Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Virago 250 Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Merhaba,

Bu konuya birilerinin bir seyler yazmasi sevincirici. Virago iyi motordur saglamdir da. Ama bence hergun o kadar yol gidilecekse daha kullanisli bir motor tercih etseniz daha iyi. Virago daha hobi motoru gibi kullanima uygun bence. Soguk havalari sevmez mesela, hava sicakligi 7-8 derecenin altina indiginde tuhaf calisabilir. Bakimlari falan cok kolay ve ucuzdur, kendiniz yapabilirsiniz, kolay kolay da bozulmaz. Ben 92 model motorumla hic yolda kalmadim, ama birkac kere yolda stop ettigi olmustur, sonunda calismisti ama her seferinde. Yine de insanin morali bozuluyor.
    Bence enjeksiyonlu bir motor alin eger ise gidip gelinecekse, daha iyi olur. Ilandaki motor fena degil gibi ama orjinalligi biraz bozulmus gibi, boyanmis ve egzozlariyla da oynanmis gibi duruyor. Daha az dokunulmus olani daha iyi olur sanirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 1000
    Bu sınıfın şehir içinde günlük kullanıma uygun olmadığını ben de düşünüyorum ama yine de gönül ferman dinlemiyor. Aynı sınıfta ve fiyat aralıklarında önerebileceğiniz bir marka model var mı

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Ayni siniftan pek bir alternatif yok bildigim kadariyla. Farkli siniflardan Honda Cbf serisinden herhangi bir motor alinabilir gibi geliyor ise gitmek icin.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Merhaba,

Fazıl Bey'e katılıyorum ama sen bilirsin. Onca yolu hoşuma gitmeyen bir motosiklet üzerinde gitmek istemem..
    Motosiklet üzerinde oynamaya çok elverişli,kullanması da çok basit. Bir kaç kişi ehliyet için pratik yaptı, hiç zorlanmadılar..

Motosikleti
    CBF 1000
    Yorumlarınız için teşekkürler, çok bir satılık ilanı yok. Direksiyon sınavından geçtim ve bir iki hafta içinde ehliyetimi almış olurum diye umuyorum. Sizden son olarak aşağıdaki 3 ilan hakkında yardım istiyorum, sizce hangisi daha düzgün görünüyor fotoğraflar üzerinden(fotoğraflar her zaman aldatıcı olabilir bunun ben de farkındayım.) Zira İstanbul'da ikamet ediyorum gideceksem eğer İzmir'e iki makineye de bakmak istiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-yamaha-virago-236457596/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-daha-temizini-ve-orjinalini-bulamazsin...arama-273431307/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-virago-masrafsiz-263685329/detay/

Motosikleti
    Önce yakındakine git,otur ellerini koy gidonu, ne kadar içine sinecek bir bak.

Ben İzmir'deki arkadaşımdan aldım geçen sene. 90 km'nin üstüne çıkmıyordu.Uzun süre yatmaktan gaz yememe sorunu çıktı. Bunu da 3.usta anladı maslak oto sanayide. Yani motosikleti alırken göstereceğin usta ne kadar anlıyor karbüratörlü motosikletten, bu da önemli.

Benim gibi aldıktan sonra gidonu falan değiştirmek istiyorsan, İstanbul da olan değiştirmiş zaten.
    Ama orj. istiyorum diyorsan İzmir de ki motosikletlerde temiz görünüyor.

Senin zevkine kalmış ama dediğim gibi, mutlaka bunlardan anlayan bir ustaya göster.

Motosikleti
    CBF 1000
    Orjinal gidonu ile kullanmak istiyorum, artık ilerleyen zamanlarda kullanıma bağlı olarak bir şeyleri değiştirmek istersem kararı zaman içinde vermek istiyorum. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler, aldıktan sonra ben de kendimce tecrübelerimi ve sorunlarımı sizinle paylaşırım.

Motosikleti
    Yamaha Virago xv250
    Merhabalar.. Ben de geçen hafta itibarıyle 2000 model Yamaha Virago xv 250 kullanıcısıyım. Çok araştırdım ve bütceme göre en uygun motor oldugğunu düşündüm. Bir süre kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

Motosikleti
    Alıntı badiekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.. Ben de geçen hafta itibarıyle 2000 model Yamaha Virago xv 250 kullanıcısıyım. Çok araştırdım ve bütceme göre en uygun motor oldugğunu düşündüm. Bir süre kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.
    Kazasız belasız kullanırsın inş.
    Foto ekle müsait olduğunda.

hayırlı olsun müsait olduğunde bende foto isterim

Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Abiler şu motoru alayım mı ne dersiniz? Ruhsat ve plaka olmaması sorun değil. Motoru almaya gidersem nelerine dikkat ediyim? Bilen abiler yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5739754/detay/

mucok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Virago 250
    İkinci ilandakini tavsiye ederim. Bizzat gördüm ve test ettim. 7000'e kadar düşürdüm fiyatını. Az daha alıyordum. Gerçekten çok temiz. Sadece 2-3 yerinde (Civata-vida, vs) ufak paslanma var. Hava filtresinin kapağı da kırık. Sele orjinal değil. Ama çok temiz. Neredeyse herşeyi orjinal. Dediğim gibi az daha el sıkışıyordum. Ama 2 yıldır peşinden koştuğum 1999 model ve 9000 km'deki şu anda altımdaki Virago'yu satmaya sonunda komşumu ikna ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı mucok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci ilandakini tavsiye ederim. Bizzat gördüm ve test ettim. 7000'e kadar düşürdüm fiyatını. Az daha alıyordum. Gerçekten çok temiz. Sadece 2-3 yerinde (Civata-vida, vs) ufak paslanma var. Hava filtresinin kapağı da kırık. Sele orjinal değil. Ama çok temiz. Neredeyse herşeyi orjinal. Dediğim gibi az daha el sıkışıyordum. Ama 2 yıldır peşinden koştuğum 1999 model ve 9000 km'deki şu anda altımdaki Virago'yu satmaya sonunda komşumu ikna ettim.
    İnan Yıldırım'a cevaptır. İlk mesajda alıntı yapamadım.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    1999 model ve 9000 km'deki şu anda altımdaki Virago'yu satmaya sonunda komşumu ikna ettim.
    Sizin motor da gicir gicir gorunuyor. Fotograf koysaniz guzel olurdu, km orjinal miymis?

Motosikleti
    Virago 250
    Gercekten gicir gicir. Komsum her haftasonu ile garaja inip gazli üstübü ile her tarafini siliyordu. 2 yil boyunca hep o garajda durdu. Kizi icin almisti ve kizi hic binmedi. Daha önceki sahibi de bir kadinmis ve o da sadece 8500-9000 km yol yapmis. Yanoi km orjinal.
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motor da gicir gicir gorunuyor. Fotograf koysaniz guzel olurdu, km orjinal miymis?
    Sam@ ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gercekten gicir gicir. Komsum her haftasonu ile garaja inip gazli üstübü ile her tarafini siliyordu. 2 yil boyunca hep o garajda durdu. Kizi icin almisti ve kizi hic binmedi. Daha önceki sahibi de bir kadinmis ve o da sadece 8500-9000 km yol yapmis. Yanoi km orjinal. http://imageshack.com/a/img923/4862/SUoyJs.jpg
    Çok temiz duruyor, hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inş.

Fazıl abi,
    farklı açılardan çekip koysan senin Viragoyu şuraya ne güzel olur

Aksilik çıkmazsa Motosay'a gideceğim seleyi değiştirmek için. Ani frenlerde öne kayıyorum.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Simdilik elimde sadece bu fotograf var. Bir ara cekip koyarim gene.
    92 model motorum. Biraz parca degisiklikleri oldu ama hala orjinal sayilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Gercekten gicir gicir. Komsum her haftasonu ile garaja inip gazli üstübü ile her tarafini siliyordu. 2 yil boyunca hep o garajda durdu. Kizi icin almisti ve kizi hic binmedi. Daha önceki sahibi de bir kadinmis ve o da sadece 8500-9000 km yol yapmis. Yanoi km orjinal.
    cok iyi bulmussunuz. Tertemiz. Arkadaki BMW'de guzel gorunuyor bu arada.
    Sam@ bunu beğendi.

Motosikleti
    Virago 250
    Teşekkürler temennileriniz ve yorumlarınız için. Pazartesi noterden üzerime aldım. Salı da sigortasını yaptırdım. Demir Sigorta 2300 (yanlış duymadınız ikibin üçyüz)lira dedi. En son Allianz'tan 867.-TL'ye yaptırabildim. Eğer 2016'da sigorta yaptırmadıysanız sürprizlere hazırlıklı olun.
    Yarın da ruhsatını çıkartıyorum. Havalar düzelince de keyfini, İnşallah.
    O garajda neler neler var bir bilseniz.

Motosikleti
    xv250 / fz6
    Nasil sigorta icin bu kadar paralara razi oluyorsunuz anlamiyorum. Ben olsam yaptirmazdim. Ama siz daha yeni aldiginiz icin zaten yaptirmak zorundasiniz sanirim. Yapacak bir sey yok. Ben motoru ilk aldigimda (2001 yılında) motorun fiyati 2000TL gibi bir seydi, sigortasi da 20TL idi.

Motosikleti
    Virago 250
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil sigorta icin bu kadar paralara razi oluyorsunuz anlamiyorum. Ben olsam yaptirmazdim. Ama siz daha yeni aldiginiz icin zaten yaptirmak zorundasiniz sanirim. Yapacak bir sey yok. Ben motoru ilk aldigimda (2001 yılında) motorun fiyati 2000TL gibi bir seydi, sigortasi da 20TL idi.
    Maalesef bu yaptırılması zorunlu olan trafik sigortası. O olmadan ruhsatı dahi vermiyorlar. Resmen soygun ama yapacak bir şey yok.

Motosikleti
    CBF 1000
    Benim motor alma olayı baya aksiyona girdi, her şeyiyle hazır olmama rağmen henüz bir alım yapamadım ilginç bir şekilde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

İnan Yıldırım'a cevaptır. İlk mesajda alıntı yapamadım.
    Bahsettiğiniz motor için pazarlık yapmamıştım henüz, verdiğiniz fiyat ve tavsiye için teşekkür ederim. Önerinizi dikkate alıp çalışmalara başlayacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

7500'den aşağıya inmiyor.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler