Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Kawasaki ZX-6R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R6Angels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    2015 model ZX-R 636 aldım bu sitede kullanıcıları pek yok sanırım konu aktif değil kullanıcılar varsa gelinde canlanalım

braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı R6Angels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model ZX-R 636 aldım bu sitede kullanıcıları pek yok sanırım konu aktif değil kullanıcılar varsa gelinde canlanalım

http://i.hizliresim.com/l17AoB.jpg
    Cok guzel fotograflarla canlandirirsiniz artik izleriz
    Keyifli sürüsler
    http://izmire.blogspot.com.tr/

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

http://i.hizliresim.com/l17AoB.jpg
    hayırlısı olsun kazasız belasız mümkünse özelden km ,boya vs durumu ve fiyatını öğrenebilir miyim

R6Angels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    Şuanda şuanda sıfır motorlar arasında 636 alınabilir durumda neden fazla kullanıcısı yok R6 dan kat kat güzel makine.
    braveguy bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Şuanda şuanda sıfır motorlar arasında 636 alınabilir durumda neden fazla kullanıcısı yok R6 dan kat kat güzel makine.
    Neye göre R6'dan kat kat daha iyi bir makine daha açık ve somut konuşur musunuz? Mesela;
    parça kalitesi,
    gidiş,
    viraj,
    fren,
    komfor,
    yakıt,
    kullanıcıya verdiği hissiyat,
    servis,
    yüksek hız stabilitesi,

Benim bildiğim hala ve hala viraj konusunda en iyisi R6. Çünkü henüz Toprak İst Parkta R6'yla döndüğü 1.59'luk pisti, 636'yla dönemedi.

Tabi siz 636 kullanıcısı olarak daha net bilgiler verirsiniz. Bu arada 636'dan önce sattığınız R6 kaç modeldi acaba?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Bu da benim 2006 model mavi yılanım. 15bin km'nin altında idi aldığımda. Lastiklerin değişmesi lazım. 3500 dolara geldi...

braveguy bunu beğendi.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    evet konu canlansın biraz, sanırım hiç zx6 kullanıcısı yok forumda

Sokollu bunu beğendi.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba sevgili ninjalar

Hayalimde her daim yer tutan 2006 model yeşil devi önümüzdeki sene içerisinde inşallah almaya niyetliyim.
    Yaklaşık iki senedir ilk motorum olan r25 kullanmaktayım ancak daha bir 1-2 sene tecrübe kazanmak niyetindeyim.
    Kendimi hazır hissettiğim zaman umuyorum ki aranızda olacağım. 2005-2006 model 636 sahipleri varsa motosikletin genel bir değerlendirmesini rica etsem? Dikkatimi çeken 2. viteste atma yoktur dipnotlu ilanlar oldu. Böyle bir kronik problem mi var?

Bir de bakımlı bir 2006 636 için kaç km de ve ne durumda ikinci el almak mantıklıdır? Siz bir sorun yaşadıysanız ne kadar süre sonra yaşadınız vs aydınlatırsanız sevinirim.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Arkadaşlar çok acil fikre ihtiyacım var, aynı paraya 2015 abs'siz mi 2013 abs'limi birileri cevaplarsa sevinirim, bu arada satmak için falan değil ömürlük kullanmak için alıyorum o yüzden para konusunu kafanıza takmayın, diyelim ki 34000tl sallıyorum

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hangisi daha temizse

Abs güzel fakat benim için temizlik önde geliyor

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    2015 model abs'siz model daha 3000 km'de (bu tarz hasarları hiç önemsemiyorum) sola yatmış depoda dahil ufak tefek çizikler almış (kazalı resimlerini falan aldım) ama boyanmış yapılmış ve üzerinde 3000 tl hasar kaydı olan motor için 34.000 tl'ye anlaşmıştım ancak kredi verecek banka illa kasko diye tutturunca riske girmek istemedim çünkü 2000 tl'nin altında çıkarma ihtimalimizde var diyenden tutunda 3000 tl'nin altında mümkün değil çıkması diyene kadar bir sürü firma vardı bende satan arkadaş çok çok iyi niyetliydi ve sağolsun zaten çok bekledi daha fazla bekletmemek için alıcı çıkarsa sat dedim ve aynı gün satıldı, sattığı rakamı söylemiyorum ama alıcı malum sitede 41750 tl gibi uçuk bir para istiyor motora tabi diğerleri gibi bu da o paraya satılamayacak ama neticede kaçırdık motoru, şimdi kasko olayını çözdüm eğer burada 2015 (ya da fiyatı uygun olursa 2016 model) yeşil renk satma niyetinde olan olursa benimle irtibata geçsin

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Maalesef geçen bir kaza yaptım. Kafa dalgınken kullandım. Ufak tefek hasarlar var.

Bu kaza anı:
    https://www.youtube.com/watch?v=oZ1e4ZyZVDA

Bu da sonrası sürüş:
    https://www.youtube.com/watch?v=t9Xd3b1vJS0

Sanırsam ön fren diski yamuldu. Düzenli aralıklar ile sürtme yapıyor. Ön takıma komple baktırmam lazım.

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Sonunda 10 gün kadar önce aradağım motoru istanbul'da buldum 5.000 km'de 2015 model 30.yıl versiyonu abs'li modeli, motorun aksesuar olarak tek eksiği performans egsoz yok üzerinde onun dışında sıfır Prelli diablo Corsa lastik, yurtdışından gelme brembo disk, çelik fren horumu, puig ön cam, radyatör koruma, koruma takozu ve kaldırma takozları mevcuttu, motorun garajda sağ tarafa küçük bir yatması olmuş depoda serçe parmağı ucu kadar bir boya var ve kuyruk sticker'ı değişmiş o kadar İstanbul'da mototriple diye bir servis var internetten araştırdım baya güvenilir sağlam insanlarmış motorda orada duruyodu, satıcının söylediklerinin aynısını söyledi ve 38.000 tl'ye el sıkıştık, istanbul'dan binerek geldim o da ayrı bir maceraydı, yolda birine uğrayıp akşama kalınca resmen bi taraflarım dondu satıcı neden sattığını söyledi ama hep içimde bir şüphe vardı neyse ilk işim Antalya'da tanıdığım çok sağlam race motorlarla ilgilenen bir motorcuya götürdüm aynı zamanda kawa servisliğide yapıyor aldığım rakama inanamadı o da ben gibi biraz şüpheyle yaklaştı o yüzden motorun altıda dahil her yerini nokta nolta inceledi çalıştırdı alt motorun durumuna baktı "valla hayırlı olsun adamlar ne dediyse hepsi doğru motorda söylenen dışında nokta hata yok alt motorda debriyaj tasıda dahil daha tık ses gelmiyo" dedi şasi numarasından da kontrol etti km vs herşey orjinal bakımları zamanında yapılmış deyince derin bir oh çektim, tek bir şey kafama takıldı öndeki brembo diskte boşluk var sanırım bu bütün abs'li motorlarda var en azından benim gördüklerimde vardı, yani üstten elle elle tutunca sallanıyor o da Alanya gibi yolları arnavut kaldırımından yapılma yerlerde yavaş giderken tıkırtı yapıyor sizde de böylemi orjinal diskini sormadım açıkcası ama olmadı arayıp isteyeceğim, motorun ilk önizlemesinide nacizene bir acemi kullanıcı olarak sonra ki mesajlarımda paylaşırım, bu ara da resim henüz yok en kısa zamanda kısmetse çeker atarım...
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    hayırlı olsun mehmet, bu satıcıda başka motor bulunuyor mu ? yoksa bireysel kullanıcı mı ? bende belki bişiler bakarım o yüzden sordum,istersen özelden cvp dönebilirsin.

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mehmet, bu satıcıda başka motor bulunuyor mu ? yoksa bireysel kullanıcı mı ? bende belki bişiler bakarım o yüzden sordum,istersen özelden cvp dönebilirsin.
    Çok sağolasın hocam, ben direk kullanıcıdan aldım, sadece motor serviste duruyodu o kadar, bakımlarını falan yaptırmış satacağım diye almamış orada bırakmış alacak olan orada görsün baksın diye ama sen internetten mototriple Savaş bey diye araştır yardımcı olurlar sanırım, ilgili iyi insanlara benziyorlardı...
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Çok iyi şeyler yazılmış hakkında. Bana da çok yakınmış yarın gidip çaylarını iciyim. Eyww mehmet
    07mehmet07 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda 10 gün kadar önce aradağım motoru istanbul'da buldum 5.000 km'de 2015 model 30.yıl versiyonu abs'li modeli, motorun aksesuar olarak tek eksiği performans egsoz yok üzerinde onun dışında sıfır Prelli diablo Corsa lastik, yurtdışından gelme brembo disk, çelik fren horumu, puig ön cam, radyatör koruma, koruma takozu ve kaldırma takozları mevcuttu, motorun garajda sağ tarafa küçük bir yatması olmuş depoda serçe parmağı ucu kadar bir boya var ve kuyruk sticker'ı değişmiş o kadar İstanbul'da mototriple diye bir servis var internetten araştırdım baya güvenilir sağlam insanlarmış motorda orada duruyodu, satıcının söylediklerinin aynısını söyledi ve 38.000 tl'ye el sıkıştık, istanbul'dan binerek geldim o da ayrı bir maceraydı, yolda birine uğrayıp akşama kalınca resmen bi taraflarım dondu satıcı neden sattığını söyledi ama hep içimde bir şüphe vardı neyse ilk işim Antalya'da tanıdığım çok sağlam race motorlarla ilgilenen bir motorcuya götürdüm aynı zamanda kawa servisliğide yapıyor aldığım rakama inanamadı o da ben gibi biraz şüpheyle yaklaştı o yüzden motorun altıda dahil her yerini nokta nolta inceledi çalıştırdı alt motorun durumuna baktı "valla hayırlı olsun adamlar ne dediyse hepsi doğru motorda söylenen dışında nokta hata yok alt motorda debriyaj tasıda dahil daha tık ses gelmiyo" dedi şasi numarasından da kontrol etti km vs herşey orjinal bakımları zamanında yapılmış deyince derin bir oh çektim, tek bir şey kafama takıldı öndeki brembo diskte boşluk var sanırım bu bütün abs'li motorlarda var en azından benim gördüklerimde vardı, yani üstten elle elle tutunca sallanıyor o da Alanya gibi yolları arnavut kaldırımından yapılma yerlerde yavaş giderken tıkırtı yapıyor sizde de böylemi orjinal diskini sormadım açıkcası ama olmadı arayıp isteyeceğim, motorun ilk önizlemesinide nacizene bir acemi kullanıcı olarak sonra ki mesajlarımda paylaşırım, bu ara da resim henüz yok en kısa zamanda kısmetse çeker atarım...
    hayırlı olsun kazasız belasız
    07mehmet07 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çok şükür sonunda hayırlı olsun çok sevindim
    07mehmet07 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi şeyler yazılmış hakkında. Bana da çok yakınmış yarın gidip çaylarını iciyim. Eyww mehmet
    Savaş bey var orda selamımı söyle zx636'yı alan Alanya'dan noter personeli Mehmet dersen tanır, o tavsiye etti de ilgilenecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız
    Kardeşim çok sağol Allah hiçbirimize kaza bela vermesin inşallah, sen ne yaptın daha almadın herhalde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:17 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şükür sonunda hayırlı olsun çok sevindim
    En çok güldüğüm yorum bu oldu, inan bana çevremdeki herkez aynısını söylüyo benden çok onlar sevindi, artık ne kadar bıktırdıysam adamları motorda motor diye
    Salurbey bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonunda 10 gün kadar önce aradağım motoru istanbul'da buldum 5.000 km'de 2015 model 30.yıl versiyonu abs'li modeli, motorun aksesuar olarak tek eksiği performans egsoz yok üzerinde onun dışında sıfır Prelli diablo Corsa lastik, yurtdışından gelme brembo disk, çelik fren horumu, puig ön cam, radyatör koruma, koruma takozu ve kaldırma takozları mevcuttu.
    Hayırlı olsun, istediğiniz bütçe aralığında istediğiniz motosikleti aldığınıza sevindim, kazasız belasız sürüşler.

Alıntı stabiliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef geçen bir kaza yaptım. Kafa dalgınken kullandım. Ufak tefek hasarlar var.

Bu kaza anı:
    https://www.youtube.com/watch?v=oZ1e4ZyZVDA
    Makinenin Kawasaki olduğuna mı yansam, kazanın basitliğine mi yansam bilemedim.

Çok geçmiş olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet konu canlansın biraz, sanırım hiç zx6 kullanıcısı yok forumda
    Heyyyt maşallah. SS makineler içinde EN sevdiğim kasa, aklıma girdikçe sahibinden.com'a girip damla kasa arıyorum

Memleketimde olması da ayrı bir güzellikmiş. (Ben orda değilim gerçi )

Vukuatsız sürüşler, arada forumu canlandırsanız da biz de keyif alsak.
    07mehmet07 bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler