Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İyi haftalar arkadaşlar,

Pazar günü biraz gezdik, yavaş kalsamda Wolf beni üzmedi yine.

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fatih'e katılıyorum,Wolf'te dişli değiştirmek isteyenlere 15t dişliye çevirmiş biri olarak açıklık getireyim 1.öncelikle 15 dişli 65kg a kadar güzel performans veriyor üstü kilolarda perf.düşüyor(65kg tam ideal 15t için)2.hız artıyor3.yakıt düşüyor(ben 14t ile 2.8lt yakarken 15t ile 2.385cl yakıyorum tabi 100km de)

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Selamunaleyküm abiler hepinize merhaba keyifler nasıl salcanolar nasıl
    Uzun bi süredir giremiyordum foruma üniversite dersler falan zaten motoru Düzcede bırakmıştım. Gidince hava iyi olursa biniyorum işte paslanmasın kerata .
    Tahsin abiyi ve salcanosunu bugün İzmit'te(Saat 4.20 gibi sanayi Vatan bilg. arası) görünce bi girip msj atmak geldi aklıma.

Bu arada izmitte fazlaca salcano görüyorum (bizim fakültede bile var 1 kırmızı) tahsin abi'den başka forumdan varmı diyecektim

Beni tanımayan/unutan varsa diye resim koyayım.Geçtiğimiz yaz paylaştığım resimlerden

bizim sayfayı da saklamışlar herhalde baktım diğer yok şaşırdım nolmuş filan diye sonra buldum

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm abiler hepinize merhaba keyifler nasıl salcanolar nasıl
    Uzun bi süredir giremiyordum foruma üniversite dersler falan zaten motoru Düzcede bırakmıştım. Gidince hava iyi olursa biniyorum işte paslanmasın kerata .
    Tahsin abiyi ve salcanosunu bugün İzmit'te(Saat 4.20 gibi sanayi Vatan bilg. arası) görünce bi girip msj atmak geldi aklıma.

Bu arada izmitte fazlaca salcano görüyorum (bizim fakültede bile var 1 kırmızı) tahsin abi'den başka forumdan varmı diyecektim

Beni tanımayan/unutan varsa diye resim koyayım.Geçtiğimiz yaz paylaştığım resimlerden
    http://imageshack.com/a/img827/279/x7tk.jpg
    bizim sayfayı da saklamışlar herhalde baktım diğer yok şaşırdım nolmuş filan diye sonra buldum

salcano çok var burlarda enes. hatta bir arkadaş daha var. benim motorun yanındaydı geçen motoru. bu sayfayada yazıyor getir motoru gezelim. yatırma çürütürsün
    EnesBeyter bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano çok var burlarda enes. hatta bir arkadaş daha var. benim motorun yanındaydı geçen motoru. bu sayfayada yazıyor getir motoru gezelim. yatırma çürütürsün
    çürütmüyom abi ben gidiyom arada kardeşime de dedim boş bırakma keratayı diye
    Gözüm kesmiyor abi bu sıra yaza doğru belki getiririm bilmiyorum sağol yinede
    tahsins bunu beğendi.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Üçerler le görüştüm salcano yu Ankara ya 3.050 TL ye gönderceklermiş.. Kargo bedelsiz.. Kredi kartı ancak haftaya müsait olur. Haftaya fotograf atarım artık..

ikinci el alıyım diyordum.. Malum taksitle almak zorunda olduğum için sıfıra yöneldim.. Artık ne kadar ucuza bulsam kârdır hesabı yapıyorum..

Hâla rengini netleştiremedim
    Sadece tahsin beyaz dedi. bende kararsızım ne renk alsam diye...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    wolf-s
    arkadaşlar ön dişliyi 16t olarak deyiştirdim motor süper oldu önceden 100 giden motor şimdi 120 ful gidiyor

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üçerler le görüştüm salcano yu Ankara ya 3.050 TL ye gönderceklermiş.. Kargo bedelsiz.. Kredi kartı ancak haftaya müsait olur. Haftaya fotograf atarım artık..

ikinci el alıyım diyordum.. Malum taksitle almak zorunda olduğum için sıfıra yöneldim.. Artık ne kadar ucuza bulsam kârdır hesabı yapıyorum..

hayırlı olsun. cok geldi bana rakam. hoş gecen senede 2600 lira filandı ücerlerde.
    ikinci el filan denk gelirdi aslında sıfıra yakın öyle baksaydınız.
    gecenlerde bizim burada 2 aylık motoru 2000e satmıştı para yok diye alamadım.
    beyaz güzel renk. =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Üçerler le görüştüm salcano yu Ankara ya 3.050 TL ye gönderceklermiş.. Kargo bedelsiz.. Kredi kartı ancak haftaya müsait olur. Haftaya fotograf atarım artık..ikinci el alıyım diyordum.. Malum taksitle almak zorunda olduğum için sıfıra yöneldim.. Artık ne kadar ucuza bulsam kârdır hesabı yapıyorum.. Hâla rengini netleştiremedim
    Foruma en son girdiğimde de motor bakıyordun abi(yazın) . Hayırlısıyla alırsın inşallah
    Favori rengim siyah derdim ama siyah salcano çok var, beyazı da yeni çıktı güzel bence
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. cok geldi bana rakam. hoş gecen senede 2600 lira filandı ücerlerde.
    beyaz güzel renk. =)
    2aylık 2.000 e bulsam 1 dk durmam bulur buluştururum ama yok... yada bana denk gelmiyor..

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma en son girdiğimde de motor bakıyordun abi(yazın) . Hayırlısıyla alırsın inşallah
    Favori rengim siyah derdim ama siyah salcano çok var, beyazı da yeni çıktı güzel bence
    önce ehliyeti aldım... Havaların ısınmasını ve maddi durumumun biraz daha müsait olmasını bekliyorumdum... Kısmet bu aya imiş...

Bende beyazına karar verdim...
    EnesBeyter bunu beğendi.

Motosikleti

bir yılda 450tl zam yapmışlar. baktılar satışlar iyi, veriyorlar ayarı bide sezon canlanınca iyice coşar bunlar
    hayırlısı olsun güle güle kullan motorunu. olası sorunlarda deneyimli wolf kadron yardıma hazır

bence beyazı çok güzel ama cb125e ile karıştırılabilir, ki kullandığım hiçbir motorun cb serisi ile karıştırılmasını istemem
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yılda 450tl zam yapmışlar. baktılar satışlar iyi, veriyorlar ayarı bide sezon canlanınca iyice coşar bunlar
    hayırlısı olsun güle güle kullan motorunu. olası sorunlarda deneyimli wolf kadron yardıma hazır

bence beyazı çok güzel ama cb125e ile karıştırılabilir, ki kullandığım hiçbir motorun cb serisi ile karıştırılmasını istemem
    motoru bi alayım başınızı ağrıtırım artık

wolf ün beyazını pek görmedim o yüzden beyaz olsun istedim.. beyaz bu aralar daha fazla istek alıyo galiba... Ybr nin bile beyazını çıkaracaklar diye duymuştum..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a nasılsınız bayadır giremiyoruz,eski zamanları özlemedigim degil hani :(

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a nasılsınız bayadır giremiyoruz,eski zamanları özlemedigim degil hani :(
    Sana motör alalım bi tane.

Motosikleti
    Havalar ısınmaya başladı... Herkese Motor şart artıkın...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana motör alalım bi tane.
    Motor alcagım para ile :D model yükseltirim ben benden gecti artık büyük konusmayım genede o kadar hevesim yok ne yalan söyleyim.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz güzel renk. =)
    Niye motor alacan sattınmı TVS yi? Salih bende beyaz derim,ben aldığım zaman beyaz yoktu yoksa beyaz alırdım.
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    s.a. arkadaşlar ufak bir kaza sonucu ön çamurluk ve ön far kırıldı. uygun fiyata nereden temin edebilirim?

Motosikleti
    Alıntı s10der adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar ufak bir kaza sonucu ön çamurluk ve ön far kırıldı. uygun fiyata nereden temin edebilirim?

hiçbir fikrim yok. wolf s e ybr farı uyabilir diye düşünüyorum.
    y(da servise öpücük

Motosikleti
    salcano wolf
    selamın aleyküm arkadaşlar .uzun zamandır girmiyodum bende . ön dişli konusunda sorum olcak 15 t veya 16 t yapmak istiyorum yakıt nasıl etkılenir 16t çekişi çok düşürür gibime geliyor.?? bunun dışında motorum 14300 km de. debriyaj balatası bitmedi ancak 12,5 tl ye jıanse yönlü balata aldım ve kendim değiştirdim debriyaj tasının tam ortasında ortası yıldız etrafı somunlu bi mil var debriyaj tahrık edıyo, omili biraz daha içeriye aldım bu sayede vites geçişlerim çok rahatladı .. usta 100 tl istedi debriyaj balatası ve yağ değişimine... ön fren balatası arka fren balatası ve göbek takozlarınıda değiştirdim. akü 7 amper jel taktım süper 50 tl. cillop oldu şükür.yine uzun yola hazır. bu akşamda sübap ayarını yaptım bi arkadaşımdan sentil anahtarı aldım ve cok süper bi ayar çektim. motor rahatladı torku arttı tahminim biraz daha az yakacak. zaten az yakıyor. emme sübab = 0,09 eksoz sübap = 0,11 yaptım .salcano fabrikayı aradım teknik servis bulamadım .sübap değerlerini sorcaktım .bende ybr 125 ed ye göre yaptım güzel oldu .şimdi soğukken daha rahat çalışıyo. onun dışında ön far ampulünü led ampul ile değiştirmek istiyorum bilgisi olan varmı?? led lambadan memnun olan yoksa zenon takcam 35w/35w 8000 k zenon taksam aküyü bitirirmi takan varmı? en yakın zamanda resim eklerim inşaallah... sizlerle tanışmak isterim benimde yardımcı olacağım konular olursa elımden gelenı yaparım arkadaslar. allaha emanet olun ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

kardeşim ön çamurluğu başka bi motordanda uydurursun ama kafa grenajını ya salcano fabrikada istanbul bölge müdürü ziya yegül var onu arayıp isticeksin ki ıyı bırı uygun fiyata parça göderir bende parça lazım olur diye motoru almadan önce fabrikayı aradım her zaman parça gödeririz diye söz verdı müdür bey ordan biliyorum.yada beğendiğin başka bi motorun kafa grenajını takabılırısn yada damla far takıp naked havası verebilirsin. mondial kafa grenajı uydurursan ucuz olur allah kaza bela vermesın kardesım geçmiş olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı sayha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön dişliyi 16t olarak deyiştirdim motor süper oldu önceden 100 giden motor şimdi 120 ful gidiyor
    kardesim 16 t çekişi cok düşürmedimi?2 - yakıt 16t ile ne oldu nekadar etkiledi ?
    tahsins bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)