Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki ZX-6R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    merhaba motorcu alemi uzun zamandır fazla aktif olamıyordum neyse bi süre er6n macerasından sonra elimden gsxr750 başta olmak üzere ufak büyük motor çok değiştirdim...uzun zamandır sıfır olarak aldığım ybr125 imi kullanıyordum şehiriçi gayet ideal uzun zamandırda orjinal servis bakımlı olmak kaydı ile 600 lük bi düzenek arıyordumki sonunda 2006 model 636 ile gene limitlere gireceğiz kısmetse önceliğim gsxr dı ama fiyatlar epey faiş gene kawadan gittik ama hadi hayırlısı...
    extra_serkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, bu modellerin temizi kalmışmıki yav

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    denizlide ilan var tanıyan varmı arkadası 2007 sıyah nınja

simbion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er6n
    Arkadaşlar zx6-r bir depoyla şehir içinde kaç km yapar.

S.a Ustalar 2000 model bitane zx6r ninjam var buna motor bölümü arıyorum komple bulamadım bulduklarımda çok fazla fiyat çektiler durumum olmadığı için alamadım kendim biraz para biriktirdim motor bölümü alıp toplatmak için acaba bana yardımcı olabilirmisiniz? uygun fiyata bir motor bölümü bulabilirmiyiz?
    Teşekkür Ederim Saygılarımla..

Bu motoru kullanan hiç yok galiba??

Hiç aktif değil konu

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Thomas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru kullanan hiç yok galiba??

Hiç aktif değil konu
    aynen kullanıcı az malesef

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Merhaba,
    Ben de fuarda çok dolaştım sıfır motor almak istedim ve özellikle CBR 650 F için gitmiştim ama gelmediğini duyunca çok moralim bozulmuştur. Ama şimdi iyikide gelmemiş diyorum çünkü honda nın bana yaptığı satış taktiklerinden bunaldım ve gittim kawasaki Ninja ZXR6 aldım. İlk motorum Daelim Roadwin 250R idi. Şimdi bu makine bana çok iyi ve güvenli geliyor.. Yeni zx6r ile aranızdayım selamlar

Ahmet Abi, Volki34, MBG ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Hayırlı olsun.

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığınız hayırlı olsun dostlar ilk kafanızı şişiren ben olayım istedim.

deyin bakalım
    1) Bu fıstık ne kadar yakar?
    2) Yedek parça fiyatları ve ulaşılabilirliği diğer japonlara göre nasıldır?
    3) Diğer japonlara göre sağlamlık kalite nasıldır?
    4) Kağıt üstünde diğerlerinden daha kalıplı duruyor sanki. bu çevikliğe ivmelenmeye ve kullanım kolaylığına nasıl etkide bulunuyor.

Her soru 25 puan değerinde süreniz 40 dk
    Merhaba,2013 ZX-6R ABS Ninja sahibi olarak cevaplayayım.

1.Bu fıstık diğer 599cc supersport classman cihazlarından extra cc'e sahip olduğu için haliyle extra hp-nm değerlerine sahip,keza bu da sizi şehvetlendirip daha fazla rpm çevirmenizi daha fazla yakıt tüketmenizi sağlıyor keza full system bir egzoz ile de km bazın da coşarak 80-90krş yakabilirsiniz.

2.Yedek parça sıkıntısı varla yok arasın da,bu sizin maddi gücünüz ve bekleme sabrınız ile alakalı bir durum.Onun haricin de standart ürünleri,direksiyon amortisörü,elcik,manet,ön cam,koruma takozları vs vs piyasa da mevcut.Lakin ana oem parçaları yetkili servisleri dışında bulmanız ve getirttmeniz bir suzuki ve honda hatta yamaha da dahil,kolay ve rahat değil.

3.Suzuki,Honda ve Yamaha göre kawa'yı eşleştirirsek sağlamlık ve kalite olarak bu 3 japon'dan suzi ile kalite ve sağlamlıkta eş değer gösterilebilir.

