Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2010 Bora 125cc BİLGİ PAYLAŞIMI

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki Kanuni çin e ihracat yapıyordur Jianshe markası altında Bu arada iki resim arasında fark göremedim
    Israrla Türk malı diye reklama girdiklerine göre kesin bunlar Çin e ihracat yapıyorlar.. hatta çin liler kanuninin modellerini kopyalamış da olabilir...malum adamların İTÜ yle falan çalışıp ortak geliştirdikleri motorları bile var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cidden linkteki motordan tek farki markasi

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    birazda tıcaretı bırakında ülke için bır seyler yapın o zaman ben yüzde yüz yerli olduğuna inanayım fazlasını bıle ödemeye razıyım yeterki onlardan kalıteli kendı üretımınız olsun

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kategoride yerli üretim sanırım SYM XS125'ten başka yok.. Fiat Doblo - Hyundai Accent gibi, marka yabancı ama ürün Türkiye'de üretiliyor.

Moped sınıfında ise yerli üretim mevcut. Ramzey ve Kanuni %100 yerli moped üretimi yapıyorlar.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

huzur islamda demişsinde konuşmaların hiç islamca değil iyiki bir kanuni motorun var yani sende var diye eleştirilemezmi evet hepsi rezil motorlar saydıklarımın ve sayamadıklarımın kuba en kıralıdır bu alemde mondial 150 mc de güzel bak hakkını yemiyek yeni geldi bu motor eğri otur doğru konuş.bizde müslümanız insan din kardeşine öyle konuşmaz..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    bu motorun kullanıcıları henüz foruma girmedi sanırım, Kullananlar varsa vibrasyon ,yol tutuş,ivmelenme, ve en önemlisi yakıt tüketimi hakkında bilgi verselerde resmi verilerle ne kadar uyduğunu görsek diye bekliyorum,Şehir içi için 125-150 cc arasında bir motor aklıma girmiş şu sıralar doğru karar veririz umarım.
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar kanuni borada jianshenin motorunu kullanıyor salcanoda aynı şekilde jianshe motoru getirttirmiş ybr motoruyla aynı iki motorunda motoru tıpatıp aynı motor aksamıyla ilgili diyorum bunu bakabilirsiniz buda bennim salcano :D

SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    fat 280 ,yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirmisin?
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fat 280 ,yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirmisin?
    abi motoru devirli kullanıyordum önceden 10-11 kr yakıyordu ama şimdi normal kullanıyorum şimdi 8-9 kuruş yakıyor

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    8-9 krş yaklaşık 100 km de 3 lt civarına gelirki makul bir düzey, şimdiki motorum 17 krş yakıyor,ayd ortalama 700 km yol yaptığımızı düşünürsek 7krş *700 km 49 tl gibi bir rakam az sayılmaz hele yılbaşı bir geçsin nihayi kararı veririz artık, buarda daha fazla bilgi de gelir motor hakkında
    bilgin için teşekkürle sağolasın..kal selametle...

Motosikleti
    8-9 krş yaklaşık 100 km de 3 lt civarına gelirki makul bir düzey, şimdiki motorum 17 krş yakıyor,ayd ortalama 700 km yol yaptığımızı düşünürsek 7krş *700 km 49 tl gibi bir rakam az sayılmaz hele yılbaşı bir geçsin nihayi kararı veririz artık, buarda daha fazla bilgi de gelir motor hakkında
    bilgin için teşekkürle sağolasın..kal selametle...
    birşey değil abi de 3 litre yaktığında 100 km de 11 kuruş flan yakar o kadar yakmaz normal kullanırsan 2.50-2.7 litre flan yakıyor :D

Motosikleti
    Kanuni \ Bora
    bugün ruhsatı ve plakası çıktı teslim aldım, bi 20 km sürdüm ama test bakımından bi fikir vermez, benım motor siyah ve gayette şık görünüyor. tabiki 125 cc motordan çok çok fazla bir performans beklememk lazım . başlangıç için çok ideal ...

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Cotyora,15 günlük sürüş deneyimlerini olumlu ve olumsuz yönleriyle bir kez daha paylaşırsın herhalde ... bu motor şehir içi kaçış,kalkış ve titrşim vs. yani
    vesselam..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    normal, birazda kopyacı

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    İsmini Volkswagen den al motoru Yamahadan Üretim zaten Çin...Oldu sana TÜRK MALI...

Çok üzülüyorum.. Bu adamların tek derdi vatandaşın cebinden daha fazla araklamak .Asla kendi teknoloji yada imkanlarını kullanmadan yüzde yüz Türk malı diyerek kandırmak.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    BU motorun siparişini verdim hafta sonuna kadar gelir.. Kullandıkça bilgiler paylaşılacak inşaallah

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    BU motorun siparişini verdim hafta sonuna kadar gelir.. Kullandıkça bilgiler paylaşılacak inşaallah
    aldıysan biraz bilgi verirmisin?

Motosikleti
    Kanuni \ Bora
    Arkadaşlar kış ayı olduğundan motorla uzun yol yapamadım ama şehir içi sürüşü çok keyifli yakıt bakımından okadar cimriki nezaman yakıt aldım unuttum valla ama yakıt göstergesi olmadığından km hesabı yapıp aldığım benzin şu kadar km götürür hesabı yapmak durumunda kalıyorum.vibrasyon yok denecek kadar az, yormuyor benı 125 cc olması etkilemiyor pek benı 2 kişi binsem bile(ben :95 arkadaş:85) ... sorusu olan arkadaşlar yazsın cevaplayayım ...

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu motor az mı sattı yoksa kullananlar buralara mı uğramıyor anlamadım ama, ben ocak 24 de motoru teslim aldım kış olmasına ve 2. motorum olmasına rağmen bugün itibariyle 815 km ye ulaşmış bulunuyorum, ilk bakımını 500 km de yaptırdım, çok hafif bir motor ,seri ve kıvrak. motor rodajda olduğu için 6000 devir ve 60 km hızı henüz geçemedim ama ilk benzinimi 480. kmde yedeğe düşünce aldım, 11,5 lt ile depo doldu yani yedek depo yaklaşık2,5 lt 2,8 lt 100 km de ilk depo bakalım diğerleri nasıl olcak..

sayın arkadaşlar bu motor 2 veya tek kişi düz yolda max kac km hıza ulasıyor.
    yazabılırmısınız.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler