Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Virago 250 Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Yurtdisi forumlarinda zinciri, kayisla degistiren birine rastladim. Cok ilgimi cekti dogrusu, bu sistemi yapip satmayi dusunuyormus dedigine gore.
    Sizce nasil olur?

https://viragotechforum.com/viewtopic.php?f=6&t=55671
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese selamlar.
    Virago 250 nin şu an fiyatları 6 bin ile 10 bin arasında değişiyor. Bu fiyatlar sezon açıldığında düşermi
    Evimde müsait bir alanım var kendim birşeyler yapmak istiyorum. motoru şasisi iyi durumda kozmetiği önemli olmayan bi virago 250 ye ne kadar verilir ?

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı 8tga7cmind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Virago 250 nin şu an fiyatları 6 bin ile 10 bin arasında değişiyor. Bu fiyatlar sezon açıldığında düşermi
    Evimde müsait bir alanım var kendim birşeyler yapmak istiyorum. motoru şasisi iyi durumda kozmetiği önemli olmayan bi virago 250 ye ne kadar verilir ?
    Selam,
    Sezon açıldığında fiyatlar düşmez,imkanın varsa sezon açılmadan al.

Motosikleti
    CBF 1000
    eski kullanan biri olarak 7000 üzerinin değmeyeceğini düşünüyorum. Gerçekten temizi bulunursa daha fazlası da verilebilir ama imitasyonlarının fazlalığından dolayı bir çok parçası ya yerli ya da çin üretimi parçalarla değişmiş oluyor.

Motosikleti
    Bende bir konjektör senel marka,anlayabildiğim kadarıyla diğer parçalar komple orj.
    Gidon ve aynaları ben değiştirdim. 300 küsüre sisy bar aldım. Satmaya da niyetim vardı ama kardeşim istiyor.
    Bir kaç ay arka selesiz kullandım, dikkat çekiyordu..
    inanyildirim ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Cok guzel gorunuyor, deponun altinda krom bant gibi bir sey var galiba, bir tek onu sevmedim. Süs gibi.

Motosikleti
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzel gorunuyor, deponun altinda krom bant gibi bir sey var galiba, bir tek onu sevmedim. Süs gibi.
    orj. vardı çıkarmadım. Sen söyleyince dikkatimi çekti..

Motosikleti
    xv250 / fz6
    25. yasina girdi bizimkisi. Jantlarda hafif paslanmalar disinda gicir gicir denebilir. O paslar da biraz yagmur aldigi icin oluyor.
    Herhalde bir 25 sene daha gider.

polo34, Sam@, Ozgunuzuner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kemik gibi motor helal olsun yamahaya
    fazil bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha virago 250
    Merhaba kilometre göstergesi yerinden oynamıyor ama km sayacı çalışıyor yardım edermisiniz.

Motosikleti
    mt-03
    Merhabalar, 97 - 98 - 99 - 2000 model virago 250 almak istiyorum. Eşinde dostunda temiz virago olan, ilgilenecek birine satmak isteyeniniz var ise teklifleri değerlendirelim Bayadır yazan olmamış, kullananlardan güncel yorumlarını da esirgememelerini rica ediyorum. Bu arada forumda yeniyim, ilk yazışım bu. Eksik, gedik yahut hata var ise kusura bakmayın.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Merhaba, hosgeldiniz.

1992 modelini kullaniyorum, cok saglam oldugunu soyleyebilirim. Temiz bir tane bulursaniz alin. Ama bulmasi zor olabilir, sabretmek lazim derim. 10-15 bin TL civarina temizi bulunur sanirim.

Tek karburatorlu oldugu icin basit bir motordur. 100km'de ortalama 3lt benzin yakar. Kronik Konsjektor arizasi sorunu vardir, ama cozumu kolay ve ucuz. Torklu bir makinedir, sehir ici icin ideal bence. Orjinal yedek parcasini bulmak TR'de kolay degil, ben Japonyadan getirtiyorum. (Webike.com sitesinden) Ama alternatif olarak kopya Çinlilerin yedek parcasi kullanilabilir.

Yerinizde olsam, Mondial Buccanner 250 modeline de bir bakardim. Virago'nun kopyasi, bir de enjeksiyon eklenmis. Yenisi 10-12 bin TL arasina bulunabilir sanirim. Cok iyi fiyat.

Bu benim motorum:

tommygun, alelade, Sam@ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hosgeldiniz.

1992 modelini kullaniyorum, cok saglam oldugunu soyleyebilirim. Temiz bir tane bulursaniz alin. Ama bulmasi zor olabilir, sabretmek lazim derim. 10-15 bin TL civarina temizi bulunur sanirim.

Tek karburatorlu oldugu icin basit bir motordur. 100km'de ortalama 3lt benzin yakar. Kronik Konsjektor arizasi sorunu vardir, ama cozumu kolay ve ucuz. Torklu bir makinedir, sehir ici icin ideal bence. Orjinal yedek parcasini bulmak TR'de kolay degil, ben Japonyadan getirtiyorum. (Webike.com sitesinden) Ama alternatif olarak kopya Çinlilerin yedek parcasi kullanilabilir.

Yerinizde olsam, Mondial Buccanner 250 modeline de bir bakardim. Virago'nun kopyasi, bir de enjeksiyon eklenmis. Yenisi 10-12 bin TL arasina bulunabilir sanirim. Cok iyi fiyat.

Bu benim motorum:

https://i.hizliresim.com/16dkGY.jpg
    Hay maşallah, ne güzel bakmışsınız motora..
    fazil ve alelade bunu beğendiler.

Motosikleti
    mt-03
    Maşallah, lastiğinize taş değmesin. bana böyle bir motor lazım, honda lebel baktım V motor değil diye sırf estetik kaygımdan hoşuma gitmedi. Ledow baktım vida sıkmaktan gocunmam da değmez, 5 sene sonra baktığımda bir klasik olmayacağını bildiğimden yine elimde avucumda bir şey var hissetmem kendimi ona da kanım ısınmadı. Virago 535 de keseme uygun değil, ihtiyacım yok o güce ayrıca. 250 bana yeter, kahrını çekersem kahrımı çeker baktım mı da içime siner sizin motor gibi diye düşünüyorum. Bakalım güzel bir motor bulursam talip olacağım. Fikir olsun diye sorayım siz ne istersiniz ya da ederi böyle bir motorun ne kadar olmalıdır ? 10- 15 bin arasında ?

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Suzuki GN250'de cok guzel motordur, ona da bir bakin isterseniz.
    Ben motoru omur boyu kullanmayi dusunuyorum, ilk motorum oldugu icin ve cok kurcaladigim icin, manevi degeri artti.
    Ama satmak istesem, 10-15 bin TL arasina satardim sanirim.

BurakBoztepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Arkadaşlar herkese selam. Bu motosikleti çok beğeniyorum ama fazil arkadaşınki gibi temiz diri duranını göremiyorum hiç. Böyle az km yapmış temiz bir tane bulursam ciddi alıcıyım. Acelem yok. Hepinize iyi forumlar, tekerinize taş değmesin.

konuyu hortlatmış olayım. bende 2 hafta önce bir virago 250 aldım onu almadan önce suzuki gn 250 de baktım ama içime virago daha çok sindi yapısı biraz daha değişik ilk vitesli motorum ama daha yapılacak çok işim var bobber tarzı yapmak istediğim için masraflı bir motor tercih ettim 92 model km tam olarak belli değil virago 250 ye hangi motorun amortisörleri uyar bilgisi olan var mı?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bizim what's up grubuna gelebilirsiniz, 250cc v motor kardeşliği var 50 kişiden fazlayız, dayanışma grubudur, isteyen özelden telefon no gönderebilir bana ...

BurakBoztepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Merhaba arkadaşlar. Temiz virago 250 arıyorum. Denk gelen olursa lütfen haber veriniz

https://customotor.com/urun/yamaha-v...ari-460mm-oem/
    Ben ön maşaları buradan aldım, fiyat performans ürünü. Başka yerde 2,5 istiyorlar ve aynı ürün çok saçma.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler