Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Çelik Motor CROWN 150 - CROWN 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasan izmir neden çift silindirden uzak durmalıyız ? açar mısın konuyu biraz ?
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar.Bugün kar kış demedim.Bu motoru görmeye gittim.Resimdeki de benim.Altımdaki makina 250 CC 13.2 Kw bi alet.İşin gerçeği bu kadar güzel beklemiyordum.gidonu güzel.Kontrol paneli çok zengin yapılmış.Digital vites göstergesi var.Devir saati ve yağ seviyesini ölçen saati de var.Ayrıca deponın üzerinde şık ve ışıklarla seviyeyi ölçen bir benzin göstergesi de var.Boş vites ve hararet ışıkları mevcut.Uzun farların haricinde selektör yapmak için sol ele küçük bir buton da yerleştirilmiş.Kornası çok güçlü.Vites geçişleri rahat.Ve en önemlisi boş vitesteyken bile şaşırtacak kadar tok ve güzel bi sesi var.Benim boyum 1.86 kilom 110.Resimden de anlaşılacağı gibi .Üzerinde çok kasılmadım.Sadece sağ ayakta fren biraz kastı bacakları.Motorun plaka ruhsat dahil anahtar teslim fiyatı 3200 Ytl.Servisi hiç yedek parça sıkıntısı çekmediklerini belirtti.Bunlar sadece izlenimlerim arkadaşlar.Sizlerle paylaşmak istedim.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    criminal çok teşekkürler dostum, zahmetine değmiş doğrusu. Birçok arkadaşım da benim gibi başta bu motora önyargıyla yaklaştı tahminimce. Hala tabi sorular var kafamda.
    Mesela birçoğumuz Keeway'in modellerini bekliyoruz. Keeway'in arkasında sağlam bir firma, Motomax var. Ve yetkililer de çok ilgililer. Şu ana kadar kim mail attıysa üşenmeden cevap verdiler. Bu tüketiciye verdikleri önemi gösteriyo. Herşeyiyle olmasa da Keeway benim güvenimi kazanmış bir marka. Zamanla daha da iyi olur umarım.
    Ama şimdi bu markanın da insanlara beklenen güveni vermesi lazım. Gerek servisiyle, gerek kalitesiyle, gerek güler yüzlülüğüyle.
    Anladığım kadarıyla ilk izlenimler güzel Criminal. Tabi ki bu motoru bir de giderken görmek lazım. Üstelik bu motor gelecek olan Keewayler gibi V motor değil, bu bir dez avantajdır.
    Criminal, ilk sayfada bu motorun fiyatı 2875 YTL yazıyordu sanırım. Anahtar teslim 3250 YTL fazla olmamış mı?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    bak criminal abii tamam uğraşmışsın gitmişsin ama bu devirde ya yamamha ya suzuki ya kawasaki ya da honda ya para verilir bence sen git bu markalara bak.kesin senin baktığın motorda made in china dır.hehe

Motosikleti
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    criminal çok teşekkürler dostum, zahmetine değmiş doğrusu. Birçok arkadaşım da benim gibi başta bu motora önyargıyla yaklaştı tahminimce. Hala tabi sorular var kafamda.
    Mesela birçoğumuz Keeway'in modellerini bekliyoruz. Keeway'in arkasında sağlam bir firma, Motomax var. Ve yetkililer de çok ilgililer. Şu ana kadar kim mail attıysa üşenmeden cevap verdiler. Bu tüketiciye verdikleri önemi gösteriyo. Herşeyiyle olmasa da Keeway benim güvenimi kazanmış bir marka. Zamanla daha da iyi olur umarım.
    Ama şimdi bu markanın da insanlara beklenen güveni vermesi lazım. Gerek servisiyle, gerek kalitesiyle, gerek güler yüzlülüğüyle.
    Anladığım kadarıyla ilk izlenimler güzel Criminal. Tabi ki bu motoru bir de giderken görmek lazım. Üstelik bu motor gelecek olan Keewayler gibi V motor değil, bu bir dez avantajdır.
    Criminal, ilk sayfada bu motorun fiyatı 2875 YTL yazıyordu sanırım. Anahtar teslim 3250 YTL fazla olmamış mı?

