Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Today F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli K-Max bilgileriniz için teşekkürler,
    Japonyadan yeni Honda getirmeyi bile düşündüm... Ama Astarı yüzünden pahalıya maal oluyor dediler.ve ayrıca mail atacaktım Honda TR ye ye... buyrun siz getiremediniz ben getirdim diye...

Honda nın bu tavrı gerçekten hiç hoş değil. Bu motor zaten istanbulda yaşayan bir insan için tamamen keyif işi. Zevk için alınır. Yoksa otobana çıkmak bu hızlardaki bir makina için tehlikeli.

Satış adetleri az olduğu için max. karlılıkla gitmeye çalışıyorlar. Zaten böyle bir motorun da satış fiyatı bu mu olmalı o da tartışılır

Çakma Today da aşağıdaki ilandan incelenebilir

http://www.sahibinden.com/nebiogulla...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Honda genel merkeze konu ile ilgili bir mail attım ve acayip soğudum bu motoru almaktan :(

Şimdi ben alırım 2011 modelleri yeni modellerden getirirler acayip canım sıkılır...

Zaten zevk için alıyorum, zevkim kaçmasın bari

Alıntı hekimoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda genel merkeze konu ile ilgili bir mail attım ve acayip soğudum bu motoru almaktan :(

Şimdi ben alırım 2011 modelleri yeni modellerden getirirler acayip canım sıkılır...

Zaten zevk için alıyorum, zevkim kaçmasın bari
    bence çakma todaylardan al. hem cc hacmi daha yüksek daha iyi kaçar

Yeni modelin fiyatı da kendisi kadar cezbedici...

http://en.item.rakuten.com/bsf/0909-today-new/

.

today im vardı sattım ve smdi yenisini almayı düşünüorum antalya dan satan varsa bana ulaşabilirmi bana msj atabilirmi

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık tabana kuvvet :)
    Kaliteli olabilir ama 50cclik bit kadar motora 3milyar para vermekte açıkçası bana acaip geliyor.

Today olayını noktaladım arkadaşlar. Yerine Suzuki AN125 aldım. 50cc almadığıma gerçekten sonradan çok memnun oldum. İstanbulda 50cc sıkıntı. Mahalle aralarında bile bazen akan trafiğe ayak uydurmak için acilen 50-60 km süratlere çıkmak gerekebiliyor. Motorun üzerine biner binmez bunu hissediyorsunuz.

Ayrıca istanbulda otobana hiç ama hiç çıkmamamak imkansız. Çıkınca da belli bir süratte seyretmeniz şart. Emniyet şeridi bile olsa, yol ayrımlarında çok büyük tehlike olabilirmiş, 125 lik bir makinaya bindikten sonra farkettim. Ben rodaj da olduğum için şu anda 60 km sürati görüyorum max. ki o bile bazen sıkıntı oluyor. Today in max. hızının 60 olduğunu düşünürseniz... Yorumu size bırakıyorum.

Ayrıca today in başka bir çekiciliğinin olduğunu çok çok iyi biliyorum. Fakat Honda TR ye ye 2 haftadır attığım mail, hala cevaplanmadı. Çok ama çok ilgisizler. 4 kez merkez depolarını aradım. 2 kere müşteri hatlarını aradım. TR yeye hiç yakışmayan bir HONDA ekibi olduklarına kanaat getirdim. Bayilerin vay haline. Allah kolaylık versin. Müşteri memnuniyeti benim için sıfır.

Hepsini birleştirince Suzuki almaya karar verdim.

İnşallah yeni gelen Today ler yeni model olur.
    Fiyatı da 3.000 lira seviyelerinde olunca insanda gelgitler oluyor...

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    konuyu hortlatıorm ama geçen gün hondaya mesaj atmıştım bu konuyla ilgili, şuan satılmakta olan todaylerin bu yıl ve önümüzdeki yıl satılmaya devam edeceğini ondan sonraki yıllar içinse bilgi veremiyeceğini söyledi arayan bayan ilgilenenlere duyrulur

Motosikleti
    Honda Today 50 CC

sorun yok

arkadaşlar şimdiye kadar 2 kez hondaya mail attım 2 side ayrı tarihlerde ancak 1 gün sonra telefonla aradılar uzun uzun anlattı sorduklarımı bence çok iyi ilgileniyorlar ben memnunum şahsen çakma todaylerde tip olarak çok benzer ama kalite olarak yanına bile yaklaşamaz galiba orjin todayin

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Merhaba arkadaşlar, çok temiz Today arıyorum. 2008, 2009 yada 2010 olabilir.Artık küçültme zamanı Silverwing 400 ümü satmaya karar verdim. Bilgilerinize sunulur, düşünen arkadaş olursa takasta yaparım, şayet Todayi benim motor kadar temiz olursa,, keyifli sürüşleriniz olsun.....

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    SW mi sattım. Todayimi aldım, sıfır tabiiki şimdilik aramız iyi bakalım...

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    hayırlısı olsun.bende PS 150i var ama ben today almak istiyorum acaip çekici ve sempatik ve bence didim gibi bir yer için gayet yeterli , didime ps 150i büyük geliyor adam akıllı basacak yer yok zaten dk başı kırmızı ışık var dur kalk motor yiyor benzini.ama PS te uzun yol dinlemiyor su soğutmalı ve 16 beygir ama ne gereği var uzun yola gitmenin motorla, arabayla gitmek varken.birde birşey dikkatimi çekti todayin bagajı PSten geniş galiba

ne bu ya kimsede today yok mu :D
    bende yeni aldım bakalım ilk motorumuz

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    today artık türkiyede sıfırı kalmadı arkadaşlar haberiniz olsun son kalanı arkadaş aldı :D
    Mustafa Kemal Atatürk

gelir yakında

geçenlerde motora ben 50 kilo arkadaşım 110 kilo bindik gık demiyo makina .d

Sanırım diğer yıl yenileri gelebilir.

Bu sezonu kapattılar sanırım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler