Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    6 değil 4 silindir senin alacağın sıfır 250 cc racing parasına 600 cc temiz 2. el bulunur ama işte işletim maliyeti (yakıt , parça v.s kullanım giderleri) pahalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sayfa yukarda dursun
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzin tarihim belli oldu 19eylül-29 eylül arası 10 gün iznim var arkadaşlar Meriçte 18 eylülde Elazığa gidiyor motorunuda (tabi eğer satmazsa o tarihe kadar) Elazığa ben götürcem bu yüzden nasip olursa iznimde aşağıdaki rotayı takip ederek güzel bi geziyle sezon kapanışı yapmak istiyorum

http://imageshack.us/a/img33/1867/zhck.png

Mutlu Tahsin Piyanist İrfan ve tabiki İstanbolun pandası Metehan Edirne (Trakya) tarafında Adil abiye uğramak niyetindeyim (tabi müsaitseler)
    Cümleten selamlar.Ahmet olur ya elimizde olmıyan sebepler olmazsa olsada buyur gel mutlaka uğra ben Tekirdağ/Şarköy/Müreftedeyim.Yola çıktığında Marmaraya ayak bastığında ara tlf özelden vericem

Motosikleti
    Aleykümselam Adil abi o tarafa doğru yol aldımmı ararım abi seni

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motorumun adını değiştirdim. Tokatçı değil artık. Kara kamal koydum.

Motosikleti
    Niye yaşlılıktan tokatlama özelliğini kayıpmı etti yoksa Adem ağa

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tokatçı adı rahmetli kemal sunalın tokatçı filmini andırıyor. Yaşlı olup olmadığım uzun yola çıkınca anlaşılır ahmet abi uzun yolda uzar giderim

Motosikleti
    Bilmemmi bilirim ağa az tozunu yutmadık Yalıkavak larda

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi dayanamıyorum artık. 2 ayı geçti uzun yol yapamadım. motorun canına okumak istiyorum artık. milas rampasında muratla beni geçen modifiyeli mondial cg yi unutamıyorum ama

Motosikleti
    Çivi çiviyi sökermiş ağa o cg ki sana Fatihin kara YBR yi unutturdu desene

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatihin ybr ne hikmetse rampalarda o kadar fark atıyodumki yukarıda beklerken 1 tane sıgara bitiriyodum. O yüzden fatihin ybr aklıma gelmedi. Düzde okadar iyi, rampada o kadar kötü ybr görmedim. Wolf rampada o ybr den iyiydi. Rampa önemli benim için.

Ond'r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamün aleyküm arkadaşlar abiler. Motor almayı düşünyorm 1-2 haftadır. Aklm cup ve scotorlardaydı. Ama braz internette gezinrken herkes şkayetçi bunlardan. Bu steye denk geldm. Bn 3 gündür bu siteyi takip edyorm. Wolfa denk geldm. Çk hoşlandm. Anlaşılan çk gzel br motor. Herkes öwe öwe btremyo bu motoru. (maşallah) nazarımiz deymesn. Bn öğrnciym. Üniye kayt yaptm bu sne bşlayacm. Ewden okula okuldan ewe gdp gelmek istyorm. Genç olduğumuz içnde arada sürat yapmak. Ama akıllıca süratlar, manyak manyak sürmem anlayacağnz. Motorla deneyimim war. Ama orta şeker denileck kadar. İlk motorum olack. Motorun arzasndan falan anlamam. Brtek sürmesni blyorm. Öğrncye gdrmi bu motordan almamı tavsye edrmsinz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Bu arada aranza katlmak isterm. Sohbetinz güzelmş. 600 ksür sayfadan yarısını okumuşumdur. ismim önder. 19 yaşndaym. Brde motor içn boy kilo yazaym. boy 190 kilo 65. Anlayacağnz zayf briym. Bna gdermi wolf?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gitmesine giderde 2 ci elde zarar edersin sıfır alırsan. Temiz 2 ci el alırsan satarken pek zarar etmezsin. 2 ci el alırsan muhakkak yanında motordan iyi anlayan birini götür, baktır.

Motosikleti
    Hay maşallah yav bu yeni nesil de amma boylu poslu

Aramıza hoşgeldin arkadaşım orta şekerli motor tecrübesi derken ehliyet v.s varmı daha önce motorun oldumu yada aktif olarak motor kullandınmı bu sorulara cevabın evet ise wolf tam senlik bi motor tavsiye ederim hayır ise yada kimine evet kimine hayır ise gene tavsiye ederim çünkü 125 cc gücünde ve uygun fiyatıyla tam bir başlangıç motorudur tek dezavantajı 2. eli azıcık yavaş gider çünkü wolfün kalitesini sen ben gibi bilen biliyor ve etiketçi (markacı) zihniyet ise oldukça fazla

Umarım bir nebze fikir kıvılcımı çaktırabilmişimdir kafanda

Abim boşuna bsketbol oynamyoz ya olsun braz boy. Gerçi babamda amcamda dedemde uzundu. Ehlyetm war ama B 'dir. A2 yk ama çkaracm inş.. Cup motor tek kullandm debriyajlı hç kullanmadm ama arkadaşlarm hepsi kullanyo öğretrler.... 2. El motorlara gwenmyorm. Ya sahibi gzel açmadysa, ya fazla basmyosa, ya arızası warsa falan dye düşünyorm. Sıfr alsamda çk pahalı bütçem yetmez. :( arada kaldm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Kasım aralığa kadar bekleyp alaym mı dye dşünyorm. Hem o wakit kış hemde 2014 model çkacağı içn 2013 ucuza gelir. 200-300 tl de olsa binbereket.

Motosikleti
    Arada kalma eğer 2. el düşünüyorsan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6879591/detay/

bendeydi bu motor şimdi Meriç (Rapsy 09) da güvenerek alabilirsin

Sandklarını cardını curdunu çkarsak aradan pazarlıkta ypsak braz (pazarlık helal sonuçta abim) 2000 e gelmezmi? :-D

Motosikleti
    Pazarlık helalden ziyade sünnet yarın ara konuş bakalım ne dicek benimde selamımı tavsiye ettiğimi söyle

Eyw. Abim.. Knuşurm bn yarn. hayatmda ılk defa motora hewesm oldu. Bu wolf modeline aşık oldum resmen.

Motosikleti
    Aşkınız daim olsun bi selede kocayın o zaman ne diyem

Wolf bu bağımlılık yapar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)