4.İlk sorunuz da belirttiğim gibi,bu fıstık kağıt üzerinde de R6-GXR600-RR600'den daha hızlı,daha atak ve daha çevik.Cihaz da komplikman bir yahama seriliği + suzuki kullanımı + honda teknolojisini barındırıyor.Kawasaki son dönemler de kendisini toparladı ve geçmişte yaptığı hataları yapmamaya özen gösteriyor.Lakin kawaları muhakkak ABS'li almanızı tavsiye ederim

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Arkadaşlar merhaba alttaki linkte bulunan motorun sahibini tanıyan varmı acaba ? sahibini soruyorum çünkü bu motoru başkası aracılığıyla satıyo ve belki bilenleriniz vardır forumda bu arkadaşların pekte hoç cv'leri yok hatta milleti canından bezdirmişlikleri var o yüzden böyle insanlara para yedirmektense direk sahibine yediririm daha iyi, tanıyanınız bileniniz var mı acaba ? şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79554619/detay

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Selam arkadaşlar size zahmet zx636r ile zx6r arasındaki fark nedir hangisini tercih etmek gerekir?

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar size zahmet zx636r ile zx6r arasındaki fark nedir hangisini tercih etmek gerekir?
    Zx6r 134hp, zx636 137hp
    Zx636 karburator, zx6r enjeksiyon
    Zx6r tork 66nm, zx636 71nm
    Zx636'da ters suspansıyon, zx6r'da standart suspansiyon
    Zx636 diskler 310mm, zx6r'da 300mm
    Karalı bunu beğendi.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zx6r 134hp, zx636 137hp
    Zx636 karburator, zx6r enjeksiyon
    Zx6r tork 66nm, zx636 71nm
    Zx636'da ters suspansıyon, zx6r'da standart suspansiyon
    Zx636 diskler 310mm, zx6r'da 300mm
    Teşekkür ederim kullanış olarak hangisi daha iyidir karburator, enjeksiyon farkı nedir ters suspansiyonun faydası nedir kusuruma bakmayın kullanmaktan başka hiçbir bilgim yok

Do1uNaYy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250 gitti ZX-6R GELDİ
    Herkese öncelikle merhbalar, bende zx6 ım ıle aranıza yeni katıldım. Eskişehirliyim aklıma da baska bırşi gelmiyor
    Hee bu arada motorum 2001 model 2005 cıkıslı 55 bin de gayet memnunum makina gidiyorr.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Serdal abi alıyorsun heralde

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    merhaba arkadaslar
    2006 model ve ustu 15-18 bın tl km 30000 cıvarı arası motor arayıroum temız ıstanbul ıcı olursa memnun olurum satan varsa mesaj atabılır

Mart, nisan, mayıs aylarından birinde (artık euro'nun durumuna göre ) ZX-6R 636 almayı düşünüyorum. Sıfır olması muhtemel, ikinci elde nokta hasarsız, aksesuarsız, uygun fiyatlı gibi zor kriterlerime uyan bir motor çıkmazsa tabi .

Öncesinden orjinal koruma takozu, gidon amortisörü ve stompgrip tank pad'i hazır ettim. Fazla aksesuara ihtiyaç yok zaten, baya dolu motor .
    braveguy bunu beğendi.

Öncesinden aksesuarı tamamladım bugün itibariyle. Stompgrip tank pad, orjinal koruma takozu ve orjinal Öhlins gidon amortisörü.

Orjinal parçaları çok uygun fiyata Amazon'dan almış oldum, 50-60% arası indirimle. Motoru almadan öncesinde araştırmanın faydaları .

gursus ve braveguy bunu beğendiler.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncesinden aksesuarı tamamladım bugün itibariyle. Stompgrip tank pad, orjinal koruma takozu ve orjinal Öhlins gidon amortisörü.

Orjinal parçaları çok uygun fiyata Amazon'dan almış oldum, 50-60% arası indirimle. Motoru almadan öncesinde araştırmanın faydaları .

http://i.imgur.com/ZDHjKCos.jpghttp://i.imgur.com/jsagj8As.jpghttp://i.imgur.com/chzZy5ns.jpg
    Aynı kafadayız 2.eli bende düşünmüyorum artık, hele k, beyaz yeşili gördükten sonra hiç düşünmüyorum, gidon amortisörüne ne kadar ödedin ama şunuda söyleyeyim m4'süz bir kawa düşünemiyorum, hele jeskap diye bir egsoz var sesi dinlemelisin ben böyle ses duymadım alttaki videoyu bir izle ve sesi dinle

initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler