Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey qm 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Arkadaslar qm 250 aldım sızce nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:13 ----------

yola cıkmak ıstıyorum arkadaslar qm 250 le ben istanbulda oturuyorum antalyaya gıtmek ıstıyorum mıllet anlatıyor kalırsın dıye sızınde goruslerını almak ıstıyorum arkadaslar???

ayrıca sız degerlı qm kullanıcıları ve dger motorcu arkadaslar boyle hep sıtedenmı konuscaz bı ara soyle bırlıkte hep beraber toplansak istanbul turu yapsak sızce guzel olmazmı bunun zevkıde baska olur vallahı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı sato87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar qm 250 aldım sızce nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:13 ----------

yola cıkmak ıstıyorum arkadaslar qm 250 le ben istanbulda oturuyorum antalyaya gıtmek ıstıyorum mıllet anlatıyor kalırsın dıye sızınde goruslerını almak ıstıyorum arkadaslar???

ayrıca sız degerlı qm kullanıcıları ve dger motorcu arkadaslar boyle hep sıtedenmı konuscaz bı ara soyle bırlıkte hep beraber toplansak istanbul turu yapsak sızce guzel olmazmı bunun zevkıde baska olur vallahı
    daha bugün üye olmuşsun ama herkesin sadece burdan konuştuğunu, dışarıda hiç buluşmadığını anlamışsın. tebrikler
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    teşekkürler ben böyle düşünüyorum bilmem dogrumu tahmın etmısım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

md sitesini bilirsiniz belki arkadaslar bır gurup motorcu arkadaslar genelde her hafta sonu toplanır kendılerıne bır cafe olusturmuslar ve her hafta sonu orda toplanırlar ve tur duzenlerler ve 20 30 motor tur atarlar bence cok hos bız ıse sadece sıteden form lara yazarız hanı benım dusuncemm boylee sız nasıl dusunursunuz saygı duyarım saygımda sonsuzdur arkadaslar bız nedenn aynısını yapmıyoruz dıye dusunuyorum zor bıreyy degılkı hem eglencelı olur hem tanısmıs olururuz dıe dusunuyorum!!!!!

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı sato87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler ben böyle düşünüyorum bilmem dogrumu tahmın etmısım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

md sitesini bilirsiniz belki arkadaslar bır gurup motorcu arkadaslar genelde her hafta sonu toplanır kendılerıne bır cafe olusturmuslar ve her hafta sonu orda toplanırlar ve tur duzenlerler ve 20 30 motor tur atarlar bence cok hos bız ıse sadece sıteden form lara yazarız hanı benım dusuncemm boylee sız nasıl dusunursunuz saygı duyarım saygımda sonsuzdur arkadaslar bız nedenn aynısını yapmıyoruz dıye dusunuyorum zor bıreyy degılkı hem eglencelı olur hem tanısmıs olururuz dıe dusunuyorum!!!!!
    aga şaka yaptık, toplanılıyo burdada tabiki azıcık baksaydın foruma görürdün

http://www.motosiklet.net/forum/etki...-fotograflari/
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    :D:DD: vallahı fazla gezmedım valahıı:D:D::D valla ne guzell eger toplanıyorsanız nerde toplanıyorsunuzz

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    arkadaşlar sizleride diğer qm 250 formuna bekliyoruz ricam ordaki yazılarımızı da takip edin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler