Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    aksilik hiç bitmiyor üç gündür....bu gün de arkalastik patlamış...farkettikten sonra 3-4 km kadar lastik tamamen inik benzinliğe kadar gittim...
    bu lastikten hayır gelir mi artık??
    iki ay sonra tubeless e çevirmeyi düşünüyodum bende...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

ne önerirsnz arkadaşlar..??
    gidip yamalattırmalı mıyım ?? yoksa lastik inik 3-4 km gittiğim için o dışlastikten hayır gelmez hemen tubeless mi yaptırmalıyım??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Durumun müsaitse değiştir lastikleri pirelli tak tavsiye ederim yok müsait değilim dersen o kadarcık gitmeyle bi şey olacağını sanmıyorum kullan iyice ölene kadar lastiği
    ersin90 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih senin aldığın yağ tam sentetik mi yoksa yarı sentetik mi
    abi ybr başlığına da yazmıştım ama görmedin galiba sormuştun bu soruyu

aldığım yağ yarı sentetik 10/40 castrol zaten abi castrolün 10/40 ında full sentetik yağ yok dikkat var diyen yalan söyler sitesine de bakabilirsin sentetik bazlı yazar yani yarı sentetik castrol de sadece 10/50 full sentetik yağdır

Alıntı ersin90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aküden gelen 12 voltu 5 volta düşürdüm...direk usb den sarj yapablmek için...debriyaj kolundan çıkan tele klipsledim,ulaşması kolay olsun dye
    bende ilk öğle yapacaktım senin gibi ancak benim şarjlı kaskda var yolda müzik dinliyorum onuda şarj etmem gerek o yüzden çakmaklık yaptım her zaman lazım olur diye

aksilik hiç bitmiyor üç gündür....bu gün de arkalastik patlamış...farkettikten sonra 3-4 km kadar lastik tamamen inik benzinliğe kadar gittim...
    bu lastikten hayır gelir mi artık??
    iki ay sonra tubeless e çevirmeyi düşünüyodum bende...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

ne önerirsnz arkadaşlar..??
    gidip yamalattırmalı mıyım ?? yoksa lastik inik 3-4 km gittiğim için o dışlastikten hayır gelmez hemen tubeless mi yaptırmalıyım??
    ahmet abinin dediği gibi durumun musaitse hemen ön arak kompe değiştir tubuless yap ancak zayıfsa yamat devam et o kadarcık sürmeye bir şey olmaz zaten bizim orjinal lastikler sert bir şey olacağını hiç sanmam
    ersin90 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    durumum müsait değil buaralar arkadaşlar...bi kaç ay sonra kuyruğu düzeltebiliyorum anca...
    yamalatıyım ozaman şimdilik...Ahmet abi Pirelli ön-arka işçilik falan nekadar tutuyor??

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Bira önce tamirciye götrdm motorumu iç lastik ezilmiş...Usta içlastiği attı, tekeri tubeless e çevirdi...15 TL tuttu...böyle idare etcem bakalm 1-2 ay sonra Prelli fln taktırırım...

Usta ön tekeri tubeless yaptırman sağlıklı olmaz dedi (yandan atabilirmiş)...sadece arka 90 TL tutar dedi...Lastiğin markası Sakura mı ne demişti usta yanlış hatırlıyo da olabilirim, S ile başlıyor du ama...
    Fiyatı nsl sizce ? ne önerirsnz arkdşlar ?

Motosikleti
    Bira önce tamirciye götrdm motorumu iç lastik ezilmiş...Usta içlastiği attı, tekeri tubeless e çevirdi...15 TL tuttu...böyle idare etcem bakalm 1-2 ay sonra Prelli fln taktırırım...

Usta ön tekeri tubeless yaptırman sağlıklı olmaz dedi (yandan atabilirmiş)...sadece arka 90 TL tutar dedi...Lastiğin markası Sakura mı ne demişti usta yanlış hatırlıyo da olabilirim, S ile başlıyor du ama...
    orjinal lastik tubuless değilki aslında arkası nasıl yaptıki iyi olmuş en azından bir süre gider bu arada sana tavsiyem pirelli duraktion alman kalitelidir dişli lastik dağ yollarınada giden biriysen işini görür ön arka 160 tl idi internetde düşünürsen ilerde linkini atarım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

evet bazı ustalar normal lastiği tubelese çevirir bunu için lastiğin değişik olmasına gerek yok sadece sibob takar o kadar yani.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    durumum müsait değil buaralar arkadaşlar...bi kaç ay sonra kuyruğu düzeltebiliyorum anca...
    yamalatıyım ozaman şimdilik...Ahmet abi Pirelli ön-arka işçilik falan nekadar tutuyor??
    Ben 200 TL ödedim ön -arka mt 65 her şey dahil ama Fatih Alanyada daha ucuz olduğunu söylüyodu
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal lastik tubuless değilki aslında arkası nasıl yaptıki iyi olmuş en azından bir süre gider bu arada sana tavsiyem pirelli duraktion alman kalitelidir dişli lastik dağ yollarınada giden biriysen işini görür ön arka 160 tl idi internetde düşünürsen ilerde linkini atarım
    tamam kardeş , sadece arka alırım ozaman bir ay sonra , iki ay sonra da ön alırım ...bütçeyi sarsmadan...
    internetten alınca bi sorun olma ihtimali varmı fatih ? uymama gibi ?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 200 TL ödedim ön -arka mt 65 her şey dahil ama Fatih Alanyada daha ucuz olduğunu söylüyodu
    usta bana pirelli ile aynı fiyatı çekmiş başka marka için...lastiği kendim alıp ustaya taktırayım bari

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

http://www.anesmotor.com/?urun-1385-...rka-Takim.html

bu link uygun gözüküyor...fatihin dediği gibi 160 tl

Motosikleti
    tamam kardeş , sadece arka alırım ozaman bir ay sonra , iki ay sonra da ön alırım ...bütçeyi sarsmadan...
    internetten alınca bi sorun olma ihtimali varmı fatih ? uymama gibi ?

usta bana pirelli ile aynı fiyatı çekmiş başka marka için...lastiği kendim alıp ustaya taktırayım bari
    ersin alanyada pirelli mt65 ön arka lastik 130 tl haberin olsun takması hariç birde almışken takım al ayrı ayrı alma derim 2 ay bekle takım olarak değiştir derim bu arada internetden alabilirsin sorun olmaz bende ilk çok tedirgindim ancak bir sorun olmadığını gördüm

evet dediğim lastik buydu zaten bende şuan bu lastikler var ve çok memnunum pirelli duraktion
    wampaa bunu beğendi.

Motosikleti
    130 lastik + 10 TL sökme takma + 10 TL de sibop parası desek toplamda 150 TL eder her şey dahil ayva var nar var 50 TL kar var (mış)

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    ersin alanyada pirelli mt65 ön arka lastik 130 tl haberin olsun takması hariç birde almışken takım al ayrı ayrı alma derim 2 ay bekle takım olarak değiştir derim bu arada internetden alabilirsin sorun olmaz bende ilk çok tedirgindim ancak bir sorun olmadığını gördüm

evet dediğim lastik buydu zaten bende şuan bu lastikler var ve çok memnunum pirelli duraktion
    Asfalt yola gelirmi Fatih bunun dişleri baya fazla gibi yol tutuşu asfaltta da iyimidir ?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 lastik + 10 TL sökme takma + 10 TL de sibop parası desek toplamda 150 TL eder her şey dahil ayva var nar var 50 TL kar var (mış)
    evet abi senin mt65 alacağını bilseydim o fiyata alma derdim aslında ama kısmet işte neyse hayırlısı olsun alacaklara duydulur senle sormuştuk işte burada 130 dedilerdi öğle hatırlıyorum takıma

Asfalt yola gelirmi Fatih bunun dişleri baya fazla gibi yol tutuşu asfaltta da iyimidir ?
    yol tutuşu güzel 4 mevsim kullanılan bir lastik virajlara giriyorum sıkıntı yok asvalta kullandım baya bence güzel tavsiye ederim asvaltda sürerim ben daimi dersen mt65 al o zaman ahmet abinin lastiğinden o asvalt lastiği düz

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    evet abi senin mt65 alacağını bilseydim o fiyata alma derdim aslında ama kısmet işte neyse hayırlısı olsun alacaklara duydulur senle sormuştuk işte burada 130 dedilerdi öğle hatırlıyorum takıma

yol tutuşu güzel 4 mevsim kullanılan bir lastik virajlara giriyorum sıkıntı yok asvalta kullandım baya bence güzel tavsiye ederim asvaltda sürerim ben daimi dersen mt65 al o zaman ahmet abinin lastiğinden o asvalt lastiği düz
    4 mevsim ise daha iyi olur dediğin gibi...hem kışıın da rahat etmiş olurm...
    Çok teşekkür ettm arkadaşlar engin tecrübeleriniz için...Her kafama takılanı soruyorum hemen,sıkmıyorum inşallah sizleri...
    Allah hepnzn işilerni rast getrsin...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet beyler bende mt 65 kullanıyorum mıcırlı yolda diken üsttünde gidiyorum ama asfaltta güzel bende anesten 120 tl ye almıştım eylülde 1 yıl olacak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende kullanıyorum. Suyu görünce koyuveriyo gibi geldi bana. Diğer her türlü yol tutuşu iyi.

Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kullanıyorum. Suyu görünce koyuveriyo gibi geldi bana. Diğer her türlü yol tutuşu iyi.
    mt 65 mi ? yoksa duration mu ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    prelli mt 65 90/90-18 tubless arka lastik. Bikaçkere yaş a denk geldim arka atar gibi oldu. Yani bana atar yaptı diğer türlü yol tutuşu güzel. Islak bi zeminde veya yağmurda test edeceğim ve ıslak zeminde ona göre kullancam. Yağmurda ekimde anca düşer buralara.
    ersin90 bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    duratıon asfaltta ve yağmurda nasıl peki bende düşünüyorumda olmazsa ırc almayı da düşnüüyorum şuanki motorumdaki lastikler ırc ve bi yamugunu görmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:30 ----------

bide arkadaşlar salcanonun yol tutusu nasıl acaba ybr gibi mi yoksa cbf kadar güvenli mi? salco biraz daha kalıplı oldugu için virajlarda ybr kadar sıkıntı yaşayacagımı ummuyorum ama bi sorayım dedim ..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ırc daha kötü. Hem çok patlıyor. Prelli yi takmadan önceki lastigim ırc idi. 2 adet faal motorum var. 2 sinede yeni lastik taktım. 2 ay oldu. Biri prelli biri duro yuvarlak ama dişli lastik. Prelli yaşta şaşırttı beni. Duro sert lastik olmasına rağmen yaşta başta taşta çok iyi. Hemde ucuz prelliye göre. Dediğim gibi yaşta tekrar test edeceğim prelliyi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)