Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    xhaydrac hoşgeldim aramıza,umarım kalıcı ve katılımcı olursun.
    pinkkuvars kardeşim benim yazacaklarımı yazmış zaten altına imzamı atmak kalıyor.

bu arada benden bikaç çalışma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Kardeşimmm bumu dur bu dur hele şu eksikleri bi yapalım da biliyorum sen ne take a photo
    lar yapacaksın..
    Maşalllaaahhhhh.

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı xhaydrac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze merhaba,bende aranıza katıldım ,spayder 350 aldım,daha once keeway supershadov 250 vardı,bu motoru çok severek aldım ama severek kullanamıyorum,nedenı ıse ınanılmaz derecede tıresım oluşu,öncelıkle bu durumu gıdermek ıstıyorum,motor kulagı takma gıbı bır dusuncem var,araştıran veya yapan bırı varsa ve fıkır verebılırse memnun olurum,gectıgımız cumartesı gordugum ufak tefek eksıklıklerı gıdermeye çalıştım,far çok zayıf zenon taktım,kornası çok kotu,salyangoz havalı korna taktım,alarm yok,oto alarmı taktım ( çok ugrastırdı ). bırde ben motoru 2 el aldım 2000km de,aldıgım arkadaş egzozları açmış tabırı caızse parçalamıs ınanılmaz kotu bır sesı var,otekı motoruma yaptırdıgım gıbı topkapı ferık egzosta yenı bır egzoz yaptırmam gerekıyor,bu arada çanta koyamamak eksıklık nasıl bısey bulacagım bılemıyorum. ınsallah bundan sonra sızlerle bırlıktelıgımız surer,hatam olduysa ozur dılerım ,herkeze saygılar.
    ilk önce hayırlı olsun diyorum güle güle kullanmanı diliyorum. Titreşim zamanla geçiyor kafana takma ama çok kısa bir zamanda değil onuda sölim. 250 lik alsaydın 10000 de titreşimin çok azalmış olurdu ama 350 likte nerden baksan böle giderse 15000 - 20000 de sıfırlıyacakmış gibi görünüyor. bu paraya bu kadar güzel görünen bir aletin illaki bir kaç negatif yanı olacaktır buda ne yazıkki onlardan biri. tekrar hayırlı olsun diyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:14 ----------

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşşşimm daha iyileri senin olsun inş. Ama al artık.

Bence arka teker yada zincirle de bitmeyecek o iş bence bizim makinelerin gidonlarını da biraz yükseltmek gerekiyor.6000 bence de çok yüksek bir rakam hem iş bitiminde ne kadar hoşuna gidecek o da garanti değil Özkanın da dediği gibi bunu farklı yollardan yaptırmak mümkün ki sanırım senin işyeri de o yerin göbeğinde
    "pinkkuvars" ostimde olduğum doğru ama o işleri yaptıracak zamanım hiç yok o yüzden ben vazgeçtim bu sevdadan, ayrıca ben bu motora 6000 - 7000 harcayacağım yerde satar üstüne koyarım o parayı, 2007 intruder, harley 883 falan alırım. ben olsa olsa 3000 - 3500 tutar diye tahmin ediyordum ki aslında 2750 tuttu parçalar üstüde işçilik dediler.

deponun üstündeki hız göstergesinin ve kontağın olduğu kısım canımı çok sıkıyor çünkü hız gösterge teli veya hız göstergesinin içindeki kmyi gösteren numaratör titreyerek "zzzzzzzııtıttt" diye ses yapmakta ve her duyduğumda çekiçle kırasım gelmekte o kısmı o bakımdan ilk olarak o bölümden kurtulmayı planlıyorum.

"toprakozz"

Alt sakal işini ne zaman yapıcan banada haber ver beraber yaptıralım 2 tane olunca belki fiyata düşer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:19 ----------

Birkaç resimde ben ekleyim

Motosikleti
    RegalRaptor 350 Spyder 2009
    izmirden herkese selamlar buda benim tutkum şimdilik daha eksikleri var idare eder.)

[URL=http://img256.imageshack.us/my.php?image=sdc113275262158.jpg][/UR

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Merhabalar.
    İzmirde arkadaşımın RR Spyderı var. HAtta o da buraya üye olup sizlerle paylaşacak. Görüntü olarak süper gerçekten. Fakat vibrasyondan bahsediyor. Sizlerin motorlarında da vibrasyon bu kadar çokmu yoksa onun makinasındamı bir problem var. Kısaca şöyle aktarayım, honda deville kullanan bir arkadaşımız benim MCT250 ile Spyderı test etti. Benim titrek MCT'yi daha vibrasyonsuz buldu.

Aha... benden önce davranmış.... Yukarıdaki HARLEY....
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

Motosikleti
    RegalRaptor 350 Spyder 2009
    Herkese tekrar merhabalar Çerkez arkadaşımada selamlar kendisinin bilgilerinden defalarca bilgi sahibi oldum ayrıca teşekkürler.
    Şimdi gelelim benim makinaya 350 spyder 2009 model şimdilik 6000 km de yaklaşık 2000 kmsini ben yaptım bazı değişiklikler yaptım lastik ebadı.elcik.sinyal.far.bazı iptaller vb gibi
    yalnız makınamda dişli değişikliği yaptıktan sonra 80'de sonra başlıyan titreşim 100km den sonra başlamaya başladı bu konu ile izmirde tanıştığım bir motorsiklet sevdalısı usta bazı fikirler verdi haziran ilk haftasında bu tadilata girişmeyi düşünüyorum sizlere sonuçlarını ayrıntılı olarak bildireceğim.
    Burada 350 spyder kullanan bazı arkadaşlar gördüm şuana kadar en çok kaç km'ye çıkan oldu onu merak ediyorum.Yazarsanız sevinirim.
    Herkese Sevgiler.

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimmm bumu dur bu dur hele şu eksikleri bi yapalım da biliyorum sen ne take a photo
    lar yapacaksın..
    Maşalllaaahhhhh.
    kardeşim sadece zaman biliyosun bütün projelerimiz ortak , zamanla çok güzel makinalar çıkacak ortaya

Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt sakal işini ne zaman yapıcan banada haber ver beraber yaptıralım 2 tane olunca belki fiyata düşer
    alt sakalı pinkkuvarsla beraber yapacaz hatta sende gel 3 kişi yapalım.ama malzemeye karar veremedim.fiberglass mı? yada pilexiglass mı? ama sanırım pilexisi olacak çok daha sağlam.sadece malzemeye para verecez, işçilik benden

Alıntı HARLEY_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrar merhabalar Çerkez arkadaşımada selamlar kendisinin bilgilerinden defalarca bilgi sahibi oldum ayrıca teşekkürler.
    Şimdi gelelim benim makinaya 350 spyder 2009 model şimdilik 6000 km de yaklaşık 2000 kmsini ben yaptım bazı değişiklikler yaptım lastik ebadı.elcik.sinyal.far.bazı iptaller vb gibi
    yalnız makınamda dişli değişikliği yaptıktan sonra 80'de sonra başlıyan titreşim 100km den sonra başlamaya başladı bu konu ile izmirde tanıştığım bir motorsiklet sevdalısı usta bazı fikirler verdi haziran ilk haftasında bu tadilata girişmeyi düşünüyorum sizlere sonuçlarını ayrıntılı olarak bildireceğim.
    Burada 350 spyder kullanan bazı arkadaşlar gördüm şuana kadar en çok kaç km'ye çıkan oldu onu merak ediyorum.Yazarsanız sevinirim.
    Herkese Sevgiler.
    hoşgeldin aramıza harley ama geç kaldın.makina 6000 km yapmış maşallah güzel makinan var, kazasız-belasızca kullanman dileğiyle
    tadilat derken konuyu biraz açarsan seviniriz, bizde bilmediklerimizi öğreniriz

xhaydrac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pınkkuvars,öncelikle ilgin ve cevabın için teşekkur ederım,araba alarmı takmamdakı gaye motorsıklet alarmları çok kalıtesız ,olduk olmadık yerde sorun cıkartıyorlar,sosıs cantaya gelınce on maşaya far ustu ve far altı olmak uzere 2 adet taktım,( far ustunde olan bırazdaha ufak ) bu sosısın ıcıne zenon farın balansını ve rolelerı koydum.tıtresım ve motorun amortısor sertlıgı cıdden canımı sıkıyor,en kısa surede motor kulagı takmayı dusunuyorum,eğer dusundugum gıbı olumlu sonuç alırsam sızlerle paylasırım.tekrar teşekkurler.saygılar.

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Woow işte budur Şenlensin biraz topikimizzz..
    Bütün yeni gelen arkadaşlara h.geldiniz diyelim en başta.
    Eski arkadaşlara gönülden slm tabi resimler için ellerine emeklerine sağlık maşallahh..
    Ben öncelikle Göz Bebeklerimizin Fikir babası Johnny Pag in yeni tasarımlarından biraz alıntı yapayım Kardeşimle de acayip bir heyecanla paylaştığım yeni
    Rhino Hunter S Bütün SPYDER cıların hayali güzelim V twin Arka Teker kalınlığı Çamurluk,Sinyaller elcik Ayna Hele renkler Arkadaşlar Uğraşmaya gereng yok burda hazır yapılmışı var...

http://ul.to/1yulyz0t1qux2pd5h037dw0hb5u8belr

ve
    TTI Dragon Hele de ttı tam bir custom seri üretim ???? ..
    Bu rake açısı duruşu hatta vucudu alet harika ....

Ben bi motorda böyle vucut görmedim gel beni sar diyor yaa

Şakası bi yana burdaki herkes Johnny Pag e taş çıkarır eminim ve herkesin gözbebeği farklı olacak ama Johnny Pag de fena işler çıkarmamış..
    Bu arada umarım hepimiz farkındayız şuanda yapmaya çalıştıklarımız stok halin üstündeki bikaç makyaj o kadar ...
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sadece zaman biliyosun bütün projelerimiz ortak , zamanla çok güzel makinalar çıkacak ortaya
    Kardeşim benim çoookkk güzel şeyler çıkacak burdan
    Alıntı xhaydrac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınkkuvars,öncelikle ilgin ve cevabın için teşekkur ederım,araba alarmı takmamdakı gaye motorsıklet alarmları çok kalıtesız ,olduk olmadık yerde sorun cıkartıyorlar,sosıs cantaya gelınce on maşaya far ustu ve far altı olmak uzere 2 adet taktım,( far ustunde olan bırazdaha ufak ) bu sosısın ıcıne zenon farın balansını ve rolelerı koydum.tıtresım ve motorun amortısor sertlıgı cıdden canımı sıkıyor,en kısa surede motor kulagı takmayı dusunuyorum,eğer dusundugum gıbı olumlu sonuç alırsam sızlerle paylasırım.tekrar teşekkurler.saygılar.
    Daha da sosis konmaz ona ama birini sakala taşıyabilirsin şeklini korur düşüncesindeyim!
    Valla Bu titreşime çözüm bulursan biz de sorun yok ama 350 ler arasında ilah olacağın kesin dört gözle bekliyorum

Alıntı HARLEY_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirden herkese selamlar buda benim tutkum şimdilik daha eksikleri var idare eder.)
    [[/UR
    H.geldin İdare eder ? Bizim makinelerimiz Aslaaa Harika iş harika aynalar Sosis harika oturmuş. Sinyaller hoş elcik tercihimiz Ama yapacaklar bitermi cıkkk olmass..

Alıntı mahoretti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    İzmirde arkadaşımın RR Spyderı var. HAtta o da buraya üye olup sizlerle paylaşacak. Görüntü olarak süper gerçekten. Fakat vibrasyondan bahsediyor. Sizlerin motorlarında da vibrasyon bu kadar çokmu yoksa onun makinasındamı bir problem var. Kısaca şöyle aktarayım, honda deville kullanan bir arkadaşımız benim MCT250 ile Spyderı test etti. Benim titrek MCT'yi daha vibrasyonsuz buldu.

Aha... benden önce davranmış.... Yukarıdaki HARLEY....
    Ben buraya taşınacak bir arkadaş daha görüyorum ya siz Mahoretti gel arkadaş yok öyle titreşim vs mct güzel makinedir ama SPYDER bir AŞK tır aksini söyleyen???
    Kardeşim bilir arabamı Aldığım da bazıları ya bu markanın şunu var bunu var derdi Şimdi ankarada kızımdan bir tane daha yok ve beni bir gün pişman etmedi hala ilk göz ağrım derim.Haa yok muydu sorunu binlerceydi Ama trafik de hala bütün Herkesi kendine baktırır içine bindiğim zaman kızım derim konuşurum bazen onunla ve AŞK ım vazgeçemiyorum satamıyorum ..
    Bu arada Allah için Çekmedik çekmiyoruz 350 liklerinki kadar ondan böyle rahatım yani bi yerden sonra Yerim öyle aşkın ızdırabını diyesin gelir mi? Bİlmem
    Ama Gör işte yukardaki resimleri Hepsi birer Manken çekmiş arkadaki manzara bile sönük kalıyo
    http://www.dreamworxchoppers.com/motorcycles.asp Reklam mı oldu bilmiyorum var mı bizim topiklerin mod u uyar sın beni ..

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    İlk izmire geldiği günü bilirim spyder'ın... Hatta daha gelmeden, satıcısına sordum. Haberi yoktu şaşkolozun... Sözde BAYİ.... İnternettede araştırmıştım baya. Bukadar kullanıcısı ve hayranı olduğunu gördüğümde içime de sinmişti. Ama klasik olarak uzakdoğu mallarının kronik sorunlarla üretilmesi bunda da olmuş. Giderilmez mi... Giderilir tabi. Yukarda birisi yazmış. Titreşim 20000km den sonra biter diye.. Yani bizim motorlarda uğraşmak gerekiyor. Buda zamanla yılgınlığa sebep verebilir. İnşallah yeni modellerinde kronik sorunlar giderilir. Birde BOBBER modeli gelse buraya...
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Bugün yine her zamanki gibi netten motor ararken universe88'in motorunun ilanını gördüm sahibindende..Üzüldüm, güzel makineydi...Hayırlısı olsun...

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yine her zamanki gibi netten motor ararken universe88'in motorunun ilanını gördüm sahibindende..Üzüldüm, güzel makineydi...Hayırlısı olsun...
    onun ilan uzun zamandır var.bu arada sen nerelerdesin
    senin gri makina fiyatı düşürmüş haberin olsun
    birşeyden daha haberin olsun yada regal sahibi herkesin haberi olsun, bilgi aşağıda

Regal-Raptor Motosikletler ,LIFENG Group adına çin 'in Wen zhou kentinde üretiliyor ve Shanghai de montajlanıyor. 9 yıllık sektör tecrübeleri var. Sadece chopper/custom , cruiser , sport motor üretiyorlar.350 cc ye kadar motor üretebilen bu firmanın tüm malları euro 3 standartlarına sahip. parçaların %70 inden fazlasını kendileri geliştirip üretiyorlar. Yedek parça temini ve yaptıkları testler sayesinde İSO 9000 belgesi almışlar. Boyama ve 4 katlı krom kaplama işçilikleri sektörün en iyilerinden. Yakıt Deposu, çamurluk, cant ve tekerlekler kendi üretimleri. Montaj ve aksesuar atölyeleri, silindir kapağı ve krank mili için aluminyum işleme atölyeleri bulunmak da. Arka taşıyıcı,şasi ve gidon gibi çelik parçaları da üretiyorlar.

Motosikleti
    KAWASAKİ
    onun ilan uzun zamandır var.bu arada sen nerelerdesin
    senin gri makina fiyatı düşürmüş haberin olsun
    birşeyden daha haberin olsun yada regal sahibi herkesin haberi olsun, bilgi aşağıda

Regal-Raptor Motosikletler ,LIFENG Group adına çin 'in Wen zhou kentinde üretiliyor ve Shanghai de montajlanıyor. 9 yıllık sektör tecrübeleri var. Sadece chopper/custom , cruiser , sport motor üretiyorlar.350 cc ye kadar motor üretebilen bu firmanın tüm malları euro 3 standartlarına sahip. parçaların %70 inden fazlasını kendileri geliştirip üretiyorlar. Yedek parça temini ve yaptıkları testler sayesinde İSO 9000 belgesi almışlar. Boyama ve 4 katlı krom kaplama işçilikleri sektörün en iyilerinden. Yakıt Deposu, çamurluk, cant ve tekerlekler kendi üretimleri. Montaj ve aksesuar atölyeleri, silindir kapağı ve krank mili için aluminyum işleme atölyeleri bulunmak da. Arka taşıyıcı,şasi ve gidon gibi çelik parçaları da üretiyorlar.
    Regal ve raptor kelimelerinin yanyana yazıldığı tüm yazıları okuyorum nette zaten... Benim makinenin fiyatının düştüğünü de gördüm sağolasın...Adam sadece cumartesileri görüşebiliriz demişti, kısmetse yarın gidicem, yanıma birisini bulursam çok daha iyi olacak...işin var mı ?

Motosikleti
    onun ilan uzun zamandır var.
    Yok abi dün koydum ilanı bu sefer harbi harbi satıyorum, daha önceleri sadece piyasa yoklaması yapıyordum. Şimdi satıyorum gerçekten. aslında içimden bi ses satma onada binersin diyor ama :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:55 ----------

Saol dostum hayırlısı diyelim. İnşallah sende aradığın makineyi bulursun.

Motosikleti
    KARA KIZ
    Regal ve raptor kelimelerinin yanyana yazıldığı tüm yazıları okuyorum nette zaten... Benim makinenin fiyatının düştüğünü de gördüm sağolasın...Adam sadece cumartesileri görüşebiliriz demişti, kısmetse yarın gidicem, yanıma birisini bulursam çok daha iyi olacak...işin var mı ?
    bugün sonerle makinalara rodaj bakımı yaptıracagız.sen bakmaya giderken alo de müsaid olma şansım %50 . sonerle geliriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:52 ----------

Yok abi dün koydum ilanı bu sefer harbi harbi satıyorum, daha önceleri sadece piyasa yoklaması yapıyordum. Şimdi satıyorum gerçekten. aslında içimden bi ses satma onada binersin diyor ama :D[COLOR="Silver"]
    yapma ya haikaten üzüldüm şimdi, çünkü o makina üzerinde çok emeğin var.hayırlısı diyelim

Motosikleti
    yapma ya haikaten üzüldüm şimdi, çünkü o makina üzerinde çok emeğin var.hayırlısı diyelim
    haftaya yeni makine gelecek bakalım onunlada uğraşıcam biraz, zaten bu işişn keyfi bunda; uğraşmak Motocenter a mı gideceksiniz? sevis için...?

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Saol dostum hayırlısı diyelim. İnşallah sende aradığın makineyi bulursun.

Teşekkür ederim, inşallah sende hayırlı bi satış yaparsın...Yeni projelerini dört gözle bekliyoruz...

bugün sonerle makinalara rodaj bakımı yaptıracagız.sen bakmaya giderken alo de müsaid olma şansım %50 . sonerle geliriz[COLOR="Silver"]

Tamam ben akşam saatlerinde gidebilirim ancak, giderken ararım seni, şans artık müsait olursan görüşürüz...

Motosikleti
    KARA KIZ
    haftaya yeni makine gelecek bakalım onunlada uğraşıcam biraz, zaten bu işişn keyfi bunda; uğraşmak Motocenter a mı gideceksiniz? sevis için...?
    efet motocentera gideceğiz servis için.
    ben,pinkkuvars ve unıverse88

Tamam ben akşam saatlerinde gidebilirim ancak, giderken ararım seni, şans artık müsait olursan görüşürüz...
    bu haftada olmadı herhalde

Motosikleti
    KAWASAKİ
    bu haftada olmadı herhalde

Eleman şehir dışındaymış pazar günü öğleden sonra telefonlaşalım, buluşup incele motoru dedi, o nedenle aramadım seni... Müsaitseniz bi el atında çözelim şu işi...Pazar günü(bugün) öğleden sonra buluşcaz bi aksilik çıkmazsa...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    e be kardeşim hadi ama )
    SEn de olsaydın şöyle 4 kişi ankaranın altını üstüne getiriridik.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler