Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

karaca 100

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben daha sitenize yeni üye oldum benim ramzey karaca 100 4 vites bi motorum var bun türde mtoru olan varsa bişey sorcam 1250 km deyim mtoru 100 geçmiyo bu doğalmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

doğal. az daha hızlı gitsin dersen bir kaç gün sonra özelden mesaj at bir kaç tüyo yazmaya çalışayım

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    bence zorlama ..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

100 km/h yapabiliyor ise ne diyeyim Bu güne kadar fazla eleştirmişim sanki
    Poturdak

Karacayı bulamadım ama amerikan antilopu ile yaklaşık aynıdır, yani normal.
    http://www.insanvebilim.com/hdunya.htm

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok komiksiniz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    arkadaşlar bn de karaca 100 almayı düşünüorum.100 cc olduğu için vergisi olmıycak yakıtı az olucak hem de cup lardan farklı olarak debriyajlı olucak.siz tavsiye eder misiniz uzun ömürlü olur mu? performansı 100 lük cup lardan farklı olur mu ? yardımcı olun lütfen...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Motorun üstüne yat sağ el gazda olsun sol elinle vites at kafan motorun sol tarafından baksın.
    Bak kesin bir 10-15 km daha hızlanır emin ol
    Bu arada unutmadan üstüne kolsuz bir body giy tam yapışsınki rüzgar tutmasın saçlarıda kazıt rüzgarı daha kolay yararsın
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    karaca 100 almayı sakın kafanızdan geçirmeyin gecenlerde basımdan gecti ana şaft mili ve bilyesi için sipariş verdik ramzey firması bilyeyi yanlış basmıs:Dşanzuman berbat motor çok kötü bir eksentrik zinciri bu kadar zormu cıkar mühendislik faciası motor cok basit yani alacak olanlar debriyaj ve şanzuman sorunu yasayacaklar o para ona verilmez yazık edersiniz
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Daha hızlı gitmesi için çabalarsan, bir kaç gün sonra tamir ile ilgili öneriler almak üzere konu başlığı açarsın...
    "
    100'lük bir makine için 80-90km biee "ziiieennn zieeennn" motor yardırırken 100 km fazla.
    Gerek yok... Fizik kurallarını zorlama yersiz.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    100cc motor 100km/h yapıyorsa öpte tepene koy, altındaki honda wave değil, ayrıca km/h saatini sana en yakın ybr125 ile test et bakalım gerçekten 100km/h ile gidiyormusun gitmiyormusun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc motor 100km/h yapıyorsa öpte tepene koy, altındaki honda wave değil, ayrıca km/h saatini sana en yakın ybr125 ile test et bakalım gerçekten 100km/h ile gidiyormusun gitmiyormusun
    Yok 100 km/h rahat görüyor onda heran gibi zorlanma göstermiyor bu benim cektiğim resim telefonla (kendi motorum) Ayrıca ibrede herangibi bir üfürme söz konusu değil motor fizik kurallarını çiğniyor... YAnlız olabilecek en kötü motor debriyaj ve şanzıman olarak
    Resmi acaip zor cektim cep telefonu motor kadar para vermiştim düşmesin diye yusuf yusuf)))
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dediğim gibi eğer üşenmezseniz bir ybr125 bulun ve ona 100km/h hızla gitmesini söyleyin sonra ona yetişin

eğerki yetişirsen yanına yanaşıp ibreye bakabilirsin
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi eğer üşenmezseniz bir ybr125 bulun ve ona 100km/h hızla gitmesini söyleyin sonra ona yetişin

eğerki yetişirsen yanına yanaşıp ibreye bakabilirsin
    YBR yi çok abartma bence onun kadar rüzgar tutan bir motor görmedim eger yazımı dikkatli okuduysan ibremi test etmişim ve oraya üfürmüyo demişim 2005 den beri motor kullanıyorum göz kararı neyin nekadar hızda olduğunu algılıyabiliyorum amacımız karacayla ybryi kıyaslamak değil

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı libyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR yi çok abartma bence onun kadar rüzgar tutan bir motor görmedim eger yazımı dikkatli okuduysan ibremi test etmişim ve oraya üfürmüyo demişim 2005 den beri motor kullanıyorum göz kararı neyin nekadar hızda olduğunu algılıyabiliyorum amacımız karacayla ybryi kıyaslamak değil

katılıyorum zaten su ybr yi öveee öve öve bitiremediler ne gidiyo ne baska bi özelliği var neyse gene ybr ciler kızacak bana
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum zaten su ybr yi öveee öve öve bitiremediler ne gidiyo ne baska bi özelliği var neyse gene ybr ciler kızacak bana

Nerde ybr polemiği orda sen.
    HONDA

Motosikleti
    Sadıc YBR ye para veripte parayı mezara gömmeye gerek yok dimi

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    aynen sen gördün işte adam 2005 ybr ile akfa kafaya takas yapalım die yalvarıyo
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    aynen sen gördün işte adam 2005 ybr ile akfa kafaya takas yapalım die yalvarıyo
    evet doğru şahidim abi YBR ortada

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler