Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Benelli Tornado 302R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Çinli kardeşler sanki yeni kasa CBR500'den esinlenmişler!. Bana mı öyle geldi..?...

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Fiyati 15.800 olabilir,baska bir sey mi dileseydim?
    Neyse kendi actigim konuya bakayim...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    önce çift disk, bi de abs var sanırım, baya iyi olmuş.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli kardeşler sanki yeni kasa CBR500'den esinlenmişler!. Bana mı öyle geldi..?...
    Çinli kardeşler ? Ön kafa grenajı dışında pek bi benzerlik yok ha bide her iki modelde çift teker Modelin kesin geleceği belli oldu mu arkadaşlar ? konu açılmış ama benelli sayfası kesin birşey paylaşmadı şuana kadar

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli kardeşler ? Ön kafa grenajı dışında pek bi benzerlik yok ha bide her iki modelde çift teker Modelin kesin geleceği belli oldu mu arkadaşlar ? konu açılmış ama benelli sayfası kesin birşey paylaşmadı şuana kadar
    Tanıdığım bir distribütör Kesin diyor. TRK 500 , Tornado 302 ( bizde 250 gelecek ) , TNT 135 ( 125cc gelecek / grom a benzeyen )

Leoncino gelmeyecek sanırım o seneye 2018 e sarkacak

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıdığım bir distribütör Kesin diyor. TRK 500 , Tornado 302 ( bizde 250 gelecek ) , TNT 135 ( 125cc gelecek / grom a benzeyen )

Leoncino gelmeyecek sanırım o seneye 2018 e sarkacak
    TRK 502'nin geleceği haberi çok önceden yapıldı TNT135 ise kullanıcılar arasında öngörülen bir modeldi adamlar heralde takip ediyor kullanıcılarını pazarda daha fazla model için uygun fiyatlı motor şart tornado 302 sürpriz bir model oldu fiyatı ne olacak acaba ?
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    TNT 250 den 1000 tl fazla olur diye düşünüyorum.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 den 1000 tl fazla olur diye düşünüyorum.
    Tasarımdan dolayı biraz daha fazla fark edebilir birde bunlar euro4'e uyumlu mu avrupa şartları geneli ülkeye getirilen tüm modeller artık euro4 olmalıdır diye okudum bi yerde euro4 fiyatı etkiliyormuş çok bilgim yok

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Merhaba arkadaşlar model kesin gelecek mi ? Duyumlar sağlam mı yani şimdiden fiyat konuşuluyor ama Benelli'den resmi bir haber yok şuana kadar.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Bilmeden sallamakta bir numarasınız Benellinin Tamamı çinli değil tasarımı hala italyanlara ait
    Grenajın üzerindeki İtalya bayrağı durumu yeterince izah ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Açıkçası Leopacinoyu heyecanla bekliyordum

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı Fat!h33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeden sallamakta bir numarasınız Benellinin Tamamı çinli değil tasarımı hala italyanlara ait

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Moruk İtalyanlar böyle çirkin motor tasarlamaz
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

%100 yüzü Çin kardeşim...Biraz araştırsan öyle BOŞ sallamasan diyorum....AEA Eicma videosunda bile dile getirdi (TRK 502'yi içelerken)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bu aralar Mondial RX-3 Evo'nun yan karenajlarına BMW logosu yapıştırıyor kullanıcıları, şimdi bu motosiklet Alman malı mı oldu?
    The Power of The Dreams.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    şuanki orta sınıf motorlara göre hemen hemen aynı tasarıma sahip. tek farkı rengi olmuş.
    şu kafa grenajında bir türlü asi olmayı öğrenemediler. enduromu yapıyorsun reyzing mi belli değil. daha asi daha çapkın şeyler istiyoruz

Motosikleti
    Kuba Superlight
    %100 yüzü Çin kardeşim...Biraz araştırsan öyle BOŞ sallamasan diyorum....AEA Eicma videosunda bile dile getirdi (TRK 502'yi içelerken)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Bu aralar Mondial RX-3 Evo'nun yan karenajlarına BMW logosu yapıştırıyor kullanıcıları, şimdi bu motosiklet Alman malı mı oldu?
    Gereksiz tartışmalar devam ediyor Benelli üretimlerini İtalya'da gerçekleştiriyor ama o motorlar bize gelmiyor bizim gibi 4. 5. sınıf ülkeler o parayı veremediğği için Çin'den ucuz imalat ile geliyor paran varsa git İtalya'ya al tam orjinal motorunu gel tasarım kalite ve motor hala italyan

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Ne kötü değil mi Çin malı olması ? İyi olan bir şey sırf üretim yerine bakarak kötülemek nasıl bir şey hiç anlayamadım ?
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kötü değil mi Çin malı olması ? İyi olan bir şey sırf üretim yerine bakarak kötülemek nasıl bir şey hiç anlayamadım ?
    Çin'de üretim yapmayan hiç bir marka yoktur diyebiliriz neredeyse. Sebeplerini burada saymaya gerek bile yok ucuz iş gücü vs. Benelli Çin'de bir fabrika ile ortaklık yaptı ama firma ortaklığı değil üretim ortaklığı Benelli tasarlayacak belirli bir kalitede Çin firması üretecek hatta şöyle bir bilgi vereyim RKS motor Titanic 150-s modelini bile Benelli tasarlamış Mj gruo yani Kuba ciddi anlamda Benelli tasarımını ülkeye getiriyor kimse çamur atmasın arkadaşlar araştıırn
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yahu onu bunu geçtim, mesela TNT 25'e bakınca motor güzel, kullananlar memnun ama sen gidip at gözlüğü takıp "ben Japon'dan başkasını tanımam" dersen bunun inandırıcılığı olmuyor. Bugüne dek Benelli'nin yaptığı hiçbir motordan kullanıcılar pek şikayetçi olmadılar. Daha hala neyin muhabbeti yapılıyor ? Şu resimlerde görünen motora kalitesiz diyen adam kusura bakmasın bir halttan anlamıyordur.
    Erwin ve bursalıali bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki yıl önce Benelli TNT 250 nin kapısından döndüm.Çok araştırdım fakat beni tatmin etmedi.Bu demek değil ki kalitesiz bir ürün.
    Umarım alan arkadaşlarımın başı ağrımaz.Bence Ülkemize yeni giren markaların,Bajaj örneğini dikkate almaları gerekir.Önce piyasa yap ,Halk seni sevsin .

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki yıl önce Benelli TNT 250 nin kapısından döndüm.Çok araştırdım fakat beni tatmin etmedi.Bu demek değil ki kalitesiz bir ürün.
    Umarım alan arkadaşlarımın başı ağrımaz.Bence Ülkemize yeni giren markaların,Bajaj örneğini dikkate almaları gerekir.Önce piyasa yap ,Halk seni sevsin .
    TNT 300 geldi hemen geri gönderildi sonra alternatif olarak 250 geldi baktılar ki satılmıyor piyasaya daha ucuz ürünler lazım önce güven getirdiler tnt 25'i bir dönem gümbür gümbür yok satıyordu adamlar baktı marka iş yapacak bu sene yükseltiler tornado 302 ve trk 502 tabi bunların dışında düşük cc bir model daha lazım oda ya tnt 135 tada tnt 15 olacaktır şuan için iyi gidiyorlar fiyatlar böyle olmaya devam ederse süper olacak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)