Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1200 tlye 150 zc (sizce nasıl alırken dikkat etmem gereken şeyler nedir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    s.a abilerim ve kardeşlerim bi abimin arkadasının mondial 150 zc si var ve satıo daha dogrusu araba aldı arada bı kullanıo normalde satmıo ama 1200 e verırım dıo bana motor tertemız 2009 un kasım aylarında mı ne alınmış performans egzoz taktırılmıs yanındada kaskınıda verecek motor 6,000 km de

alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdır yardım edersenız sevinirim ve çok sorun çıkarıo dıolar çin malları iy baktıgım taktırde acaba yolda bırakırmı benı

2ciside motora yağ kullanımı ve benzin kullanımın da hangisini tercih etmlıyım

yardım eden herkeze sımdıden tkşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık tabana kuvvet :)
    Bence iyice bir incele derim,150zc genel olarak şık ve sağlam bir motora benziyor.İyi bir ustaya göster motoru dinlesin,bakımlarının yapıp yapılmadığını kontrol ettir,onun dışında gerisi şansına kalmış.

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence iyice bir incele derim,150zc genel olarak şık ve sağlam bir motora benziyor.İyi bir ustaya göster motoru dinlesin,bakımlarının yapıp yapılmadığını kontrol ettir,onun dışında gerisi şansına kalmış.

bakımları felan yapıldı dio ama yınede bı usta ayarlamak lazım

Motosikleti
    mondial 100kh
    kardeşim sana tavsiyem dikkate al derim kaportayı elinle yokla sallanan yeri veye çatlak varsa uzak dur o motor dan..arkadaşımda da var cok sorunlar yasadı.. sonra kafanı duvara vurma.....

Motosikleti
    mondial 150 zc
    arkadaşlar fiyat pahalı değil mi ben sıfır aldım 1500 tlye adana gizerler kampanya yapmış isteyen arkadaşlar internetden araştırabilirler kazasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler