Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Arkadaşlar benim depo kapağından içeri su giriyor. Yağan yağmurdan deponun içi suyla doluyor.
    Depoyu temizlemek çok zor oluyor. Böyle bir sorun yaşayan başka kimse var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim depo kapağından içeri su giriyor. Yağan yağmurdan deponun içi suyla doluyor.
    Depoyu temizlemek çok zor oluyor. Böyle bir sorun yaşayan başka kimse var mı acaba?
    Öyle bir sorun yaşamadım şahsen. Kapağın altında lastik conta yokmu. Birde tam kapattığından eminmisin. Benimki biraz set bastırınca kapanıyor.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Bende koydum ilana ama yok ki motoru tanıyan. Bende hızı hariç herşeyinden memnunum. Ne yaptıysamda hızını arttıramadım uğraşmıyorum artık. Satılırsa da Bajaj 150 as yada RX3 İ evo düşünüyorum. Hayırlısı artık.[COLOR="Silver"]
    Tavsiyem salcanodan sonra pulsar 200 ns alman olur.. performans motoru.. yada eğer gelirse as 200 al...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1 ay önce sattım benim beyaz wolfü. iyi motordur. sürekli uzun yol yaptım yaz kış bana mısın demedi. son hızı dışında kötü yanı yoktur. bu cuma kısmet olursa 99 cbr 1100xx için anlaştım alacam.
    başgan o motor biraz fazla sana.. senin pek yavaş gideceğini tahmin etmiyorum.. sıkıntı yaratmasın..

Birde o motorun masrafları ve bakımı fıstıklı olur.. ona göre..

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vizeye sokup ucuza satmayı düşünüyorum, 53binde falan, bi sorunuda yok, başka bir motor bakma zamanı geldi gibi. Ne alırım bilmiyorum aklımda bikaç model var. 150-250 cc bişeyler bakacağım gibi, hayırlısı. Eskilerde yazmıyor artık. Bazen bakıp çıkıyorum sayfaya. Selametle, kazasız belasız.
    2 sene kullandım.. maşallahı vardı.. her yere götürdü beni.. şimdilerde pulsar 200 ns le seviyeli bi ilişkimiz var.. performans olarak gayet güzel ve yeterli..salcano rahatlığı yok ama.. Tavsiye ederim.. güzel heybetli motor.. 4.150 km oldu..sıkıntısız devam ediyoruz..

gerçi sen inazumayıda pulsarıda biliyorsun.. kararını ver.. benim bundan sonraki tercihim honda crf 250 olabilir.. sırf kalıbından dolayı.. Birde onun dadına bakam diyorum..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyem salcanodan sonra pulsar 200 ns alman olur.. performans motoru.. yada eğer gelirse as 200 al...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:06 ----------

başgan o motor biraz fazla sana.. senin pek yavaş gideceğini tahmin etmiyorum.. sıkıntı yaratmasın..

2 sene kullandım.. maşallahı vardı.. her yere götürdü beni.. şimdilerde pulsar 200 ns le seviyeli bi ilişkimiz var.. performans olarak gayet güzel ve yeterli..salcano rahatlığı yok ama.. Tavsiye ederim.. güzel heybetli motor.. 4.150 km oldu..sıkıntısız devam ediyoruz..

gerçi sen inazumayıda pulsarıda biliyorsun.. kararını ver.. benim bundan sonraki tercihim honda crf 250 olabilir.. sırf kalıbından dolayı.. Birde onun dadına bakam diyorum..
    Yok ben de bakim masrafi ve ariza cikarma ihtimali yuzunden vazgectim. 2. El cbr dusundum 2. Ele guvenemedim vazgectim. Simdi 0 pulsar alacam. 4.44 motora daha gelmemis. Kredi cikar cikmaz alacam pulsari
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Suzuki dl650 V-storm , veya tenere olabilir, veya bu tip motorlardan ;-)

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir sorun yaşamadım şahsen. Kapağın altında lastik conta yokmu. Birde tam kapattığından eminmisin. Benimki biraz set bastırınca kapanıyor.
    Yok benimki de lastikli ve zor kapanıyor ama lastikli kısımın olduğu yere su giriyor. Daha sonra kapağı açınca, orada biriken su da depoya giriyor.

Motosikleti
    SALCANO WOLF 125
    Selam arkadaslar benim wolf un şamandırasi bozuldu ve zonguldakta yok bana yardimci olabilecek bir arkadas var midir

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Erkanucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar benim wolf un şamandırasi bozuldu ve zonguldakta yok bana yardimci olabilecek bir arkadas var midir
    Ybr'nin şamandırası uyuyor mu? Yoksa farklı mı? Eğer uyuyorsa, sana alıp gönderebilirim.

Motosikleti
    SALCANO WOLF 125
    Ybr'nin şamandırası uyuyor mu? Yoksa farklı mı? Eğer uyuyorsa, sana alıp gönderebilirim.
    Acikcasi bende bilmiyorum sökmeden seklinide bilmiyorum ama bunlar yamaha fabrikasinda uretilme oldugundan uyar gibi nasil haberlesebiliriz

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Erkanucar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acikcasi bende bilmiyorum sökmeden seklinide bilmiyorum ama bunlar yamaha fabrikasinda uretilme oldugundan uyar gibi nasil haberlesebiliriz
    Sen bana özelden göndermemi istediğin adresi atsan yeterli.
    Ben de uyacağını düşünüyorum ama kesin bilgiye sahip bir arkadaşımız varsa daha kesin sonuç alırız.

Motosikleti
    SALCANO WOLF 125
    Sen bana özelden göndermemi istediğin adresi atsan yeterli.
    Ben de uyacağını düşünüyorum ama kesin bilgiye sahip bir arkadaşımız varsa daha kesin sonuç alırız.
    Bende burda bir kac motorcu var sorayım bakayim onlara ve net cevap donus yapayim sana

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bu sayfanın ilk sayfasındaki wolf bende,54binde, dün vizeden sorunsuz olarak geçtim, 40 bindeyken krankına kadar değiştirdim, ybr orjinal parçaları kullandım, ön çamurlukta ve arka sol sinyalin kenarında çatlak var, klipsledim ve yapıştırdım, yürüründe giderinde sorun yok, dün yerel sosyal medya sitelerinde satışa koydum, 1500 tl fiyat koydum, sizce çokmu yazmışım fiyatı?fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaşına göre koruma demirinde ve ufak tefek küflenmeler var ama motorunda ve amortisörlerinde küflenme yok, sadece koruma demiri ve ön kafa içinde birazda gidonda küf var, oda tamamen değil
    1500 tl fiyat size göre nasıl, az,çok, iyi, eder veya etmez? 😀

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    1400 e aydın lı genç bir arkadaşa sattım wolfü, böylece 4 yıl bindikten sonra wolf le yolları ayırdım, bundan sonra ne alırım ne zaman alırım bilmiyorum ama bi motor alacağım, sayfa olarak sağlıcakla kalın.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be forumda yavaş yavaş kapanıyor wolf günlüğü. yalnız ben bizim bu wolfü ankarada, izmirde veya istanbulda çok görmezdim hatta hiç göremezdim fakat motoru satmak için muğladan antalya'ya gittim. antalya'da özellikle manavgatta her yer wolf kaynıyor. motoru sattığım arkadaş da burda bu motor çok tutuluyor demişti de inanmamıştım. neden özel olarak antalya tarafında çok tutuluyor bu motor anlamadım.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bende Antalya dan almıştım, hatta ilk sayfadaki motordu benimki

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR
    Wolf 125 ailesine selam olsun. 785 sayfanın tamamını devirdim sonunda
    Yıllardır paylaşılan sevinçler, acılar, hayaller, kazalar pek çok hikaye hepsi de güzeldi. Birkaç gün önce 2013 model 2450 km de aldığım kırmızı wolf ile benim hikayem de başladı. Eski coşkulu günler kadar olmasa da burası üzeriden paylaşımlara devam etmek kalan sağlar için iyi olacaktır Her ne kadar pek çok sorununu cevabı 785 sayfada mevcut olsa da, dünya değişiyor; zaman değişiyor, eskilerin tecrübesinden güncel olarak faydalanmak çok daha iyi olurdu..

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Alıntı caberli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf 125 ailesine selam olsun. 785 sayfanın tamamını devirdim sonunda
    Yıllardır paylaşılan sevinçler, acılar, hayaller, kazalar pek çok hikaye hepsi de güzeldi. Birkaç gün önce 2013 model 2450 km de aldığım kırmızı wolf ile benim hikayem de başladı. Eski coşkulu günler kadar olmasa da burası üzeriden paylaşımlara devam etmek kalan sağlar için iyi olacaktır Her ne kadar pek çok sorununu cevabı 785 sayfada mevcut olsa da, dünya değişiyor; zaman değişiyor, eskilerin tecrübesinden güncel olarak faydalanmak çok daha iyi olurdu..
    hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Teşekür ederim.

Bu arada dün yağ değişimi yaptım, içinden 1 lt kararmış yağ çıktı. 1 lt castrol 10w 40 koydum. debriyaj sertleşti biraz nedense.
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

Motosikleti
    salkano wolf
    Hayirli olsun wolf un bende 3 sene bindim 25 bini dewirdim burdan birinden aldim sayfadan . wolf arkadasa sattim simdi salcano attack aldim 150 cc biraz daha torklu rampada bayilmiyor wolf e nazaran yag olarak hep casrolt 10 /40kullanirim kaliteli yag castrol dewam et bence tekerin duz bassın

Motosikleti
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun wolf un bende 3 sene bindim 25 bini dewirdim burdan birinden aldim sayfadan . wolf arkadasa sattim simdi salcano attack aldim 150 cc biraz daha torklu rampada bayilmiyor wolf e nazaran yag olarak hep casrolt 10 /40kullanirim kaliteli yag castrol dewam et bence tekerin duz bassın
    Teşekkür ederim size de kazasız, keyifli sürüşler dilerim.
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)