Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Adam telefonunu açmıyor yahu...! Satmaya pek gönlü yok galiba...! En sonunda gidip kredi kartıyla sıfır scooter alıcam o olacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam telefonunu açmıyor yahu...! Satmaya pek gönlü yok galiba...! En sonunda gidip kredi kartıyla sıfır scooter alıcam o olacak...

yapmaaaaaaaaaa sakın scotter falan
    adam mecbur satacak çünkü alacağı motor hazırda bekliyor
    kardeşim hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii al artık

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapmaaaaaaaaaa sakın scotter falan
    adam mecbur satacak çünkü alacağı motor hazırda bekliyor
    kardeşim hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii al artık

Hafta içi işten geç çıkıyorum Cumartesi ara diyor, arıyorum, pazar buluşalım ara diyor, arıyorum, telefonu açmıyor... Bi türlü denk gelmedi, görmedim motoru... Gerçi görsem ne olacak..Şekline bakıp motor mu alınır... Ustaya götürmek lazım, ama adam motoru bile göstermiyor bakalım ustaya gelir mi ? O da muamma...Ben sıkılmaya başlıyorum, en sonunda dediğim gibi scooter'a döneceğim gibi mecburiyetten...Yaz geldi, bi çözemedim bu işi, sinir oldum...Bununla uğraşırken Burak'ın motorda gitti... neyse her işte bi hayır vardır deyip kendimi avutmaya devam...Ben de sizin fotolarla avunayım barii foto paylaşında...

Motosikleti
    KARA KIZ
    öyle bir anlatmışsınki diyecek söz bulumuyorum
    senin için en hayırlısı diyelim o zaman.
    bu arada fotoraftan ziyade unıverse88 in beni ve pinkkuvarsı çektiği video görüntüsü var, buraya koysada izlesek

Motosikleti
    KAWASAKİ
    öyle bir anlatmışsınki diyecek söz bulumuyorum
    senin için en hayırlısı diyelim o zaman.
    bu arada fotoraftan ziyade unıverse88 in beni ve pinkkuvarsı çektiği video görüntüsü var, buraya koysada izlesek

Aylardır sizinde kafayı ütüledim, bi arpa boyu yolda gidemedim, suçu başkasında değil kendimde arıyorum zaten...

Harbiden harika olur bi video iyi gider...

Bu arada Benim yerime de gezin...

Stagflasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler tekrar merhaba Yeni bir yer açtık Etlik mototamir üzerine fiyatlarımız uygun hepiniz bekleriz.. TLF no için özelden veririm.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Abicim motor mu kalmadı çok naz aşık usandırır.Aklında başka biri vardır yada vazgeçemiyodur motorundan ara konuş hem usta mı yok bak ulus ta hacı var halis usta var ararız özkanda arar.gidersin bizden çok daha iyi bakarlar.Önemli olan sen karar ver. gerisi hikaye.

Bu arada evren nerdesin yine kapandın kutuna.

Yazarken yazmışsın hayırlı olsun Mutlaka uğrarırız yedek parça vs de getirt be arkadaşım Bıktık ankarada bişey bulamamaktan.

pinkkuvars abim parçayı getirtiyoruz istediğiniz zaman gelin bekliyorum her türlü yardımıcı oluruz bu aralar bakıp geçiyordum kaza filan yaptık motorda allaha şükür bişey yok koruma demiri sağolsun.Parçayı İstanbuldan getirtiyoruz telefonla tanıdık var hemen yolluyorlar.

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı Stagflasyon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tekrar merhaba Yeni bir yer açtık Etlik mototamir üzerine fiyatlarımız uygun hepiniz bekleriz.. TLF no için özelden veririm.

Hayırlı uğurlu olsun, arıza, kaza değil de inşallah bakımlar için uğrarırız...

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim motor mu kalmadı çok naz aşık usandırır.Aklında başka biri vardır yada vazgeçemiyodur motorundan ara konuş hem usta mı yok bak ulus ta hacı var halis usta var ararız özkanda arar.gidersin bizden çok daha iyi bakarlar.Önemli olan sen karar ver. gerisi hikaye.
    Öyle tabi, bakıcaz artık, kısmet diyelim...Sağolun, eksik olmayın o konuda şüphem yok...

Motosikleti
    KARA KIZ
    neo kardeşim biliyorsun bu sıralar başıma kaşımaya vaktim yok zaten pinkkuvars kardeşimde isyanlarda

gelemesekte ankaradaki çevremizle herşekilde sana yardımcı oluruz,bunu biliyorsun zaten.

bugün bir tanıdığım hysoung aldı,beni çağırdı bakmaya ama ben gidemedim ,hacıya yönlendirdim, oda güzelce motora bakıp ok i vermiş, motoru bugün almışlar,hatta motoruda hacının oraya koymuşlar

sen yeterki niyetlen biz elimizden geleni yaparız, ankarada iki tane kardeşin var biliyorsun
    -----------------------------------------

bu arada stagflasyon hayırlı olsun,bol kazançlar...
    müsaid bir zamanda inşallah uğrararız yanınıza . çayınızı içeriz

Motosikleti
    KAWASAKİ
    neo kardeşim biliyorsun bu sıralar başıma kaşımaya vaktim yok zaten pinkkuvars kardeşimde isyanlarda

gelemesekte ankaradaki çevremizle herşekilde sana yardımcı oluruz,bunu biliyorsun zaten.

bugün bir tanıdığım hysoung aldı,beni çağırdı bakmaya ama ben gidemedim ,hacıya yönlendirdim, oda güzelce motora bakıp ok i vermiş, motoru bugün almışlar,hatta motoruda hacının oraya koymuşlar

sen yeterki niyetlen biz elimizden geleni yaparız, ankarada iki tane kardeşin var biliyorsun

Eyvallah kardeşim, söylemen, düşünmen yeter...Zaten siz olmasanız bu işe kalkışmazdım...

bu arada stagflasyon hayırlı olsun,bol kazançlar...
    müsaid bir zamanda inşallah uğrararız yanınıza . çayınızı içeriz
    [QUOTE=~~NEO~~;2054415]
    Hayırlı uğurlu olsun, arıza, kaza değil de inşallah bakımlar için uğrarırız...

Teşekkür ederim..

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Bu arada evren nerdesin yine kapandın kutuna.
    .
    Abicim çok iş vardı başımda daha yeni girebiliyorum VEEE beklenen an geldi resimleri yayınlıyorum.

1. RR Spyder Buluşması @ MOTOCENTER

Cast:

Soner

Özkan

Kameraman

Evren

Videoyu telefondan çıkarabilirsem onuda youtuba atıcam ama bu tel biraz cins o bakımdan biraz daha uğraşmam gerekecek..

Yandaki En500 de depoda çıkartmalar varmıydı ? alev şeklinde simli ? :D

Motosikleti
    Yandaki En500 de depoda çıkartmalar varmıydı ? alev şeklinde simli ? :D
    Vardı evt ama benim motorun resmi 3 hafta öncesine ait (en üstteki) benimkinin resmini çekmemişim onu koydum o yüzden. o bakımdan o dediğin motor orada değildi hafta sonu. Çıkartmalar çok kötü olmuştu yanlız...

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Maaşallah canavar ya bunlar... 3. resimde aynadan seni de yakaladım bu arada, kaçırdım sanma..

Bizim Etliğe takılıyor o abi Serdar ismide kayış aktarmalı 190 tık demiyor Eski model biraz ..

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Vayy Evren süper olmuş ellerine sağlık sen gülüyodun bi ara o zaman çektin bunları
    Yaaww bu arada ne buluşma akşama kadar sıkıntıdan patladık adam gibi buluşalım abi şöyle güzel bişeyler yapalım birlikte..
    Özellikle sen de satmadan makinayı hala chopper cıyken

Motosikleti
    Vayy Evren süper olmuş ellerine sağlık sen gülüyodun bi ara o zaman çektin bunları
    Yaaww bu arada ne buluşma akşama kadar sıkıntıdan patladık adam gibi buluşalım abi şöyle güzel bişeyler yapalım birlikte..
    Özellikle sen de satmadan makinayı hala chopper cıyken
    Evt ben heralde akşam 20:30 da çıktım. Bayıldım beklemekten...

Dolaşalım beyler ayarlayın bir gün cmrtesi 13:30 dan sonra pazar bütün gün boşum... benim motoru alışım haftaya sarkabilir

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah canavar ya bunlar... 3. resimde aynadan seni de yakaladım bu arada, kaçırdım sanma..
    Kardeşim Ah be kardeşim !! Hadi be güzel kardeşim !!!

Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evt ben heralde akşam 20:30 da çıktım. Bayıldım beklemekten...

Dolaşalım beyler ayarlayın bir gün cmrtesi 13:30 dan sonra pazar bütün gün boşum... benim motoru alışım haftaya sarkabilir
    Amma zamanımız var hepimizin birimiz mesai birimiz nişan düğün Mehmete hiç laf söylemiyom bile :( Bundan sonra birbirimizi yakaladığımız anda bırakmak yok
    Bu arada Evrenim ebay dan ben ayna vs bikaç şey beğendim,istanbuldan bir satıcıyla görüştüm bana linkleri vs at abi ben bakayım vs dedi ama pek güvenemedim açıkcası...Anladın sen Şimdi sorum bi ara görüşsek de ben hsbına ücretini çıkartsam yada ebay dan şu iş nasıl yapılır kargo shippin vs aslında bu işin okulunu okudum ama hiçbişey hatırlamıyorum bir aktarsan yada yardımcı olsan olmaz mı??
    Yani çok uygun şeyler görüyorum ama sistemi nedir bilmediğim için askıda kalıyo!!

Bizim Etliğe takılıyor o abi Serdar ismide kayış aktarmalı 190 tık demiyor Eski model biraz ..
    Kardeşim biz uğrayamadık sana ama bil ki durumumuz gördüğün gibi ama aklımızdasın
    kızma..

Bu arada Saman alevi gibi Harley arkadaş Nerde mahoretti de uğruyodu Titreşim var diye adamı soğuttunuz valla

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler