Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106506 ... SonuncuSonuncu

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı y4s3r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri çok estetik duruyor. 2.500 tl sıfır km. kırmızı ve siyahı varmış ben gri istiyorum neyse bakıyolar olmadı siyah alıcam. Bu fiyata plaka ruhsat dail değil ne kadara mal olur hepsi dedim 3 .000 bulur dedi o kadar tutarmı sizce.
    2500 motoru veriyorlar ruhsat plaka için 500 liramı istiyorlar bence çok en fazla 250 olur bence
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Koruma demiri çok estetik duruyor. 2.500 tl sıfır km. kırmızı ve siyahı varmış ben gri istiyorum neyse bakıyolar olmadı siyah alıcam. Bu fiyata plaka ruhsat dail değil ne kadara mal olur hepsi dedim 3 .000 bulur dedi o kadar tutarmı sizce.
    2500 motora 150 plaka ruhsat ötv yi kim ödeyecek senmi?varmaz o paraya ben 2825 tl aldım ötv karışmadım (gerçi ötv çok değil) 150 civarıda plaka ruhsat tuttu 50 civarı sigorta
    malzeme fazla tutuyor pantolon mont kask 400 e vardı.

y4s3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    plaka ruhsat ötv ve sigorta onlardan mış motorun çıplak hali 2.500tl bunları ben mi yaptırmalıyım çok zaman alıp uğraştırır mı ve ken yaptırırsam kaça mal olur. Bu ayın 6 sı 7 si gibi almayı düşünüyorum. mont, kask, koruma demiri, kış olduğundan eldiven kar maskesi, korse ayaklar için rüzgarlık+yağmurluk park halindeyken branda vs gibi ekipmanlar da almam gerekiyor. bu ekipmanlar ne kadar tutar nereden almalı ve alırken neye dikkat etmeli ?

Motosikleti
    plaka ruhsat ötv ve sigorta onlardan mış motorun çıplak hali 2.500tl bunları ben mi yaptırmalıyım çok zaman alıp uğraştırır mı ve ken yaptırırsam kaça mal olur. Bu ayın 6 sı 7 si gibi almayı düşünüyorum. mont, kask, koruma demiri, kış olduğundan eldiven kar maskesi, korse ayaklar için rüzgarlık+yağmurluk park halindeyken branda vs gibi ekipmanlar da almam gerekiyor. bu ekipmanlar ne kadar tutar nereden almalı ve alırken neye dikkat etmeli ?
    bence kardeş ocak ta al derim sebebi bir bandrol fazladan ödemessin en azından
    bir ka.ç ilan var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6102343/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5181864/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4833770/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4752518/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7834048/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...n-fiyat/detay/

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    bandrol nedir anlamadım ve ne kadardır.Birde wolf s mi iyidir aralarında ne fark var ?

Motosikleti
    bandrol nedir anlamadım ve ne kadardır.Birde wolf s mi iyidir aralarında ne fark var ?
    bandrol vergi kardeş hani ocak ve temmuzda vergi ödersin ya araçlarda motorlarda o birde wolf s yuvarlak farlı ve km saatinin iç kısmı az değişik diğer yerleri aynı normalişnde ise siperlikle ve siperlikle öok az pahalı galiba ama rüzgazı kesiyor baya

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Yuvarlak farlı istemiyorum eski modeller gibi ve estetik değil hem ben rüzgarlık takmayı düşünüyorum konyadaki abi motoruna takmıştı sanırım. Ona göre pazarlık yaparım ne yapim çekilmiyor günde 4 vesait birde bu duruma istanbul trafiği eklenince katlanmaz bir hal alıyor. Salı günü gidip pazarlığa oturucam gri yoktu ellerinde yoksa siyah alıcam. Mont, kask, koruma demiri, kış olduğundan eldiven kar maskesi, korse ayaklar için rüzgarlık+yağmurluk park halindeyken branda vs gibi ekipmanlar da almam gerekiyor. bu ekipmanlar ne kadar tutar nereden almalı ve alırken neye dikkat etmeli ? gibi bilgileride paylaşırsanız çok sevinirim.

Motosikleti
    Yuvarlak farlı istemiyorum eski modeller gibi ve estetik değil hem ben rüzgarlık takmayı düşünüyorum konyadaki abi motoruna takmıştı sanırım. Ona göre pazarlık yaparım ne yapim çekilmiyor günde 4 vesait birde bu duruma istanbul trafiği eklenince katlanmaz bir hal alıyor. Salı günü gidip pazarlığa oturucam gri yoktu ellerinde yoksa siyah alıcam. Mont, kask, koruma demiri, kış olduğundan eldiven kar maskesi, korse ayaklar için rüzgarlık+yağmurluk park halindeyken branda vs gibi ekipmanlar da almam gerekiyor. bu ekipmanlar ne kadar tutar nereden almalı ve alırken neye dikkat etmeli ? gibi bilgileride paylaşırsanız çok sevinirim.
    abi alacakların şeyler çok iyi güzel ama fiyat konusunu hiç bilmiyorum istanbuldada olmadığımdan nerde satıldığınıda bilmem kusura bakma bu konuda ayrdımcı olamadım :(

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi alacakların şeyler çok iyi güzel ama fiyat konusunu hiç bilmiyorum istanbuldada olmadığımdan nerde satıldığınıda bilmem kusura bakma bu konuda ayrdımcı olamadım :(
    ne demek abi birçok konuda yardımcı oldun çok sağol.. Motoru alınca resim atarım.

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Bu gün Salcano wolf almaya gittim avrupa yakasında 2 bayi var wolf s vardı birkaç tane ama görüntü olarak güzel görünmüyor diye diğer bayi ye gideceğimi belirttim. İlk motorum olacağı için scooter motorları görünce istanbul trafiğinde daha uygun kolay sürülebileceğini düşünmeye başladım. salcano nowa s 150 yi beğendim anahtar teslim fiyatı 2.700TL. Kararsız kaldım :S

Motosikleti
    Bu gün Salcano wolf almaya gittim avrupa yakasında 2 bayi var wolf s vardı birkaç tane ama görüntü olarak güzel görünmüyor diye diğer bayi ye gideceğimi belirttim. İlk motorum olacağı için scooter motorları görünce istanbul trafiğinde daha uygun kolay sürülebileceğini düşünmeye başladım. salcano nowa s 150 yi beğendim anahtar teslim fiyatı 2.700TL. Kararsız kaldım :S
    kardeş zevkler farklısır birde wolf olan modele bak siperlikli onu da beğenmezsen artık başka model bakarsın ne alacaksan

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Gitmeden telefonla arayıp ögreneyim dedim salcano wolf için anahtar teslim 3.400 TL dedi magazalar arası fiyat farkı uçurum.

Motosikleti

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Gri olan satılmış onu alacaktım wolf s de istemiyorum zaten avrupa yakasında wolf'a 3400TL anahtar teslim söyledi anadolu yakasında fiyat araştırmadım. Bu gün grand dınk 250 cc maxi scooter denedim 3.000TL 2. el fiyatı motor düşmüş hasarı ve çizigi var dikiz aynalarını hiç beğenmedim kafayı eymek gerekiyor aynaları görmek için buda yolu kaçırmaya yol açabilir araştırmalarım devam ediyor.

Motosikleti
    Gri olan satılmış onu alacaktım wolf s de istemiyorum zaten avrupa yakasında wolf'a 3400TL anahtar teslim söyledi anadolu yakasında fiyat araştırmadım. Bu gün grand dınk 250 cc maxi scooter denedim 3.000TL 2. el fiyatı motor düşmüş hasarı ve çizigi var dikiz aynalarını hiç beğenmedim kafayı eymek gerekiyor aynaları görmek için buda yolu kaçırmaya yol açabilir araştırmalarım devam ediyor.
    hayırlısı araştır tabi kardeş araştırmadan alma motor ne alırsan

Motosikleti
    evet arkadaşlar zincir korumayı taktım işte resmi :D

Uploaded with ImageShack.us

selenin üstündekide benim yaptığım yağdanlık pratik arka çantada devamlı duruyor

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    güzel olmuş zincir koruma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar zincir korumayı taktım işte resmi :D

http://img214.imageshack.us/img214/6453/1001702f.jpg

selenin üstündekide benim yaptığım yağdanlık pratik arka çantada devamlı duruyor

http://img339.imageshack.us/img339/610/1001703zg.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/2701/1001704e.jpg

çok yakışmış zincir koruma işlevsel de ayrıca..sen lastiklere beyaz yanak da koy..beşiktaşk forever olsun hehe..biz de dün arkadaşın wolfûn jantlarini ve depo altı plastik parçaları boyadık..çok deli oldu resim çekip burada paylaşayim..

Motosikleti
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş zincir koruma
    sağol abi

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yakışmış zincir koruma işlevsel de ayrıca..sen lastiklere beyaz yanak da koy..beşiktaşk forever olsun hehe..biz de dün arkadaşın wolfûn jantlarini ve depo altı plastik parçaları boyadık..çok deli oldu resim çekip burada paylaşayim..
    at tabi abi birde wolfcu arkadaşıda üye yapalım siteye boş boş durmasın bizim bölüm bak ybrcilr bol bol yazıyor burası sakin :D

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    arkadaşlar yamaha ybr esd 125 aldım. Almasaydım kesinlikle wolf alacaktım. Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı size teşekkür ederim. Ybr forumda yazarım artık. Herkeze kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106506 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)