Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar mondial 151 rs alacam nasıl modifiye ederim lütfen yardım!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sıfır mondial 100 ukh :)
    mondial 151 rs modifiye yapacagım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeee??

modifiye nereye yapacaksın?
    motoramı?
    kaportasınamı?
    bütçen nedir?
    nerede oturursun?

motora modifiye yapacaksan,hiç uğraşma derim...

Motosikleti
    kaportasına ve isiklandırma sistemine 150 tl bütcem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:13 ----------

birde ses sistemi düşünüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:13 ----------

mugla da

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ışıklandırma için led tavsiye ederim tuningcilerden asla alma 20 cm olanına buradaki butun tuning malzeme satanları 40 tl istiyo . toptan elektrikcilerden al 1 metresi 15 tl falan olması lazım. ışık sistemini taktıktan sonra sakın egzostla oynama cünki bendede var hic güzel ses cıkmıyor orjinali daha iyi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motoru aldınmı? önce bi al modifiye kolay, zaten yapılacaklar belli
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    motoru almak kolay param elimde istedigim zaman alırım ama neler yapabilirim o önemli

Motosikleti
    Alıntı alexx45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru almak kolay param elimde istedigim zaman alırım ama neler yapabilirim o önemli
    1. sakın farlara ve sinyallere bayan çorabı geçirme!

2. sakın aynaları sökme!

3. sakın otomobil egzostu takma!

4. sağına soluna "kamyon yazıları yazma hatta hiç bir yazı yazma mümkünse japonca da olmasın"

bunlar haricinde yapacağın modifiye apaçiliğe girmez, şimdiden hayırlı olsun kardeşim

tavsiyelerim

1. jantları uyumlu bir renge boya
    2. jant şeridi olabilir
    3. led ışıklandırma abartıya kaçmadan olabilir
    4. farın tekini uzun tekini kısa ayarlttır (bu akün için daha hayırlı olcaktır)
    5. park ampullerini sök onun yerini ledlere bırak
    6. amortisörleri boya
    7. top case bağlatma mümkütse arka aparatı sök
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    ses sistemine ne diyorsun

Motosikleti
    ses sistemine ne diyorsun
    olabilir oda basit

12v beslemeli 1+1 pc hoparlör setini güzelce sök hoparlörleri düzgünce kestiğin ön torpido kapağına monte et beslemeyi ön kontaktan al açınca çalışsın! ama araya sigorta koysunlar mutlaka hoparlörlerin ses sinyal girişini güzelce minik bir jack yuvası yap orada mp3 çalar walkman gibi aletleri bağlarsın bukadar basit

Motosikleti
    senin motorda varmı ses sistemi

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    buraya tam olak nası resim ekleniyor bana söyleyin eski motrumun resimlerini koyuyum

Motosikleti
    senin motorda varmı ses sistemi
    hayır yok zaten istesemde olmaz olmazda hiç bir motorumun orjinalini değiştirmedim sevmemde. (xenon hariç)

Alıntı eren874 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya tam olak nası resim ekleniyor bana söyleyin eski motrumun resimlerini koyuyum
    sanırım belli mesaj sayısını tamamlaman lazım resim eklemen için

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    çakma silikon elcikler var 5 - 7 tl arasında onlardan tak - ben taktım guzel hoş durdu - amasorlere emnıyet kemer kılıfı tak motorla uyumlu - ben taktım 1 yıl omru vardı omru bıttı şimdi söktüm - reklamcıda farlara kaş çektir yada kendin çek fazla kalın olmasın sinirli bakış versin ben kendim çektim - jantları boyat motora uyumlu renkte sonra jant şeridi çek ben boyatcam şuan bütçem hiç yok - istersen egsozun çıkış borusunun altına 2 cm boşluk bırakarak 8 cm altı kapalı bir boru kaynattıra bilirsin hoş ses veriyo araba egsozu takanlarınkinden bin kat daha iyi - pilastik kısımdaki havalandırma kanallarına jant şeridinden çekebilirsin abartmadığın için hoş durur ben çektim - emrah_umut33@hotmail.com msn adresim resim resimlerini görmek istersen ekleyebilirsin - mondial 151 rs topiğinin 100 ila 110 arası sayfalarında motorun eski resimleri var orda amasör kılıfını far kaşlarını görebilirsin - şimdiden motorun hayırlı olsun kazasız belasız

Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    resim nası ekleriz buraya yardımcı olun resimleri paylaşıyım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rizoma elcik tak rizoma fren manetleri tak....zenon tak motora nos tak lastiklerimetzeler m3 tak....bide kafana kask tak yeter....

ne modifesi kardeş al bin motora ..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    modifiyemi ? motor sıfır km 1800 lira modifikasyon için bi 1000 lira daha mı harcıyacaksın neyapacaksın hayır sonunda ucucakmı bu motor 300 mü görücen yani anlamış değilim ama çin motorlarından uzak durmanı tavsiye ederim yamaha ybr 125 fiyatları uygun bi bak istersen
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    bence zevkler renkler tartışılmaz

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı eren874 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim nası ekleriz buraya yardımcı olun resimleri paylaşıyım
    sitede mevcut topic var nasıl yüklenir resimli anlatıyor

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    sevgılı kardesım alacagın motoru 4 yıldır kullanıyorum.modıfıye yapılacak bır motor degıldır kendıleri,zaten belırlı bı gucu var bunun sınırlarını zorlarsan yolda gıderken motorun patlar ust kapak nereye fırladı farkedemezsın.alıcaksan orjınalliğini bozmadan bin.bozarsan oda seni bozar motor aldıgına pişman olursun.sakın yanlış anlama beni senın uzulmenı ıstemem ama cocuklugumdan beri motorla ugrasıyorum modıfıye edılecek motor vardır bırde kesınlıkle oynanmayacak makına vardır.alıcagın motor kesınlıkle modıfıyeyı kaldırabılecek ozellıklere sahıp degıl motora bakarım elım az cok anahtar tutar dıyorsan çin malı al anlamıyorsanda hiç bulasma 2004 2005 model ybr al senı hıc uzmez saat gıbı makınası vardır arıza cıkarmaz temız kullanırsan torunlarına bıle kalır.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgılı kardesım alacagın motoru 4 yıldır kullanıyorum.modıfıye yapılacak bır motor degıldır kendıleri,zaten belırlı bı gucu var bunun sınırlarını zorlarsan yolda gıderken motorun patlar ust kapak nereye fırladı farkedemezsın.alıcaksan orjınalliğini bozmadan bin.bozarsan oda seni bozar motor aldıgına pişman olursun.sakın yanlış anlama beni senın uzulmenı ıstemem ama cocuklugumdan beri motorla ugrasıyorum modıfıye edılecek motor vardır bırde kesınlıkle oynanmayacak makına vardır.alıcagın motor kesınlıkle modıfıyeyı kaldırabılecek ozellıklere sahıp degıl motora bakarım elım az cok anahtar tutar dıyorsan çin malı al anlamıyorsanda hiç bulasma 2004 2005 model ybr al senı hıc uzmez saat gıbı makınası vardır arıza cıkarmaz temız kullanırsan torunlarına bıle kalır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler