Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off yaa gece gece canım sıkıldı, nasıl kaçar bu motor yine yaa...! Valla bankalara bile başvuru yaptım kredi filan çekip alacaktım haber bekliyordum, yavaş davranmam yüzünden kaçırdım yine sinir oldum...
    Neo
    Vereyim sana benim spyder ı ))
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her işte bir hayır vardır, yavaş olsun garanti olsun galyana gelip de acele iş yapınca genelde uzun vadede sıkıntı olur :D bakarsın böle daha güzel bişeylere denk gelebilirsin...

Orası da doğru ama Özkan ve Soner biliyor ne zamandır bi arpa boyu yol ilerleyemedim, motor buldum para bulamadım, para buldum, motor denk gelmedi, bulduğum motorlardan bazısının sahibi bi değişik çıktı, alamadım, o geçen zamanda para harcandı gitti, yine motor bulduk, parayı da bulmak üzereydim motoru yine kaçırdım... Sıkıldım valla artık... Yine de Hayırlısı olsun, senin dileğinle avutayım kendimi yine... Belki daha farklı bişeyler buluruz, daha iyi olur diyelim...

Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işler kısmet be kardeşim,
    en hayırlısı ne ise o olsun...
    evrenin dediği gibi belkide daha iyisini bulacagız
    Kardeşim Allah razı olsun, sende olmasan ben bu kafayla motor filan bulamam... İnternetteki ilanların hepsine de kolay kolay güvenemiyorum... Şansıma hava benden yana da çok fazla zoruma gitmiyor motorsuzluk... Kısmetse gelir şamdan, yemenden, kısmet değilse ne gelir elden...Hayırlısı...

Alıntı SaintOzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neo
    Vereyim sana benim spyder ı ))
    Bu teklifi bu aralar çok sık duymaya başladım... Teşekkür ederim ama benim gücüm yetmez spyder'a, en başta maddi olarak, hemde tecrübe olarak biraz daha ufak tefek şeyler lazım bu aşamada... Ama ilerleyen dönemde neden olmasın ?

Aslında raptor olsun, spyder olsun bi araya gelebilsek, bende inceleme fırsatı bulsam, seleye oturup, o motorun hırıltısını dinlesem belki de daha hırsla bakınırım etrafa, sadece fotoğrafa bakınca boşlukta kalıyorum... Bir de hesapta olmayan şeyler hiç eksilmiyor hayatımda... Motorla ilgilenmeye fırsatım sadece akşamları sizler sayesinde oluyor... Yine de umudumu kaybetmiş değilim... Herşey olacağına varıyor...İlginize teşekkür ederim dostlar...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İnternetteki ilanların hepsine de kolay kolay güvenemiyorum...

Yanılıyorsun Neo..

İnternette araştırma yaptığında evet güvenme konusunda bende biraz sıkıntı yaşıyordum ancak Evren ile karşılaşmam bu şekilde oldu. Ve Allah razı olsun mükkemmel bir motora sahip oldum.. Sonuçta bulduğun motoru hemen al demiyoruz.. Götürür gösterirsin sonra alırsın.. Yeterki içine sinsin..
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı SaintOzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetteki ilanların hepsine de kolay kolay güvenemiyorum...

Yanılıyorsun Neo..

İnternette araştırma yaptığında evet güvenme konusunda bende biraz sıkıntı yaşıyordum ancak Evren ile karşılaşmam bu şekilde oldu. Ve Allah razı olsun mükkemmel bir motora sahip oldum.. Sonuçta bulduğun motoru hemen al demiyoruz.. Götürür gösterirsin sonra alırsın.. Yeterki içine sinsin..

Söylediğine katılıyorum elbette... Benimde internette tanıştığım, sizler gibi bi sürü kaliteli insan var... Henüz sizlerle yüzyüze tanışmak nasip olmadı belki ama çok samimi olduğum, mükemmel insanlar var internet aracılığı ile tanışıp kaynaştığım... Önemli olan ortak nokta... Bir diğer otomobil sitesinde çok değerli dostlar edindim, kimiyle tatile bile çıktım... O sitede Özkan ve onun sayesinde Soner ile tanıştım... Burada sen ve Evren ile tanıştım... Yaşam tarzlarımız, kafa yapılarımız birbirine yakın olduğunu düşünüyorum ki zaten ondan da iyi anlaşıyoruz bence...

Ama internetten alış veriş olayına gelince o bambaşka bi olay... İnsanları tanıyan bi insan çok rahatlıkla yazı tarzından bile o insanın sahtekar olup olmadığını anlayabiliyor... Tabii ki hepsi değil ama nette düzenbaz çok... Sattığı ürünün bi sıkıntısı varsa oraya yazan, sözünün arkasında duran, her türlü soruna içtenlikle cevap veren çok insan var...Onlara sözüm yok elbette...

Ama öyle adamlarda var ki, akıllara zarar... Motorum harika çiziği yok diyor, zamanından, işinden ferakat edip gidiyosun motor resmen ölü... Otomotivci olmama rağmen motorsikletden pek anlamayan ben bile bi bakışta daha çalıştırmadan bile onun ceset olduğunu anlayabiliyorum... Üzerindeki kırığın döküğün haddi hesabı yok... Ama netteki ilanındaki başlık şu ; sıfırdan tek farkı km'si !!!... Ölür müsün, öldürür müsün ? Resmen adamla dalga geçiyorlar.... Bende çok defa otomobil sattım netten... Adam arabaya tamam alıyorum dese de önce bi ustaya baktır, sonra benim günahıma girme, arkamdan küfür etme diyorum... Ama etrafta benim gibi, sizler gibi satıcı az, diğerleri çoğunlukta... Şimdi bu tip adamlar çoğunlukta olunca, insan anlamadığı bi ürün alışverişi yaparken çekinerek yakşalıyor... Tabii ki içine sindikten sonra sizler gibi bilen dostlara danışıp, işin ehli bi ustaya da gösterip alışverişi yapılabilir...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    teşekkürler düşüncelerin için..
    Saint Rider

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Evren yarın gelyormusun ? haber vermedin..
    Saint Rider

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Arkadaşlar Sanırım bir delilik yapı Pazar günü tek tabanca Antalya ya Doğru yola çıkıyorum arabamı Kızımla mı kararsızım ama sanırım kanım beni motorumla gitmeme razı edecek gibi önerileri olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ))

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sen, arabayla rahat rahat git, ben senin yerine rodajı tamamlarım, gözün arkada kalmasın...

Tek başına gitmemiş olsaydın motorla git derdim ama yanlızsan bence arabayla git...

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sanırım bir delilik yapı Pazar günü tek tabanca Antalya ya Doğru yola çıkıyorum arabamı Kızımla mı kararsızım ama sanırım kanım beni motorumla gitmeme razı edecek gibi önerileri olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ))
    Sonercim allah yolunu açık etsin her halükarda ister araba ister motor

yanlız ben daha önce motorla antalya dan geldim 110 un üstüne çıkmadan intuder ile ve yaklaşık 9 saat sürdü 2 gün kendime gelemedim, çok yorucuydu gerçekten intruder gibi virasyon sorunu az olan, oturuş posizyonu ve sele olarak rahat bir alet beni bu kadar yoruyorsa bizim RRların o ince selesi seni baya yoracaktır diye tahmin ediyorum, hani baştan sölim dedim de :D sonra niye sölemedin demezsin ama yol boyu çok keyifliydi onuda sölemem gerek bir daha yaparmısın deseler direk yaparım o da ayrı mesele

yanında motorla gideceksen mutlaka su bulundur ara ara dur iç sonra dehidrasyon olmayasın lakin fark etmeden oluyor şerefsiz...

ii yolculuklar dilerim Sonerim.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Korkutmayın be nolacak sanki 12 saat de giderim olmadı ama evet biraz yorulacam o açık )
    Ama herşey bi yana şu havalar aklımı karıştırmıyo değil hele de yolda o yorgunlukla hiç çekilmez :(((

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Korkutmayın be nolacak sanki 12 saat de giderim olmadı ama evet biraz yorulacam o açık )
    Ama herşey bi yana şu havalar aklımı karıştırmıyo değil hele de yolda o yorgunlukla hiç çekilmez :(((
    Gidemez kii, gidemez kiii...!!

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Mehmettt Damarıma basıyosun Abi orada güzelim spyderimı düşününce can bedenden çıkıyor bieee git git git diyo içimde bi şerefsiz
    Sonra geçen yağmurda kaldım gece vakti hiç güzel değildi :( o aklıma geliyor tedirgin oluyorum.Ki özkan bilir keyif adamıyımdır..
    Yaw havaya bakacam yok mu bulut yağmur sabah 5 de yoldayım size de el sallacam
    Baktım keyif halindeyim o zaman kaldık yine karakızıma atlar giderim kıyarım benzine biraz
    İlan mı versem gidecek varsa birlikte takılsak du vereyim beeeee ))

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Mehmettt Damarıma basıyosun Abi orada güzelim spyderimı düşününce can bedenden çıkıyor bieee git git git diyo içimde bi şerefsiz
    Sonra geçen yağmurda kaldım gece vakti hiç güzel değildi :( o aklıma geliyor tedirgin oluyorum.Ki özkan bilir keyif adamıyımdır..
    Yaw havaya bakacam yok mu bulut yağmur sabah 5 de yoldayım size de el sallacam
    Baktım keyif halindeyim o zaman kaldık yine karakızıma atlar giderim kıyarım benzine biraz
    İlan mı versem gidecek varsa birlikte takılsak du vereyim beeeee ))
    Orada konaklama olayında yardımcı olursan, ben sana eskortluk ederim... Scooter ile 3 günde gideriz...

Şaka bi yana da orda motor kiralarsın bence boşu boşuna o riske girme...Yol hali ne olur ne olmaz...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Kardeşim benim antalyadan slmlar öncelikle
    İyi ki diyorum gitmemişim motorla antalya da da durum çok farklı değilmiş bir haftadır yağmur burada da varmış.
    Yolda afyona kadar yağmur vardı yağmurlukla bile çekilmezdi ki afyondan sonra bir güneş araba kullanmaktan kollarım tutuldu motoru düşünemiyorum bile neyse buralar hereşeye rağmen çok güzel dinlenesim yok ama biraz dinlenip hemen başlayalım tatile

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Vayyy!!

Bişi biliyoruz da arabayla git diyoruz dimi ?!

Hadi bakalım iyi tatiller, benim için de yüz bol bol...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    yüzmem mi kardeşim süper buralar tekrar herkese slm.

abilerim bnde 4000 lira var bnde bu paraya bi tane rr spyder sahibi olabilirmiyim?

Motosikleti
    KAWASAKİ
    4.000 TL'ye Spyder sahibi olman biraz zor gibi ama çok güzel bi Raptor sahibi olabilirsin bence...Hatta üzerine aksesuar veya koruma ekipmanı için para bile artar...

peki 5000 tl ye sahip olabilirmiyim?

Motosikleti
    KAWASAKİ
    6.000 TL civarına daha çok ilan var ama aradan bi tane 5.500 TL yazan buldum eğer bakmadıysan sahibinden.com'a...Ama mesajda da 5.000 TL'ye vericem yazmış bi konuş istersen....[/COLOR][/B]

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...odelidir/detay

Aslında Toprakozz nickli Özkan arkadaşımızda yeni sattı pırıl pırıl spyder'ını biraz geç kaldın yoksa düşünmeden al derdim...

İnşallah aradığın motoru bulursun..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler