Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kanuniden 200 cc racing hemde 2999 ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    arkadaslar hep arardık ya.Kanuni 200 cclik racing getirmis.ustelik fiyatıda 2999
    Ben su anda cbf 250 icin hayal kurma asamasındayım.Malum 7000 e yakın fiyatı bize baya bi uzak gibi.ama arastırırken bunu gordum.Su anda kanuni kullanıyom.jant akortu,bir kac defa lastik patlaması gibi sorunlar dısında oyle motorla ilgili buyuk bi problem olmadı.bunu almak da bu yaz olabilecek gibi ama yinede kararsızım(ah honda hic mi insaf yok mondial 250 mct 3000,cbf 7000 tamam kalite desen muhtesem ama 5000 yap 4500 yap ne 7000 )size de ozelliklerini ve resmini koyuyorum bi fikir verirseniz sevinirim.

http://www.kanuni.com.tr/Modeller/Racer.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    abi buna bu barayı vermek yerine kesinlikle titan yada ybr almayı tavsiye ederim!!!!!!!!!!!
    Bir gün herkes racing'ci olacak!!!

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Bu motoru ben de inceledim.Kanuni servisleri bu motorun Türkiyede Kanuni yazısının kapatılarak 15000 Km test edildiğini belirtiyorlar.Size iki resmini yayınlıyorum.Bu arada büyük olan resmi indirip zoom yapın.Şanzımanın az sol tarafındaki bakalit yüzeyde deer yazdığını göreceksiniz.Bu motor deerin geliştirilmiş hali sanırım.Ama tahminimce satacak.
    İşte resimler;

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Tipi biraz itici, eski racinglere benziyor. Assagidaki resim 1985 Kawasaki GPz750
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    2006'tya gişrmişşiz 85'deki modellerin görünümünü kullanıyolar, zorla çirkin motor yaratmaya çalışıyolar, iç racing havası yok, buna bindiğimde hiç racing tadı hissediceğimi sanmıyorum maalesef. dah çok titanların geliişrilmiş motor ve görünümlüsü diycemde titanın bile görünümü daha güzel =)
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

beratx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence buna verilen paraya yazık bence bunun yerine biraz daha bekleyip 600cc 2.el bir racing almak daha mantıklı

mj_gkhn87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    iyi güzel ama dedemin racinglerine benziyor. bence 2. el bir 600cc al.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Arkadaşlar ağırlığı, sele yüksekliği gibi fiziksel özzellikleri biliniyor mu?

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor 1 Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Hacmi 193,2 cm3
    Maksimum Güç 14,96HP/7500 dev./dk.
    Soğutma Sistemi Hava
    Çalıştırma Elektrikli / Pedal
    Ön Fren Disk
    Arka Fren Tambur
    Yakıt Tankı Kapasitesi 13 Lt.
    Yakıt Tük. Ort.(Lt/100 km) 2,9 Lt.
    Ön Lastik 90/90-18
    Arka Lastik 130/70 - 18
    Boyutları (mm) 2060x715x1155
    Ağırlığı 140 kg.

Biraz agir galiba. cbf 250 138 kilo.bu hem 140 kilo hemde 200cc.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye öyle diyosunuz beyler ya nolstalji yapmak isteyen racingciler için en güzeli işte bu Gerçekten bende ilk gördüğümde inanamadım düşüncelerimin,beklentilerimin çok altında çıktı...Görüntüsü eski racingleri andırıyo bence de şahsen ben hiç beğenmedim...Tabi birde yakından görmekte fayda var.

psr10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    arkadaslar ıkıncı el racıng alın falan yazmısınız nama ıkıncı el racıng bu fıaata bulunmaz hem bulunsada onun modelı baya dusuk alur hem masralı parcası bulunmaz hemmm en onemlısı eskı olacagı ıcın mutlaka karbıratorlu olur vee ısın gucun yemeden ıcmeden benzınlıklere calısırsın heheh kanunıyse ıstedıgı kadar goruntu olmasın sıfır arkadaslar sıfırrrrrr yanı ıkı sene garantısı var parca garantısı var sonrakı yıllarda. ve 200 luk yanı yeter ınsan yetınmeyı bılsın yeter yanı

mavi_r1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sımdı fıyat olarak 3000 ytl denmıs ama bence bu fıyatın uzerıne 3 mılyardaha koyup 98 model 900 cc bır suzuki rahatlıkla alınabılır bu motor yenıde n dırılmıs bır racınge banzıyorr alımaz bence bundan olsa olsa tarktor olur racıng olmaz zaten kanunı nın yaptıgı mototrların cogu sacma eger kanunının cıkarmıs oldugu cross motoru goren varsa ne demek ıstedıgımı cok ıı anlar bence

tolga_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım iii gusel demişsin ama biras ozelliklerinden bahsedelim yada cbr 125 r ile kıyaslıyayım para farkına deydigini anlıcaksın
    200 cc 140 kilo ------------ 125 cc 115 kilo
    hava sogutma ki motoru eskitir -------sıvı sogutma motoru eskitemezsin uzun yola gider
    agırlık 140 dedik bu agırlıkta 15 hp ile biras zor zacing olur
    7500 devir kanuni 200 racer ----------125 lik cbr 10500 devir
    devir demek guc demek bence 140 zor gorur bu kanuni ve 3 senede hasat olur cunku insan guclu diye yuklenmek istiyecek falan filan
    -----------tek gecerim HONDA CBR 125 R ---------------
    bende inşallah bu yaz degil obur yaz honda daha iii bişey getirmezse alıcam
    bu motor tutkusu vazgecilmez yahu :D

arkadaşlar bence kanuni olduğu için önyargılı yaklaşmışsınız.renklerin dağılımı desenler biraz saçma olmuş ama bence 3 milyara iyi bi başlangıç motoru gibi duruo.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya zaten kanuni bu motoru millet asfaltlarda kapışsın diye yapmamış ki.Gençler binsin biraz şekil farkı olsun diye yapmış.Tek eklenen fark scooter kavramına göre daha seri bir sport vitesli motor oluşumudur.Zaten fazlasını yapacak olsalar fiyatı da fazla olurdu.Bu sadece tercihen başlangıç için racing mantığını kavramaya yönelik bir motor.Fazlasını bekleyen de sunan da yok zaten

muk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çırkin olmus eki bir havası var sanki.
    [img]http://www.myehost.de/resim/images/rzO67955.jpg[/img]

Arkadaşlar herkesin bütçesine göre motor var. Kanunide kimseye cbr den üsttün dememiş. Adam fiatını ve teknik özelliklerini yazmış. İster alırsın ister almazsın. Cbr içinde herkes hala bişeyler söylüyo ama alıp kullanan arkadaşlarımız var. Ben kanuninin bu motorla iyi bir satış grafiği yakalayacağına inanıyorum. Ama bu motor başka bir marka altında da satılmakta şu an piyasada. Aslında kanuni firması çinden getirdiği bu motorların başka isim altında türkiyeye ithal edilmemesi için fabrikasıyla anlaşması lazım. Diğer marka motorunda Kanuninin getirdiği motorunda yapıldığı fabrika aynı sanırım. İnsanların kafası karışıyor. Birde bayilerin satış yapabilmek için araya kattığı gerçeği yansıtmayan bilgiler işin içine girince iyice allak bullak oluyoruz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Motorun ozellikleri veya fiyati problem degil, isin kotu yani bir motor yapiyorsun malzeme kullaniyorsun onu duzgun bir seklin icine oturtmuyorsun.Birazcik daha cekici yapsalar alanda satanda kazanir. Su motorun dizaynini birazdaha cekici yapsalardi, motor dizayni birazcik hayal gucu, en azindan hatlarini kutu gibi sert degilde biraz oval yapsalardi daha fazla satarlardi. Benim demek istedigim sirf motor yapmak icin motor yapmasinlar. Ne kadar ekmek, o kadar kofte demeyin, eline almissin kalemi biraz daha duzgun yapin dizaynini, degil mi ama?
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Bu sene yollarda çok Kanuni olacak... Her zevke ve bütçeye göre model var. Helal olsun Kanuni'ye... Türkiye'yi iyi analiz etmiş... Ben de mart ayında Tiger 250 alacağım inşallah... Allah herkese gönlündeki motoru versin...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Fiyat çok komik ama ya, 2999 YTL
    Bari 2999,95 ya da 2999,99 falan yapsalarmış

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler