Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    (kesiciye her dk sokarsan) bu kesiciye sokmak ne demek anlamadım????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (kesiciye her dk sokarsan) bu kesiciye sokmak ne demek anlamadım????
    :D abi motorun gazına bastığında devir saati bir yere geldiğinde da da da da demeye başlıyor motor ve daha devir yükselmiyor yani kesiliyor bir yerde devri beyin tarafından işte o yani motoru son devirlerde sürmeye deniyor bağırta bağırta
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D abi motorun gazına bastığında devir saati bir yere geldiğinde da da da da demeye başlıyor motor ve daha devir yükselmiyor yani kesiliyor bir yerde devri beyin tarafından işte o yani motoru son devirlerde sürmeye deniyor bağırta bağırta
    hımm anladım sağolasın

Motosikleti
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm anladım sağolasın
    önemli değil abi her zaman soru sorabilirsin bildiğim sürece yardımcı olurum

y4s3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Merhabalar. yamaha ybr 125, honda cbf 150, kanuni puma, kuba fast wind 200, apache rtr 150 bunlardan biri olabilir derken şimdi bu kadroya salcano wolf 125'i de ekledim. Fiyat bakımından en makul olanı şimdilik bu yapılan yorumları okudum ve motor ile ilgili kötü alınmamalı diye bir ibare göremedim. İstanbuldayım İşe gidip gelme amaçlı kullanacağım izin günlerim ve havanın güzel olduğu günlerde de şehir içi gezintiye çıkarım.Bu gün aradım plaka, ruhsat ve sigorta toplam 3.100 tl olarak anahtar teslimi fiyatı belirlediler. Beni otobüs çilesinden kurtaracak ayağımı yerden kesecek sorunsuz bir ve uygun fiyatı ve az yakıtı ile bütçemi kasmayacak bir motor alacağım. İlk motorum ve kullandığım ilk vitesli motor olacak. Bu nedenle ona gözüm gibi bakacağıma şüphem yok. Yedek parça sıkıntısı olurmu ve parçaları pahalı mı servis ve bakım sorunu yaşarmıyım.

Motosikleti
    Alıntı y4s3r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. yamaha ybr 125, honda cbf 150, kanuni puma, kuba fast wind 200, apache rtr 150 bunlardan biri olabilir derken şimdi bu kadroya salcano wolf 125'i de ekledim. Fiyat bakımından en makul olanı şimdilik bu yapılan yorumları okudum ve motor ile ilgili kötü alınmamalı diye bir ibare göremedim. İstanbuldayım İşe gidip gelme amaçlı kullanacağım izin günlerim ve havanın güzel olduğu günlerde de şehir içi gezintiye çıkarım.Bu gün aradım plaka, ruhsat ve sigorta toplam 3.100 tl olarak anahtar teslimi fiyatı belirlediler. Beni otobüs çilesinden kurtaracak ayağımı yerden kesecek sorunsuz bir ve uygun fiyatı ve az yakıtı ile bütçemi kasmayacak bir motor alacağım. İlk motorum ve kullandığım ilk vitesli motor olacak. Bu nedenle ona gözüm gibi bakacağıma şüphem yok. Yedek parça sıkıntısı olurmu ve parçaları pahalı mı servis ve bakım sorunu yaşarmıyım.
    kardeş hiç çekinmeden alabileceğin çok güzel bir motor ben şahsen çok uzun yol gezileri yaptım maşallah nazar değmesin tık demedi yakıtı çok iyi ybr motoru var parça yönünden kaportası depo ve far dışında her yeri ybr ile aynı olduğu için ybrnin parçaları olur parçada sıkıntı yok yani sana şunuda diyeyim ybr motoru olduğu için titreşim yok selesi ybrden geniş uzun ve rahat oturunca anlarsın kalıplıda baktın mı 150 lik gibi duruyor deposundan dolayı sonuç da 17 litrelik deposu var bence araştır derim memnun kalacaksın
    TK06**71 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Yorumun için teşekkürler. Araştırmalarım sırasında lifan discovery 150cc motor gördüm onunda görünümü ve kullanıcıları tarafından yapılan yorumları fena değil aradım anahtar teslim 2.950 TL fiyat verdiler. Benimde bütçem 3 bin civarı. wolf ile arasında fazla olmasa 150tl lik bir fark var discovery 150 cc görünüm olarak da daha çekici duruyor. Hala araştırmalarım sürüyor wolf a 2009 dan beri sahip olduğunu biliyorum ve bu motor ile ilgili yorumlarını okudum.

Motosikleti
    Yorumun için teşekkürler. Araştırmalarım sırasında lifan discovery 150cc motor gördüm onunda görünümü ve kullanıcıları tarafından yapılan yorumları fena değil aradım anahtar teslim 2.950 TL fiyat verdiler. Benimde bütçem 3 bin civarı. wolf ile arasında fazla olmasa 150tl lik bir fark var discovery 150 cc görünüm olarak da daha çekici duruyor. Hala araştırmalarım sürüyor wolf a 2009 dan beri sahip olduğunu biliyorum ve bu motor ile ilgili yorumlarını okudum.
    :D araştır tabi kardeş körü körüne bir motor alma iyice araştırmanı tavsiye ederim sonuçda bir sefer alıyorsun motoru paramızda ona göre inş. hayırlısı ile iyi bir motor alırsın

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture

Motosikleti
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam bakıyorum

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    eyvallah fatih kardes

Motosikleti
    slşm arkadaşlar motorumun zincir dişli takımını değiştirmiş ancak resmini atmamıştım işte resimler

http://www.facebook.com/media/set/?s...3637644&type=1

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    slşm arkadaşlar motorumun zincir dişli takımını değiştirmiş ancak resmini atmamıştım işte resimler

http://www.facebook.com/media/set/?s...3637644&type=1
    Zincir dişli takımını neden değiştirdin bir problem mi oldu yoksa kişisel bir neden mi ?

Motosikleti
    Zincir dişli takımını neden değiştirdin bir problem mi oldu yoksa kişisel bir neden mi ?
    kardeş orjinal dişli seti 20 bin km dayandı bana o açıdan değiştirdim zincirin işi bitti yani
    sebebi bizim motorların zincirleri normal zincir oringli değil o yüzden fazla uzun ömürlü olmaz oringli olan motorlar ybr benim bildiğim cbf inkide normal zincir ve ben normal zincirle uzun km yapan pek 125-150 cc lerde

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Lifan discovey 150 ile salcano wolf arasında kaldım. artı ve eksileri baz alırsam.
    + discovery : daha şık,motor gücü 150cc. çok olmasada wolfdan 150 tl daha düşük.
    + wolf : üzerinde ybr motoru bulunması titreşimin olmaması ybr parçalarıyla uyumlu olduğundan yedek parça sorunu olmaması avantaj
    -discovery : istanbul avrupa yakasındayım burada ne bayisi nede servisi var bu bana pek güven vermedi.Lastiklerin virajlarda çok kaydığıda söylenenler arasında.
    -wolf pek bir sorun yazmamışsınız çevremde tanıdğımda yok.

hangi renkleri var bu wolf un birde 2012 yılınımı beklesem motor almak için

Motosikleti
    Lifan discovey 150 ile salcano wolf arasında kaldım. artı ve eksileri baz alırsam.
    + discovery : daha şık,motor gücü 150cc. çok olmasada wolfdan 150 tl daha düşük.
    + wolf : üzerinde ybr motoru bulunması titreşimin olmaması ybr parçalarıyla uyumlu olduğundan yedek parça sorunu olmaması avantaj
    -discovery : istanbul avrupa yakasındayım burada ne bayisi nede servisi var bu bana pek güven vermedi.Lastiklerin virajlarda çok kaydığıda söylenenler arasında.
    -wolf pek bir sorun yazmamışsınız çevremde tanıdğımda yok.

hangi renkleri var bu wolf un birde 2012 yılınımı beklesem motor almak için
    kardeş bende sana az + ve - lerini yazalım aklımnda olan

+ sı ybr motorlu olmasından dolayu motor ömrü çok uzun bakımlarını yaptırdığın sürece düzgün kullanırsan en az 100 bini devirir sağlam vibrasyon yok dediğin gibi parçada sıkıntı yok ybrninkiler uyduğu için uzun yolda ısınma olmaz seni yarı yolda bırakmaz benzin bitmediği sürece
    - leri sadece lastikleri bununda kötü kardeş orjinali zaten yeni sıfır motorların %80 i dandik hangi motor olursa olsun başka da bir kötülüğünü görmedim bu zaman kadar

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    kardeş bende sana az + ve - lerini yazalım aklımnda olan

+ sı ybr motorlu olmasından dolayu motor ömrü çok uzun bakımlarını yaptırdığın sürece düzgün kullanırsan en az 100 bini devirir sağlam vibrasyon yok dediğin gibi parçada sıkıntı yok ybrninkiler uyduğu için uzun yolda ısınma olmaz seni yarı yolda bırakmaz benzin bitmediği sürece
    - leri sadece lastikleri bununda kötü kardeş orjinali zaten yeni sıfır motorların %80 i dandik hangi motor olursa olsun başka da bir kötülüğünü görmedim bu zaman kadar
    Teşekkür ederim fatih çok yardımcı oluyorsun uzun ömürlü kullanım bakımından sağlamlık ve yedek parça bakımından gerçekten başım ağrımayacak gibi hangi renkleri mevcut acaba birde 2012 de alsam herhangi bir avantaji durum söz konusumu (vergi durumu ve 2012 model olması vs)

Motosikleti
    benim bildiğim 3 rengi var kırmızı - siyah - gri başka bilmiyorum varsa da 2012 almanın tek avantajı bence modelli olur başka bir avantajı olcağını sanmıyorum

Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    yani şurda pek birşey kalmadı 2012 ye 2012 model alsam daha mantıklı değilmi ? wolf'un vergisi ne kadar ve hangi aylarda veriliyor bilgilendirirmisin.

Motosikleti
    kardeş zaten 2012 ocak ve temmuz ayında verilir vergiler ve yeni vergisi ne kadar olacak onu bilmem devlet baba kaça çıkarırsa bu arada 100-250 cc arasındaki motorların vergisi hep aynıdır2012 al zaten sen bu zamandan sonra 2011 alma

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)