Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

isyan ettiren 150 hs

Motovento
    REKLAM ALANI
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Birazda şans işi.
    HONDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım o senin şanssızlığın ben bahs ettiğin motora 2 sene bindim sıfır almıştım 2 sene boyunca tık demedi ve genel olarak Mondial scooter ları içinde en sorunsuz modelleri arasındadır ben 2 sene boyunca masraf olarak yağ-fren balatası-gaz halatı fren halatı değiştirdimonun dışında tek kuruş masraf çıkarmadı bana bir günde 2 kişi 400 km yol yaptığımı biliyorum üstelik dip gaz Allah ne verdiyse hesabı
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100

s.a

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimseye yalan atmam senin motor kullanmaktan haberin yok başkada bir sey demiyorumm

buda kanıtı şu an 28600 km yi geçti sanki senin o xt 600 ün çok sağlam kullan onuda bakalım ne kadar dayanacak sana
    güzel kardeşim adam kendi motorunda olanı anlatmış ki çoğu çin malı motorda böyle bende bindim hatta çin malları ilk çıktığında ilk motorumu aldım asya 125 t tam 30 bin km bindim ama şu varki arkadaşım motor tamircisi içeri baksan bir tane japon malı yok demek oluyorki % 50 yarı yarıya diyelim yarısı mükemmek işcilik yarısı kalitesiz yani kızcak gücencek yok benim 5 ci motorum bu ilki çin malıydı diğerleri hep japondu ama hiç birindende sorun olduğunu görmedim hepsindede en az 10 bin km bindim hayatta herşey mümkündür .

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Olayların Motor Yeniyken Olması Fabrıkasyon Hatası Oldugunu Gosterıyor Bende Çin Motoru Kullanıyorum Ve Parasına Göre Dayanıklılıgı Ve Performansının Gayet Iyı Oldugunu Soyluyorum

Motorum 30.000 Km De Ve Ben Kurcalamadıkça Bozulmuyor Merakımdan Orayı Burayı Söküyorum Anca Öyle Bozuluyor Tamircilerde Çin Motoru Görmeniz Çok Doğal Çünki Piyasada Japondan Çok Çin Var Ve Motordan Anlayanda Anlamayanda Kullanıyor...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoq be qardeşim ii qullandim...hiç bir qere dusmem ufaq bir haqimiyetsizliğim motoru zorlamam yoq..sana bişi diyimmi ustalardan oluyo bole..sen ustune dusuosun die hep geliceğini anlayip hep yarim yapiolar bişileri..
    İyide kardeş 14500 km yol yapmışsın ama.... Birde motora sormak lazım. sergio seni nasıl kullandı diye

Birde şu "k" yi kullansan, güzel TÜRKÇEM'DEN......

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı mahoretti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide kardeş 14500 km yol yapmışsın ama.... Birde motora sormak lazım. sergio seni nasıl kullandı diye

Birde şu "k" yi kullansan, güzel TÜRKÇEM'DEN......
    bu konu yıne hortlamıs ama sıze katılıyorum en cok kullanıcıya baglıkım bılır neler cektı o motor??

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam işte sattıktan sonra yazman abest zaten.kullandın motoru şimdi xt ye bınıyorsun daha ne alıp veremedıgın bu motorlarla onu anlat?
    :
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :
    selamlar ümmet abı anlatsana su motorla 70bınler nasıl yapılır adamlar tuturmus motorum dagılıyor yok karburatör catladı yok manıfold patladı.bugun krankım dagıldı nasıl becerıyorlar anlamadım

Motosikleti
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ümmet abı anlatsana su motorla 70bınler nasıl yapılır adamlar tuturmus motorum dagılıyor yok karburatör catladı yok manıfold patladı.bugun krankım dagıldı nasıl becerıyorlar anlamadım
    Motora Çocugun Gibi Bakarsan Öksürdüğünde Şurup Üşüdüğünde Yorgan Verirsen Ne O Seni Üzer Nede Sen Onu İşte Olay Bundan İbaret (: 70.000 De Görürsün 100.000 De
    "TayGuN"
    "GuNControll"

Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora Çocugun Gibi Bakarsan Öksürdüğünde Şurup Üşüdüğünde Yorgan Verirsen Ne O Seni Üzer Nede Sen Onu İşte Olay Bundan İbaret (: 70.000 De Görürsün 100.000 De
    taygun sen zaten doktor oldun dedıgın gıbı dılınden anlıyorsan sorun yok bu cın motorlarınında en guzel özellıgı sorunları cozerek motoru tanıtıyor adama yoksa bendede japon motoru var 64000kmdır ust kapak contası mınımum bakımları hariç hiç bıyerıne dokunmadım tabiiki japonlarla kıyaslamak komık olur ama bu kadar kotulenmeyı hakketmıyorlar

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    herkes ağzına almış bir çin malı muhabbeti artık herşey çin malı be kardeşim herkes bunu kabul etsinn çin malı kötü bir marka değil artık adamlar dünyayı ele geçirdi ilk çıktığı zaman çin malı olan herşey kötüydü ve kötü bir iz bıraktı insanlarda onun için şimdi kötü değil
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bende motoru kullanmanın büyük etkisi olduğunu düşünenlerdenim. Bakalım daha 4000 deyiz, inşallah 100.000 hedefliyorum motorumla hayırlısıyla. Herkese güle güle kullanmak nasip olsun.
    Motosiklet = Özgürlük

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    .............
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Pirinç te mi yemeyelim..... O da çin li ya.... O bakımdan...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pirinç te mi yemeyelim..... O da çin li ya.... O bakımdan...
    Hadi Canım O Tarlada Yetişiyo
    Amerikan Gibi Kükremesede,
    Ss Gibi Uzamasada,
    Kadran Kapatması Yeter
    Attırmam Çinlime Çamur (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler