Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servis birşey bilmiyor zaten. Ben bulup sölüyorum arızasını. Neyse kendim hallederim. Dediğin gibi rialliden balata alalım. Farı da değiştircem zaten. Geçen kavruldu beyaz taktılar. Gece önümü göremiyorum. Orjinali en güzeliydi.
    __To Be Or NoT tO be__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    ybr değilde mondial in vardı tam uydu filtre içinde var depodan musluğa gelirken süzüyor

benim ön frende sallantı yok ama ses yapıyor ötüyor silsem faydası olurmuki?

Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr değilde mondial in vardı tam uydu filtre içinde var depodan musluğa gelirken süzüyor

benim ön frende sallantı yok ama ses yapıyor ötüyor silsem faydası olurmuki?
    Silince ses gider benim de oluyor arada. Diski sildim mi düzeliyor. Ama bu ön freni sıktığımda tıkır tıkır yapan her neyse çok pis kafayı taktım.
    __To Be Or NoT tO be__

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis birşey bilmiyor zaten. Ben bulup sölüyorum arızasını. Neyse kendim hallederim. Dediğin gibi rialliden balata alalım. Farı da değiştircem zaten. Geçen kavruldu beyaz taktılar. Gece önümü göremiyorum. Orjinali en güzeliydi.
    orjinal ampulü iyi aydınlatıyor zaten abi keşke h4 yapsalarmış orjinalden daha da iyi olurdu aslında :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal ampulü iyi aydınlatıyor zaten abi keşke h4 yapsalarmış orjinalden daha da iyi olurdu aslında :D
    Aynen fatih.
    Jantlara şerit çektirmiştim kırmızı fosfor. Çıkarayım dedim yarısı sökülmüştü zar zor çıkardım. Hatta bazı yerlerinde kaldı. Onları nasıl çıkarcam bilmem:s
    __To Be Or NoT tO be__

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Arkadaşlar herkese merhaba bu bizim motorların far ampülü nasıl(yuvarlak far olanların) bide 35w mi 55w mi??

Motosikleti
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen fatih.
    Jantlara şerit çektirmiştim kırmızı fosfor. Çıkarayım dedim yarısı sökülmüştü zar zor çıkardım. Hatta bazı yerlerinde kaldı. Onları nasıl çıkarcam bilmem:s
    abi bende çıkaramadım onu sen becerirsen haber et bizde deneyelim

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba bu bizim motorların far ampülü nasıl(yuvarlak far olanların) bide 35w mi 55w mi??
    armut ampul diye geçer 35w lık

Motosikleti
    motoran torro best(takas a gitti)SALCANO WOLF 125.
    28.04.2012 tarihi itibaiyle gri renkte salcano125 wolf ile gösterime girmiş bulunuyorum.ve ilk izlenimlerim.şuanda 36km yol yapmıs durumdayım sabahı ıple cekıyorum.70 tl odeyıp orıjınal lastıklerını dublex ıle degıstırdım.ön koruma (ustanın degimi ile tampon) demiri taktırdım.35 tl ucreti.yan ayak acıldıgında stop etmesını saglayan sıstemı ıptal ettırdım.benzinlıge gıdıp deposunu fulledım 70 tl ye doldu depo.100luk motordan buna gecıs yapınca bıraz sıkıntı cektım vıtes gecıslerındekı sıkıntım devam edıyor.ama sanırım 1-2 gune kadar atlatırım.sarsıntı hıc yok bu hosuma gıttı.şuana kadar canımı sıkan hatta kafama taktıgım derdı aynalar geregınden fazla dandık.bu model ıcın ayna onerısı olan arkadaslardan tavsıyelerını beklıyorum.yaklasık 40-45 gundr butceme ve odeme sekıllerıne en uygun motoru aramakla gecen zamanımın salcano wolf 125 ıle hayal kırıklıgına ugramam ınsaallah.yoksa planladıgım çanakkale turumu yapamazsam sukut-u hayale ugrarım.sonrasında ayvalık sarımsaklı var.kısmet.bu motorla ılgılı detaylı bılgısı onerısı olan arkadasların yardımlarını beklıyorum.allah kaza bela vermesın kımseye.hayırlı surusler herkese.

Motosikleti
    Alıntı sadekahve 33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28.04.2012 tarihi itibaiyle gri renkte salcano125 wolf ile gösterime girmiş bulunuyorum.ve ilk izlenimlerim.şuanda 36km yol yapmıs durumdayım sabahı ıple cekıyorum.70 tl odeyıp orıjınal lastıklerını dublex ıle degıstırdım.ön koruma (ustanın degimi ile tampon) demiri taktırdım.35 tl ucreti.yan ayak acıldıgında stop etmesını saglayan sıstemı ıptal ettırdım.benzinlıge gıdıp deposunu fulledım 70 tl ye doldu depo.100luk motordan buna gecıs yapınca bıraz sıkıntı cektım vıtes gecıslerındekı sıkıntım devam edıyor.ama sanırım 1-2 gune kadar atlatırım.sarsıntı hıc yok bu hosuma gıttı.şuana kadar canımı sıkan hatta kafama taktıgım derdı aynalar geregınden fazla dandık.bu model ıcın ayna onerısı olan arkadaslardan tavsıyelerını beklıyorum.yaklasık 40-45 gundr butceme ve odeme sekıllerıne en uygun motoru aramakla gecen zamanımın salcano wolf 125 ıle hayal kırıklıgına ugramam ınsaallah.yoksa planladıgım çanakkale turumu yapamazsam sukut-u hayale ugrarım.sonrasında ayvalık sarımsaklı var.kısmet.bu motorla ılgılı detaylı bılgısı onerısı olan arkadasların yardımlarını beklıyorum.allah kaza bela vermesın kımseye.hayırlı surusler herkese.
    hayırlı uğurlu olsun kardeş güle güle kullan öncelikle motoru zorlamadan rodajını yap öncelikle sık sık vites değiştir motor yönünden canın sıkılmasın Allah ın izniyle hiç bir sıkıntı çıkarmaz aynaları aslında hiç de dandik değildir ama sen beğenmemiş olabilirsin ybrnin aynaları uyar parçacılara git sor 10-15 tl flandır vites geçişlerinde zorlanıyorsan oda geçer daha yeni biraz parçalar otursun alışsın rahatlar 1000 km yi bir atlat farkı göreceksin

Motosikleti
    tesekkurler kardesım.bılgı ve tavsıyelerını beklıyorum her zaman.

Motosikleti
    şuanda 4-5 devirde kullanıyorum.bugun 5.viteste 5 devirle rahat bir sekılde 60 km hıza ulastı arkamda artcı varken kaldıkı benım kılo 142.arkadasta 60-65 cıvarıydı.dedıgım gıbı aynalar harıc sıkıntım yok.pazar her yer kapalı oldugu ıcın almadım yarın artık ılk ısım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    şuanda 4-5 devirde kullanıyorum.bugun 5.viteste 5 devirle rahat bir sekılde 60 km hıza ulastı arkamda artcı varken kaldıkı benım kılo 142.arkadasta 60-65 cıvarıydı.dedıgım gıbı aynalar harıc sıkıntım yok.pazar her yer kapalı oldugu ıcın almadım yarın artık ılk ısım.
    ilk 500 km artçı almasan iyi olur bence. gerçi sizin kilonunuz artçıyla binmiş gibiymiş.

Motosikleti
    4-5 bin devirde gitmen iyi ancak bence artçılı binmeyin rodaj bitene kadar zaten sizin kiloda baya var

Motosikleti
    benim tiroid bezim gorevını yapmadıgından bu asırı kılom.ama yapay tabıkı...))) kendımı oyle kandırıyorum.tedavıyede basladım ayrıca.ılk 5 gunde 144 kg den 142 ye gerıledım.sanırım bu ıyı bı gelısme.dun 36km de bıraktıgım motorumla bugun 89 km ye geldım.yarın 38 km bır yolum var gıdıp gelıcem.ve tabıkı ayna ları kesın kararlıyım degıstırıcem.ayrıca kılol oldugum ıcın mont pantolon bulabılmek nerdeyse ımkansız.ben normal gıyeceklerımı terzıye dıktırıyorum.bı tavsıyenız varmı yoksa ben zature olayımmı??? )))

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

bu arada motorumu gece surmekte nasıp oldu.farlar mukemmel otesı.harıka ama sorarsan ben hala aynalardayım.

Motosikleti
    benim tiroid bezim gorevını yapmadıgından bu asırı kılom.ama yapay tabıkı...))) kendımı oyle kandırıyorum.tedavıyede basladım ayrıca.ılk 5 gunde 144 kg den 142 ye gerıledım.sanırım bu ıyı bı gelısme.dun 36km de bıraktıgım motorumla bugun 89 km ye geldım.yarın 38 km bır yolum var gıdıp gelıcem.ve tabıkı ayna ları kesın kararlıyım degıstırıcem.ayrıca kılol oldugum ıcın mont pantolon bulabılmek nerdeyse ımkansız.ben normal gıyeceklerımı terzıye dıktırıyorum.bı tavsıyenız varmı yoksa ben zature olayımmı??? )))

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

bu arada motorumu gece surmekte nasıp oldu.farlar mukemmel otesı.harıka ama sorarsan ben hala aynalardayım.
    abi sana üst baş konusunda malesef yardımcı olamıyacağım bu arada fazla takma ayna konusuna

Motosikleti
    bugun degıstırdıkten sonra sıkıntı kalmayaca.ön far ın kafalıgına guzel bır dalgalanan turk bayragı gıder ama degılmı? reklamcıda yaptırı vereyım dıyorum.

Motosikleti
    bugun degıstırdıkten sonra sıkıntı kalmayaca.ön far ın kafalıgına guzel bır dalgalanan turk bayragı gıder ama degılmı? reklamcıda yaptırı vereyım dıyorum.
    evet olabilir ben yaptıran görmüştüm baya hoş olmuştu neden olmasın ki

Motosikleti
    yada başka bi onerı olabılırmı.motorun rengı gri o acıdan dıorum.ha bıde fotograf yuklemesını ogreneyım hemen yukleyecem resımlerı

Motosikleti
    yada başka bi onerı olabılırmı.motorun rengı gri o acıdan dıorum.ha bıde fotograf yuklemesını ogreneyım hemen yukleyecem resımlerı
    internete resim yükleme yaz sana çok sayıda resim yükleme siteleri çıkacak onlardan biriyle yükle at

Motosikleti
    arka balatalardan ses gelıo fren e basınca ve fren mesafesı uzuyo.sanırım orıjınal balatalar sert ve ustlerı sırlandı.daha yumusak bır balata ıle degıstırecegım.280 km oldu.aldıgımdan bu yana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)