasında ne derece hissederim? özellikle forumumdaki 300 sayfadaki yazdıklarınızı sabırla 150cc modeli ile ilgili kullanım tecrübesi ve aradaki farkı söyleyebilecek bir arkadaş bulma umuduyla okudum ancak bu tecrübeye sahip arkadaşımın yazdıklarına rastlayamadım. tecrübe ve bilgileriniz ışığında bu konuya detaylı bir yanıt verirseniz çok memnun olurum. motorun özelliklerini önceki sayfalara kopy etmişsiniz ama ben orada yazılanlardan ziyade sizin kullanım tecrübelerinize göre olabilecek farkları merak ediyorum. ve son olarak bu 3 model motordan hangisini tavsiye edersiniz? Başka bir motor lutfen kimse tavsiye etmesin. sadece salcano nun bu 3 modeliyle ilgileniyorum. motorların ebat olarak büyüklükleri aynımı bilmiyorum ama tercih olarak en büyüğü olsun çok büyük bir adam olmasamda yine de boy 1.83 kilo 83

Ayrıca kask dışında elbisem (Eldiven, pantolon ve mont) yok. sağlıklı ve uygun fiyatta ne tavsiye edersiniz.

Bu arada umarım sizlerle de tanışma fırsatı bulur, önümüzdeki yaz uygun tarihlerde mümkünse buluşur birlikte uzun yollu bir etkinliğe katılmayı da çok isterim. Hepinize sevgiler sunarım.
    hoşgeldiniz
    abi 150cc olan yeni çıktı, kimsede yok fuarda görenler hariç kimsede bilgi yok

zaten şu an wolf ve wolf s satışta.
    wolfta vites göstergesi var. uzay kafa bide. ilk kez kullanacaksanız çok faydalı. ki ben 5200km dir hep bakarım. başka farkları yok. bide güzel tarafı motor aksamının ybr ile birebir aynı olması..

ben adil abi ve pianoblack arkadaşımız motoru üçerler firmasından aldık. 2600tl ye aldık üçümüzde. ben access e 2600/12 taksitle aldım.. servis olarak zayıf bi marka olduğundan herkes kendi motorunun bakımını yapıyyor bizde. garanti çokda lazım değil.

benim boy 1.90 kilo 115. videolardan fikir edinebilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sil-durur.html

izmitin neresinde otuuyosunuz ?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    cbf 150
    tahsın kardesıme katılıyor ve eklemede bulunuyorum.servıs ı pek yaygın degıl ama gercekten bu motor yağ degısımı,zincir yaglaması ve germesı dısında verdıgı bır arıza yok.tahsıne bakma o numunelık salcano bakalım en kotu sartta nekadar gıdecek dıyerektek sattı muhtemelen bu motoru tahsıne keza tahsınde o nıyetle aldıgı gun gıbı asıkar.işin şakası bı yana tahsınınde işi geregı gun ıcerısınde fazlaca kosturdugundan belkıde ıhmalınden vakıt ayıramagından sıkıntıları oldu.motor tavsıyesıne gelınce...28nısan 2012 tarıh ve 12400km verdıgı tecrubeyle benım tercıhım wolf olurdu.wolf s ıle arasında sadece kafa grenajı degısıklıgı var.fırma secenek sunmus sanırım bu konuda.150cc atack ıle bılgı ve deneyım su anda mevcut degıl.teknık verı olarak wolf 11hp atackk 11.2 hp.belkı tork farkı olabılır ama yolda stabıl 85 kmh hız ıle gıtmek ıle 87 kmh hızla gıtmek arasında cok ta farklı olacagını sanmıyorum.tabıkıde bunlar benım dusuncelerım. koruma ekıpmanları ıcın izmit bıraz pahalı.en azından ben ızmıtte ıken gıttıgım motor sarf malzemelerı satan yerdekıler oyle.hafta sonu ıstanbula gıdıp kadıkoyde hasanpasada cok daha fazla secenegı cok daha uygun fıyata bulabılırsınız.ayrıca sahıbınden comda da cesıtler bulabılırsınız.ayrıca aramıza tkrardan hosgeldınız.bende ızmıt ten evlı oldugumdan sık sık ızmıtte oluyorum.degırmendere yuzbasılardada akrabalarım var.karamurseldede arkadas cevremız var sagolsunlar.izmit merkez topçular mahallesınden evlı oldugumuda belırteyım hazır konu acılmısken.boy ve kılo konusunıuda takılmayın.1.81 boy 153 kg ıle bu katagoride bayrak bende.tahsın arasıra lıderlık calısmaları var ama benım barız ustunlugum ortada.umarım bu yaz guzel gezıler yaparız tanısır kaynasırız. herkese hayırlı surusler allah kaza beladan uzak tutsun rabbım.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    abi ben rodajda falan çok zorladım motoru. paso 9000-10000 devir gittim rodajdayken. orasını burasını kurcaladım. hava filtresiz gezdim. oda keçe patlattı. yağ kaçırmaya başladı. bende dikkat etmedim. motoru yedik.
    330tl çıkacağı varmış. acemilik işte..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Herkese iyi pazarlar.

İş icabı Antalya'ya gittim geldim.Nasipse bugün Kuşadasına, yarın sabah erkenden Meriç kardeşimizin yanına gideceğim.Adem ağa ben yağ işini hallettim.Meriçe en asitsizinden ayarlıcam.

İş icabı olduğu için çok gezemedim ama beğendiğim birkaç kare paylaşayım.

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Murat abi meric abi arkadasınla gelicegini söyledi..Motorla gelicekmişşiniz,Heralde.bende gelicem fakat işlerim var yarına inş hallederimde gelirim.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yeni birşey değil. Fuar'da salcano yetkilileriyle görüştüm konuyu. Epeydir liste fiyatı 3060 civarı zaten diyorlar. Ama bayiiler kar marjlarını düşük tutarak uygun verebiliyorlar motoru diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Bu arada Wolf S modelinde de (yeni serilerde) vites göstergesi var. Bizzat dün fuarda inceledik ve sorduk arkadaşlar.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    CBR 250R
    motor artçı varken gitmiyor.yokuşları zor çıkıyor.kalkışlarda istop ediyor.artçı yokken sıkıntı olmuyor.zincir kötü olmuş olabilir mi?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi meric abi arkadasınla gelicegini söyledi..Motorla gelicekmişşiniz,Heralde.bende gelicem fakat işlerim var yarına inş hallederimde gelirim.
    İzzet 7 de çıkıcaz motorla kuşadasından 9 gibi geliriz.3 gibi döneriz.Gelirsen tanışırız, az da gezeriz.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Çok memnun oldum sevgili kardeşim. Ben İzmit Karamürsel in Ereğli beldesinde ikamet ediyorum abim. Yok servis konusunda hiç sıkıntım yok. Geçtiğimiz sene Nova S kullandığım için ustam ile tanışma fırsatı buldum. 10 numara ustadır. Hatta Bursa İzmit güzergahını kullanan sevgili arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Karamürsel Hasan Ustayı. 10 numara adamdır herşeyden evvel. Ustalığını da hiç konuşmuyorum. selamımı söylemeniz yeterli

Ben bu 2 modelden deposu büyük ve heybetli gözükeni hangisi bilmiyorum şimdi ama onu alsam sanırım daha iyi olacak sevgili kardeşim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)