hehe criminal abi paranın fazlasını cebe aktaracakkk...hehehe

Nuumaaaaaan.Kes floodu.İşimizi yapamıyoruz senin yüzünden burada.Millet bişeyler görsün diye uğraşıyoz dimi.les walla sanırım zam yaptılar.Ama anahtar teslimi bu şekilde.Ben yine onu bi sorarım.Daha da resmini ekleyeceğim motorun.

Motosikleti
    abi tamam kızma affet beni

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    saol criminal, emeklerin için sağol.
    dediğin gibi zam yaptılar heralde. daha biz adını yeni duyuyoruz adamlar zam yapıyo, enteresan.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /

Sade fiyatı 2950.Anahtar teslim 3200.Şimdi bayi ile konuştum.Plaka ruhsat vergi olayı için o para farkı

meLanchoLie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rus 350 Cc
    Arkadaslar bu motorlarda yedek parca olayı nasıL bilenler bilgi verirmi acaba ?
    Akıl Ile Hız Ters Orantılıdır Biri Yuksekse Digeri Dusuktur.... Ama kime ne :D
    Naber:P

Yazdım yoruma okusana dostum.Resmimin üzerinde yazıyor

Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ok hesap doğru o zaman.
    ama kendin çıkartırsan 100 YTL ye hallediyomuşsun o işleri.

Ewet ama vergi dahil değil onun içine.Sadece ruhsat plaka trasfik sirortası 6 aylık pulu 105 lira falan.Ama o ilk aldığında vergi dairesine yatırdığın para da var bu meblağ içinde.Bi de tabi ayakçıya gidiyo biraz

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    buda truva yerli bence bunun 150liliği dha iyi gibi 13 beygi fiyatı da 2300
    www.globalmotor.com.tr

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bunun sisibarı bizim sl 150 ye de uyar gibi

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı numan_tas adlı üyeden alıntı
    bak criminal abii tamam uğraşmışsın gitmişsin ama bu devirde ya yamamha ya suzuki ya kawasaki ya da honda ya para verilir bence sen git bu markalara bak.kesin senin baktığın motorda made in china dır.hehe
    Dostum senin motor kaç model? Ybr'de made in china . İstersen Yamaha bayini ara sor.

Atasözü:
    Yilan kendi egrisin bilmez
    Deve boynun egri der.
    Sadobey

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)

criminal iyi bak

Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    Yaanlız bunlar sadece nazilli de satılıyor sanırım
    bilader sen chopper alacaksan salcano diye bisiklet var ya onun da motoru geliyo 250cc çift silindir chopper güzel motor gibi geldi bana celikten saglam bi marka oldugu kes1n daha ozel1kler1 yok s1tede ama y1ne b1 bak.
    [FONT="Arial Black"][I]Daima en iyiye...[/I][/FONT]

Alıntı most_wanted adlı üyeden alıntı
    bilader sen chopper alacaksan salcano diye bisiklet var ya onun da motoru geliyo 250cc çift silindir chopper güzel motor gibi geldi bana celikten saglam bi marka oldugu kes1n daha ozel1kler1 yok s1tede ama y1ne b1 bak.
    Sağol beni düşündüğün için kardeş.......O elemanlara da mail attım.Kardeşim nedir internet siteniz ne diye.Daha cevap dönmediler...

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Evet bugün Crown modelini görmeye Sirkeci'ye bayisine gittim. Güzel makina. Bence fiyatıda uygun. Criminal'in dediği gibi vergi+sigorta+plaka+ruhsat dahil 3200 diyorlar. Ayrıca maxi scooterlarıda çok güzel. Kymco'ya benzettim hatta tıpatıp aynısı denilebilir.
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    koca alet 7.5 hp mi.sürünür bu bee...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler