Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kanuniden 200 cc racing hemde 2999 ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam. bu motor da in ve aynısı zealsun ve zhongshen de de var. görüntü sadece o kadar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    raven ın dedıgı gıbı zealsunda da war aynı model benzerı koftı bence bu motorlar race tadı wermez ınsana bıraz daha bekleyıp daha ıyı bısey almakta yarar war..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hep aynı hep aynı arkadaşlar ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusu
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    tüm yazılanları okudum, ben de çoğunluğun olduğu gibi bu motosikletin eski tipli olduğunu ve hiç çekici olmadığını düşünüyorum. ikinci olaraksa bazı arkadaşlar söylemiş Kanuni niye böyle bir motor yapmış falan diye, bu motoru Kanuni yapmamış arkadaşlar Kanuni gitmiş Çin'den satın almış gelmiş bize satıyor.

sanırım bu Kanuni Racing, CBR125'in pahalı olduğunu düşünen yani daha ufak bütçelere hitap edecek bir model. Tercih meselesi tabi paran yoksa yapacak bişey de yok fakat bence Kanuni'den çok daha güzel ve fiyatı ona yakın bir model daha var Ramzey 150 Racing, hem de fiyatı 3.495 YTL. CBR 125 alamayan arkadaşlar bence Kanuni'den daha çok Ramzey'i düşünmeliler.

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Boyutlar: 1940 mm x 689 mm x 1099 mm
    Motor Tİpi: Tek Silindirli 4 Zamanlı Hava Soğutmalı
    Silindir Hacmi: 149.4 cc
    Max. Güç: 14 Hp.
    Çalıştırma: Tipi Elektrikli
    Lastik Ebat: Ön/Arka 100/80 - 17 , 70/90 - 17
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Disk
    Ateşleme: Elektronik CDI
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Hidrolik Prolink Amartisör
    Ağırlık: 126 Kg.

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Gazsesi eğer motor hoşuna gittiyse illa da racing diyorsan al kardeşim bu fiata nerede bir 2. el racing bulacaksın (3-4 milyar ilave etsen bile)

mavi R-1 demişki 3 milyar daha ilave et bir 98 model Suzuki 900 lük al demiş
    Suzuki Srad 750 kullanıcısı olark diyorum ki Suzuki nin 900 lüğü yok (600, 750, 1000 CC var)
    senin ancak 6.000 YTL ye ulabileceğin motor 96 model bir kawa olabalir (kawanın parça probleminden dolayı fiatı diğer japonlara göre daha düşük) tabiiki buna da çok iyi baktırmak lazım nerede Suzukiyi 6 milyara alıyosun hemde 98 modelini böyle bir motorun temizini 8.000 YTL den aşağı alamazsın

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    bence kanuninin bu yeni modellerinin hiç birinde tip yok gibi.bence yeni yıla daha modern tasarımlarla girmeliydiler.ben yamaha kullanıyorum ama türk markasında ramzeyin yeni 150 cc racingi daha güzel bence

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ya arkadaşalar, bu ve bunun ayarında motosikleti almayı düşünen arkadaşların %90'ı motosiklete yeni başlayacak olan veya tecrübesi çok kısıtlı olup tecrübe edinmek isteyen arkadaşlar oluyor. Siz adama git ikinci el 600'lük al diyorsunuz, ya tez elden adamı öldürmek niyetindesiniz ya da motoru aldığı paranın 2 katını servise bayılsın isteyerek kötü niyetli düşünüyorsunuz.

Parası çok olan ve belli bir tecrübeye sahip hiç kimse gidip Kanuni, ramzey veya cbr 125 almaz, gider çok daha kaliteli onu tatmin edecek bir motosiklet alır. Bi düşünün bu insanlar niye bu motorları almak istiyorlar diye? konu sadece para mı sizce? Hem demgah'ın dediğine katılıyorum bu paraya değil, 6000-7000 YTL'ye hangi super sport alınıyomuş?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6000-7000 tl ye ancak 10-12 yaşında bir alet alınır.... daha genç bi alet ölmüştür eğer bu fiyata indiyse bu fiatlara alacağınız alet te size 1 senede en az 3-5 milyar sorun çıkartır....illa sport diyenlere zealsun-kanuni-çelik gibi markaların 200 cc sportlarını tavsiye ederim.... en azından sıfır olur ve garantisi olur...ha ben biraz daha çıkabilirim diyen olursa onada hyosung gt 250 R yi tavsiye ederim....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

arkadaşlar yakından zealsun 200cc ligini yakında gördüm resimdekiyle alakası yok cok şık ve büyük bi motor egzos parlak metal renk tüp modelinde lastiklerde gercekten gayet büyük cbr a göre daha dengeli bi alet ben onu tavsiye ederim satış fiyatta 3.600ytl eger bursada olan varsa ciddi indirim yapturabilirim arkadaşım zealsun satış bayisi olursa motorcu_sercat@hotmail.com veya 05354551498

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    VAZGECTİM
    arkadaslar bir motordan bekledigim bence en onemli sey sorun çıkarmamasıdır,bir bindimmi 500 km tık demeden gitmesidir.Su andada kullandığım icin cin markası bir motorda ne yazıkki bu mumkun degil.
    bazı arkadaslar 6-7 bine racing al demisler.o kadar param olsaydı inanın bir saniye dusunmeden cbf'nin siparisini verirdim.
    su anda aklımda olan 4000 civarına en fazla 20000 kmde bi twister almak.
    Herhalde en iyisi bu.
    Tüm fikirleriniz için cok cok tesekkur ederim.

Motosikleti
    jinlun 150cc kırmızzzzzı
    bence bu turbo scooter siz öyle göründüğüne bakmayın gizli cevherrr

bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    ilnapoli gösterdiğin ramzey cbr 125 e çok benziyor.Üstelik bu motor 150 cc fiyatı iyi bence 151 rs düşünüyordum ama bu da güzelmiş ben bunada bir bakıyım teşekkür ederim motoru burada tanıttığın için

rockerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan trophy 150 atv
    işin gerçeği,sadece başlangıç seviyesindeki sürücüler için uygun bir motor, ne fiyat nede cc olarak kasmaz.ama atv tercih ederim.
    ROCKERX...

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Herkesin motosiklete ayırabileceği bütçe farklıdır. Bu motorda fiyatına sıfır, garantili ve yedek parça bakımından 7-8 yasında bir japona göre daha avantajlı görünüyor. Görüntüde birçok kişinin takıldığı nokta. Eski racinglere benzediği konusunda sanırım kuyruk şekline takıldınız. Kuyruk Kawasaki GPZ ye benzediği için olabilir. Gördüğüm kadarıyla CBR 125 e göre daha kalın bir görüntüsü var motorun. Bu motordan, bahsedilen 2 nci el makinelerdeki güç ve performans beklenemez tabiiki ama isme de takılıp önyargılı davranmamak gerek. Motor yerinde görülebilir ve incelenebilir bence. Kısıtlı bütçeye sahip başlangıç yapmak isteyen. Görüntü isteyen arkadaşlara uyar bence.
    Sadobey

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yalnız Ramzey otomatik şanzıman.Kanuni 5 vitesli.Bnu da ayırt etmeliyiz diye düşünüyorum

tolga_xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx 125
    motorun yabancı bı sıtede gordum sanırım aynısı paylaşmak istedım bakın derım cok cırkın http://www.adpost.com/ph/vehicles/3862/

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolga_xxx adlı üyeden alıntı
    motorun yabancı bı sıtede gordum sanırım aynısı paylaşmak istedım bakın derım cok cırkın http://www.adpost.com/ph/vehicles/3862/
    aynısı değil. kanuninin motoru racing olamaz sadece benzetmeye çalışmışlar ama olmamış. ergonomi yok. motorun gidonu racinge göre fazla yüksek.

Ayaktan calistirmali ve arka firen tamburlu olmasaymis daha iyi olurmus.Bir de 140 kg ve sivi sogutmasi yok.

http://www.loncinmotor.com/cw/gsol/p...=1138794036878

Adresinde de resim ve teknik bilgi var.

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Berbat bi motor ya buna bu para verilmez gider ybr,suzuki gn125 gibi bişiler alırım sanki 80 li yıllardayız zaten çinde ürttiriyolar kanuniyi

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Berbat bi motor ya buna bu para verilmez gider ybr,suzuki gn125 gibi bişiler alırım sanki 80 li yıllardayız zaten çinde ürttiriyolar kanuniyi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler