Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kymco Xciting 500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    Selam arkadaşlar.
    3 sene önce yazmışım aynı başlık altına! ha şimdi ne değişti de yazıyorsun derseniz; modifiye işlerine girişmeye başladım motoruma. Nede olsa km ilerledi garanti bitti... Ne gibi bir modifiye derseniz varyatör, kayış, debriyaj kısacası tüm aktarma sistemini değiştirdim dersem yalan olmaz.

Neden mi modifiye ettim derseniz aslında performansı artık kesmemeye başlamıştı ki aynı zamanda debriyaj balatası eskimişti ben de performans artışı için polini debriyaj taktım. Orijinal kayışımda çatlaklar vardı gittim malossiden kayış siparişi verdim ki orjinal kayışından 120 tl gibi ucuza mal oldu. Asıl baba değişiklik ise J.costa varyatörle oldu. tüm bu değişikliklerle daha atak, daha sinirli ve tabi ki daha çok yakan(7-7.5lt/100km şehiriçi) bir motorum oldu.

Sıra geldi egzoz'a. Mivv ve Loe vince de full sistem bizim motorlara uygun egzoz mevcut. Bakalım bütçe el verecek mi fiyatlara. Leo vince 400 euro civarına mal olacak ama mivv den daha umutluyum, daha fiyat gelmedi. Aslında kör şeytan git deneysel birşeylerle boş bir boru tak geç diyor bu paraları vereceğine.

Sizler neler yaptınız motorlarınıza, paylaşalım ki birbirimize bir faydamız olsun. Bende xenon far, bridgestone lastikler, kappa arka çanta, iridyum buji, xenonun yiyip bitirdiği orjinal akünün yerine taktığım yausa akü gibi değişiklikler mevcut. Herkese keyifli sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco xciting 500
    Merhaba,xciting 500 var ama 11 aydr tamirde usta denilen pic yapamadı ve simdi bende motorumu toplattım bu haliyle 5000-4500 tl arasnda satmayi dusunuyorum ilgilenn varsa bana 05338158976 dan ulassınlar

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Bu parcalari nereden toparladin acaba özellikle varyatör nereden buldun. Birde motor yagi arabalara koyulan 10w-40 koysam olurmu?

reprezant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 gün kastamonu 2 gün karabük 4 gün ankara
    Motosikleti
    jinlun250 cc
    arkadaşlar merhaba ;

kymco 500 iR almayı düşünüyordum ancak bakıyorum ki sıfır km yok. sanırım üretilmiyor.
    parça konusu zaten sıkıntılı gözüküyor genel anlamda kymco için.

hele 500 iR için çok daha sıkıntı çekermiyim ?

muratkesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Motora gönül veren dostlar, merhaba herkese. Ben de Kymco xciting 500 almayı düşünüyorum muhtemelen bütçem 2006-2008 modellere uygun. Size sormak istediğim bu motorların önemli kronik sorunları var mıdır? Bir de alabileceğim motorlar 25.000 km üzeri genelde. Şimdiden teşekkürler. Forumu hortlattığım için kusura bakmayın.
    CBR 125 R' 05, BANDIT GSF 650 S' 05, CBR 600 RR' 07 , SYM JOYRIDE' 07
    '' GİTMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR ''

Merhaba arkadaşlar. Elinde kullanılamayacak durumda olan (çekme belgeli de olur, hurda belgeli olmaz) Xciting 500i R olan varsa bana ulaşabilir mi? İyi fiyat veririm. Numaram 05422982062

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)