Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Motorun 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni MOTORUN 150
    kanuni motorun 150 kullanıcıları motorla igili bilgi tecrublerimizi burda paylaşalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bilgilerini paylaşmak istediğiniz motosiklet'in fotoğrafını ve teknik özelliklerini eklerseniz katılım daha çok olacaktır. Ayrıca başlık ''Kanuni Motorun 150 / Bilgi Başlığı olsaydı daha iyi olurdu kanımca..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

egeli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial drift 125
    Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Motor Hacmi: 149.6 cm3
    Motor Çapı: 57.4x57.8 mm
    Motor Sıkıştırma: 9,0:1
    Motor Soğutma: Hava soğutmalı
    Maksimum Güç: 7.88 HP/6300 d/d dev/dk
    Aktarma: Kayış
    Şanzıman: Otomatik
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Uzunluk: 2120
    Genişlik: 690
    Yükseklik: 1165
    Aks Arası: 1455
    Sele Yüksekliği: 780
    Ağırlık: 116 kg
    Depo: 6 Litre
    Ortalama Yakıt Tüketimi: 3,5 lt
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Helezonik yay çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Disk
    Ön Lastik: 100 / 80 - 16 Tubeless
    Arka Lastik: 110 / 80 - 16 Tubeless
    KsK 1912 C*

GokhanUzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar
    Bu motosiklet hakkında daha önce de bir şeyler söylenmişti.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...run-150-a.html

Ancak sanırım fazla kullanıcısı olmadığı için çok katılım gören bir konu olmadı.
    Benim hoşuma giden bir scooter.
    Hakkında çok fazla bilgiye ulaşamadımsa da yakın zamanda satın almak niyetindeyim.

Motosikleti
    kanuni motorun 150 cc

selam

bende ikinci el bu motordan aldım. oturak kısmı ve anifrenlerde sorun yaşıyorum.

Motosikleti
    kanuni MOTORUN 150
    4500 KLOMETRE RAPORU ıkı kez yağ değişti arka fren muşuru benzın göstergesi egsoz garantıden değişen parçlar eksoz 1000 klometrede patladı fabrıka çıkışlı egsozları çok adı garantıden takılan eksoz ıyı baştan kotusunu takıyolar bakın bız ıyı fırmayız garantı olayında durustuz havasını vermeye çalışıyolar motor kalıbına göre çok seri 90 95 her turlu vuruyo ibresi 110 120 gösterıp 80 geçmeyen kılasık kadranı saçma sapan neyduğu belirsiz çinli scootulardan değil sonuçta benım motorumda çinli ama asil çinli motorun tasarımı gerçekten super çok hoş albenısı var 16 lık jantları motorsıkete ayrı bir hava veriyo derler ya çınlılıer dokuluyo hıkaye aga 3 lıra verdım çatır çatır bınıyom dokulmuyo dokememde bu motoru hayvan olmam lazım dokulmesi için adam gibi bin yıllarca göturur ayrıca motor çok rahat cıdden konforu hissedıyosun motorun ustunede ıken zevk alıyosun bisan fasıfık mondıal 150 zc benım motordan sonra bunlara bindim çok konforsuz geldi bana garantı kosusnda şüpenız olmasın kanunı sattı malın arkasında duruyo tamır falan yok direk yenısını takıyo güzel aga 3 lıaraya bınılecek en kral makıne bence şuan kanuni motorun 150 tabı sıfır 3 lıraya bınılcek yoksa 3 lıraya 2 el japonada bınersın

Motosikleti
    cb125 honda
    arkadaslar bende roony 150 aldım bugün ama plakası daha cıkmadıgı için plaka çıkana kadar beklicem alan varmı bu motrda görüntüsü çok harika fiyatıda mükemmel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:48 ----------

arkadaslar çok arastırdım bu fiyatlara ancak ikinci el motor alırsın oda sansına iyi yada kötü çıkar bunda 2yıl garanti var

Motosikleti
    HONDA WAWE
    Arkadaşlar uzun süredir motorun 150 ile ilgili paylaşım olmamış ve takip ettigim kadarı ile bu modelin sıfırı artık üretilmiyor,konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Motosikleti
    kanuni motorun 150 cc
    selamlar bu motorun bujisinin yerini bilen varmı nasıl ulaşacagım bir türlü çıkaramadım. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

Alıntı karakap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun süredir motorun 150 ile ilgili paylaşım olmamış ve takip ettigim kadarı ile bu modelin sıfırı artık üretilmiyor,konu hakkında bilgisi olan varmı ?
    kanuni bunun yerine merlin diye buna benzer şık bir motor getirmiş. ben de artık bu motordan sıkıldım satmak istiyorum.

Motosikleti
    kanuni motorun 150 cc
    selamlar bujinin yerini bir arkadaştan öğrendim. ayak koyduğumuz yerin arkasındaki plastiğin içinde imiş şimdi onuı sökmeye gidicem...

Motosikleti
    kanuni scooter merlin 150 cc , 2012 model

kanuni scooter merlin 150 cc - 2011

kanuni merlin 150 cc kullanıcıları motosiklet net forum içinde hangi bölümde hangi başlık altında bulunmaktadır , trafikte merlin 150 cc kullanılımı ne şekildedir veya bu konu ile yeni bir başlık ne şekilde açılabilir ilgilenen motosiklet net forum üyeleri olursa açılacak başlıkta kanuni scooter merlin 150 cc kullananların deneyiminden faydalanmış oluruz , müjdat demir yalova/türkiye 7/9/2011

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    konu canlı kalsın lütfen??

GokhanUzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar
    6.400 km raporu :

2 kez arka fren müşürü değişti ve bunun dışında herhangi bir aksilik yaşamadım.
    Ancak servis konusu çok sıkıntılı. Uzunca bir süre frenler çok sertti ve resmen bilek gücü ile fren yapıyordum.
    Gittiğim servisler normaldir deyip geçiştirdiler. 6.000 km de servis için Motoser'e gittim ve frenler pamuk gibi oldu.
    Ön arka disk fren olması mükemmel. Frenlerin tam randımanlı çalışmadığı dönemde bile durma mesafesi konusunda
    hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tabii ki Michelin City Grip lastik kullanıyor olmamın da bunda büyük katkısı var
    Özetle üretimden kaldırılmış olmasına üzüldüğüm ve Çin kökenli motorlar kategorisinde bence çok başarılı bir scooter.
    montani semper liberi ... dağcı daima özgürdür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler