Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce mondial 151 rs mi yoksa 150 zc ( nedenı yazarsanız sevinirim)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    eet arkdaslar bu 2 motor arasında takılı kaldım yardımlarınız için sımdıden tsk edrım .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Motor aksamını pek bilmiyorum ama dış görünüş olarak 150zc derim. Ayrıca motorlarındada pek bir fark olduğunu zannetmiyorum.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    bu motorlar bırbırlerının kopyası hıc dusunme hangısının rengı hosuna gıderse onu al...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    önce ehliyetini al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:26 ----------

bak olum ehliyeti almadan motor aldıgını duyarsam ilk ben ihbar ederim seni haberin olsun
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce ehliyetini al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:26 ----------

bak olum ehliyeti almadan motor aldıgını duyarsam ilk ben ihbar ederim seni haberin olsun
    ya ehliyet alana kadar trafiğe çıkamıcam moturu boş arazide bile surmeye razıyım valla boş arazıye götururum orda surerım 2 3 ay idare edicez artık

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ehliyet alana kadar trafiğe çıkamıcam moturu boş arazide bile surmeye razıyım valla boş arazıye götururum orda surerım 2 3 ay idare edicez artık
    1-inandırıcı değil...(illa binersin trafikte ya
    2-ikisini de alma..hele 0 km alcaksan hiç mi hiç alma..al ordan bir 2. el ybr 125 bak keyfine..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu scooterlar haricinde başka motosiklet yada scooter olmazmı ? ille zc yada rs mi?

bu motorları alırken borca, krediye, kredikartına ,senete gireceksen değmez kardeşim aman haa sakın şimdi bi sürü adam gelir ben şukadar sorunsuz bindim ben şukadar şöyle bindim der kendi ve ya eski motorunu över ama inan övülecek bir yanı yok ben tavsiye etmiyorum arkadaş kim kusura bakarsa baksın

Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisini de alma..hele 0 km alcaksan hiç mi hiç alma..al ordan bir 2. el ybr 125 bak keyfine..
    +1
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu scooterlar haricinde başka motosiklet yada scooter olmazmı ? ille zc yada rs mi?

bu motorları alırken borca, krediye, kredikartına ,senete gireceksen değmez kardeşim aman haa sakın şimdi bi sürü adam gelir ben şukadar sorunsuz bindim ben şukadar şöyle bindim der kendi ve ya eski motorunu över ama inan övülecek bir yanı yok ben tavsiye etmiyorum arkadaş kim kusura bakarsa baksın

+1
    ya ben okudum da..noktalamalar zayıf mı kaldı kusuruma da bakmayın.anlayamadım..arkadaş almasın mı yani mondial..ben almasın diyorum benle aynı fikirdemisiniz..?affola..

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    soylenenlere bakma kardesım. motora bakmasını bılıyosan tas gıbı motordur ıkısındede aynı motor var zc daha yakısıklıdır verdıgın paranın sonuna kadar hakkını verır.öyle dısardan sallamıyorum 25000km test edıldı onaylandı parcaları sudan ucuzdur neresı bozulursa rahatlıkla cebıne zarar vermeden degıstırırsın.kullanmadan karar verme kullanan arkadasların soyledıklerı sana bu yolda daha yardımcı olur 2 motorunda topiği var oku ondan sonra karar ver...

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soylenenlere bakma kardesım. motora bakmasını bılıyosan tas gıbı motordur ıkısındede aynı motor var zc daha yakısıklıdır verdıgın paranın sonuna kadar hakkını verır.öyle dısardan sallamıyorum 25000km test edıldı onaylandı parcaları sudan ucuzdur neresı bozulursa rahatlıkla cebıne zarar vermeden degıstırırsın.kullanmadan karar verme kullanan arkadasların soyledıklerı sana bu yolda daha yardımcı olur 2 motorunda topiği var oku ondan sonra karar ver...
    ya sattırcaksınız bana xt600e'mi..valla kral motor şu çin malı mondial..helal ya..sanki babanız yapmış o motor..sanki hiç bozulmuyo..öyle bir övüyosunuz ki?

şunları da ekleyin 70 km hızla uzun yol alabilecek sabrı varsa alsın motoru..olurmu? he o 70 km de şöyle ha düm düz yol olucak bir de küçük ayrıntı artçı olmıycak ok?herkes mondial alsın..komik...

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    sızın gıbı 600luk bı makına alabılecek durumu olmayanlara en baba motordur mondıal.sen kullanmadın mı sankı?sımdı atıp tutuyorsun once motora nasıl bakılır bunu ogren ondan sonra mondıalı karala.motoruna bakamadın sımdı soyle motor boyle motor sallıyorsun kafana göre bırak kardesım bu dotunu yedım ayaklarını...

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    kendinize iyi bakın..forum kurallarını aşmak istemiyorum.ikili tartışmalar yasak..bye bye

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200

Motosikleti
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-inandırıcı değil...(illa binersin trafikte ya
    2-ikisini de alma..hele 0 km alcaksan hiç mi hiç alma..al ordan bir 2. el ybr 125 bak keyfine..
    açıkcası eet trafiksiz olmassa olmas yani ama bılmıorum bnm aklımdada ybr 125 var 4 ayda çok uzun bi süre o kdr beklıcek sabır yok bende tabi 4 ay beklersem % 70 ybr alıcam hani o da var 0 kilo metre ybr bile alabılırım. napalım bu durumda biraz daha dişimizi sıkacaz artık

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

dost acı söyler derler, ben de bu deyişe sadık kalacağım. Alma!

Az para biriktir ve iyi bir motor al. Sıfır motor yaa, ne olabilirki falan deme ağabey tavsiyesi: alma!

Bu motorlar tanıdığım bir çok arkadaşımı motosikletten soğuttu, arıza, yolda kalmak, vs vs.

Alma arkadaş Ağabey tavsiyesi
    Poturdak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler