Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

isyan ettiren 150 hs

Motovento
    REKLAM ALANI
    sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Size bir kaç sey anlatayim.mondial 150 hs motorum vardi:
    ..ilk 2 haftada Karburator değişti..
    ..yaqlaşik 500 km olmadi manifold garantiye filanda soktutamadim kavga filan girla
    ..sonra marş motoru basmamaya basladi sanirim 700 kmde
    ...aku deişti...olmadi
    ....sonra baktilar marş motoru komurune bir halt olmus...deişti
    ...yine bigun basmadi sabah baktik bir yeri gevşemiş...tabi bu sabahlari çalişmayinca ben 20 tl odeyerek araba tutuyorum ve ustaya goturuyoruz...
    ..surekli servise girdiği halde yolda kayişi Koptu...
    ...Marş motoru 2 kez deişti..
    ...kayişi tutan bilyali onde bulunan bir parca var o dağildi ne varsa kayiş filan onlarida kopardi..piston filan ne varsa dağitti son vakka olarak.
    yine manifolt ve defalarca manifolt..DAHA AKLİMA GELMEYEN VE SABREDİP SİNİRDEN ANLATAMADİĞİM Bİ SURU SEY..
    ben bu motoru kitapçikta yazdiği kilometrelerde servise goturup garanti işlettim imza attirdim ama ne garanti aldim ne de adam gibi hizmet.tum bunlar konyada oldu.1 sene ve 14500km sonunda sattim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun,kurtulmuşsunuz püsküllüden. Motor işi ucuzluk değil en başta güvenilirlik gerektirir.
    Umarım niyeti ucuz motosiklet alıp kullanmak olan yeni motor sahibi olacak hevesliler bu yaşadıklarından ders alabilir.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sattığına sevindim. Gerçi alan arkadaş için durum iyi gibi görünmüyor.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şimdi bişey yazacağım biri girip "yaa bende aynısı var hiç sorunum olmadı beni üzmedi sen kullanamamışsın" deyip sitem edecek ki bu doğaldır çinlilerde... geçmiş olsun kurtulmuşsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    yoq be qardeşim ii qullandim...hiç bir qere dusmem ufaq bir haqimiyetsizliğim motoru zorlamam yoq..sana bişi diyimmi ustalardan oluyo bole..sen ustune dusuosun die hep geliceğini anlayip hep yarim yapiolar bişileri..

Motosikleti
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoq be qardeşim ii qullandim...hiç bir qere dusmem ufaq bir haqimiyetsizliğim motoru zorlamam yoq..sana bişi diyimmi ustalardan oluyo bole..sen ustune dusuosun die hep geliceğini anlayip hep yarim yapiolar bişileri..
    kardeş uyarmadılar deme birazdan seni uyarırlar lütfen imlaya dikkat edelim türkçemize sahip çıkalım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    wallah ne bilim kardeşimm hatalıdır büyük ihtimal bende de var ALLAHA ŞÜKÜR DAHA HİÇ BİR SORUN YARATMADI KM DE BELLİ
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    bilgisayarimin klavyesi bozuk ''k'' harifini kopyala yapiştir yaparak yaziyorum..uzgunum..
    meğer çin mali motor ne kadar kaliteliymiş ve dayanikliymiş ta ben bilmiyormuşum.hatta kimsenin haberi yokmuş.sanki tek sorun benim motorumda çikmiş.binlerce insan yalan soluyormuş.sizin ve sizin gibi sorun çikartmayan motorlar istisna arkadaşlar..dicek bişey bulamiyorum..o zaman haydi koşalim mondial bayilerine herkes birer mondial alsin nie para veriyoruz ki japon mallarina vs..

Motosikleti
    Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallah ne bilim kardeşimm hatalıdır büyük ihtimal bende de var ALLAHA ŞÜKÜR DAHA HİÇ BİR SORUN YARATMADI KM DE BELLİ
    ben ne dedim

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisayarimin klavyesi bozuk ''k'' harifini kopyala yapiştir yaparak yaziyorum..uzgunum..
    meğer çin mali motor ne kadar kaliteliymiş ve dayanikliymiş ta ben bilmiyormuşum.hatta kimsenin haberi yokmuş.sanki tek sorun benim motorumda çikmiş.binlerce insan yalan soluyormuş.sizin ve sizin gibi sorun çikartmayan motorlar istisna arkadaşlar..dicek bişey bulamiyorum..o zaman haydi koşalim mondial bayilerine herkes birer mondial alsin nie para veriyoruz ki japon mallarina vs..
    begenmedıysen gıdıp japon al kardesım nıye camur atıyorsun 20000kmdır kullanıorum butun parcaları orjınal gel sana servıs belgelerını gosterıyım.istisna falan deıl antalya mondıal yetkılı bayısıne gıt orda 40000de 60000de mondıaller gelıor bakıma daha sen bakamadıysan bız napalım sımdi??

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    beğenmedim evet..gittim xt 600 aldim
    olan olay gercektir..çamur atmak ise olmayan şeyleri uydurmaktir ve haksiz yere kötülemektir..

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bişey yazacağım biri girip "yaa bende aynısı var hiç sorunum olmadı beni üzmedi sen kullanamamışsın" deyip sitem edecek ki bu doğaldır çinlilerde... geçmiş olsun kurtulmuşsun

kendimden alıntı yapmaya bayılıyorum

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    tamam işte sattıktan sonra yazman abest zaten.kullandın motoru şimdi xt ye bınıyorsun daha ne alıp veremedıgın bu motorlarla onu anlat?

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    ben yandim eller yanmasinbu muhabbet uzar..byee

Motosikleti
    kimseye yalan atmam senin motor kullanmaktan haberin yok başkada bir sey demiyorumm

buda kanıtı şu an 28600 km yi geçti sanki senin o xt 600 ün çok sağlam kullan onuda bakalım ne kadar dayanacak sana
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Yazin konyaya gel motorunla hemşerimsin seni ağirliyayim..mondial bu daha çok yol alicaksin allahin izniyle.

Motosikleti
    alacağız tabi ALLAHIN İZNİYLE ehliyetim olsa gelmek isterdim sen tekirdağa gel xt 600 le daha iyi olurr

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    aaaaaaaa...sen ehliyetsiz mi biniyosuuuuuun...bilinçli biriyle muhabbet ediyorum saiyorum bende...sen daha trafiq sorumluluğunu yerine getirmiyosun arqadaşim..havalar isininca ordayim zaten..

Motosikleti
    nabalımm beaw parasızlık işte hadi kendine iyi bak ben kaçar tekirdağ a gelince görüşürüz artıkk

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Motorundan yana şansın yokmuş senin, bende 150 hs kullandım, 1,5 senede 18 bin km yaptım ve sattım, hiç yolda bırakmamıştı, motor hiç açılmamıştı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler