Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KANGDA 125 T-4 Delux

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kangda 125T-4 delux
    Arkadaşlar bugün bir motor aldım. Maxi scooter. Kangda 125cc. İlk motorum olması dolayısıyla çok heyecanlıyım. Ben geçmişten beri suziki burgman hastayım. İlk başlangıcımı da suziki burgman benzeri bir scooter ile yapmış oldum. Motor çoğunuza vasatın altı gbi gelebilir. Bu gayet normal ama benim gibi yeni başlayanlar için gayet uygun bir motor olduğunu düşünüyorum. Motor benim dış görünüş olarak çok hoşuma gitti.

Benimki gri

Özelliklerine gelecek olursam

*Tek silindirli- 4 zamanlı - Hava soğutmalı

*125cc

*9hp

*CDI(elektronik) ateşleme

*Elektrik marş

*Vites tam otomatik

*100 km de ortalama 2,8 lt yakıt tükettiğini söylediler

*benzin tankı 7,8 lt

*113 kg. max taşıyacağı ağırlık 140 kg.

*Max hız 80km/h

*Süspansiyon ön-arka Teleskopik Hid. Amortisör ?

*Alimünyum alışımşlı çelik cant

*Lastikler: ön-arka: 3;50-10

*Fren: ön-disk arka-drum

*Yan koruma

*Sinyal katlanabilir ayna

*Cep tel. kiti

*4'lü sinyal

*Devir saati

*Şarz&benzin göstergesi

*Uzaktan kumanda alarm&marş kiti

*2 yıl garanti

***FİYAT: Anahtar teslim 3.000 Ytl***

Özellikleri tümüyle bu kadar. Yorum yaparsanız sevinirim dostlar.
    Ve bu motoru daha önceden kullanmış arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim. Ben 3 gün sonra motoru teslim alacağım. Kullandıkça motor hakkındaki yorumları yapacağım
    Saygılar....

I love my bike I love

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    hayırlı olsun .
    Virajlara yavaş gir ne de olsa ufak tekerli.
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

Motosikleti
    Kangda 125T-4 delux
    uyarın için sağol dostum.

Motosikleti
    Piaggio
    Bence yorum istemen yanlış bilen biri kötülerse motoru içinde kalır valla...

hayırlı olsun, gülegüle kullan.
    hondaxl, sen ne kadar yakışıklı bir adammışsın yav!

Motosikleti
    Kangda 125T-4 delux
    Arkadaşlar bugün motorumu teslim aldım. Gerçekten güzel bir duygu...
    motora gelince daha pek bi şey anlayamadım. Hava da yamurluydu zaten! Ne iyi ne de kötü diyebilirim çünkü kıyaslayabilecek başka bir motor kullanmadım. Ama yıllar önce bi honda kinetik kullanmıştım ondan iyi olduğu kesin.
    Aldığımda motoru benzin lambası yanıyordu. Serrvisten çıkıp benzin istasyonuna gittim full ledim. 17 Ytl ye doldu. (7.8lt) Gerçi pompacıya süper demedim ama herhalde süper koymuştur. Bugün topu topu 12 km yaptım. O da işe gidip gelirken. Yarın hava el verirse daha çok kullanıcam. (İnşallah)

Bu arada motorda alrm da var fakat uzaktan kumandayla motor bir türlü çalışmadı. Rölantiyle ilgili herhalde. Servisa bi göstericem yarın.

Kısacası Rüzgarı Hissetmek çok güzel ve özel bir duygu....

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Hayırlı olsun kardeş, lastikler biraz ufak dikkat et. Birde söylenenden fazla benzin yakarsa şaşırma hiç
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    hayırlı olsun..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı SSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun güle güle bin.Fakat şöle bişey gördüm dün; bir kangda herhaldebir yere vurmuş ve farın alt kısmı yani burun kısmı neredeyse sinyallerin ortasına kadar kırılmıştı.Komple yoktu anlayacağın.Ona dikkat et.plasyik işçiliği biraz zayıf.Herhalde o yüzden yan koruma demirlerini koymuşlar.Bende düşünüyordum niye koyduklarını nedenini anlamış oldum.Tekrra hayırlı olsun güle güle bin.Ama makinalar biraz fazla yakıyor.5 lt fln haberin olsun.

Misafir
    sen bu kadar mutlutken niye kötülüyelim en iyi motor senin olanıdır
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan

Forumdan Uzaklaştırıldı SSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kötülesekte motor çok ayrı keyif.Sen daima mutlu olacaksın çünki egzoz gazı kaçtı kulağına artık.Geçmiş olsunnnn

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    ERASER WİLL COME BACK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim kazasız belasız kullanman dileğiyle...

dertli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda lüx 125 T4

TEBRİKLER ÖNCELİKLE

kardeş öncelikle şunu belirteğim seçimin fiyat/performans olarak vede ilk motorsiklet olarak bence iyi. parça problemi en azından antalyada biraz geçikmelide olsa da temin edilebiliyor. ben ekim 2004'te aldım. seninkinden tek farkı yan koruma demirleri yok. benimkide gri. standart olarak benim gördüğüm (hepsinde olmamakla beraber) devir saati bazen 2000 devirde takılı kalıyor. ama eğer farlarını açarsan normale dönüyor. üretimden kaynaklanan elektrik problemi bence. bu arada ne yaparsan yap kesinlikle karburötörünle ( yanlış yazmış olabilirim ) oynatma !!! ayarlarını bozdularmı devir/hava tekrar tutturmak çok zaman ve yakıta mal oluyor.uzaktan kumandadan çalışması tamamen rolanti devir ayarınla alakalı. normali yaklaşık 2000 devrin biraz altı. bu arada kaportası oldukça sağlam. ben iki defa kaza yaptım. motor birincide sağ tarafı üzerinde yolda sürüklendi, sadece ayna kırıldı birde ufak tefek bir iki çatlak oluştu. ikinci kaza biraz daha ciddi oldu; bir arabaya çarpmak zorunda kaldım. yine ayna ve sağ ön alt parçada küçük bir delik açıldı ve orta siyah parçaların bağlantı noktaları kırıldı. ama ne şaside nede motorda en ufak bir problem yok. sana kazasız günler. bu arada ben 8300 km'yi geçtim.

Motosikleti
    Kangda 125T-4 delux
    Dertli dostum görüşlerini paylaştığın için çok sağol. Ben de geçen hafta ufak bir kaza yaptım. Ne olduğunu anlamadan kendimi yerde buldum. Motor kendini çok çabuk dengeden alıyor. Fren yapınca 40 tan sonraki hızlarda (iki frene de sıkmama rağmen) hemen yalpalamaya başlıyor. Ben de bom boş yolda hız keserken motorun yalpalaması sonucu kendimi yerde buldum. Herkesin ne kadar basit bu yan korumalar dediği metal parça motorun aşırı derecede çizilmesini önledi. Aynı sende olduğu gibi sol ayna kırıldı. 35 milyona değiştirdim servisten. 2 gün önce de e-5 te giderken (sağ şeritte) bi araba sinyal falan vermeden bana doğru direksiyon kırdı. 70 le falan gidiyordum. Frene basmak zorunda kaldım ve dualar okuyarak asıldım frene. Yine yalpalamaya başladım ama bu kez toparlayabildim. Çok dikkatli olmak lazım...Ayrıca verdiğin tüyolar için de teşekkürler... Herkese kazasız belasız sürüşler...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım hayırlı olsun
    ama bu yalpalama normal değil kesin bir problem var allah korusun çok büyük problem yaşatabilir servise bir götür baksınlar derim

Motosikleti
    Kangda 125T-4 delux
    bbrr dostum sağol. En yakın zamanda götürücem. Ben lastikler ufak diye yapıyor demiştim kendi kendime.

dertli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda lüx 125 T4
    bahobel kardeş bence de o yalpalama normal değil. hem ben antalyada yenisini 25YTL'ye almıştım aynanın. diğer taraftan genellilke vidalama yerinden kırılıyor. eğer aynan (cam kısmı) veya sinyal kısmında ciddi hasar yoksa tamponcular bir iki dakikada kırılan parçayı yapıştırıyorlar. sprey boyada kalanını hallediyor. ben burda 3 YTL'ye yaptırdım bilgine

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    bahobel, kardeş 25 haziran cumartesi akşamı saat 21 sularında taksimden tarlabaşına doğru inen arkadaş senmiydin bu sanki samanlıkta iğne aramak gibi komik bişey oldu ama bu motorlardan fazla olmadığı için sende istanbulda olduğun için ve tecrübenolmadığı için büyük bir ihtimal olarak değerlendirdim neyse o kişi bikere çok acemi bir kişiydi motorla giderken zik zak çiziyordu neredeyse düşecek gibiydi ve trafikteydi eğer o kişi sen sen şimdilik trafiğe çıkmamanı tavsiye ederim biraz komik bir mesaj oldu ama belki doğru kişiye iletilmiştir
    murat_by

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    motor güzel ancak lastikleri küçük.fazla hıza çıkamazsınız.70-80 den hazla hızlı gitmeyin.aynı motorla gözümün önünde kaç kişi arabaya girdi.sizinde başınıza gelmesin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler