Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hangisini alayım kararsızım :):)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sıfır mondial 100 ukh :)
    mondial 100 ukh mi yoksa 151 rs miiiii :(:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İnş yaza.....
    bana kalırsa 100 ukh. hem vergiden muaf hemde az bnzin yakar

Motosikleti
    Regal Raptor 150dd
    100 ukh 5 ay Sonra Sıkılırsın Ondan Çok Yavaş Gider Hele Bide 2 Kişi Binince. Bence 151 RS Al

Motosikleti
    arkadaşlar lütfen yardımcı olun dedim siz ii ce kafamı karıştırdınız

Motosikleti
    hadi ama yardımlarınızı bekliyorum lütfen

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    alma çin malı motor..ok?
    alırsan da sanayiye yakın bi yerden ev tut..
    bir de çekici bul tanıdık,telini filan al hiç olmazsa..lazım olcak bayaca...

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,

İkisini de alma. Zengin ettik bu tükürükle yapıştırılmış motor satıcılarını. Siz asfaltta yolda kalmış motorlarınıza sövüp dururken onlar para sayma makinesinin daha büyük modelini araştırıyorlar.

Düşün ki Tayland Çin in dibinde bir ülke ve bir motosiklet cenneti. Buna rağmen hiç kimse ''Çin'' motoru kullanmaz. Gelirlerinin bizimkilerden çok düşük olmasına rağmen
    Poturdak

Motosikleti
    arkadaşlar ben şehir içinde sürmek istedigim için mondial diyorum zaten bu motorlardan kullananlar cvp atsın lütfen

Motosikleti
    FZR 600
    ben mondial kulandım. güzel motordur. bence biraz daha bekle mondinin 2010 modeleri çok güzel. onlara bi bak

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    100 UKH kullanıyorum. 4500 km de şu anda, sıfır almıştım. Motordan daha dün ses gelmeye başladı, neyse götürdüm servise 10 tl ye sibop ayarı ve zincir ayarını yaptırdım ses mes kalmadı. Seside daha bir güzelleşti sübop ayarı yapılınca. Çok memnunum ama ilk aldığımda zinciri değiştirdim, arka dişliyi tekere bağlayan vidaları tamponlularla ve en kaliteli vidalar ile değiştirttim, vites geçişleri ne kadar sert olursa olsun kırılmasın diye.yağını 3000 e kadar 3 kez değiştirdim. Kışın 10-40 , yazın 15-40 kullanmamı söyledi servis.
    Bence 10 numara motor. Okuyorum titreşimden falan bahsediliyor anlamış değilim ya da ben bişey hissedemiyorum, mis gibin motor işte, rahat yani. Sonuçta deri koltukta oturmuyoruz motora biniyoruz. Artçı için fazlaymış, onuda herzaman almıyosun zaten arkana.Fasa fiso bunlar. 1600 tl ye de bedava sayılır bu motor. Yakıt ta yok, vergi derdi de. Dağ bayır gidiyorum, geçen dağ yolundan toplam 95 km yol gitmişiz arkadaşla, benim motor 6,5 tl yakmış bi de son gaz bayırlarda falan kalın montlarda var onlarıda çıkar 5 tl ye rahat yapacak bu yolu yani daha ne olsun. Servise de km ye göre götürmüyorum, 5000 den 5000 e sübop ayarına inşallah. İşin özü bu motorlara poh atıyolar çünkü bazılarının işine gelmiyor. Kimle konuştuysam bu cup lardan çok memnun, markası önemli değil. Ramzey li bi amca ile konuştum geçen gün 5 senedir diyo eşek gibi kullanıyorum kaç kez de düştüm dedi hiç sorun yaşamamış düşün. km saatine ben baktım 39000 de durmuştu.Kanuni tigrinalı bi abi ile de sohbetimiz oldu o da aynı kıymetinden satamıyorum hiç yakmıyor dedi. 4 senedirde hiç sorun yaşamamış. Mondialci bi amca var hiç üzerinden inmiyon hergün görüyorum, bir de şehirlerarası da gidiyomuş son kuruşuna kadar helal olsun verdiğim para dedi sohbetimizde. Kh modeli vardı onda ukh nin vitessiz olanı yani.
    İnşallah bu anlattıklarımda birilerine yol gösterme de yardımcı olur. Tabi herkesin kendi kararı.İyi bakarsan o da sana iyi bakar.
    Motosiklet = Özgürlük

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    100 daha iyidir 151 rs ye nazaran kıyaslarsan
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    151 rs tabiki bende 2 tane var sorunsuz 15000km oldu 2side

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    motorla uğraşırım sorun çıkarsada önemli değil dersen rs derim rahat ta edersin...ama ben sorun istemiyorum benzin koycam rutin bakarım motoruma fazla bişeyde beklemem dersen 100 ukh derim hemde daha az yakar iki katı nerdeyse....yani ihtiyaclarını sen belirlersin biz ne desek boş

100 cc cup u tercih et derim ben sana

125 cc scooter aldıgıma pişmanın ben şu anda.

cup hem vitesli hemde büyük tekerli bir motor scootera göre hem rahat hemde virajı iyi.

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeş 100 ukh al. yağını eksik etme insan gibi bin sorun çıkarmaz.. binemeyenler kendileri düşünsün...

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    İlla ikisi diyosan 100 kh derim ben.Scooter her zaman daha kolay dağılır, daha masraflıdır.Cup un da yakıtı az dır.Hele 150 lik bir scooter a göre hiçtir.

Motosikleti
    apache 2009
    bana kalırsa ikisinide alma derim kardeş şehir içinde kullanıcaksan az yaksında diosan bws yada apache all derim ikiside güzel makina ama illahiide ikisinden birisi 100 uhk al derim 151 e göre daha dayanıklı ve ekonomik

Motosikleti
    arkadaşlar mondial 100 ukh aldım yorumlarınız için teşşekkür ederim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kymco CK 125 al
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Hayırlı olsun, güle güle kullan kardeşim. İyi seçim, inşallah pişman olmazsın.
    Motosiklet = Özgürlük

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler