Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Virago 250 Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bir iki arkadaşım benden göre göre motosiklet sevdasına düştüler, kalıplarını cruiserdan başka kaldıracak motosiklet yok. En fazla 300 400cc 30 40bin TL'leri ekipman dahil geçmeyecek motosikletlere bakıyoruz. Motosiklet içinn 20-32 arası bir bütçe var desem doğru olur sanırım.

İki seçenek var, ya yeni model çinli, koreli cruiserlar. Örneğin Hyo gv250, mondial250, regal raptor vs.

Ya da virago 250 gibi, cmx250 rebel gibi yaşlı japonlar.

Virago250 modelinde kronik sıkıntılar olarak çok baş ağrıtacak bir şey var mı? Sahibinden de çok ilan yok, çok temiz bir şey çarpmadı gözüme. Bir tane var kaporta güzel duran o da galeriden satılık. En yakın rakibi 23 24bin TL iken 35 yazmıştı sanırım. Bunlar dışında forumdan satmayı düşünen arkadaşlar var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    virago 250'de kronik regulator (konjektor) sorunu disinda bir sorun yok. O da cok onemli bir sorun degil, cozumu var.
    Mondial'in Buccaneer diye bir motoru var, aynı virago motorunun kullanan guzel bir motor. Baslangic icin ben olsam ona bir bakardim.

Keşke Yamaha tekrar ithal etmeye başlasa virago'yu, Honda da Rebel motorları getirse, super olurdu.

Bir de ekleme, eski model motor alırsanız, deposunun delinme ihtimali var. Ben depoyu degistirmek zorunda kalmistim, tamir de olmuyor.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virago 250'de kronik regulator (konjektor) sorunu disinda bir sorun yok. O da cok onemli bir sorun degil, cozumu var.
    Mondial'in Buccaneer diye bir motoru var, aynı virago motorunun kullanan guzel bir motor. Baslangic icin ben olsam ona bir bakardim.

Keşke Yamaha tekrar ithal etmeye başlasa virago'yu, Honda da Rebel motorları getirse, super olurdu.

Bir de ekleme, eski model motor alırsanız, deposunun delinme ihtimali var. Ben depoyu degistirmek zorunda kalmistim, tamir de olmuyor.
    Regülatör halledilir hocam, en kötü yurt dışından getiririz taş çatlasın 2 hafta alır. Çözümsüz sorunu yoksa güzel. Depo da masraflı ama basit bir sorun.

Benim elimden tamir işleri gelir ama motosiklet konusunda henüz kendime güvenmiyorum, anca köydeki cbf'i falan söker toplarım. Alacak arkadaşımın elinden hiç gelmez. Eski bir cruiser ile ustaların eline düşmek istemem. 1200cc harley'e biniyormuşuz gibi acımasız fiyatlar ile karşılaşırız büyük ihtimalle. Hyosung'da parça problemi yok diyorlar ama bariz var gördüğüm kadarıyla. Pert motorlardan parça toplayacak hale gelmiş kullanıcıları.

Honda güzel bir blokla modernize edilmiş rebel 500 getirse cruiser düşünmeyen ben direkt alırım motosikletimi satıp.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim what's up grubuna gelebilirsiniz, 250cc v motor kardeşliği var 50 kişiden fazlayız, dayanışma grubudur, isteyen özelden telefon no gönderebilir bana ...
    175 kişi olduk v motor dolu ...

bu sohbet linki (175 kişi)
    https://chat.whatsapp.com/311MCygB5no7jSyNEOMmpK

bu da alım satım market linki (145 kişi)
    https://chat.whatsapp.com/EazBaoAZ4fbGyqObRFKOWo
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler