Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

piaggio zip 100 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apache 2009
    arkadaşlar piaggio zip 100 almak istiyorum ayagımı yerden kessin yeterli bu motor hakkında hiç bir bilğin yok bu konu hakkındaki bilgi ve görüşlerinizi bekliyorum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben olsam alırdım.

Motosikleti
    apache 2009
    hocam motor hakkında tam olarak bişi diyebilirmisin huyu suyu nasıldır. bundan önce apacge kullanıyodum satmak zorunda kaldım şimdi ise ayagımı yerden kesicek işe gidip gelebilicegim bi motor arıyorum ilk scooterim olucak onun için adam akıllı bişi almak istiyorum http://www.sahibinden.com/piaggio_zi...XQQdisplayitem
    hatta bunu almayı düşünüyorum ...

Alıntı alioyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motor hakkında tam olarak bişi diyebilirmisin huyu suyu nasıldır. bundan önce apacge kullanıyodum satmak zorunda kaldım şimdi ise ayagımı yerden kesicek işe gidip gelebilicegim bi motor arıyorum ilk scooterim olucak onun için adam akıllı bişi almak istiyorum http://www.sahibinden.com/piaggio_zi...XQQdisplayitem
    hatta bunu almayı düşünüyorum ...
    Ben de incelemiştim bu Zipi hatta dedim o olmasın oymuş.
    Kesinlikle. Scooter kullanıcısı ile git veya motorcuna göster mutlaka.

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de incelemiştim bu Zipi hatta dedim o olmasın oymuş.
    Kesinlikle. Scooter kullanıcısı ile git veya motorcuna göster mutlaka.
    sagol hocam

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Ufak tekerlek ve yapısı ile cüsseli biriysen sıkıntı olabilir ancak seni üzmez, ayağını yerden keser diye düşünüyorum. Performans namına pek birşey bekleme, bakımları aksatılmamış ise fiyatı da gayet uygun al gitsin...

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    Bu motor ile hic sorunsuz 7000 km yaptim hemde Ukrayna gibi yollarin cok bozuk oldugu bir ulkede . Sadece asiri yukleme nedeniyle amortisoru patlatmistim. Performans bekleme filan diyorlar .... daha ne performans olsun ben anlayamiyorum. Artcim ile birlikte yaz -kis uzun yollarda kullandim.( bagaj olarak da 20 kilo ) ... Piaggio markasina olan saygim bu motor sayesinde oldu.
    Uzun yolculuklarda kucuk tekerlekler hakikaten sorun oluyor. Kucuk cukurlar dahi dengenizi bozabiliyor. Sehir icinde ve asfalt uzun sehirlerarasi yollarda ( otoban haric ) seni uzmez.

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak tekerlek ve yapısı ile cüsseli biriysen sıkıntı olabilir ancak seni üzmez, ayağını yerden keser diye düşünüyorum. Performans namına pek birşey bekleme, bakımları aksatılmamış ise fiyatı da gayet uygun al gitsin...
    187 cm boyundayım zayıfım hocam cussem yeterli bence tavsiyen için sagoll

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:39 ----------

Alıntı Cem 1958 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor ile hic sorunsuz 7000 km yaptim hemde Ukrayna gibi yollarin cok bozuk oldugu bir ulkede . Sadece asiri yukleme nedeniyle amortisoru patlatmistim. Performans bekleme filan diyorlar .... daha ne performans olsun ben anlayamiyorum. Artcim ile birlikte yaz -kis uzun yollarda kullandim.( bagaj olarak da 20 kilo ) ... Piaggio markasina olan saygim bu motor sayesinde oldu.
    Uzun yolculuklarda kucuk tekerlekler hakikaten sorun oluyor. Kucuk cukurlar dahi dengenizi bozabiliyor. Sehir icinde ve asfalt uzun sehirlerarasi yollarda ( otoban haric ) seni uzmez.
    ben bu motoru işe gidip gelmek ve hafta sonları ufak gezintilere çıkmak için kullanıcam hocam. Herkez ufak tekerleklı motorlardan uzak dur çok dengesiz kazaya çok meyilli die uyarıyolar zip benim ilk Scooterim olucak ama piaggio yuda herkez tawsiye ediyo bu konudada kararsız kaldım

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    bende Piaggio dan vazgecemedim. Ancak kucuk tekerlek meselesinden cok cektigim icin 2. el 16 jant Carnaby aldim. Eger imkaniniz varsa maxi scooter alin derim. hele 187 cm boyunuz nedeniyle bence mutlaka buyuk jant alin derim. Rahat edersiniz. 15-20 beygir gucu de sizin gezilerinizde kolaylikla artci ( veya bagaj ) alabilmenize imkan verir.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Daha önceden yazılmıs bıraz yazı buldum
    Motorun avantajları

100 cc oldugu icin vergiden muaf
    benzini koklar

8 beygir gucunde ve 85 kg oldugu için cok ataktır

Piaggio nun diger 100cc si fly dan 2 beygir daha gucludur

sekli diger scooterlardan farklı oldugu icin ilgi ceker

Bence sana gelmez

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önceden yazılmıs bıraz yazı buldum
    Motorun avantajları

100 cc oldugu icin vergiden muaf
    benzini koklar

8 beygir gucunde ve 85 kg oldugu için cok ataktır

Piaggio nun diger 100cc si fly dan 2 beygir daha gucludur

sekli diger scooterlardan farklı oldugu icin ilgi ceker

Bence sana gelmez
    SZMAN KARDEŞİM Bİ TARAFTAN MOTORU ÖVÜYOSUN Bİ TARAFTAN SANA GELMES DİYOSUN İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM PEKİ NE ÖNERİRSİN SEN

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı alioyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SZMAN KARDEŞİM Bİ TARAFTAN MOTORU ÖVÜYOSUN Bİ TARAFTAN SANA GELMES DİYOSUN İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM PEKİ NE ÖNERİRSİN SEN
    ben övmüyorum motoru sadece bu motor ıcın forumda yazılmıs bır yazı buldum senınle paylasmak ıstedım bws lere bak derım bana kalırsa ama hıc motor almamanı onerırım sana

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben övmüyorum motoru sadece bu motor ıcın forumda yazılmıs bır yazı buldum senınle paylasmak ıstedım bws lere bak derım bana kalırsa ama hıc motor almamanı onerırım sana
    NEDEN MOTOR ALMAMI ÖNERMİYOSUN Kİ SZMAN ALMİM OZAMAN SENİNKİNİ KULLANIRIM

Motosikleti
    Piaggio CARNABY
    butceniz ne kadar ?

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı Cem 1958 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    butceniz ne kadar ?
    1000 / 1500 lira arası bütcem var ...

Motosikleti
    Piaggio FLY
    187boy ile Zip kullanmak biraz konforsuz olabilir ancak kısa mesafede işimi görsün diyorsan seni üzeceğini sanmıyorum, piaggio sonuçta... O bütçe ile Kymco Agility de düşünülebilir, 12"jantları ve yüksek selesi ile daha uygun bir seçenek gibi gözüküyor.

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    187boy ile Zip kullanmak biraz konforsuz olabilir ancak kısa mesafede işimi görsün diyorsan seni üzeceğini sanmıyorum, piaggio sonuçta... O bütçe ile Kymco Agility de düşünülebilir, 12"jantları ve yüksek selesi ile daha uygun bir seçenek gibi gözüküyor.
    hocam işimi görsün die alıcam zaten benim günde taş çatlasın 10 km yok yapıcam kagıthaneden okmeydanına okmeydanından kağıthaneye ayagımı yerden kessin yeter piaggio saha saglam ve dayanıklı die duydum o yüzden zip 100 almak istiyorum ...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    activa da alabilirsin parça fiyatları daha uygun ama zip daha güçlü
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    japondan şaşmayın. italyanların yedek parçasının pahalı olduğu söylenir hep. kymco'lar güzel ama o fiyatlara bulabileceğinizi sanmıyorum.

size honda activa diyeceğim. onca kurye tercih ettiğine göre bir sebebi olmalı. boyunuzu fazla kafanıza takmayın; demişiniz zaten günde kullanacağım 10 km. diye. ileride bütçenizi düzeltince, gönlünüze göre en kralını alırsınız.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Evet hep söylenir yedek parçası pahalı diye, o zaman bugün düzeltelim Maslak Ferco Servis'te balata,filtre,yağ gibi şeyler 25er TL'ye değişebiliyor ki bence gayet makul.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler