Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Arkadaşlar sizlere konu dışı bir sorum olacak benim MZ in sinyallerine led yerleştirdim fakat sinyaller sürekli yanıyor flaşörü mü değiştirmek lazım ne yapmak gerekir bana bi yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere konu dışı bir sorum olacak benim MZ in sinyallerine led yerleştirdim fakat sinyaller sürekli yanıyor flaşörü mü değiştirmek lazım ne yapmak gerekir bana bi yardımcı olun
    ledleri değiştirmeden önce eski sinyallerde sürekli yanıyomuydu? Sinyal müşürünü değiştir bence. Sürekli yanmaması lazım.

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    değiştirmeden önce bi sıkıntı yoktu görsellik için değiştirdim sinyal verince sadece yanıyor flaşöre direnç felanmı bağlamak gerekli

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hiç rastlamadım benim motorlarda. Demekki sinyal müşürü hani elektriği bi verip bi kesiyoya, kesdigi zaman azda olsa elektrik veriyor. Led lerde azcık akımlada çalışır. Aslında kesiyo elektriği ama ama ledler az elektiriklede çalışmaya devam ediyor ve sürekli yanıyo gözüküyor. Bence ledlere uygun bi sınyal müşürü işini halleder. O ledleri yanlış baglamamışsındır umarım ve ek yerlerini elektrik bandıyla iyice sarmışsındır.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değiştirmeden önce bi sıkıntı yoktu görsellik için değiştirdim sinyal verince sadece yanıyor flaşöre direnç felanmı bağlamak gerekli
    Sinyal flaşörüne bağlı dostum sorun.Bazı flaşörler belli dirençlerde çakmaya başlar.Araçlarda ampul patladığında daha hızlı yanıp sönmesinin sebebide budur.Bir tip daha var.Tüm dirençlerde aynı şekilde çakar. Seninki ilk şekildeki gibi dostum.Direnç bağlarsan veya flaşörü değiştirirsen sorun ortadan kalkar.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    sinyalleri ledlerle değişmişseniz uygun değerde taş dirençle bağlamazsanız sürekli yanarlar. sinyal rölesi 20w ile çalışır. oysa uygun lede 20w verirseniz neredeyse 2 h4 lamba kadar ışık alırsınız.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    demir efe diye biri varmış. Nick inin baş harfi egelim43, adının baş harfi ahmet abi miş. Göreniniz varmı?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Burdaaaaaaa !!!
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaaaaaaa !!!
    niye yazmıyon? Ahmet abi R1 yolda geliyo. Onla gerçekten bu sefer f54 fatihi tokatlıcam

Motosikleti
    Şöylee çamurda takılıyordum Adem ağa senin R 1 le bende kapışırım geldiğimde (ama sadece 1. vitesiyle)
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi 1 de 140 falan yapıyo zandedersem bi denerim gelince bakam 1 de kaç yapıddurumuş?

Motosikleti
    Boşver ben vazgeçtim geçerim meçerim seni ozaman R1 le wolfe tokatlandım deye moturculuğu bırakırsın gali

Motosikleti
    Mutluuuuuuuuuu fuara sürüyozmu salcoları aga

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    en oyle dedın ya ferıbotta yer bılem ayrık.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    sabah iştimasında hazır olan varmı...

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barkın abiye mesaj ata ata adam delirdi 250 cc vidyosu cekicekmiş :D
    fuarda yakalarsa beni döver:D:D
    adem abi motoru bugun sordurttuk motoru çöp bidonuna girmiş :D

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/112790-altin-elbiseli-adam-250cc-karsilastirma-icin-motor-araniyor-2.html

yakında senın ıcın çekecekmış vıdeoyu sırf tsubasa sussuz dıye cekecem dıyede eklemış barkın bey...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    haydi ahmet abi fuar a.ev işi oldu.hemde ıstanbulun en gozde yerınde teşvikiye camiinin orda.hemde yegen 1mart ta avusturyaya gidiyo.yani 3 mart a kadar ev bizim ona göre.şimdi istanbulda olmak vardı anasını satayım,yeni camıde mısır atmak kuslara,,,ısıtklal bekle bız beyazıt meydanı dıkılıtas ordan cemberlıtaş hatta yurume galata koprusu oradan ayasofya sultan ahmet.vs vs vs...
    egelim 43 bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat kardeş cb sayfasından az çok tanıdık seni dolayısıyla senin hakkında bi fikir oluştu birçok insanın kafasında. Bu noktadan hareketle sana şunu söylemek isterim ki; sıfır olarak satın almış olduğun motosikleti kısa süre sonra satıp başka bi motor almak, neredeyse aynı fiyatlara, sana ticari açıdan hiçbir şekilde kazanç olarak dönmez. gerçek anlamda mali sıkıntın varsa motorunu satmanı anlarım ama 500-600TL için bir değişim, yapılacak iş değil. Tecrübelerime dayanarak diyorum ki hangi motoru alırsan al pişman olacaksın.
    Ama sen,'' ben yaşadığım deneyimden sonra cb'nin performansı hakkında negatif bir düşünceye sahip oldum o yüzden motorumu değişmek istiyorum'' dersen o zaman saygı duyarım. Fakat diğer türlü ise hiç satma motorunu önümüz yaz güzelce bin seneye düşünürsün birşeyler derim..
    Şunu da eklemeyi isterim.. salcano wolf denilen motor görüntü açısından senin imajını aşağı çekecek derecede tipsiz ve ezik bir motor hiç düşünme bile.
    az bişe titriyor son sürati 10 Km daha düşük diye cb'yi mi harcayacaksın.
    bunun için bana kızacaklar belki fakat gerçek bu.
    tipsiz ve ezik motor dıye tabır edıldı cb 125 karşı yorumlarınız varsa alalım beyler
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipsiz ve ezik motor dıye tabır edıldı cb 125 karşı yorumlarınız varsa alalım beyler
    Kötü söz sahibini anlatır/yansıtır/gösterir/tanıtır Cehalet kötü birşey, hemen vücut bulup sırıtıyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    onun kendisi ezik. Desteksiz sallıyo işte. Ya tutarsa? Yazdığı konuya cevabını verdim zaten

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bence Wolfün yuvarlak farlısı cbden iyi duruyor cbf 250 ye benziyor.Titreşim de yok parçaları daha uygun hemde daha ucuz bide yağ yakmıyor.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)